0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #200 -: Февруари 09, 2010, 18:54:11 pm »
Ох,благодаря ти, направо ми олекна.Значи не съм се объркала!!
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #201 -: Февруари 13, 2010, 21:20:43 pm »
Здравейте момичета, на 17.02. отивам за заповедта. Не попитах, когато ми се обадиха, къде трябва да отида да я получа. Зная, че беше в Центъра по хигиена, но на кой етаж и коя стая? Ако може някой да ми каже. Успех на всички.
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #202 -: Февруари 13, 2010, 21:54:41 pm »
ЦХ 11ет. стая 23 д-р Лалев
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #203 -: Февруари 14, 2010, 12:27:30 pm »
Здравейте момичета, на 17.02. отивам за заповедта. Не попитах, когато ми се обадиха, къде трябва да отида да я получа. Зная, че беше в Центъра по хигиена, но на кой етаж и коя стая? Ако може някой да ми каже. Успех на всички.
Като влезеш в центъра по хигиена ще те упътят къде да идеш,първо ще ти дадат пропуск и ще ти кажат.Спокойно няма как да се объркаш.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #204 -: Февруари 15, 2010, 18:52:00 pm »
Благодаря за отговорите, момичета! На всички много успех.
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #205 -: Февруари 18, 2010, 12:44:12 pm »
Момичета,
имам следния въпрос:
Аз бях одобрена,не успях по обективни причини да направя опит в 6 месечния срок,удължиха ми с още 4 месеца заповедта,но като гледам пак няма да станат нещата до 17 април когато й изтича срока.
Как трябва да постъпя?Мога ли да искам ново удължаване според вас?Или нещо друго?
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #206 -: Февруари 19, 2010, 10:23:39 am »
Вчера Д-р Лалев, ми каза лично, че срока се удължва с 3 месеца, само веднъж, но не е препоръчително да го правим, стиго да не се налага.
Ти какви документи, представи за удължаването ти.
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #207 -: Февруари 19, 2010, 21:25:26 pm »
Наистина, какви документи са необходими за удължаване на срока.Както изглежда аз единствено не искам да ми излезе толкова скоро 2 опит. Честно казано, нямам никаква възможност да си доплатя това което няма да поеме фонда. Вярно, вече реших твърдо да не съм при Владимиров, но ако и друга клиника ми поиска пак толкова много? Натрупах такива заеми заради тази клиника, че не ми се мисли като ми се обадят за втори опит какво ще правим. Дали уважават финансови причини, как мислите?
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #208 -: Февруари 22, 2010, 11:54:17 am »
Причините за удължаване срока на заповедта, може да е само поради здравословни проблеми. Мила, по-добре звеми пак заем, но не си изпускай шанса. Пари се печелят, а радостта е невероятна.
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #209 -: Февруари 22, 2010, 15:39:16 pm »
Стоека, не мисля че е редно във всички възможни теми да пишеш едно и също за Владимиров. Нормално е здравните услуги и тези процедури по-специално да са скъпи, защото се извършват от много добри специалисти и с много скъпа и прецизна техника. Трудът на лекаря трябва да бъде заплатен подобаващо, тъй като той носи огромна отговорност, от него зависят здравето и, в някои случаи, живота на хората.

Всички даваме много пари. Едва ли има някой по фонда, който има готови парички за доплащането. Ако беше така нямаше да чакаме фонда. АРТ процедурите излизат скъпо навсякъде. Да, при него е малко по-скъпо. Но, си има ценоразпис и всеки може да си пресметне колко горе долу ще му излезе крайната сметка. Самият доктор казва на всички кое колко ще им струва и обсъжда варианти. Така, че няма как да вземат парите на някого без неговото съгласие.



*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #210 -: Февруари 22, 2010, 18:41:13 pm »
Стоека, не мисля че е редно във всички възможни теми да пишеш едно и също за Владимиров. Нормално е здравните услуги и тези процедури по-специално да са скъпи, защото се извършват от много добри специалисти и с много скъпа и прецизна техника. Трудът на лекаря трябва да бъде заплатен подобаващо, тъй като той носи огромна отговорност, от него зависят здравето и, в някои случаи, живота на хората.

Всички даваме много пари. Едва ли има някой по фонда, който има готови парички за доплащането. Ако беше така нямаше да чакаме фонда. АРТ процедурите излизат скъпо навсякъде. Да, при него е малко по-скъпо. Но, си има ценоразпис и всеки може да си пресметне колко горе долу ще му излезе крайната сметка. Самият доктор казва на всички кое колко ще им струва и обсъжда варианти. Така, че няма как да вземат парите на някого без неговото съгласие.


Ами нормално ли е да ни лъжат и да ти го казват в деня на пункцията! През цялото време питах, колко ще доплатя! Все пак живеем в цивилизована държава и правото на глас се зачита. И кога е говорил с някого пове4е от 2 мин? Варианти не е обсъждал с мен, колкото и въпроси да задавах!!!!! Не искам да спамя тази тема, но смятам, че има много по-важни неща от това да се занимаваш с мен. Имам въпрос и питам, ако може някои да ми даде отговор добре, не искам да звъня във фонда и да им преча на работата!!!!


Така един опит излиза близо 10'000лв. при него. Интересно, как другите добри специалисти се справят с по-малко пари и същата прецизна техника!

Не искам да ви плаша,но парите никога не стигат.Аз също чакам второ одобрение от фонда.Първият опит ИНВИТРО го правих  в клиниката при Владимиров,без замразяване и т.н.Доплатих 5000 лева извън фонда.Каква беше тая стимулация...неразбрах

Чудно...на мен първият самофинансиран опит ми излезе 3600лв.в клиниката на Щерев


ето и още
И аз започвам вече много да се чудя какви са тези стимулации,защото на мен два поредни самофинансирани опита в АГ-Варна ми излизаха около 3500 лева.
 :?


някакъв коментар Раши???????????????????
« Последна редакция: Февруари 22, 2010, 20:20:35 pm от Елфи »
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #211 -: Февруари 22, 2010, 19:40:00 pm »
Разбирам да нямахте право на избор, да се чудите какви да ги вършите. Хората ви дали право на избор, вие се джанкате във форума вместо да действате. Всеки има глава на раменете да мисли с нея и сам да прецени къде да отиде.
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #212 -: Февруари 22, 2010, 19:52:55 pm »
Именно, това исках да и кажа на Раши "Не искам да спамя тази тема, но смятам, че има много по-важни неща от това да се занимаваш с мен."
Съгласна съм с теб shanoar ! Аз си смених клиниката, защото мисля!
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #213 -: Февруари 22, 2010, 20:18:58 pm »
stoeka71, честно да ти кажа, оплакването ти колко скоро и непредвидено ти е дошло одобрението за втория безплатен опит, повторено неколкократно, ми идва в повече, вероятно и на доста потребители, които дори още на са се възползвали от първия си опит.
Ами, не си подавай документите, като не можеш да си позволиш сега втори опит, дай път на желаещите.

За цените при д-р Владимиров:
Ако желаеш да го обсъждаш, просто си пусни тема във правилния форум, не спами всички теми. Ако не можеш да се ориентираш, ще ти помогна. Това е, което правилата на форума позволяват. Това, което не позволяват обаче е използването на обидни квалификации, поради което ще ти редактирам постинга.

Приеми го като официално предупреждение.

И за да няма спекулации, държа да отбележа, че съм не съм пациент ва д-р Владимиров, но не толерирам употребата на обидни квалификации към него, нито към който и да е друг лекар или потребител на този форум.

« Последна редакция: Февруари 22, 2010, 20:27:24 pm от Елфи »
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #214 -: Февруари 22, 2010, 20:35:06 pm »
OK! от тук нататък само ще ги хвалим!

Ще се постарая само да се информирам, без да публикувам мнение и да задавам въпроси. Явно не е желателно да си отрицателно настроен!
« Последна редакция: Февруари 22, 2010, 20:43:31 pm от stoeka71 »
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #215 -: Февруари 22, 2010, 20:42:21 pm »
Досега на никой не е правена забележка за критика, а за употреба на обидни епитети. Мисля, че съм се изразила ясно в предишния си пост.
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #216 -: Февруари 23, 2010, 10:35:48 am »
Не знам за какви точно "обидни епитети" става въпрос тук, но от доста време по принцип ми прави впечатление, че ако някой сподели своите разочарования други двама-трима са готови да го "изядат с парцалите"... Интернет пространството е за това, за да може всеки да изказва свободно своето мнение, независимо дали това се харесва или не на някои... А всеки сам може да направи изводите за себе си, виждайки нещата от своята гледна точка...и в това не виждам нищо лошо. Подобни форуми се крепят на нас потребителите, така че ако ни няма, няма да и има форуми... Моля, не налагайте цензура! Повечето от нас искат да чуят различни гледни точки...Благодаря за разбирането.
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #217 -: Февруари 23, 2010, 10:50:30 am »
Стоека, занимавам се с теб, защото настройваш хората излишно и вкарваш във форума ненужен негативизъм.

ДСД, Стоека не се е оплакала, нито конструктивно, нито еднократно. Има начини и начини да изразим гледната си точка. Нейният начин не е коректен. Ето защо си позволих да и пиша. Ако започнем да съдим за работата на лекарите, поради мнението на един или няколко потребители, то ще излезе, че едва ли не всичките са печалбари и некадърни. А това НЕ е така! Интернет форумите са много мощен инструмент за повлияване и изкривяване за общественото мнение и следва да се използват много внимателно.

Освен това, хората чакат с нетърпение одобрението на ФОНДА и са благодарни за това, че изобщо го има. А Стоека се оплаква, че не е подготвена за втория опит. Ами извинете, но като подаваме документите, всички знаем, че ще ни трябват пари за доплащане и имаме 6-7 месеца да се сдобием с тях. Важното е, че ни е даден шанс за втори опит в крайна смекта.

Благодаря за вниманието.

« Последна редакция: Февруари 23, 2010, 11:37:19 am от Раши »


*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #218 -: Февруари 23, 2010, 11:29:24 am »
dsd, моля те, прочети правилата на форума, преди да говориш за цензура. Никой тук не е забранил да се критикуват лекари. Ако беше така, да сме заличили всички негативни постове. Това е свободен форум. Забранена е само употребата на обидни квалификации. Пише го в правилата, а след като си станала потребител на този форум, значи си ги чела и си се съгласила да ги спазваш.


Ще ти задам един въпрос. Ако в  спора си с теб употребя по твой адрес неприятни думи, дали мнението ти няма да е по-различно? И как ще реагираш, ако аз се позова на свободата на словото, за да оправдая употребата на грозни епитети?

Мисля, че можем да изразим недоволството си от някого и без да го наричаме с грозни думи, нали?

Е, наистина се надявам да си ме разбрала правилно.
Свободата на словото и човешките права са дотам, докъдето не накърняват нечии чужди права.


 п.п. Ето правилата на форума Обърнете внимание на т. 9.




*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #219 -: Февруари 23, 2010, 12:05:00 pm »
Раши, Елфи, мисля да спра до тук с този спор защото смятам, че се опитвате да направите от мухата - слон... Разбира се, че съм против употребата на "грозни епитети" не само във форуми като този, но по принцип! Позволих си да коментирам тук тъй като от доста време ми прави доста лошо впечатление подобна яростна защита на определени личности от страна на някои хора. Не забравяйте, че и докторите са хора... и те грешат! Така че когато имат успехи - нека ги споделяме...когато имат неуспехи - също трябва да се споделят! Нужни са факти - изводите ще си ги правим сами. Успех!