0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #180 -: Декември 21, 2009, 21:08:10 pm »
Въпроса ми е към момичетата , които не са от София.Като бяхте на инвитро къде се настанихте и какви са условията и цените. Предварително благодаря за отговора!
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #181 -: Декември 21, 2009, 21:16:39 pm »
Въпроса ми е към момичетата , които не са от София.Като бяхте на инвитро къде се настанихте и какви са условията и цените. Предварително благодаря за отговора!
Може би е по- добре да отправиш въпроса си в темата към клиниката, в която ще правиш опита, или пък тук напиши в коя клиника ще бъдеш, за да може момичетата да те насочат. Тя София е толкова голяма...И различните клиники са на голямо разстояние една от друга.
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #182 -: Декември 22, 2009, 19:28:42 pm »
Аз си правих опита в "Малинов" и бях отседнала при една баба точно до клиниката,но имаше момичета,които бяха отседнали в един хотел в Княжево казва се ТАИТИ и казаха,че имало пакети за две седмици стаята струвала 350лв.Ако сте двечки ще ви излезе почти без пари.Ако някой се интересува имам телефони на хотела.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #183 -: Декември 31, 2009, 14:33:59 pm »
Момичета, интересуваме, дали в заповедта има посечена и клиниката/ центъра ? 
Документите към фонда са подготвени от една клиника, но Вие после сте решили да  направите процедурата в друга.
Благодаря Ви.
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #184 -: Декември 31, 2009, 14:38:21 pm »
Като идеш да си получиш заповедтта ще кажеш,че си ришила да си направиш опита в друга клиника и те ще ти напишат нова заповед с новата клиника.Става за десет петнайсет минути колкото да ти напишат новата заповед.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #185 -: Януари 10, 2010, 16:12:22 pm »
Момичета, живея на 6 км. от София, има едно място в къщи. Транспорта е редовен. Всяка, която има нужда от подслон е добре дошла - безвъзмездно! Пишете на лични - насреща съм!
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #186 -: Януари 23, 2010, 18:08:51 pm »
Много се извинявам,ако по нагоре го пише,прегледах,но не открих отговор на въпроса фонда поема ли имунологични,хормонални и генетични изследвания или ние си ги плащаме? Нещо не ми е ясно,защото сега разбрах от позната,че те са си заплатили за тях а аз бях с впечетление,че не би трябвало! Благодаря предварително!
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #187 -: Януари 23, 2010, 18:12:04 pm »
Грешиш,Гери!Генетични и имунологични изследвания не се поемат от Фонда,а хормоналните само по време на процедурата,а преди започването й не се поемат.
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #188 -: Януари 23, 2010, 21:39:02 pm »
Аз искам да попитам заповедите само до 12часа ли се дават ,или и след обедната почивка която разбрах е до  13.30ч?Тъй като не съм от София и незнам дали ще стигна навреме.А след получаването на заповедта веднага ли да я занеса в клиниката ,тъй като няма да започна веднага опита ?
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #189 -: Януари 23, 2010, 21:57:03 pm »
Аз искам да попитам заповедите само до 12часа ли се дават ,или и след обедната почивка която разбрах е до  13.30ч?Тъй като не съм от София и незнам дали ще стигна навреме.А след получаването на заповедта веднага ли да я занеса в клиниката ,тъй като няма да започна веднага опита ?
Само до 12 дават заповеди.
Носенето в клиниката си е твой избор, на тях им трябва като започнеш опита.
Но пък си зависи и как е организацията в самата клиника, може да си правят някакъв график.
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #190 -: Януари 23, 2010, 22:59:21 pm »
Благодаря Попчо.А кой номер автобус пътува до центъра по хигиена от централна автогара ?
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #191 -: Януари 23, 2010, 23:24:09 pm »
Благодаря Попчо.А кой номер автобус пътува до центъра по хигиена от централна автогара ?
Автобус 74
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #192 -: Януари 24, 2010, 08:09:11 am »
Благодаря Попчо.А кой номер автобус пътува до центъра по хигиена от централна автогара ?
Автобус 74
Ако не си наясно къде да слезеш,като мен например,по-добре вземи такси.Ние така направихме,взе ни 5 лв.,а на връщане се качихме на автобуса до гарата.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #193 -: Януари 24, 2010, 11:14:35 am »
Благодаря Мерилин :balk_103:
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #194 -: Януари 28, 2010, 22:36:57 pm »
Здравейте момичета, аз очаквам скоро да взема заповедта си. Не съм писала до сега. Имам следния въпрос: дали трябва предварително да подготвя някакви хормонални изследвания, за да могат въз основа на тях да определят протокола по който ще започнем. От клиниката ми казаха, че не трябва, но аз не живея в София и се чудя дали след като занеса заповедта, няма да се наложи да се връщам пак за да занеса такива изследвания. Аз съм в Малинов. Имам още един въпрос: колко време минава от занасянето за заповедта до започване на процедурата? Успех на всички.
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #195 -: Януари 29, 2010, 10:18:14 am »
maya_the_bee, в клиниката ще ти следят хормоните, не се тревожи излишно.
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #196 -: Януари 31, 2010, 12:44:35 pm »
Здравейте момичета, аз очаквам скоро да взема заповедта си. Не съм писала до сега. Имам следния въпрос: дали трябва предварително да подготвя някакви хормонални изследвания, за да могат въз основа на тях да определят протокола по който ще започнем. От клиниката ми казаха, че не трябва, но аз не живея в София и се чудя дали след като занеса заповедта, няма да се наложи да се връщам пак за да занеса такива изследвания. Аз съм в Малинов. Имам още един въпрос: колко време минава от занасянето за заповедта до започване на процедурата? Успех на всички.
Като си вземеш заповедтта и я занесеш в клиниката те ще ти кажат какво следва от тук на сетне.Не си прави предварително изследвания,защото доктора ще реши какви да ти пусне.Хормоните по принцип се пускат на определен ден от цикъла.А за това колко време минава докато ти започне опита при всеки е различно в зависимост от случая.Стискам ти палци и късмет на процедурата.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #197 -: Февруари 01, 2010, 22:15:35 pm »
Благодаря ви за отговорите, момичета! Чакам още да ми се обадят за получаване на заповедта.Успех на всички!
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #198 -: Февруари 09, 2010, 17:23:00 pm »
Здравейте, момичета,записвам се и аз!
Вчера си занесох заповедта от фонда и Силвия ми каза да си запиша час за преглед в средата на цикъла ми.Аз набързо изчислих горе-долу кога ще ми е 14 ден и си записах час.Но после като си тръгнах ме обхвана голямо съмнение какво означава средата на цикъла,дали не е ставало въпрос за кървене и сега ми е много притеснено.Моля ако някой знае какво са имали в предвид да ми каже,че сега ве4е наистина се обърках.И другия ми въпрос е някоя от вас ходила ли е на такъв преглед ,за какво става въпрос.
Дано не изглеждам много глупава с тия мои въпроси   :oops:
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #199 -: Февруари 09, 2010, 18:46:32 pm »
Здравейте, момичета,записвам се и аз!
Вчера си занесох заповедта от фонда и Силвия ми каза да си запиша час за преглед в средата на цикъла ми.Аз набързо изчислих горе-долу кога ще ми е 14 ден и си записах час.Но после като си тръгнах ме обхвана голямо съмнение какво означава средата на цикъла,дали не е ставало въпрос за кървене и сега ми е много притеснено.Моля ако някой знае какво са имали в предвид да ми каже,че сега ве4е наистина се обърках.И другия ми въпрос е някоя от вас ходила ли е на такъв преглед ,за какво става въпрос.
Дано не изглеждам много глупава с тия мои въпроси   :oops:
Средата на цикъла е 14 ден ако ти е 28 дневен цикъла /т.е. ти идва на 28 дни/. 1 ден от МЦ /месечния цикъл/ е деня в който ти идва.