0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #160 -: Ноември 14, 2009, 20:20:56 pm »
защо да е просто,като може да е сложно
Извинете,ама е...и системата си имаме.
да,благодарна съм за тези пари/ аз все още чакам отговор от фонда/ ...ама медицината да не е математика.Ако вчера преглед + ултра звук+ хормони = прфектно,то утре може да не е така...Недомислена история е това със срока на усвояваето...Това не е домислено ,ама от нас да мине
  Офффф,изнервих се...ние не сме мгистрали,дето могат да се построят за определен срок...Ми нещата по ред причини могат да се комплоицират и да не може да се започне опит.Пък нали и в крайна сметка не гоним количество на опитите,а качество
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #161 -: Ноември 14, 2009, 20:30:39 pm »
Стефи вече каза в някоя от другите теми - при медицински показатели доказващи невъзможност да се спази срока той се удължава.
Момичета, четете подробно тези теми, моля! Въртят се 10 въпроса общо и им се отговаря по 10000 пъти.
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #162 -: Ноември 15, 2009, 12:12:40 pm »
Ето,какво обясни Стефи.     Няма да го загубиш, прие се решение когато има медицински показания за незапочване на опита се изготвя една епикриза от лекуващия лекар, представя се във фонда и се удължава срока на заповедта с 3м.
успех 
 
 Информирай модератор    Активен 
Успех, момичета! :P 
 
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #163 -: Ноември 20, 2009, 19:35:56 pm »
изведнъж ми стана много интересно та не мога да не те попитам:
1. знаеш ли що е то препинателен знак и кога, къде и защо се използва.
2. на кое викаш далечна дата.

пп. аз знам че когато се задава въпрос се използва въпросителен знак, но съм обяснила защо не го правя. забележи че съкращението др изобщо не коментирам - макар и неграмотно поне е разбираемо за разлика от целия ти останал пост.
Евала мацка що, не станеш педаког явно не си за тук.??????????
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #164 -: Ноември 21, 2009, 10:30:59 am »
Евала мацка що, не станеш педаког явно не си за тук.??????????

какво да стана? 8O
ти общо взето май от логопед имаш нужда, като гледам...
ама айде-като няма нищо на горния етаж-повечето е простено... :dontknow:
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #165 -: Ноември 21, 2009, 20:26:31 pm »
Евала мацка що, не станеш педаког явно не си за тук.??????????

какво да стана? 8O
ти общо взето май от логопед имаш нужда, като гледам...
ама айде-като няма нищо на горния етаж-повечето е простено... :dontknow:
Яно си тук да се газираш с хората,виж твоя етаж и го почисти от злобата си
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #166 -: Ноември 27, 2009, 10:31:53 am »
ха че интересна тема...
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #167 -: Ноември 27, 2009, 16:52:09 pm »
TENEZA мила, има една страничка- http://vanyog.com/grammar-bg/online/index.php
използвай я! :wink:
« Последна редакция: Ноември 27, 2009, 16:56:47 pm от Мирена »
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #168 -: Ноември 29, 2009, 12:19:33 pm »
Момичета, след като ви се обадят от фонда и си вземете заповедта, трябва ли веднага да я занесете в клиниката или когато започвате опита?

Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #169 -: Ноември 29, 2009, 14:10:42 pm »
Момичета, след като ви се обадят от фонда и си вземете заповедта, трябва ли веднага да я занесете в клиниката или когато започвате опита?
Душе, колкото по-бързо я занесеш, толкова по-лесно ще те вмъкнат в графика за процедурите.

Успех!
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #170 -: Ноември 29, 2009, 14:13:40 pm »
Момичета, след като ви се обадят от фонда и си вземете заповедта, трябва ли веднага да я занесете в клиниката или когато започвате опита?
Душе, колкото по-бързо я занесеш, толкова по-лесно ще те вмъкнат в графика за процедурите.
Успех!
Зайко, благодаря ти за отговора. Но, аз ще правя процедура през април. Може би не се изразих добре. Има ли смисъл сега да си нося заповедта или чак когато ми наближи процедурата? Или поне да се обадя на док, за да знае, че съм одобрена2

Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #171 -: Ноември 29, 2009, 20:45:49 pm »
В такъв случай по-скоро ги уведоми, че си одобрена.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #172 -: Ноември 30, 2009, 15:37:12 pm »
Момичета, след като ви се обадят от фонда и си вземете заповедта, трябва ли веднага да я занесете в клиниката или когато започвате опита?
Душе, колкото по-бързо я занесеш, толкова по-лесно ще те вмъкнат в графика за процедурите.
Успех!
Зайко, благодаря ти за отговора. Но, аз ще правя процедура през април. Може би не се изразих добре. Има ли смисъл сега да си нося заповедта или чак когато ми наближи процедурата? Или поне да се обадя на док, за да знае, че съм одобрена2

Душе имай предвид и „срока на годност“ на Заповедта.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #173 -: Ноември 30, 2009, 17:02:28 pm »
Момичета, след като ви се обадят от фонда и си вземете заповедта, трябва ли веднага да я занесете в клиниката или когато започвате опита?
Душе, колкото по-бързо я занесеш, толкова по-лесно ще те вмъкнат в графика за процедурите.
Успех!
Зайко, благодаря ти за отговора. Но, аз ще правя процедура през април. Може би не се изразих добре. Има ли смисъл сега да си нося заповедта или чак когато ми наближи процедурата? Или поне да се обадя на док, за да знае, че съм одобрена2

Душе имай предвид и „срока на годност“ на Заповедта.

И аз да допълня, че 6 месечния ти срок тече от датата, която е върху заповедта. Освен, ако някаква причина не наложи да се просрочи този срок и то става доколкото четох някъде по форума с молба до директора на фонда и от него /или от министерството/ се удължава срока с още 3 месеца.
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #174 -: Декември 02, 2009, 20:20:10 pm »
Здравейте момичета! Аз съм с тубарен стерилитет - едностранна непроходимост с контралатерална стеноза. Скоро ще започвам процедурите, но нищо не ми е ясно :oops:. Моля ви, ако има и други с тази диагноза (вече минали по този път), кажете ми какво ме очаква. Предварително ви благодаря и успех на всички!
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #175 -: Декември 03, 2009, 11:57:24 am »
момичета,знаете ли дали в клиника "Надежда" ще излизат в отпуск?
Моля,момичета които са си взели заповедите и са в същата клиника да пишат какво следва след това.Благодаря предварително,може и на лични.
*
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #176 -: Декември 04, 2009, 23:23:44 pm »
Здравейте момичета! Аз съм с тубарен стерилитет - едностранна непроходимост с контралатерална стеноза. Скоро ще започвам процедурите, но нищо не ми е ясно :oops:. Моля ви, ако има и други с тази диагноза (вече минали по този път), кажете ми какво ме очаква. Предварително ви благодаря и успех на всички!
Ели,
писах ти лично.
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #177 -: Декември 05, 2009, 15:45:15 pm »
момичета,знаете ли дали в клиника "Надежда" ще излизат в отпуск?
Моля,момичета които са си взели заповедите и са в същата клиника да пишат какво следва след това.Благодаря предварително,може и на лични.
Да ще излизат от10.12.2009г. до 10.01.2010г.Ако вече си си взела заповедта иди и я дай на Силвия тя ще ти обясни какво следва след това.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #178 -: Декември 07, 2009, 08:47:01 am »
момичета,знаете ли дали в клиника "Надежда" ще излизат в отпуск?
Моля,момичета които са си взели заповедите и са в същата клиника да пишат какво следва след това.Благодаря предварително,може и на лични.
Да ще излизат от10.12.2009г. до 10.01.2010г.Ако вече си си взела заповедта иди и я дай на Силвия тя ще ти обясни какво следва след това.

Не съм я взале още, на 9-ти ме викат,дано да не е късно да я занеса.
Re: Въпрос към вече одобрените момичета!
« Отговор #179 -: Декември 07, 2009, 08:53:05 am »
Моля някой ако има телефона на Силвия от клиника "Надежа" да ми го напише, може и на лични.Благодаря предварително.