0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Нова седмица - 23-29.03.2009г.
« -: Март 23, 2009, 11:51:02 am »
Ха добър ден, нека е по-топла, здрава и весела новата седмица :D
*
Re: Нова седмица - 23-29.03.2009г.
« Отговор #1 -: Март 23, 2009, 11:56:10 am »
привет!

Мише, много се радвам за вас! лека и безпроблемна бременност ти желая! И Миташки да те слуша!
Страхотен разказ!

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Нова седмица - 23-29.03.2009г.
« Отговор #2 -: Март 23, 2009, 11:56:37 am »
Хубава и топла седмица и от нас, повече добри новини в редиците на Зачатие.
У нас тази седмица ще имаме двама рожденници, вдугиден нашия тати става на прекрасните 30 години и се мъча да му организирам парти изненада- да видим дали ще се получи.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Нова седмица - 23-29.03.2009г.
« Отговор #3 -: Март 23, 2009, 12:35:05 pm »
Здравейте. Два дни ме няма във форума и каква новина съм пропуснала...
Мише, честито миличка! Желая ти прекрасна втора бременност и здраво бебе на финала! :bighug:
<br />[link=http:
*
Re: Нова седмица - 23-29.03.2009г.
« Отговор #4 -: Март 23, 2009, 12:37:06 pm »
Добър Ден

Мини успех в начинанието с партито.

При нас уикенда беше скучен,времето ни ограничи в събота имаше силен вятър и бяхме на детски клуб,за първи път ходим там и не ми хареса,просто много деца никакъв контрол,аз бях при малката защото била малка да я оставя сама и какво да кажа момичето вардеше вратата от ревящи дечурлига да не избягат навън а останалите просто бяха оставени да правят каквото искат,едни се биеха други тъпчеха дребни играчки в устата,незнам нали идеята е да оставиш детенце там плащаш си и да може едно кафе спокойно да изпиеш ама не би.В неделя имахме вече сняг,толкова че чак извадихме шейната и тате прави снежен човек на двора,но пообяд всичко се разтече и стана мазало.Днес имаше рев на вратат в яслите и се готвя за тежка вечер,винаги след първия ден в яслата като се приберем малката е много нервна.Ами това е уж накратко пък стана по дълго.Целувки на всички
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Нова седмица - 23-29.03.2009г.
« Отговор #5 -: Март 23, 2009, 13:09:05 pm »
кога ще идва тая пролет най-после, бе...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Нова седмица - 23-29.03.2009г.
« Отговор #6 -: Март 23, 2009, 13:52:33 pm »
Ние още преди седмица видяхме щъркел в полет, но не можем да смогнем да си вържем мартениците в тия виелици. 8)
*
Re: Нова седмица - 23-29.03.2009г.
« Отговор #7 -: Март 23, 2009, 13:55:36 pm »
кога ще идва тая пролет най-после, бе...


Когато АЗ преценя  :balk_70:
В очакване ....
*
Re: Нова седмица - 23-29.03.2009г.
« Отговор #8 -: Март 23, 2009, 15:04:59 pm »
кога ще идва тая пролет най-после, бе...


Според прогнозата тази неделя  :witch:



*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Нова седмица - 23-29.03.2009г.
« Отговор #9 -: Март 23, 2009, 16:01:54 pm »
весела седмица!

Мише,страхотна новина,много ама много се зарадвах!Лека бременност и живо и здраво детенце! :bighug:

Мини ,дано успееш с идеята си и направиш незабравиш празник!
<br />
*
Re: Нова седмица - 23-29.03.2009г.
« Отговор #10 -: Март 23, 2009, 16:04:10 pm »
Успешна седмица на всички!
Да питам за Пентаксима. Колко време може да се отложи реимунизацията. Нали бяхме болни и отложихме слагането, а сега и баща им е болен и не ми се иска да ги водя при условие, че има болен вкъщи, а и не е редно. Последната доза беше на 27.02.2008. Сега имахме час за 5-ти  март, но не стана.
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Нова седмица - 23-29.03.2009г.
« Отговор #11 -: Март 23, 2009, 17:11:09 pm »
Привет и от нас, момичета. Бъдете здрави и дано пролетта скоро наистина да пристигне. В Драгалевци си е истинска дебелоснежна зима.

Вчера бяхме на прощъпулник, в клубче. Не мога да се начудя как е възможо да се пуши на такова място. Там където са родителите, но повечето деца сновяха между двете зали - игралната и родителската, а при нас, родителите, имаше и бебе и прохождащото почти само при нас стоеше. Убеждавам се за пореден път, че най-много лоши неща във възпитанието идват от семейството и личния пример. Ако в клубчето няма изрична забрана за пушене, толкова ли е трудно сам да се ограничиш в името на детето си и неговото здраве.  :? Като се прибрахме се наложи да си мием и косите, смърдяхме ужасно. Това е клубчето, което отпада изобшо като вариант някога да си празнува Кристина там РД. Освен това имаше и болни деца. Не си тръгнах веднага, понеже майката ми е много близка и щеше да е демонстрация. А в кварталната градинка заради забележка, че не се събирам с тях на кафе в частния хотел на едната, ме мислят за надута......Много тъпо, в крайна сметка Кристина има нужда да си общува с дечица и аз не искам да я ограничавам, а се налага заради едни скапани цигари, които майките не могат да пушат навън.
Изплаках си гневните мисли... 

« Последна редакция: Март 23, 2009, 17:15:26 pm от Nina »
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Нова седмица - 23-29.03.2009г.
« Отговор #12 -: Март 23, 2009, 17:13:41 pm »
Успешна седмица на всички!
Да питам за Пентаксима. Колко време може да се отложи реимунизацията. Нали бяхме болни и отложихме слагането, а сега и баща им е болен и не ми се иска да ги водя при условие, че има болен вкъщи, а и не е редно. Последната доза беше на 27.02.2008. Сега имахме час за 5-ти  март, но не стана.

до 24 месеца може да я сложите
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Нова седмица - 23-29.03.2009г.
« Отговор #13 -: Март 23, 2009, 17:34:37 pm »
Ех, че хубаво Мише, да ти е честито  :D
Приятно и безоблачно бременеене ти желая, жива и здрвава кукличка за бате Мите.

Хубаво е да четеш за такива бременни новини, има и още мами дето се спотайват с второ, да си казват, че да не посочвам. 8) :D

Ние за сега си оставаме с Тонино, ако е рекъл господ, ще ми прати послушна принцеса, някой ден.

Здраве и приятно настроение ви желаем с Тонино.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Нова седмица - 23-29.03.2009г.
« Отговор #14 -: Март 23, 2009, 18:14:02 pm »
Привет и от нас с пожелание за здрава и по-топла седмица! :)

Ние вече сме по-добре. Стефко отърва болницата, е още кашля, но се надявам до някой ден и това да отмине. Ели вече е здрава и утре се връща на ясла.

Мише, още веднъж честито! Много, много се радвам за вас!  :babyflips: :bighug:

Мини, успех в начинанието!

Каси, чакаме отчет как са изкарали юнаците в яслата ;)


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
Re: Нова седмица - 23-29.03.2009г.
« Отговор #15 -: Март 23, 2009, 19:06:52 pm »
Лека и слънчева седмица и от мен и бебе Себастиан.

Още повече добри новини да има.
Мише честито, пожелавам ти лека бременност. Ти ми вдъхваш много сили и вяра защото аз също имам едно единствено замразено ембрионче, което мисля да прибера на топло догодина и силно се моля то да е моето второ геройче. Такива прекрасни новини като твоята ми вдъхват много вяра и надежда.

Бъдете здрави момичета и дечица.
*
Re: Нова седмица - 23-29.03.2009г.
« Отговор #16 -: Март 23, 2009, 20:48:30 pm »
Мише, лека и безпроблемна! И дано да повлечеш крак  :D!

На нас откакто ни изникнаха зъбчетата отгоре започнахме едно скърцане... направо настръхвам. Не мога да го разбера кога го прави. Засичам го, че скърца и като е ядосан, и радостен, и гладен и просто когато си играе тихо и спокойно. Имам чувството, че ще си счупи зъбите. Така е вече 24 дни. Имали ли сте такива моменти?

Re: Нова седмица - 23-29.03.2009г.
« Отговор #17 -: Март 23, 2009, 21:00:54 pm »
Весела и слънчева седмица и от мен  :D
Мише, ти си знаеш  :bighug:
Abloy, и Теди скърцаше първите дни. Много е неприятно, настръхвах  :? Явно си изследва новите придобивки  :lol:

lb2f
Re: Нова седмица - 23-29.03.2009г.
« Отговор #18 -: Март 23, 2009, 22:35:51 pm »
Здравейте мацки,
Знам, че винаги сте страшно информирани и в помощ, затова и за пореден път ще РИВА с глас и дано някоя от Вас знае къде да намеря ЛИСТА ОТ МУШМУЛА.
Знам, че питам за нещо супер странно в края на зимата, но положението е на зле.Малката 3-ти ден е с жестоко разстройство и нищо не помага, ако утре не намеря решение ни чака болница, което направо не ми се и мисли.
Няколко човека днес ме обнадеждиха, че решението е лесно и с тези листа всичко се оправя, но не мога да намеря никъде. Ако някой от Вас знае от къде мога да намеря или пък си съхранява такива казвайте ще си платя няма проблем.Ситуацията наистина е страшна.Дребното ака по 10-14 пъти.Уж е на диета и правя всичко което ми се каже, ама нъц.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Нова седмица - 23-29.03.2009г.
« Отговор #19 -: Март 23, 2009, 22:43:58 pm »
Силви, а чай от джоджен пробвахте ли? за листа от мушмула сефте чувам, но чаят от джоджен доста често помага. даваш ли Хидрасек против обезводняване?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!