0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    slantze37

  • ***
  • 159
  • Това ,което не ме убива ме прави по силна!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #60 -: Октомври 13, 2009, 09:57:13 am »
Ами май да.
Re: За Бургазлийки
« Отговор #61 -: Октомври 13, 2009, 19:36:09 pm »
Слънце,
пак съм тук. Малко съм в чуденка?! Знаеш че сме и с мъжки и с женски фактор, но тъй като имаме документи за мъжки, смятам към Община Бургас да пусна каквото имам. Искаме да пробваме с инвитро на база естествен цикъл и затова ще пусна към Общината. Говорих с клиника Олимед и Малинов (всъщност в Малинов смятам да го правим)и ми обещаха да ми изпратят копия на спермограмите, както и експертизата. Чуденката ми е, че според двете клиники е достатъчно копие на старите документи. Ще се пробвам така и ще видим какво ще става. Ще пиша за развитието.
Инфото публикувано от теб и cygnus  е супер.   :balk_47: :balk_602:
*

    slantze37

  • ***
  • 159
  • Това ,което не ме убива ме прави по силна!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #62 -: Октомври 15, 2009, 10:33:37 am »
Здравейте, инфо за който не е погледнал в сайта на Общината.Решили са вече в определени дни да приемат документи.И дните са:
16.10-от 10.00ч до12.00ч.,от 15.00ч. до17.00ч.
19.10
26.10
27.10
28.10
Часовете са същите.Има резон в това,така че мен не ме учудва,иначе секретарката само с нас ще се занимава :lol:
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #63 -: Октомври 15, 2009, 10:36:46 am »
Здравейте, инфо за който не е погледнал в сайта на Общината.Решили са вече в определени дни да приемат документи.И дните са:
16.10-от 10.00ч до12.00ч.,от 15.00ч. до17.00ч.
19.10
26.10
27.10
28.10
Часовете са същите.Има резон в това,така че мен не ме учудва,иначе секретарката само с нас ще се занимава :lol:
допълвам!
изтегли необходимите документи от тук>>
« Последна редакция: Октомври 15, 2009, 10:50:54 am от cygnus »
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #64 -: Октомври 15, 2009, 14:28:42 pm »
Ееее,след октомври и край ли??? Ако останат пари ще ги върнат в общинския бюджет като икономия ли??? osi_7
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #65 -: Октомври 15, 2009, 15:44:03 pm »
E, едва ли, после сигурно ще дадат следващите дати.
Re: За Бургазлийки
« Отговор #66 -: Октомври 15, 2009, 17:26:54 pm »
Момичета , разгледах документите за подаване за процедура по ин витро , но не ми е много ясно следното-трябва ли да имам препоръка от  доктора , при когото  правя изследвания и т.н и има ли някакви ограничения от сорта на това ,че аз съм си от Бургас , а партньорът ми на семейни начала е със софийска регистрация????Къде да прочета за условията за финансиране??Иначе съм пациенка на д-р Владимиров и се питам-  средствата се отпускат за извършване на инвитро в Бургас или аз мога да си избера клиниката и доктора?? Благодаря Ви предварително- разбирам че тук има доста компетентни момичета и ммного ще ме улесните с тази информация .,
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #67 -: Октомври 15, 2009, 17:31:22 pm »
Момичета , разгледах документите за подаване за процедура по ин витро , но не ми е много ясно следното-трябва ли да имам препоръка от  доктора , при когото  правя изследвания и т.н и има ли някакви ограничения от сорта на това ,че аз съм си от Бургас , а партньорът ми на семейни начала е със софийска регистрация????Къде да прочета за условията за финансиране??Иначе съм пациенка на д-р Владимиров и се питам-  средствата се отпускат за извършване на инвитро в Бургас или аз мога да си избера клиниката и доктора?? Благодаря Ви предварително- разбирам че тук има доста компетентни момичета и ммного ще ме улесните с тази информация .,
В Бургас и да искаш, не можеш да направиш ин виро, защото няма къде. Няма изискване в коя клиника ще бъде извършена процедурата. Относно условията на финансиране - по-назад в темата съм качила правилника. Същия го има и на началната страница на сайта, а Cygnus само преди няколко мнения даде линк към формулярите. Доколкото стана ясно, достатъчно е единия партньор да има адресна регистрация в общ. Бургас за пследните 3 години, но това трябва да е заявителя. В твоя случай, ти си от Бургас, ти ще подадеш заявление, така че смятам, че няма да имаш проблем. По-назад са дадени датите за подаване.
Успех!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #68 -: Октомври 15, 2009, 17:45:08 pm »
Благодаря за бързия и изчерпателен отговор. Сега ще прочета подробно правилника.
*

    slantze37

  • ***
  • 159
  • Това ,което не ме убива ме прави по силна!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #69 -: Октомври 16, 2009, 11:50:34 am »
Относно датите,не се притеснявайте,за другия месец ще обявят пак, не се знае дали ще са същите- така,че просто следете.
*

    slantze37

  • ***
  • 159
  • Това ,което не ме убива ме прави по силна!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #70 -: Октомври 20, 2009, 19:31:58 pm »
Здравейте мили момичета и момчета! С голяма радост мога да ви съобщя ,че на днешното заседание на Комисията по Здравеопазване бяхме допуснати като представители на двете неправителсвени организации,работещи в полза на пациента-Искам бебе-аз и sygnus и sixsens от Зачатие.Членовете на Комисията бяха много отзивчиви,толерантни и готови да работят в наш интерес. Постъпилите заявления бяха разгледани много обстойно и справедливо.Одобрените  ще бъдат входирани с Докладна записка за Заседание на Общински съвет за месец ноемри за гласуване и тогава ще бъдат обявени на сайта на Общината.ТАКА ЧЕ МОЛИМ ВИ-НЕ ОТЛАГАЙТЕ ПОДАВАНЕТО НА ДОКУМЕНТИ.УСПЕХ НА ВСИЧКИ!
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #71 -: Октомври 20, 2009, 19:42:03 pm »
Здравейте мили момичета и момчета! С голяма радост мога да ви съобщя ,че на днешното заседание на Комисията по Здравеопазване бяхме допуснати като представители на двете неправителсвени организации,работещи в полза на пациента-Искам бебе-аз и sygnus и sixsens от Зачатие.Членовете на Комисията бяха много отзивчиви,толерантни и готови да работят в наш интерес. Постъпилите заявления бяха разгледани много обстойно и справедливо.Одобрените  ще бъдат входирани с Докладна записка за Заседание на Общински съвет за месец ноемри за гласуване и тогава ще бъдат обявени на сайта на Общината.ТАКА ЧЕ МОЛИМ ВИ-НЕ ОТЛАГАЙТЕ ПОДАВАНЕТО НА ДОКУМЕНТИ.УСПЕХ НА ВСИЧКИ!
Това е и моето мнение. Очарована съм от работата на комисията по здравеопазване - изключително принципни, добронамерени и разбрани хора!
Успех на всички!
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #72 -: Октомври 20, 2009, 19:51:09 pm »
Желая успех на всички двойки! Браво на Бургас!

Re: За Бургазлийки
« Отговор #73 -: Октомври 20, 2009, 19:59:39 pm »
Щастлива съм. Точно изпращам инфо за приятелка на моя приятелка, която все още не пуснала документи! :) А гледахте ли новините?
Успех на всички и наистина подавайте документите. Няма нищо сложно. Всички документи касаещи администрацията се вадят в рамките на 1ч. (с пътя)  :D
Успех отново!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #74 -: Октомври 29, 2009, 16:36:34 pm »
момичета,здравейте!след 1 неуспешен опит ин витро,смятам да си подам документи за подпомагане в общината,бихте ли ми казали по-подбробно точно какви медецински документи изискват,ние сме с мъжки фактор,и дали можем да присъстваме на заседанието,защото пише че е при закрити врати,а днес в общината ми казаха,че мога да присъствам,пишете ми,моля
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #75 -: Октомври 29, 2009, 18:58:44 pm »
момичета,здравейте!след 1 неуспешен опит ин витро,смятам да си подам документи за подпомагане в общината,бихте ли ми казали по-подбробно точно какви медецински документи изискват,ние сме с мъжки фактор,и дали можем да присъстваме на заседанието,защото пише че е при закрити врати,а днес в общината ми казаха,че мога да присъствам,пишете ми,моля
Здравей! Прочети по-назад в темата, дали сме линкове към правилника и декларациите, които се попълват. Като медицинска документация му трябват две спермограми, едната по Крюгер, доказващи мъжкия фактор. За теб - Експертно становище или Етапна епикриза /според клиниката/, че можеш да забременееш само чрез АРТ, т.е. че имате индикации за ИКСИ. Побързайте с подаването на документите, за да може да минат за разглеждане на следващата сесия.
На заседанието не можете да присъствате. От общината са ви казали, че може, но са имали предвид представители на Сдружение "Зачатие", каквито сме аз и cygnus и на Фондация "Искам бебе", каквато е slantze37. Допускането ни в залата има за цел подпомагане и гарантиране на прозрачността на работата на комисията. Днес също бяхме на заседанието и ви уверявам, че тя работи много съвестно и с голямо желание. Нямате повод за притеснение!
Успех!

Момичета, подавайте си документите, не се бавете!
« Последна редакция: Октомври 29, 2009, 19:06:14 pm от sixsens »
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    slantze37

  • ***
  • 159
  • Това ,което не ме убива ме прави по силна!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #76 -: Октомври 29, 2009, 20:33:07 pm »
Днес това ми каза и още едно момиче,но вероятно секретарката се е объркала.Всички можем да присъствуваме на сесия на Общински съвет,когато се гласуват одобрените от КПЗСД кандидати за подпомагане.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #77 -: Октомври 29, 2009, 20:37:01 pm »
Аааа, на заседанието на Общинския съвет - да. Но не и на комисията :) Може и аз да не съм разбрала момичето :)
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #78 -: Ноември 03, 2009, 16:32:18 pm »
някой знае ли дали ще има прием на документи и през ноември? Благодаря
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #79 -: Ноември 03, 2009, 23:02:55 pm »
По принцип не са обявили дати, но би трябвало да има. Ако си готова с документите, те съветвам да ги подадеш утре до 12:30 - 13:00 часа, за да могат да минат на разглеждане!
Момичета, дори да няма дадени дати, нищо не губите да отидете и да пробвате да си подадете заявленията. Не мисля, че ще ви върнат :wink: Не губете време!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!