0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Протокол Маркес при ин витро/ИКСИ
« Отговор #40 -: Юни 23, 2009, 13:28:10 pm »
Стискам палци и аз!
*
Re: Протокол Маркес при ин витро/ИКСИ
« Отговор #41 -: Юни 23, 2009, 13:38:25 pm »
Сега се връщам от доктора. Даде ми Синарела и Естрофема и от тая вечер почвам и с тез илачи. Само дето имам един неспукан фоликул и ако не се спука с цикъла, ще преустановим всичко  :?
Лиуза, успех, стискам ти палци.
*
Re: Протокол Маркес при ин витро/ИКСИ
« Отговор #42 -: Юни 25, 2009, 17:22:10 pm »
вчера ми беше пункцията - снесох две яйца, от които се е оплодило само едното и утре отивам да ми го монтират  :music22:
*
Re: Протокол Маркес при ин витро/ИКСИ
« Отговор #43 -: Юни 25, 2009, 19:31:38 pm »
Eeee, Луиза, ти си отличничка - уж един фоликул пък 2 яйчица.  :)
Хайде успешен монтаж и експлоатация после  :lol:
*
Re: Протокол Маркес при ин витро/ИКСИ
« Отговор #44 -: Юни 25, 2009, 21:01:58 pm »
оказаха се три фоликула, един от които кух...как така се виждаше само един през цялото време - не разбрах. много съм доволна, че не се отказах!
*
Re: Протокол Маркес при ин витро/ИКСИ
« Отговор #45 -: Юни 30, 2009, 13:54:29 pm »
Момичета, възможно ли е от Синарела и Естрофема да ми закъснява вече с 2 дена? Сега защото искам да ми дойде възможно най-скоро, че да почваме, то ще взе че ми закъсня...  :x
*
Re: Протокол Маркес при ин витро/ИКСИ
« Отговор #46 -: Юни 30, 2009, 14:10:37 pm »
Здравейте момичета! Аз също съм при Владимиров и скоро ще започваме процедура по Фонда. Спомена нещо за Маркес но нищо повече, а на мен ми е за първи път и честно казано нищо не ми е ясно (с тубарем фактор съм). Като начало ми предписа Диане35 за 7 дни, което не ми е ясно за какво всъщност го пия?!
Бихте ли споделили как точно се следят плащанията по Фонда, кое колко струва и т.н. тъй като ми каза че ще доплащам около 2000 лв отгоре?! :ask:
Re: Протокол Маркес при ин витро/ИКСИ
« Отговор #47 -: Юни 30, 2009, 15:06:49 pm »
Здравейте момичета! Аз също съм при Владимиров и скоро ще започваме процедура по Фонда. Спомена нещо за Маркес но нищо повече, а на мен ми е за първи път и честно казано нищо не ми е ясно (с тубарем фактор съм). Като начало ми предписа Диане35 за 7 дни, което не ми е ясно за какво всъщност го пия?!
Бихте ли споделили как точно се следят плащанията по Фонда, кое колко струва и т.н. тъй като ми каза че ще доплащам около 2000 лв отгоре?! :ask:
Здравей мила, това не го чувам за първи път, много ми е странно след като си с тубарен фактор и нямаш друг опит, защо трябва да се почва с толкова силна стимулация  osi_12 , само не си мислете, че имам нещо против Владимиров, знам,че е много добър при момичета с ИЯР, но немога да си обясня толкова силната стимулация, аз имам 1 опит ИКСИ, ми излезе 3500лв, сега правя втори който се очертава към 3000лв, извинявам се предварително, ако аз нещо не съм разбрала


0888 555 385 - национален телефон на Ла Лече Лига
*
Re: Протокол Маркес при ин витро/ИКСИ
« Отговор #48 -: Юни 30, 2009, 20:30:40 pm »
Благодаря ти! Аз също се чудя и затова реших да потърся някакъв отговор тук от момичета с опит... 8O
Re: Протокол Маркес при ин витро/ИКСИ
« Отговор #49 -: Юни 30, 2009, 20:43:18 pm »
Благодаря ти! Аз също се чудя и затова реших да потърся някакъв отговор тук от момичета с опит... 8O
Аз опит нямам с този протокол, но съм също като тебе с тубарен фактор, първата стимулация ми беше съвсем лека, отговорих много добре и ми извадиха 15ЯК, според мен поговори още веднъж с доктора, и го питай за по лека стимулация, а ако се наложи винаги може да ти увеличи дозата. Много успех ти желая


0888 555 385 - национален телефон на Ла Лече Лига
*
Re: Протокол Маркес при ин витро/ИКСИ
« Отговор #50 -: Юли 01, 2009, 12:09:06 pm »
Благодаря ти! Аз също се чудя и затова реших да потърся някакъв отговор тук от момичета с опит... 8O

Цените  на процедурите при д-р Владимиров са по високи.Като се прибави и силната стимулация най вероятно отпуснатите от Фонда средства няма да са достатъчни и затова се налага доплащане. Не съм била по този протокол  при Владимиров, но съм била  два пъти с доста силна стимулация. Предполагам, че една от причините за избора на по силната стимулация е и възрастта, макар че тя според мен не винаги означава ИЯР или намален такъв. Успех ти желая.
*
Re: Протокол Маркес при ин витро/ИКСИ
« Отговор #51 -: Юли 01, 2009, 15:24:34 pm »
Здравейте момичета! Аз също съм при Владимиров и скоро ще започваме процедура по Фонда. Спомена нещо за Маркес но нищо повече, а на мен ми е за първи път и честно казано нищо не ми е ясно (с тубарем фактор съм). Като начало ми предписа Диане35 за 7 дни, което не ми е ясно за какво всъщност го пия?!
Бихте ли споделили как точно се следят плащанията по Фонда, кое колко струва и т.н. тъй като ми каза че ще доплащам около 2000 лв отгоре?! :ask:
Прочети цялата тема. Ще ти бъде от полза. За нещата с Фонда има други темИ, където лично аз съм описала как преминава процедура по Фонда. Най - общо този протокол излиза около 10000лв. И предвид, че Фонда финансира до 5000лв - разликата доплащаш /както стана при мен/.
*
Re: Протокол Маркес при ин витро/ИКСИ
« Отговор #52 -: Юли 02, 2009, 10:56:28 am »
Момичета, минавам само да ви кажа, че моят Маркес се отлага за септември - задържаният ми фоликул не се е пукнал  :(....
*
Re: Протокол Маркес при ин витро/ИКСИ
« Отговор #53 -: Юли 02, 2009, 16:19:54 pm »
Момичета, минавам само да ви кажа, че моят Маркес се отлага за септември - задържаният ми фоликул не се е пукнал  :(....
Ban, много съжалявам!!! Нищо, изкарай си лятото и наесен...процедура. Знам как се чувстваш - много е гадно.  :bighug:
*
Re: Протокол Маркес при ин витро/ИКСИ
« Отговор #54 -: Септември 18, 2009, 10:46:15 am »
Повдигам темата, за да ви се похваля, че от сряда стартирах Маркеса с половин Цетротайд, един Естрофем и Гонал Пен 450. Утре съм на първи преглед на 4 ден, да видим тръгнало ли е нещо. Дано да са започнали фоликулчетата да набъбват  :crossfingers:
*
Re: Протокол Маркес при ин витро/ИКСИ
« Отговор #55 -: Септември 18, 2009, 13:19:21 pm »
Успех Бан , стискам палци за хубави резултати. Аз имам замразени от Маркес , вярвам , че протокола работи , другото е шанс къмет и т.н , а да.... и положителна нагласа :D
Re: Протокол Маркес при ин витро/ИКСИ
« Отговор #56 -: Септември 18, 2009, 19:47:17 pm »
Здравейте момичета. Явно и аз ще съм по Маркес. От понеделник започвам Синарела и Естрофема и дано наистина има резултат тази промяна в стимулацията. За мен е втора, след една неуспешна, с максимални дози и не кой знае какъв резултат.
Успех на всички.
BAN стискам ти палци.
*
Re: Протокол Маркес при ин витро/ИКСИ
« Отговор #57 -: Септември 18, 2009, 20:56:30 pm »
Момичета, желая ви успех! Имам една молба към вас - да описвате вашите стъпки в подробности - прегледи на колко дни, хормони, лекарства, за да могат всички, които ще бъдат по този протокол да зная какво ги очаква. Док иска и аз да бъда по този протокол, но за жалост няма да мога да осигуря остатъка от средствата.

*
Re: Протокол Маркес при ин витро/ИКСИ
« Отговор #58 -: Септември 21, 2009, 10:56:10 am »
Ето ме и мен. Не можах да пиша в събота, че пътувахме.
Имам тръгнали два фоликула, по един във всеки яйчник. Не знам много ли са или малко на този етап (май по-скоро са малко), но прегледа не го прави Владимиров, а Димитрова и не можах да питам. В събота тя преглеждаше и се чуваше с него по телефона за назначенията.
Увеличиха ми лекарствата и ми ги смениха (пак не знам защо) - за блокаж Оргалутран по половин и после 300 Пурегон и 300 Меногон (много боли тоз Меногон, бе :?). Естрофема го продължавам по 1 на ден. Аз имах едни Гонали, които ми разрешиха да ги ползвам вместо Пурегона, така че два дена ще съм с Гонал вместо Пурегон и от утре почвам с Пурегона.
На преглед съм в сряда, вече при Владимиров. Ох, дано има повече фоликули, че само с два съм за никъде... :(
*
Re: Протокол Маркес при ин витро/ИКСИ
« Отговор #59 -: Септември 21, 2009, 11:02:46 am »
BAN успех мила!Дано тръгнат повече фоликулчета наистина.Стискам палци и успех!