0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #100 -: Април 27, 2010, 08:46:30 am »
Да и аз съм на мнение да оставиш нещата сами да влезнат в ритъм.
Няколко момичета със сходни на твоя цикъл /като дължина/ споделиха, че им се е удължил. Мисля, че витекса е подходящ повече при извънциклични кървенета, кратък цикъл /20-22 дни/ и силни болки в гърдите при ПМС.
Дано скоро се възстановиш и се радваш на лека бременност и здраво бебенце!
*
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #101 -: Април 28, 2010, 01:50:35 am »
denis, *vera , благодаря ви съветите. Надявам се и аз всичко да си дойде на мястото много скоро. Ще изчакам да мине този цикъл да видим нещо ще се промени ли от този Витекс. Надявам се да не ми дойде 9 месеца изобщо, де :)
 :flower:

Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #102 -: Септември 27, 2010, 09:51:41 am »
Здравейте дами.
Имам въпрос. Някоя от вас приема ли Витекс в момента и под каква форма? И разбира се за отзиви питам.
Доста неща прочетох, но още едно мнение никога не е излишно.
Аз в момента пия Агнес... вече около 10 дни, но поначало се бях насочила към Витекс. Оказа се обаче че по аптеките в центъра на София или не знаят какво е или го нямат, или не са го имали...или...Уф. Намерих в крайна сметка половин опакова Агнес и започнах
Имам доста проблемен цикъл и  много неща изпих за последната година... накрая се отдадох на билки и късмет...направо съм се задръстила от тези хапчета и лекарски опити...
Та... не знам дали от агнес или просто... ама на 3-тия ден ми дойде....

Пишете ако пиете... и къде го купувате :-)
Целувки
"Истински приятел е не онзи, който е до теб, когато си на дъното, а онзи, който е до теб, когато се мъчиш да изплуваш."

[
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #103 -: Септември 27, 2010, 17:41:48 pm »
kotaranata, по-скоро е случайност според мен. Такъв моментален ефект, би притежавал препарат с много мощно действие. За агнес- не мога да кажа, че е мощен. При мен подейства, но едва ли има чак такива сили да предизвика цикъл.
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #104 -: Септември 28, 2010, 09:04:26 am »
При мен подейства, но едва ли има чак такива сили да предизвика цикъл.
:D
Абе то и аз така си помислих, ама друго си е ако друг ти го каже.
Ти кога усети разликата? Все пак някой ден трябва да е от Агнес, не от случайността този цикъл...
А и по различните форуми каквили не чудодейни неща се пише  :)


"Истински приятел е не онзи, който е до теб, когато си на дъното, а онзи, който е до теб, когато се мъчиш да изплуваш."

[
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #105 -: Септември 28, 2010, 16:39:11 pm »
Писала съм на 3-та страница от темата  :wink:
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #106 -: Септември 28, 2010, 17:01:55 pm »
Пия го от февруари и ефектът е много добър. Имам вече три цикъла, без прогестеронови ....Овулация засичам на 13-14 ти ден.
Ето виждаш ли и при теб ефекта е от първия месец  :P
 А ти от къде си и от къде си купуваш?
:ask:
И пиеш ли го още? Какъвто и да е отговора ти "ЗАЩО"?
Извинявай за притеснението, ама не мога да прехвърля целия форум, а аз вече се хващам за всяка сламка... дано не измествам и темата. :)
След 3 дни почвам ову- тестове и следя БТ...да видим при мен дали ще има овулация :crossfingers:
Мерси
"Истински приятел е не онзи, който е до теб, когато си на дъното, а онзи, който е до теб, когато се мъчиш да изплуваш."

[
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #107 -: Октомври 01, 2010, 13:50:22 pm »
Агнес и Витекс съдържат една и съща билка, няма какво да те притеснява. Колкото до ефект, не мога да кажа нищо, защото не стигнах до него, но също беше предизвикал интереса ми, много зависи какво се цели с приема му. Не зарязвай лекарското мнение, то е важно във всички случаи.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #108 -: Март 12, 2015, 12:42:52 pm »
Как го приемате този Витекс, по цял месец ли си го пиете или има определен период ?
*
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #109 -: Март 12, 2015, 14:00:03 pm »
По-рано в темата е коментирано.  Аз също съм приемала Витекс, по цял месец, няколко месеца подред.
     
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #110 -: Юни 01, 2015, 11:45:06 am »
Билката помага. Винаги е по-добре да пробвате с някаква билка или нещо подобно, натурално, преди докторите да почнат да ви тъпчат с изкуствени хормони, които да ви объркат метаболизма и да се подуете като плондери. Между другото в БГ Витекса е безбожно скъп. Аз предпочитам да си го купувам от тук –  С две приятелки си купухме 4 бройки и си ги разделихме. Така доставката ни излезе по 1$ (когато поръчката е лека и е над 20$ , доставката е само 2$) Пристигна след 2 седмици.
* премахнато от модератор
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #111 -: Юни 19, 2015, 14:13:32 pm »
Момичета,кажете ми откъде да намеря витекс,че аптеката,откоято го взимах вече не доставя.А определено си чувствам,че ми влияе добре.
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #112 -: Юни 24, 2015, 22:50:11 pm »
Агнес - също е витекс, потърси него