0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #80 -: Март 26, 2008, 09:26:53 am »
Логест ми го преписаха, за да ми регулира цикъла.Да противозачатъчни са.Би трябвало да ми се ругулира цикъла/според лекаря/, но май повече се обърка.А чувала съм от приятелки ,че първите месеци от приема на противозачатъчни докато  свикне организма е нормално такова кървене. не знам вече. ще видя втория месец какво ще стане и ако не ми действат добре ще ги спра.
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #81 -: Март 26, 2008, 09:30:05 am »
регулира!!грешка
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #82 -: Март 26, 2008, 10:38:38 am »
Ако си има6 овулациа,не си прави експерименти!През колко време ти е цикала?

Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #83 -: Март 26, 2008, 11:40:47 am »
Проблема при мен е ,че имам извънциклично кървене.Затова ми назначиха тези хапчета.Да се изчисти това кървене.
*
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #84 -: Март 27, 2008, 09:21:27 am »
Аз съм пила Логест 6 месеца за премахване на кисти. Нямах кървене, но лекаря ме предупреди, че може да има в началото.
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #85 -: Март 27, 2008, 09:42:19 am »
Имаше ли ефект? Премахнаха ли се кистите?
*
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #86 -: Март 27, 2008, 10:56:19 am »
Да.
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #87 -: Март 31, 2008, 23:49:05 pm »
колко струва Витекса, приблизително ?
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #88 -: Април 01, 2008, 11:02:06 am »
Към 6лв.мисля,че беше.
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #89 -: Декември 05, 2008, 13:48:56 pm »
zdr na vis4ki nov potrebitel s1m v saita ot internet razbrax za bilkata agnes imam mnogo visok prolaktin piq agnes ot 2 meseca i polovina prolaktina mi se normalizira no cik1la mi sprq nqkoi moje li da me pos1vetva dali e v1zmojno ot samiq agnes ili da t1rsq drygade pri4inata.blagodarq predvaritelno na vseki koito proveri interes k1m men

Пиши на кирилица!
« Последна редакция: Декември 06, 2008, 12:04:22 pm от Ledena_luna »
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #90 -: Октомври 31, 2009, 13:18:26 pm »
Здравейте момичета,имам малък въпрос за Витекс.Пия го от скоро,една седмица преди да ми дойде месечния цикъл,но закъснява със седем,осем дена.Възможно ли е да е от него?Четох доста добри неща за този билков продукт и мисля ,че не би навредил,а нямам симптоми за бременност.Малко съм учудена,ако някой знае нещо по темата нека ми пише,моля ви.Благодаря ви предварително. :)
« Последна редакция: Октомври 31, 2009, 13:48:26 pm от tedi iska bebe »
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=tedi iska bebe][/url]
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #91 -: Октомври 31, 2009, 21:43:56 pm »
Здравейте момичета,имам малък въпрос за Витекс.Пия го от скоро,една седмица преди да ми дойде месечния цикъл,но закъснява със седем,осем дена.Възможно ли е да е от него?Четох доста добри неща за този билков продукт и мисля ,че не би навредил,а нямам симптоми за бременност.Малко съм учудена,ако някой знае нещо по темата нека ми пише,моля ви.Благодаря ви предварително. :)

На мен ми удължи с 1 ден лутеалната фаза, за 7-8 дни не мога да кажа. Малко се съмнявам да е от билката. Прави ли тест за бременност?

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #92 -: Октомври 31, 2009, 21:57:23 pm »
Не съм правила още , но се съмнявам ,че съм,просто не го усещам. :D Може да е просто нещо временно,не зная,по принцип рядко ми закъснява , но се случва.Ще изчакам още малко и ако не ми дойде ще си направя тест. :wink:. Стискайте палци.
« Последна редакция: Октомври 31, 2009, 22:47:15 pm от tedi iska bebe »
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=tedi iska bebe][/url]
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #93 -: Ноември 06, 2009, 17:58:44 pm »
Аз за момента спирам Витекса. За месец и половина не видях особен ефект от него. Единият месец може да ми удължи лут. фаза с един ден, но на следващия ми беше скъсена с два. Хормоните също не ми бяха блестящи по време на "витексопиенето", така че засега спирам, да видим каква ще е промяната.

ПС Цикълът ми беше по-безболезнен и двата пъти с Витекс. Ще видя как ще е без.

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #94 -: Януари 10, 2010, 20:39:51 pm »
Има ли жени тук, които са забременели, докато са пили витекс или агнес? Питам, защото някъде четох едно мнение, че можело да действа и като противозачатъчно!?! А знаете ли дали може да се пие с дуфастон или не е желателно да се комбинира с хормонално лечение?
*
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #95 -: Януари 11, 2010, 10:18:15 am »
Аз пих Витекс около 3 месеца преди 2 години. При мен проблемът беше малко по-къса лутеална фаза и зацапване преди менструацията. Това се пооправи, но и трите месеца тестовете за овулация не отчетоха нищо.

Според мен не е подходящ за всеки. Ако имате редовен цикъл и овулация, по-добре не го пийте.
*
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #96 -: Април 25, 2010, 03:58:53 am »
Аз започнах Витекс този месец, надявам се да има ефект. Хормоните ми са в норма, но цикъла ми е някакъв ненормален, особено след последния ми спонтанен аборт, варира от 30 до 49 дена, Ову-то и то някакво непостоянно, от 16ти до 33 ден, всеки път се стресирам, че и мъжа ми покрай мен..кога ще е това Ову, кога да действаме.. вече сме като по график..Да не се отплесвам, надявам се да има ефект от Витекс,и да ми регулира цикъла, дано да спомогне и досадното зацапване (2-3 дена) преди да ми дойде. Ще ви държа в течение.

Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #97 -: Април 26, 2010, 18:03:34 pm »
galiondi , дълъг ти е цикълът. Не мисля, че витекс-а е за теб.
*
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #98 -: Април 26, 2010, 19:33:48 pm »
galiondi , дълъг ти е цикълът. Не мисля, че витекс-а е за теб.

Vera*, цикъла ми по принцип е от 29 до 32 дена , средно, но за 6 месеца преживях 2 спонтанни аборта и нещо не може да ми влезе в ритъм организма, тъкмо се пооправи Ноември(31 дена цикъл) и пак направих спонтанен аборт през Декември. Някакво чудо 49 дена цикъл изкарах след това,чак изпаднах в паника! Последния ми цикъл беше 30 дена, мисля, че се връщам към нормалното за мен. Защо мислиш, че ако съм с дълъг цикъл, Витекс-а няма да е за мен?

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #99 -: Април 27, 2010, 08:04:08 am »
galiondi :)
МЦ според мен достатъчно се е объркал, остави го сам да се нормализира. При всяки аборт хормоните се променят и трябва време докато се нормализират.
Не прави и не пий нищо, ако не си се консултирала с лекар.

ПП.Съжалявам за това, което си преживяла

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум