0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #60 -: Декември 04, 2007, 18:58:40 pm »
lu4a, ти ни даваш голяма надежда от която много се нуждаем.  :balk_47:
Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност  preggo и най-сладкото бебче на света!!!  :babbycarrage:
И на нашата улица ще изгрее слънце!!!

Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #61 -: Декември 05, 2007, 00:00:31 am »
Честито, lu4a!
Лека бременност preggo!!!

При теб може би е било въпрос на време, но сигурно и билката е помогнала. От кой "Витекс" си пила(на коя фирма)?
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #62 -: Декември 06, 2007, 10:38:34 am »
Благодаря ви момичета! Пиех Агнес, мисля че беше на Фортекс. спървата блеменост пак беше така. Повече от гидина нямаше резултат и тогава опитах при  Радка Кирчева в Пловдив. Тук във форума съм чела много неща за нея и все отрицателни, но при мен се получи точнослед пиенето на нейните билки. Дали беше някакво съвпадение или наистина от билките не знам 100%. Знам само че благодарение на нея забременях и родих живо и здраво момченце. Нищо не пречи да пробвате. Плаща се около 25 лв. не е кой знае какво. Желая ви успех! tree2a

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #63 -: Декември 06, 2007, 10:47:18 am »
Нищо не пречи да пробвате.

Пречи и още как!


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #64 -: Февруари 22, 2008, 09:20:57 am »
Момичета, а може ли да се комбинира Агнес с ДХЕА, т.е да се приема по едно и също време. Док ми предписа и двете,а това, което четох при упътването на Агнес, е че не трябва да се прилага с хормонални препарати.

Благодаря ви за отговора!
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #65 -: Февруари 24, 2008, 11:59:08 am »
Аз съм пила Агнес с Парлодел.Но за твоя случай не съм компетентна,ако не си сигурна в лекаря си,се консултирай с друг,за да си по-спокойна.
Успех!

Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #66 -: Февруари 24, 2008, 16:31:15 pm »
Момичета, нормално ли е това? Започнах да пия витекс преди две седмици и веднага ми дойде. Проблема е, че вече две седмици не ми спира.На някой от вас случвало ли се? Чудя се дали да не спра да пия витекса, за да видя дали ще ми спре кръвотечението?! :ask: :ask:
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #67 -: Февруари 25, 2008, 12:15:54 pm »
Лина,съмнявам се да е от Витекса,но най-добре се консултирай с лекар и си направи изследване на хормоните!
Успех!

Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #68 -: Февруари 28, 2008, 12:38:42 pm »
Аз си бях купила Витекс,понеже прочетох, че регулира хормоните.Тогава някъде пак прочетох че удължавал мисля втората фаза на цикъла беше.Моят цикъл е 30 дена и реших че е по-добре да не си правя експерименти.Продължих си с Бромокриптина...
Let it rain, let it rain, make my pain go away,
In my brain, let it rain, let it rain,
All this pain in my brain, oh, it drives me insane
In God's name all this pain is a shame
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #69 -: Февруари 28, 2008, 12:59:18 pm »
Аз си бях купила Витекс,понеже прочетох, че регулира хормоните.Тогава някъде пак прочетох че удължавал мисля втората фаза на цикъла беше.Моят цикъл е 30 дена и реших че е по-добре да не си правя експерименти.Продължих си с Бромокриптина...
Правилно си решила. Тук и в предната тема няколко момичета с по-дълги цикли, споделиха, че им е повлиял в отрицателна посока.
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #70 -: Февруари 29, 2008, 14:51:22 pm »
Аз спрях Витекса, но кървенето продължава. Ходих на лекар и той ми изписа Логест. Ей така без да изследвам хормони.Вече не знам -  :(дали да ги почвам и тях или не!
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #71 -: Март 04, 2008, 18:20:15 pm »
Пиете ли Витекс след овулация, тъй като прочетох, че не се приеме от бременни жени и си мислех, ако се получи бременност, не влияе ли негативно?
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #72 -: Март 08, 2008, 00:45:53 am »
4ЕСТИТ 8-МИ МАРТ!!!Моми4ета знаете ли дали агнес,може да подтиска овулациата или напротив!Пия го за регулиране на цикала а и си правим бебе? :ask:

Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #73 -: Март 08, 2008, 12:21:35 pm »
4ЕСТИТ 8-МИ МАРТ!!!Моми4ета знаете ли дали агнес,може да подтиска овулациата или напротив!Пия го за регулиране на цикала а и си правим бебе? :ask:
При мен не я подтискаше. Пие се предимно за намаляване на пролактина, който от своя страна би могъл /ако е висок да подтисне овулацията/, т.е няма и логика да я подтиска. Нека и други момичета да споделят.
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #74 -: Март 08, 2008, 19:10:39 pm »
И аз доколкото знам ако имаш висок пролактин по-скоро би повлиял към регулирането на този хормон и от там на овулацията,т.е. витекса би спомогнал да имаш овулация.

Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #75 -: Март 08, 2008, 19:54:58 pm »
Благодаря ви!На мен ми го исписаха за регулиране на цикала,дали агнес може да ми навреди в този слу4аи?,тоест на пролактина?,или ако хормоните не са наред се подобрят? :ask:

Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #76 -: Март 17, 2008, 16:47:41 pm »
Моми4ета,някои пробвал ли е "агнес"помагало за реголиране на цикала и забременяването!Препоръ4а ми го много добър лекар?Напи6ете АГНЕС в гугала и 6те го видите,първото е.

Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #77 -: Март 25, 2008, 11:40:18 am »
Започнах Логест от първи март. Кървенето ми спря след второто хапче.След пет дена започна едно леко зацапване, което продължи една седмица и след това започна силно кървене до сега и продължава.Сега съм в седем дневна почивка - от 29.03 трябва пак да ги пия.Дали ще спре кървенето?Някой от вас имала ли е подобен проблем? Лекарят ми каза, че е нормално това докато привикне организма.
*
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #78 -: Март 25, 2008, 20:15:02 pm »
 :ask:

Какъв Логест,какви 5 лева....
Re: Въпрос за Витекс
« Отговор #79 -: Март 25, 2008, 23:09:41 pm »
Логест до колкото знам е противоза4ата4но,за6то са ти го преписали? :ask: