0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #160 -: Февруари 26, 2009, 14:12:22 pm »
Мартео искам да те питам за цената на меногона?от русе ли го взе и от коя аптека?да се ориентирам горе долу с цените за да съм подготвена че и моето време за инсе наближава,така както се очертават нещата вече 3 месеца секс без резултат ще се ходи пак при нашия любим док.Бойчев.А цената на инсето 250лв ли е все още?Моето първо неуспешно инсе беше в края на ноември месец и от тогава не съм ходила.Като знам само колко много пациенти има направо свят ми се завива,но нали е за добрата кауза и в името да станем МАЙКИ,готови сме на всичко.Айде тука във форума има още една бъдеща мама дето се услушва и неще да си каже че чудото е станало.Чакаме осмомартенски изненади
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #161 -: Февруари 26, 2009, 16:44:31 pm »
Desislavajekova, меногона е 17 лева и нещо (не помня точно). От аптеката на Марешки (на П.Д.Петков) го взех, не го поддържат в наличност, но като го поръчаш ти го носят на следващия ден.
Инсето е 250, реинсеминацията - 50 лева.
А от многото пациенти хич недей се плаши - като имаш инсе всичко е по час, най-много 10-15 мин чакаш повече.
Айде пиши когато направите инсето за да ви стискаме палци!
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #162 -: Февруари 26, 2009, 17:14:11 pm »
Само плача и незнам какво да ви напиша........
17-ти ден от ЕТ, ЧХГ 193........ Незнам какво да кажа..........
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #163 -: Февруари 26, 2009, 17:34:55 pm »
Само плача и незнам какво да ви напиша........
17-ти ден от ЕТ, ЧХГ 193........ Незнам какво да кажа..........
Настръхнах...... малееее много се радвам. Немога нищо по-вече да напиша.
Почивай си и да ни пишеш пак. :bighug:
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #164 -: Февруари 26, 2009, 19:31:34 pm »
Само плача и незнам какво да ви напиша........
17-ти ден от ЕТ, ЧХГ 193........ Незнам какво да кажа..........
Айде честитоооо! Казах ли Ви аз, че след мен ще има много?!
Спокойно, за да не се развълнува много бебето, утре ще пишеш повече!
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #165 -: Февруари 26, 2009, 19:41:34 pm »
Браво Кремче!Много се радвам за теб миличка.Стискам палци и ти пожелавам сладки поне две  :bori_007: :bori_004:.Целувам те и те прегръщам силно!
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #166 -: Февруари 26, 2009, 20:57:56 pm »
Само плача и незнам какво да ви напиша........
17-ти ден от ЕТ, ЧХГ 193........ Незнам какво да кажа..........

    Браво Крем! :dance2:
         Сега повече спокоиствие и само хубави неща да ни пишеш :crossfingers:
              Темичката ни стана много приятна :party:

*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #167 -: Февруари 26, 2009, 21:05:23 pm »



       


                                       Lady,къде се изгуби какво става с теб? 
                     :balk_64:
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #168 -: Февруари 26, 2009, 21:36:46 pm »
Кремче  :bighug:
просто не мога да ти опиша колко се радвам за теб(все едно аз съм бременна),сега ти желая да видите две точици и след 9 месеца :bori_007: :bori_004:
много целувки за теб кремче и да се пазиш
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #169 -: Февруари 27, 2009, 07:50:15 am »
Кремче честито,пожелавам ти най-хубава бременност,най-щастливите мигове да прекараш през тези 9 месеца,да са две бебенцата и много много да ви радват.Честито  :ballons: :babyflips: :bighug:

Мратрео,колко броя инжекции ти сложиха и при Бойчев ли ходи да ти ги поставят?
Май много въпросите станаха но наистина съм притеснена и объркана.Благодаря ви момичета,че сте търпеливи към мен и ме изслушвате.
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #170 -: Февруари 27, 2009, 08:10:09 am »
колко броя инжекции ти сложиха и при Бойчев ли ходи да ти ги поставят?
5 са инжекциите, бият се мускулно и си ги бих сама. Няма нужда да ходиш при Бойчев, всяка мед. сестра ще ти ги бие.
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #171 -: Февруари 27, 2009, 10:40:20 am »
Мартео,благодаря ти за бързия отговор,разбира се че ще пиша като направя инсето,само незнам да си запиша час за преглед за следващия месец след цикъл за да види док.какво става (горе-долу кога ще настъпи овулацията) и да се уговорим какво ще правим през април.
Мартео а ходи ли да следи док.кога ще е овулацията?
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #172 -: Февруари 27, 2009, 10:50:51 am »
Мартео а ходи ли да следи док.кога ще е овулацията?
Аз си записвах час на 10ден от МЦ и и трите пъти на 11 ден от МЦ правихме инсето, а на 12-я ден - реинсеминация (първия и третия път не бчха се спукали, а втория аз настоявах, макар че доктора после ми каза, че не беше добро реяение, защото качеството на материала за инсеминация е по-добро от това за реинсеминация - понеже има въздържание около 3 дена).
Ти що ще го оставиш за април за да го  мислиш до тогава? Направо си запиши час на 9-я или 10-я ден от следващия МЦ и си действате!
Това е мое лично мнение (имай предвид, че съм малко припряна и много ми е трудно да чакам  :wink:)
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #173 -: Февруари 27, 2009, 10:59:14 am »
Ами и аз съм доста припряна,все пак съм зодия телец.Ами искам следващия месец да ида на преглед за да види док. как е овулацията,да говоря с него за евентуална стимулация защото явно без стимулация трудно става,да ми изпише какво да си купя за инсето и кога да започна да ги слагам и кога да ида за инсето.Така мисля аз,а и доскоро се лекувах от една коварна болест открита след лапаро и бях на инжекции золадекс от който нямах цикъл,възстанови ми се през ноември месец на 2008г. и една 3 месеца правим опити за естествено забременяване но ... а мъжът ми все ми казва че бързам,че иска да пробваме сами,защото док. каза че няма причина сега да не стане.Това е накратко
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #174 -: Февруари 27, 2009, 12:32:33 pm »
Деси, щом док е казал, че трябва да стане естествено, може да пробвате инсеминация без стимулация. Пък после ако не стане, ще направите стимулирана.
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #175 -: Февруари 27, 2009, 15:54:23 pm »
Ето ме и мен най-сетне и ме посрещате с чудесна новина. Cream, желая ти така съкровенно мечтаните девет месеца да са много щастливи, безпроблемни и красиви. Всяка една от нас заслужава правото на детенце и се радвам че заедно си даваме сили и вървим не към един добър край, а към едно още по-добро начало. Пиши ни как расте малката точица в теб и кихай от време на време по екрана, пък дано и ние се заразим  :D
При мене нищо ново, силно се надявам след операцията да се пооправят нещата. Бибка, ти следиш ли  за ову? До колкото си спомням при нас бяха сходни проблемите. Ходила ли си при док скоро?
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #176 -: Февруари 27, 2009, 17:58:44 pm »
Аз си записвах час на 10ден от МЦ и и трите пъти на 11 ден от МЦ правихме инсето, а на 12-я ден - реинсеминация ....
А от кой ден започна да слагаш Меногона?
desislavajekova  затова пише че трябва да отиде, да говорят, да си вземе лекарствата евентуално... и да започне от следващия МЦ. Аз инжекцииките започвах например от 3 ден на МЦ. Всичко е индивидуално, но и аз бих постъпила така както предлага Деси.

Деси, щом док е казал, че трябва да стане естествено, може да пробвате инсеминация без стимулация. Пък после ако не стане, ще направите стимулирана.
Това е другия вариант :D от 10 ден на МЦ.

viva1 а ти как си?
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #177 -: Февруари 27, 2009, 18:35:57 pm »
Крем, аз прових иснеминация веднага в същия месец след като ми се възстанови цикъла,беше на естествен цикъл,фоликула беше голям,беше се спукал и ние в този ден съвсем случайно сме с час при док. за да види как е овулацията след инжекциите золадекс и нещеш ли овулация със спукан фоликул и айде инсе веднага после утрогестан вагинално и после...цикъл  :x,после сълзи после оставихме нещата на естествено забременяване но за сега няма успех
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #178 -: Февруари 27, 2009, 18:38:12 pm »
А от кой ден започна да слагаш Меногона?

от 5-я до 9-я. Забравих, че 3-я път ходихме още на 1-я ден на МЦ за да му предложа да е на стимулиран цикъл.  Извинете  :wink:
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #179 -: Февруари 27, 2009, 19:50:37 pm »
Здравейте мами  preggo,все немога да се включа и аз да изкажа моите радости и подкрепи спрямо вас.Честито cream,леко бременеене,само положителни емоции :cloud9:. Трябваше някой да поведе "хорото"  :wave: ,както се казва.Коя ли ще е следващата  :ask:
Да не ни забравите,моля ви пишете .Cream ти ходили при док за потвърждение?Какво стана в коя седмица сте?
Струва ми се че ще раждате с marteo заедно.

desislavajekova дано да забременееш преди инсето.Отпусни се и не го мисли,когато най неочакваш тогава става  :wink:

Успех на всички и приятна почивка :goodluck: