0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инсеминации през януари
« Отговор #60 -: Януари 21, 2009, 20:28:25 pm »
здравейте, имахме инсеминация днес , слава Богу :D Единият ми фоликул се беше спукал,а другия все още не, така,че утре реинсе. Стискайте ми палци пак
Благодаря на всички за подкрепата
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:И СЛЕД 2 СЕДМИЦИ  :bfp:
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #61 -: Януари 22, 2009, 15:34:00 pm »
Момичета, какъв според вас и вашите доктори е пределният брой инсета? След кой неуспешен опит трябва да се премине към друг метод? А вие колко инсета сте правили? Взех да се поотчайвам, та затова питам. :?
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #62 -: Януари 22, 2009, 15:58:52 pm »
Аз знам,че според световната практика стандарта е до 6 инсета.Но според индивидуалните особености на двойката,лекарят преценява и може още след 1-2 да препоръча ин витро или икси.
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #63 -: Януари 22, 2009, 18:10:12 pm »
И АЗ СЪМ ЧУЛА,ЧЕ ПРАВЯТ ДО 6,НО ПОЗНАВАМ ЖЕНА С КОЯТО СЕ ЗАСИЧАХМЕ ЧЕСТО ПРЕД КАБИНЕТА НА ДОК.ТА ПОСЛЕДНИЯ ПЪТ КОГАТО Я ВИДЯХ ПРАВЕШЕ ПРОТОКОЛ ЗА ИНВИТРО И СПОДЕЛИ,ЧЕ Е ИМАЛА 10 НЕУСПЕШНИ ИНСЕТА.АЗ ЗАБРЕМЕНЯХ ОТ 3 ИНСЕ НА ЕСТЕСТВЕН ЦИКЪЛ.СТИСКАМ ПАЛЦИ НА ВСИЧКИ В ТЕМИЧКАТА И СКОРО МНОГО  :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp:
*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #64 -: Януари 22, 2009, 19:21:13 pm »
Здравей Криси,в коя клиника правиш инсиминацията?

Данче, успех на прегледа утре! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #65 -: Януари 22, 2009, 20:17:47 pm »
Моята докторка още в началото ми каза,че ще направим 3 инсета и ако не се получи ще минем на ин витро или ИКСИ,но по принцип ако аз държа можем да правим колкото ние си искаме,но след трети неуспешен опит вече почти няма смисъл да се мъчат яйчниците.Това ми каза и след третия наш неуспешен опит,че по книга се правят 3,но по желание на пациента може и по-вече.Мога да ти дам пример с Бубе,тя е зябременяла на шестата инсеминация и си има една прекрасна Яна.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #66 -: Януари 23, 2009, 11:30:46 am »
вчера беше моята реинсеминация и втория фоликул се беше спукал, имахме 5 млн. сперматозоида , което не е чак толкова зле за реинсе, сега остава чакането. Теста е на 05.02.2009
*
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #67 -: Януари 23, 2009, 14:57:04 pm »
krisi1812 , късмет!!!
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #68 -: Януари 23, 2009, 19:07:12 pm »
krisi1812стискам палци от все сърце да се получи!
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #69 -: Януари 23, 2009, 19:16:35 pm »
TINI78знам,че съм извън темата,но от къде се снабди с Прегнил?На мен ще ми трябва,а не мога да намеря и знам,че нямало внос в България на Прегнил
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
*
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #70 -: Януари 23, 2009, 22:57:26 pm »
От Турция,но ти си потърси Овитрел,защото Прегнил отново няма в БГ.
« Последна редакция: Януари 24, 2009, 00:43:22 am от TINI78 »

Re: Инсеминации през януари
« Отговор #71 -: Януари 24, 2009, 20:45:43 pm »
здравейте момичета , благодаря за подкрепата
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #72 -: Януари 24, 2009, 21:36:33 pm »
Здравейте момичета!Да се запиша и аз за последен път в тази темичка. Ако и третото ми инсе, което тече в момента е неуспешно, минавам в другата тема-икси. Днес ми е 9-ти ден от цикъла и 6-ти от стимулация с Меногон 75.Два поредни цикъла не ми се пукат фоликулите, и съм много притеснена. Иначе засега са ми добре фоликулчетата, ще ги видим пак в понеделник на прегледа. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: на всички тук, както виждам все познати физиономии  :wink:.
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #73 -: Януари 25, 2009, 09:14:27 am »
Здравейте момичета!Да се запиша и аз за последен път в тази темичка. Ако и третото ми инсе, което тече в момента е неуспешно, минавам в другата тема-икси. Днес ми е 9-ти ден от цикъла и 6-ти от стимулация с Меногон 75.Два поредни цикъла не ми се пукат фоликулите, и съм много притеснена. Иначе засега са ми добре фоликулчетата, ще ги видим пак в понеделник на прегледа. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: на всички тук, както виждам все познати физиономии  :wink:.
Успех, дано наистина ти е последно, но с положителен резултат!
Аз само ви чета, защото този и другия цикъл ще пропусна, за съжаление. По коледа мъжът ми получи орхиепидидимит и сега се възстановява...
*
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #74 -: Януари 26, 2009, 11:51:46 am »
Здравейте момичета!
Днес след половингодишно прекъсване започвам борбата отново.
Ще правим четвърта инсеминация, въпреки че вече нямам дясна тръба. Док каза, че засега не препоръчва инвитро, тъй като системата работи (от 3-тата инсеминация забременях, но се оказа извънматочно).
От днес започнах клостилбегита сутрин и вечер по едно - 5 дни. Следващия понеделник ще ходя при док да видим колко фоликула съм отгледала. Дано да са от ляво, моля ви стискайте ми палци!
Успех на всички ви желая и много добри новини!
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #75 -: Януари 26, 2009, 12:23:39 pm »
здравей Глори, стискам ти палци и на краката даже. Сигурна съм ,че ще имаш фолуикулчета в ляво. Моята стимулация също беше с Клостил по същата схемаи имах 1 фоликул в единия ячник и 2 в другия, надявам се и при теб да станат повечко фоликулчета. Непременно да се похвалищ
*
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #76 -: Януари 26, 2009, 12:37:34 pm »
Криси, много ти благодаря, мила!
Ще докладвам.
А от теб на 5-ти очаквам страхотни новини!
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #77 -: Януари 26, 2009, 12:53:22 pm »
дано наистина да се страхотни, но аз гледам да не се навивам , даже се подготвям ,че другия месец пак съм на  инсе, за да приема евнтуалния неуспех по- леко.
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #78 -: Януари 26, 2009, 13:09:48 pm »
дано наистина да се страхотни, но аз гледам да не се навивам , даже се подготвям ,че другия месец пак съм на  инсе, за да приема евнтуалния неуспех по- леко.
krisi1812,напротив,не се навивай за неуспех,защото по закона за привличането,това и ще привлечеш(не ти го пожелавам).Мисли само положително и си представяй как виждаш положителния тест,точката на УЗИ,въобще,само с позитивни мисли ще се получи.Стискам палци и ти пращам позитивни кълбенца :blowingdust2:
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #79 -: Януари 26, 2009, 13:21:47 pm »
благодаря мери ал , наистина незнам кое е по-добре, опитвам си да си запълвам дните до теста с различни дейности и мислиа, но всички знаем ,че това е доста трудно. Стискам палци на всички в процедури