0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #20 -: Януари 11, 2009, 11:32:25 am »
Дръж се ,Тини,направи си нарязан на ситно лимон с кората и мед и го яж помага много.Успех ти желая дано всичко да мине успешно и да завърши с бременност.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    eloiz

  • ***
  • 167
  • Чакам те бебчо...
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #21 -: Януари 11, 2009, 11:40:37 am »
Успех Тини :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Аз съм в абсолютен застой тази година,най-вече по финансови причини :oops:Но се надявам до пролетта да се оправят нещата и пак напред :wink:
Късмет на всички!
*

    TANIA78

Re: Инсеминации през януари
« Отговор #22 -: Януари 11, 2009, 13:50:13 pm »
ЖЕЛАЯ ТИ УСПЕХ ТИНИ И НА МЕН МИ ПРЕДСТОИ ИНВИТРО НО НЕЗНАМ КОГА ЩЕ ЗАПОЧНЕМ,В КРАЯ НА ТОЗИ МЕСЕЦ САМ НА 3 ВИДЕОЗОН И НЕЗНАМ КАКВО ЩЕ СЛЕДВА ПО НАТАТАК,СТИСКАМ ТИ ПАЛЦИ И КАСМЕТ
*
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #23 -: Януари 11, 2009, 22:03:50 pm »
Благодаря за пожеланията ,момичета!Честно казано,от натрупания до тук опит,не се притеснявам толкова дали ще настъпи бременност(въпреки че и това не е 100 % сигурно),по-обезпокоена съм дали ще мога да доведа бременност до края най-сетне :?След инсето започвам да си бия Фраксипарин и се надявам да помогне.Вече започна да ме понаболява корема от растящите фоликулчета,но се търпи :wink:

*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #24 -: Януари 11, 2009, 22:05:56 pm »
Тини ще търпиш, че корема ще расте тепърва. Пожелавам ти го от сърце. :)
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #25 -: Януари 12, 2009, 10:46:51 am »
браво Тини, много се радвам за хубавите фоликулчета, стискайте ми палци и на мен за петък, за сега съм 3-ти ден от стимулацията и 5-ти от цикъла, дано и аз да имам хубави фоликули, лошото при нас е ,че има и мъжки фактор, но каквото такова :)
*
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #26 -: Януари 12, 2009, 13:00:53 pm »
Здравейте!
Аз миналата седмица не посмях да пусна тема, затова много се радвам, че днес вече я виждам на предни линии...
Пожелавам успех на всички през настоящата година! Дано всички опити да са с положителни резултатаи от първия път!  :crossfingers:

Успех Тини, стискам палци ти да откриеш нашата успешна бременна година! :)
И аз! :goodluck:

Колкото до моите опити, още се чудя дали да продължа сега с предстоящия цикъл или да изчакам следващия през февруари.
« Последна редакция: Януари 12, 2009, 13:03:06 pm от twin »
*
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #27 -: Януари 12, 2009, 21:53:29 pm »
krisi1812 ,отглеждай си фоликулчетата и се похвали след прегледа в петък :wink:Аз утре пак съм на УЗИ,да видим дали ще стане ясно кога ще бъде инсето.

Re: Инсеминации през януари
« Отговор #28 -: Януари 13, 2009, 13:09:20 pm »
Тини, какво стана днес, всичко наред ли е, знае ли се кога ще е инсето за да стискаме палци
*
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #29 -: Януари 13, 2009, 13:16:28 pm »
Мда,знае се-на 16.01.2009 :DТози път десния яйчник е наред да ми излюпи яйчице :lol:От ляво също може да се пукне някой от трите фоликула,така мисли док.Лигавицата ми е 8 мм.,утре в 15 часа ще си бия Прегнил 10000 Е и на 16.01 с песен и чашка пълна с плувци отивам при док :)

*
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #30 -: Януари 13, 2009, 13:46:50 pm »
ТИНИ,стискам палци миличка!
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #31 -: Януари 14, 2009, 11:30:38 am »
браво Тини, стискам палци за ++ тест след 2 седмици
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #32 -: Януари 14, 2009, 11:36:01 am »
Успех Тини и да ни зарадваш!
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #33 -: Януари 16, 2009, 11:10:21 am »
Здравейте днес съм на преглед при Д-р Персенска ще започваме процедура по инсеменация. За пръв път ми е и много ме е страх. Незнам как протича стимулацията с инжекции ли се прави боли ли. А самата инсеменация боли ли ще бъда благодарна на всеки, който ми отговори.
Благодаря Ви предварително.
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #34 -: Януари 16, 2009, 11:16:06 am »
 margia4ko , в стимулацията няма нищо страшно!
 Могат да те стимулират с хапчета - Клостилбегит или с инжекцийки. Д-р Персенска ще реши с какво е най - добре да те стимулира.
 На няколко пъти се взема кръв за хормонални изследвания , таймира се овулацията (най - често с Прегнил) и след това е самата манипулация. Не боли.
 Успех!
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #35 -: Януари 16, 2009, 11:38:59 am »
Много Благодаря за светкавичния отговор, надявам се да получа още мнения. А каква е разликата между стимулацията с хапчета и инжекциите. Защо има два варианта.
*
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #36 -: Януари 16, 2009, 15:47:41 pm »
И тази инсеминация мина,нямаше проблеми с изключение на това,че този път фоликулът не се беше спукал :(Док е абсолютно спокоен,даже смята,че момента е идеален,защото според него всеки момент ще настъпи овулация.Е,в неделя иска да ме види,за да се знае със сигурност.И тук се включва моето песимистично предчувствие,което се надявам да ме подведе :wink:

Re: Инсеминации през януари
« Отговор #37 -: Януари 16, 2009, 16:26:49 pm »
TINI78 успех дано този път,всичко да е наред,и след време да се похвалиш с  :bfp:.


Силно вярвам, че и нашите мечти ще станат реалност.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #38 -: Януари 16, 2009, 19:00:48 pm »
Тини, сега коремни преси, клякания и секс  :D и ще му видиш сметката!
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #39 -: Януари 17, 2009, 15:26:58 pm »
здравей Тини, браво за инсето, кажи как мина прегледа днес. Аз да се отчета при мен как са нещата - вчера 3 фоликула - два в десен яйчник -12,2 мм и 13,2 мм, в ляв яйчник 1 -12,2 мм. Днес фоликула в левия ячник не е пораснал, а тези в десния са пораснали с по 3 мм. До тук всияко е перфектно според док. , но идва момента да видим спермограмата на мъжа ми - просто е трагична, док. не смята ,че изобщо има смисъл от инсе при това положение. Все пак се разбрахме ,че продалжава да ме следи ще пука утре или вдругиден фоликулите с прегнил и евентуално понеделник или вторник ще насрочи инсе и ако спермограмата в деня на инсето е по- добра ще действаме, ако не прекратяваме :( направо незнам какво да кажа, много много съм разочарована