0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инсеминации през януари
« Отговор #40 -: Януари 17, 2009, 15:29:59 pm »
krisi1812 , дори да е по - лоша спермограмата , не се отказвайте! Така или иначе си стигнала до тук и си отгледала хубави фоликули!
 Късмет!
П.П. Кои са влошените показатели на спермограмата?
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #41 -: Януари 17, 2009, 17:16:27 pm »
мерси за куража, но всички показатели са влошени и най- вече обем и брой сперматозоиди, от обем 3 мл , сега е 0,6, а от 18 млн , сега са 8 млн :(, пълна трагдеия, но все пак ще насрочим инсе и дано в дениа на инсето показателите са по- добри
*
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #42 -: Януари 17, 2009, 17:25:42 pm »
здравейте,искам да попитам колко инсе може да се прави и трябва ли да се пие нещо след това за задържане

*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #43 -: Януари 17, 2009, 17:30:07 pm »

Криси, обем 0,6 мл. е стандартен при инсе, независимо от това колко е бил обема преди.  :) 8 млн не са чак толкова малко, това са само най-добрите. Важно е след обработката подвижните да са висок процент например 70%
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #44 -: Януари 17, 2009, 17:59:11 pm »

Криси, обем 0,6 мл. е стандартен при инсе, независимо от това колко е бил обема преди.  :) 8 млн не са чак толкова малко, това са само най-добрите. Важно е след обработката подвижните да са висок процент например 70%

Ама ако това са показателите преди обработката - това не е добре.
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #45 -: Януари 17, 2009, 18:48:36 pm »
абсолютно са преди обработката за съжаление, ей там е проблема. Той беше леко хремав като даде материала, в предните дни имаше и температура от сорта на 37.2, в спермограмата пише че има и левкоцити 10, което също е много. Това ми е надеждата, лошия резултат да е заради настинката, но едва ли.
ще видим какво ще стане,кофтито е че аз възлагах мнго надежди за това инсе, а сега се окзава че то просто е невъзможно
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #46 -: Януари 17, 2009, 19:52:29 pm »
Криси,не се отказвай,сигурно е от високата температура,от моята докторка знам,че високата температура влияе на сперматозоидите лошо.Ние направихме 3 инсеминации,за съжаление и трите неуспешни,но не се отказах нито веднъж,стояхме в клиниката всеки път като даде материал докато ембиоложката не види материала и прецени дали ще има смисъл или не от инсето.При нас също проблема е малкото кол.варира от 1мл.до към 1.3мл. и това преди обработка,след обработката остава още по-малко,но пък имаме след обработка около 4млн.годни сперматозоиди,е казват че трябва да са минимум 5млн.годните,но ние бяхме длъжни да опитаме,пък и нали уж 1 само е достатъчен :D.Стискам палци да направите инсето и да е успешно.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #47 -: Януари 18, 2009, 12:52:36 pm »

Криси, обем 0,6 мл. е стандартен при инсе, независимо от това колко е бил обема преди.  :) 8 млн не са чак толкова малко, това са само най-добрите. Важно е след обработката подвижните да са висок процент например 70%

Ама ако това са показателите преди обработката - това не е добре.
Не разбрах! Грешка.
*
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #48 -: Януари 18, 2009, 18:56:26 pm »
Аз бях до тук,моите фоликули не са се спукали-нито един,въпреки 10000 Е Прегнил!

*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #49 -: Януари 18, 2009, 21:36:52 pm »
Тини има надежда да се спукат, направи повечко коремни преси и домакинска работа. Пожелавам ти макар и в малкия шанс, който споделяш да откриеш пътя към твоето щастие.
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #50 -: Януари 18, 2009, 21:40:05 pm »
Аз бях до тук,моите фоликули не са се спукали-нито един,въпреки 10000 Е Прегнил!
ТИНИ,не се отчайвай миличка.Шанс все още има!
Прегръдки :bighug:
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #51 -: Януари 19, 2009, 11:42:07 am »
здравейте, аз да се отчета до къде се докарах - 2 фоликула в десен яйчник 21 мм и 20 мм, довечера 5000 Е прегнил и в сряда сутринта ще видим дали ще стигнеме до инсе. много ама много се надявам. Тини, много се притесних от това което пишеш щом при 10 000 Е прегнил не се пукат фоликулите при 5 000 Е дали да очаквам нещо изобщо ?
*
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #52 -: Януари 19, 2009, 22:04:33 pm »
 Недей да се притесняваш предварително!На мен  ми се случва за пръв път да не се спукат фоликулите от Прегнил,до сега всичко ми е било ок и даже имам бременности зад гърба си.Но винаги съм знаела,че съществува като вариант "малшанс".
 В неделя след прегледа,на 15 ден,когато видяхме,че нищо не се  е пукнало,се прибрахме и правихме секс.Половин час след това имах познатите адски болки в таза,като при пукане на фоликули.Не знам какво се спука,но нещо се спука-макар и късно.За шанс не знам дали можем да говорим,защото повечето фоликули бяха твърде големи,но поне мъничко ми олекна физически.
 На теб ,Криси,ти пожелавам успех и ако можеш не се тревожи,до като не се наложи!
« Последна редакция: Януари 19, 2009, 22:16:19 pm от TINI78 »

Re: Инсеминации през януари
« Отговор #53 -: Януари 20, 2009, 08:57:28 am »
благодаря ти Тини, стискам палци и на теб този мъничък шанс да ти бъде достатъчен. Надявам се и при мен да се разпукат фоликулите до утре а също и спермограмата да позволява да бъде направено инсето. Стискайте ми палци утре , в 10 ч. евентуално ще ми бъде процедурата.
*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #54 -: Януари 20, 2009, 09:16:56 am »
благодаря ти Тини, стискам палци и на теб този мъничък шанс да ти бъде достатъчен. Надявам се и при мен да се разпукат фоликулите до утре а също и спермограмата да позволява да бъде направено инсето. Стискайте ми палци утре , в 10 ч. евентуално ще ми бъде процедурата.

Стискам палци на всички! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Повече лоши новини не се приемат в тази темичка.
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #55 -: Януари 20, 2009, 23:31:30 pm »



Стискам палци на всички! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Повече лоши новини не се приемат в тази темичка.
[/quote]подкрепям!!!!!!Не трябва да губим надежда!Те хубавите работи не стават от РАЗ :wink:.Вдигнете глави с вяра за следващия път,който ще е успешен
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #56 -: Януари 21, 2009, 12:44:23 pm »
здравейте, имахме инсеминация днес , слава Богу :D Единият ми фоликул се беше спукал,а другия все още не, така,че утре реинсе. Стискайте ми палци пак
Благодаря на всички за подкрепата
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #57 -: Януари 21, 2009, 12:47:39 pm »
Здравей Криси,в коя клиника правиш инсиминацията?
« Последна редакция: Януари 21, 2009, 12:49:32 pm от dan4eto27 »
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #58 -: Януари 21, 2009, 12:51:54 pm »
клиника Щерев
*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #59 -: Януари 21, 2009, 13:52:48 pm »
здравейте, имахме инсеминация днес , слава Богу :D Единият ми фоликул се беше спукал,а другия все още не, така,че утре реинсе. Стискайте ми палци пак
Благодаря на всички за подкрепата

Криси, :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:!