0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #320 -: Февруари 28, 2009, 10:56:32 am »
Боби, успех!

Все пак - някакви генетични изследвания правили ли сте?
Особено като казваш това за баща ти - аз бих направила.
Или, ако се стигне до ин-витро, може би предимплантационна диагностика...
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #321 -: Февруари 28, 2009, 16:21:42 pm »
Здравейте! Със съжаление сме си същите в темата и тази година. :?
здравеите,,,,,,,,,не сте същите....аз съм нова.....живея в италия...и на 10.02.2009 правих за първи път....изкуствено осеменяване...но неуспешно..пожелавам на всички много късмет..и сила.надявам се с много от вас да си пиша,защото тук освен моят съпруг...няма с кого да споделям.КЪСМЕТ
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #322 -: Февруари 28, 2009, 18:31:14 pm »
Здравейте! Със съжаление сме си същите в темата и тази година. :?
здравеите,,,,,,,,,не сте същите....аз съм нова.....живея в италия...и на 10.02.2009 правих за първи път....изкуствено осеменяване...но неуспешно..пожелавам на всички много късмет..и сила.надявам се с много от вас да си пиша,защото тук освен моят съпруг...няма с кого да споделям.КЪСМЕТ
Добре дошла и дай Боже да не се задържаш много. Разбира се че можеш да споделяш с нас каквото те притеснява, със сигурност ще се почувстваш по-добре. Аз също няма с кого да говоря освен с мъжа ми, добре че са момичетата от форума. Сега се поуспокой, е ако искаш и малко си поплачи за да ти олекне и се опитай да бъдеш позитивна - и твоите две чертички ще се появят.
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #323 -: Февруари 28, 2009, 18:43:42 pm »
jp , правили сме. И на двамата кариотипа ни е нормален и другите генетични изследвания също. Последната бременност я изследвахме и се оказа, че е било с Даун синдром. На всичкото отгоре в последните години имам и проблем със забременяването, защото не овулирам редовно. Та хем ни трябва помощ за самото забременяване ( макар че първите две бяха по естествен начин), хем като стане не е ясно дали ще се задъжи. Никой не може да ни каже защо се получава, защото и те не знаят. АКо пак стане нещо такова ( ако въобще забременея) говорихме за преимплатационна диагностика с лекаря и най-вероятно това ще е следващата стъпка. Само не знам как ще издържа финансово на това, но ще намеря някакъв начин.

Марина75 , мерси за пожеланията. Дано да си права. Днес беше второто инсе и имахме 10.8 млн - все добри плувци. Не знам как ще устискам да не правя тестове - права си, че е изнервящо, ама и чакането е изнервящо. Ще видим - ще пиша какво е станало.

Поздрави на всички.


Боби
« Последна редакция: Февруари 28, 2009, 19:47:56 pm от Bobbie »


  
*
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #324 -: Февруари 28, 2009, 18:48:24 pm »
Момичета днес направихме първото инсе. Утре сутринта ми е овулацията, та за всеки случай ще повторим. След обработката имахме 20 милиона юнаци, които плуваха най-старателно - оценяват им подвижността на максимум за разлика от миналият път, когато беше намалена.  Много се надявам този път да е успешен и да си имаме здраво бебче. Толкова години се борим и вече 3 бременности загубихме. Аз още съм оптимистка, но малко по малко започва да ми се губи този оптимизъм, а знам, че трябва да го запазя, ако искам всичко да свърши добре.
Сега се започва чакането - сигурно от 7ми -8ми ден ще започна да правя тестове като луда.  Не знам как устоявате да чакате до 14тия ден, но аз просто не мога. Това чакане винаги ме побърква.Поздрави на всички.

Този път ще си бременна!Стискам палци! :crossfingers:
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #325 -: Март 02, 2009, 14:57:43 pm »
Здравейте момичета. Вече е нов месец, а още си нямаме нова тема. Мислих си, че е добре да я започне някой успял, а и кадемлия - мисля че Мarteo е точния човек за тази работа. Мarteo, моля те започни ти новата тема за новите месеци. :)
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #326 -: Март 02, 2009, 16:04:45 pm »
Аз официално ви казвам, че моята инсеминация е неуспешна. Днес си имам цикъл.  :( Дори с един ден не закъсня.
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #327 -: Март 02, 2009, 16:08:54 pm »
Аз официално ви казвам, че моята инсеминация е неуспешна. Днес си имам цикъл.  :( Дори с един ден не закъсня.
Много съжалявам. :(
 Почини си малко и после с нови сили напред !