0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #100 -: Януари 30, 2009, 08:12:02 am »
Благодаря на всички за подкрепата. Днес е денят , но вчера вечерта така ме режеше корема ниско долу и поради това съм доста притеснена. Ако са се спукали снощи? Какво ще стане днес? Много се тревожа. Мъжа ми сега тръгна към клиниката да даде човечета и на него ще му кажат кога да отида. Стискам палци на всички, които са в очакване и на тези, на които им предстои. Ще Ви пиша пак.
:bighug:
Стискам палци.

Б.


  
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #101 -: Януари 30, 2009, 08:15:56 am »
margia4ko ,няма нищо страшно,успокой се,и да са се пукнали снощи фоликулчетата ,яйциклетката живее около 24ч.,споко стискам палци да стане и след 2 седм.да се похвалиш с две чертички.А колкото до лежането 30-40 мин.така или инъче ще лежиш на магарето,а после ако имаш възможност по-добре се прибери в къщи и стой на топло,поне днес.Аз понеже имам възможност да се освобождавам от работа и на инсетата и реинсетата не ходя на работа.Още веднъж УСПЕХ.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #102 -: Януари 30, 2009, 08:51:58 am »
Благодаря за отговорите и подкрепата. Имам и още един въпрос как разбират дали са се спукали и дали са годни за оплождане? Не са ми правили изследване Е2 днес нито вчера. Павиха ми миналия месец, когато искаха на естествен цикъл да се прави, но Е2 показа че няма смисъл.
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #103 -: Януари 30, 2009, 14:47:08 pm »
на ехограф се вижда дали са се спукали фоликулите. Относно Е2, мойта док. ми каза ,че е необходимо да имаш стойности около 200 за всяка яйцеклетка
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #104 -: Януари 31, 2009, 14:19:07 pm »
Здравейте на всички. И моето инсе мина вчера. Да Ви кажа за резултатите 4 спукани фоликула и док каза ти ще си бременна, но в този прекрасен момент сестрата се обади -  не и при тази спермограма. 4.02 мл., обем 0.52, бр. подвижни 10% . Дали е възможно да стане след такива резултати. Това е след обработка.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #105 -: Януари 31, 2009, 14:31:50 pm »
Здравейте на всички. И моето инсе мина вчера. Да Ви кажа за резултатите 4 спукани фоликула и док каза ти ще си бременна, но в този прекрасен момент сестрата се обади -  не и при тази спермограма. 4.02 мл., обем 0.52, бр. подвижни 10% . Дали е възможно да стане след такива резултати. Това е след обработка.
Не искам да те отчайвам,но и при нас фактора е мъжки и три пъти не става.Ама дано пък все някой сперматозоид попадне на точното място.При нас имаше подвижни ,но обема ни беше 1 мл.и след обработката пада още и на финала нищо не става.Успех ти желая все пак.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #106 -: Януари 31, 2009, 17:46:18 pm »
marina75
А твоите показатели какви бяха колко фоликула лигавица и т.н и по-принцип имаш ли ти някакъв проблем
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #107 -: Януари 31, 2009, 19:46:16 pm »
Кrisi1812 чакаме положителн резултат, полага ти се, ти откри темичката за януари, стикма палци.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #108 -: Януари 31, 2009, 20:19:48 pm »
marina75
А твоите показатели какви бяха колко фоликула лигавица и т.н и по-принцип имаш ли ти някакъв проблем
Писах ти на лични.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #109 -: Февруари 01, 2009, 16:20:00 pm »
marina75
Да прочетох. Благодаря ти.
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #110 -: Февруари 02, 2009, 10:07:12 am »
ivetod, дано дано дано си права. Както може да се сетите чакането ме побърква, теста трябва да ги направя на 05.02, но днес не издаржах и направих тест, който се пада 10 дни след реинсето и е отрицателен, знам ,че е още рано но това доста ме отчайва :(
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #111 -: Февруари 02, 2009, 10:31:32 am »
krisi1812
Доста е рано за тест. Не се тревожи допреди малко четох, че кръвния тест показва на 11 ден, а уриння на 14. Така че спокойно и вярвай. Стискам палци. И аз тябва да проверя на 14.02 ако не ми дойде до тогава. Вече 3 ден след инсето и започнаха да ме блят гърдите. Така се случва като ми идва.
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #112 -: Февруари 02, 2009, 10:33:02 am »
марги, мен пък ме боли корема и това ме притеснява, като бодежи ниско долу е, ама не искам да го мисля много много, ще си изчакам до 05.02 и ще видим. Стискам ти палци и на теб на 14.02.
До модератора
« Отговор #113 -: Февруари 02, 2009, 10:35:20 am »
Здравейте, мога ли да помоля да променим заглавието на темата да стане инсеминации през януари и февруари, защото повечето момичета кито пишехме тук очакваме резултати през февруари, а също и ще повторим процедурите през февруари.
Предварително благодаря
*
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #114 -: Февруари 02, 2009, 14:10:39 pm »
Здравейте!
Днес бях на преглед. Два фуликула отляво (точно там следим нещата), единия 22мм, другия 15мм. От дясно един малък.
Лигавицата ми е тънка - 7мм. 
В сряда отново съм на преглед и в четвъртък инсето.
Re: Инсеминации през януари
« Отговор #115 -: Февруари 02, 2009, 14:46:13 pm »
браво Глори, имаш още няколко дни да порасне лигавицата. Стискам палци, непремено да пишеш
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #116 -: Февруари 02, 2009, 15:16:12 pm »
Криси, много е рано за разочарование  :), потърпи!
margia4ko, ако е речено да стане, ще стане дори с малко. Казвам го, защото на едно място прочетох какви са изискванията за сполучлива инсеминация към броя на сперматозоидите. Умишлено няма да пиша стойностите  :wink:. Та, пишеше
от ... до ... - малка вероятност за успех
от ... до ... - голяма вероятност за успех
от ... до ... - почти сигурно
Веднага споделих инфото в една друга тема и 1 момиче писа, че и двата пъти при инсе са попадали в 3-тата графа, но са били неуспешни. С нея е имало едно момиче с върнати 500 000 спермита. Забележете 1/2 милион, нищожно количество. Това момиче скоро ще става мама.
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #117 -: Февруари 02, 2009, 18:00:40 pm »
Здравейте на всички, до сега само следях темата, но реших и аз да се включа  :) Аз имам 2 неуспешни инсе-та, тази седмица ми предстой 3-то и се надявам този път да ми излезе късмета. Първите 2 бяха на естествен цикъл, сега решихме да е стимулирано. От 4-я до 9-я ден на МЦ (днес) си бих "Меногон" 75 IE, утре съм на преглед и ще Ви кажа за кога сме насрочили инсе-то. До тогава много бих се радвала ако някоя от Вас се похвали с  :bfp:
Успех на всички и  :bighug:
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #118 -: Февруари 02, 2009, 20:01:49 pm »
Здравейте на всички, до сега само следях темата, но реших и аз да се включа  :) Аз имам 2 неуспешни инсе-та, тази седмица ми предстой 3-то и се надявам този път да ми излезе късмета. Първите 2 бяха на естествен цикъл, сега решихме да е стимулирано. От 4-я до 9-я ден на МЦ (днес) си бих "Меногон" 75 IE, утре съм на преглед и ще Ви кажа за кога сме насрочили инсе-то. До тогава много бих се радвала ако някоя от Вас се похвали с  :bfp:
Успех на всички и  :bighug:
От сърце ти желая третото ти инсе да е успешно!
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #119 -: Февруари 02, 2009, 20:53:06 pm »
Криси, Марги, споко, нормални болките и в гърдите и в корема, и при мене е така, не само че ме болят гърдите , а и едва закопчавям сутиена  :lol:, а мъжа ми е адски щастлив  :lol: Така бях и след предното стимулирано инсе, от хормоните е. Крис, защо бързаш с теста? То аз на теб казвам , ама като се знам каква съм и аз няма да издържа до 13.02.
Глори, Мартео  :crossfingers: :crossfingers: