0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #340 -: Август 05, 2008, 22:59:29 pm »
Забременях от втори опит в АГ Болница Варна и благодарение на д-р Александров и д-р Козовски имам три прекрасни създания. Първият също беше успешен, но направих спонтанен аборт. Бях хиперстимулирана, но това се получава при многоплодна бременност. Отлично отношение и професионализъм.
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #341 -: Август 05, 2008, 23:10:31 pm »
Забременях от втори опит в АГ Болница Варна и благодарение на д-р Александров и д-р Козовски имам три прекрасни създания. Първият също беше успешен, но направих спонтанен аборт. Бях хиперстимулирана, но това се получава при многоплодна бременност. Отлично отношение и професионализъм.
Да са ти живи и здрави!
Извинявам се за спама, ама имаме една хубава темичка Галерия на прекрасните бебета от Зачатие, ще ни покажеш ли твоите сладури да им се порадваме! :D
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #342 -: Август 05, 2008, 23:19:00 pm »
Забременях от втори опит в АГ Болница Варна и благодарение на д-р Александров и д-р Козовски имам три прекрасни създания. Първият също беше успешен, но направих спонтанен аборт. Бях хиперстимулирана, но това се получава при многоплодна бременност. Отлично отношение и професионализъм.
Честито :) Да са живи и здрави слънчицата ви!
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #343 -: Август 05, 2008, 23:24:00 pm »
Забременях при Д-р Йосиф Димитров - АГ център "Димитров".Майка съм на две прекрасни момиченца. Вече са на 7 месеца.
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #344 -: Август 21, 2008, 16:02:14 pm »
Забременях от втори опит ИКСИ благодарение на д-р Стаменов. Сега имам дъщеря на един месец :). Благодаря на доктора, на екипа  му и на всички в този форум.
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #345 -: Август 23, 2008, 22:13:24 pm »
1. От кой опит?  -от първи Ин Витро опит при др.Владимиров
2. Бяхте ли хиперстимулирани? - Не
3. Доволни ли бяхте от обслужването? -Много
4. Имаше ли некоректни моменти относно заплащането? -НЕ
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #346 -: Септември 15, 2008, 08:50:17 am »
Най-накрая благодарение на златние ръце и сърце на д-р Александров /гр.Варна/ мога и аз да се запиша в тази тема!  :D
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #347 -: Септември 15, 2008, 08:57:15 am »
Petaaaa,ако знаеш колко много се радвам за теб!!! :D Ти изстрада много,но не се отказа и продължи - браво на теб! Най-искрено и от сърце ти желая лека и успешна бременност до края и здраво бебче на финала! :hug2:











Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #348 -: Септември 15, 2008, 09:06:27 am »
Най-накрая благодарение на златние ръце и сърце на д-р Александров /гр.Варна/ мога и аз да се запиша в тази тема!  :D

Честито от мен, много се радвам. Лека бременност и здраво бебе.  :D
« Последна редакция: Септември 15, 2008, 09:18:04 am от kassi »


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #349 -: Септември 15, 2008, 10:03:50 am »
 Честито, Пета!!! Радвам се за успеха ти и много късмет!!! :P :P :P


*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #350 -: Септември 15, 2008, 12:52:10 pm »
Честито Пета! Това е страхотна новина - дай боже повече такива!
Лека бременност!
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #351 -: Септември 15, 2008, 13:05:44 pm »
Петааааа, браво! :bighug: Ей, най-сетне!!! Спокойна бременност ти желая и прекрасно бебе на финала!

Браво на д-р Александров и целия екип на АГ Варна!   :lovedock:

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #352 -: Септември 15, 2008, 17:04:32 pm »
Пета,честито!Желая ти лека и спокойна бременност!
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #353 -: Септември 15, 2008, 18:53:50 pm »
Пета, честито! Лека и успешна бременност до края!
П.П. Оспамихме темата с честитки, ама съм сигурна, че всички искрено се радваме за теб!

Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #354 -: Септември 17, 2008, 09:14:03 am »
Забременях инвитро първи опит в КИРМ Плевен,при д-р Емин.Много съм доволна от отношението на целия екип към мен.Не съм била хиперстимулирана,какато и не ми е искана сума различна от посочената в ценоразписа им.За статистиката  ще посоча,че това ми е първи опит в тази клиника.Преди това имам едно неусешно инвитро в "Св.София"(Тина Киркова)при д-р Янакиева,за което не искам да си спомням.
*

    shoshkata

  • **
  • 50
  • Пусть всегда будет солнце!
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #355 -: Септември 18, 2008, 18:37:37 pm »
Ами да се запиша и аз в тази хубава тема - виновникът е д-р Стаменов и неговият прекрасен екип! Всичко беше перфекно! Четвърти опит.
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #356 -: Септември 18, 2008, 19:25:51 pm »
Ами да се запиша и аз в тази хубава тема - виновникът е д-р Стаменов и неговият прекрасен екип! Всичко беше перфекно! Четвърти опит.


Честито!!! Леки и безпроблемни 9 месеца!




Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #357 -: Октомври 15, 2008, 14:54:24 pm »
Забременях от втория път в клиниката на доц. Щерев при д-р Тимева - ин витро.Не бях хиперстимулирана, доволна съм и от обслужването. Имам син на 1 г и 5 месеца и съм много, много щастлива. Пожелавам го на всички от сърце! Още две момичета, с които се сприятелих забременяха по същото време с мен - от донорски инсеминаци.
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #358 -: Октомври 16, 2008, 14:02:13 pm »
Забременях от първи път (IVF) при д-р Стаменов. Много съм доволна от обслужването. Коментираната цена се редуцира, защото бях по къс протокол, което ме зарадва допълнително. Имам 2 приятелки, едната от които забременя при Стаменов от първа инсеменация, а другата от второ инвитро. Благодарности на целия екип!
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #359 -: Октомври 28, 2008, 10:52:04 am »
Записвам се и аз - глас за клиниката на доц.Щерев. Даже си мисля,че в моя случай трябва да са 2 гласа, защото са си два отделни успешни опита. Благодаря им от сърце!
Първо ИКСИ - АГ Варна - неуспешно
Второ ИКСИ - доц.Щерев - аборт 16г.с.
Трето ИКСИ - доц.Щерев - успешно - син 2001г.
Четвърто ИКСИ - д-р Тимева, доц.Щерев - дъщеря 2005г.