0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    klem4e

  • ***
  • 307
  • искам значи мога
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #400 -: Юни 01, 2009, 22:59:04 pm »
Да се отчета и аз !
Забременях от първи опит инвитро във Варна - АГ болница , екипът на д-р Александров. Чакам моето момиченце през  октомври .
Благодаря на д-р Александров и целият му екип , затова че ми збъднаха моята мечта- неуписуема радост , която чакам от 13 години.
Благодаря !
*

    audifen

  • **
  • 99
  • Обичам да обичам!
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #401 -: Юни 02, 2009, 00:14:02 am »
1.От кой опит? -  От първи опит ин витро.
2. Бяхте ли хиперстимулирани? - Не.
3. Доволни ли бяхте от обслужването? - Да, останахме много доволни.
4. Имаше ли некоректни моменти относно заплащането? - Не.
Моят лекар е д-р Ковачев - АГ-Варна. Сега съм в 28 г.с, очакваме близнаци.
Моля модераторите да поправят анкетата относно АГ-Варна, там екипът от една година е д-р Александров, д-р Ковачев и д-р Козовски-младши. Мисля, че така ще е по-коректно относно момичетата, които сме ползвали услугите на клиниката от 2008 г насам.

*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #402 -: Юни 03, 2009, 21:30:01 pm »
При доктор Стаменов , след 4 неуспешни опита в клиника Репробиомед, 5-тият беше успешен ,без хиперстимулация, много лека и безметежна бременост :lol:
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #403 -: Юни 11, 2009, 14:26:30 pm »
здравейте, надявам се и аз скоро да се запиша в тази анкета с право на глас;

имам едно предложение, относно анкетата; би било добре да се споменава дали факторът е мъжки, женски или комбинация, както и евентуално диагнозата;

например: .... опит ИКСИ, мъжки фактор - азоспермия... и останалото, както си е до сега;

позволявам си да вметна това предложение, тъй като успеваемостта при мъжки фактор, особено тежък мъжки фактор, е доста по-ниска и мисля, че било от полза за ползвателите на информацията;

надявам се, не ви обиждам с предложението си!!!
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #404 -: Юни 16, 2009, 10:37:28 am »
diva73,  audifen,  klem4e, elist, моля ви гласувайте и в анкетата, а не само с мнение тук във форума. Последно бяха толкова гласовете и процентите преди 2 седмици когато влизах, благодаря ви предварително момичета!   :balk_21:
« Последна редакция: Юни 16, 2009, 10:40:18 am от Starlet »
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #405 -: Юни 16, 2009, 11:00:03 am »
Благодарение на невероятният лекар и специалист д-р Александров и екипа на АГ Варна.
1. От кой опит? - От втори опит.
2. Бяхте ли хиперстимулирани? - Не бях хиперстимулирана.
3. Доволни ли бяхте от обслужването? - невероятни хора невероятни оптимисти, доволна съм от обслужването
4. Имаше ли некоректни моменти относно заплащането? - Никакви

Благодаря ви ДОКТОРЕ ЗА ЦЯЛАТА ДОБРИНА, ОПТИМИЗЪМ И ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ с които ме дарихте по време и след процедурата. НЕВЕРОЯТЕН СТЕ!!!  :balk_21: :bighug: :grouphug2:
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #406 -: Юни 16, 2009, 11:20:48 am »
Момичета, гласувах от името на моя приятелка. Чета и се информирам и за нея. Аз също съм пациентка там, но опита ми предстои. Позволих си да дам нейният глас, с нейно съгласие разбира се  :D
1. От първи опит
2. Не беше хиперстимулирана
3. Страшно доволна е от вниманието и обслужването
4. По отношение на заплащането - абсолютно коректно беше всичко
5. Нямаше мъжки фактор

Позволих си да пиша, защото бях плътно до нея, а и се надявам скоро и аз да дам своя глас!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #407 -: Юни 24, 2009, 19:22:21 pm »
Момичета, гласувах от името на моя приятелка. Чета и се информирам и за нея. Аз също съм пациентка там, но опита ми предстои. Позволих си да дам нейният глас, с нейно съгласие разбира се  :D
1. От първи опит
2. Не беше хиперстимулирана
3. Страшно доволна е от вниманието и обслужването
4. По отношение на заплащането - абсолютно коректно беше всичко
5. Нямаше мъжки фактор

Позволих си да пиша, защото бях плътно до нея, а и се надявам скоро и аз да дам своя глас!
Аз не разбрах за къде става въпрос???
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #408 -: Юни 24, 2009, 19:49:14 pm »
Здравейте!

Аз забременях в клиника Надежда, преглеждал ме е д-р Стаменов и д-р Персенска, и двамата са страхотни!И въпреки това, че в 23 г.с. приключи първата ми бременност, сме страшно доволни и от двамата лекари, и от целия екип на клиниката, от отношението на всички.
1.От кой опит? -  От първи опит ИКСИ.
2. Бяхте ли хиперстимулирани? - Не.
3. Доволни ли бяхте от обслужването? - Да, останахме много доволни.
4. Имаше ли некоректни моменти относно заплащането? - Не.

Пожелавам късмет на всички!!!
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #409 -: Юни 24, 2009, 19:55:58 pm »
Момичета, гласувах от името на моя приятелка. Чета и се информирам и за нея. Аз също съм пациентка там, но опита ми предстои. Позволих си да дам нейният глас, с нейно съгласие разбира се  :D
Център "Надежда", д-р Персенска.
1. От първи опит
2. Не беше хиперстимулирана
3. Страшно доволна е от вниманието и обслужването
4. По отношение на заплащането - абсолютно коректно беше всичко
5. Нямаше мъжки фактор

Позволих си да пиша, защото бях плътно до нея, а и се надявам скоро и аз да дам своя глас!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #410 -: Юни 24, 2009, 22:04:49 pm »
Момичета, гласувах от името на моя приятелка. Чета и се информирам и за нея. Аз също съм пациентка там, но опита ми предстои. Позволих си да дам нейният глас, с нейно съгласие разбира се  :D
Център "Надежда", д-р Персенска.
1. От първи опит
2. Не беше хиперстимулирана
3. Страшно доволна е от вниманието и обслужването
4. По отношение на заплащането - абсолютно коректно беше всичко
5. Нямаше мъжки фактор

Позволих си да пиша, защото бях плътно до нея, а и се надявам скоро и аз да дам своя глас!
Момичета, гласувах от името на моя приятелка. Чета и се информирам и за нея. Аз също съм пациентка там, но опита ми предстои. Позволих си да дам нейният глас, с нейно съгласие разбира се  :D
1. От първи опит
2. Не беше хиперстимулирана
3. Страшно доволна е от вниманието и обслужването
4. По отношение на заплащането - абсолютно коректно беше всичко
5. Нямаше мъжки фактор

Позволих си да пиша, защото бях плътно до нея, а и се надявам скоро и аз да дам своя глас!
Аз не разбрах за къде става въпрос???
смятам, че някой от модераторите трябва да изтрие тези 2 ггласа защото неса лични / всеки може да гласува от името на приятели - реални или не????/, който иска да гласува да се регистрира моля, а и така пишейки по някилко пъти се изкривяват резултатите. това не е полезно за никого.
« Последна редакция: Юни 24, 2009, 22:14:22 pm от ddnchv »


благодаря Ви д-р Александров
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #411 -: Юни 24, 2009, 22:15:56 pm »
Нека модераторите да ги изтрият, ако преценят! Аз вторият път не съм гласувала, а само уточних клиниката и доктора. Гласувах само един път. Мисля, че никой не е тук, за да лъже. А и както сме с никове, може всеки да каже, че е успял или неуспял някъде  :D Гласът е реален - близнаци са  :D
Приятна вечер!
« Последна редакция: Юни 24, 2009, 22:18:18 pm от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #412 -: Юни 24, 2009, 22:57:06 pm »
това все пак е анкета и един глас е = на един глас и не е необходимо да се напомнят клиниките и докторите тук. ако всяка от нас почне да глсува от името на своите приятелки и познати, които са успели в някоя клиника тогава се получава нещо като " гласуване с чужди карти". аз лично мога да гласувам за 21 момичета по тази система.


благодаря Ви д-р Александров
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #413 -: Юни 24, 2009, 23:11:14 pm »
това все пак е анкета и един глас е = на един глас и не е необходимо да се напомнят клиниките и докторите тук. ако всяка от нас почне да глсува от името на своите приятелки и познати, които са успели в някоя клиника тогава се получава нещо като " гласуване с чужди карти". аз лично мога да гласувам за 21 момичета по тази система.

Не ме нападай така. Съжелявам, нека да изстрият модераторите гласа, който съм дала - повтарям, че е един, а не два. Вторият пост го пуснах, защото Дидка беше коментрила, че не е разбрала в коя клиника е станал успешният опит (времето за редакция беше минало), а не да правя реклама!
Още веднъж се извинявам!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #414 -: Юни 24, 2009, 23:22:57 pm »
това все пак е анкета и един глас е = на един глас и не е необходимо да се напомнят клиниките и докторите тук. ако всяка от нас почне да глсува от името на своите приятелки и познати, които са успели в някоя клиника тогава се получава нещо като " гласуване с чужди карти". аз лично мога да гласувам за 21 момичета по тази система.

Не ме нападай така. Съжелявам, нека да изстрият модераторите гласа, който съм дала - повтарям, че е един, а не два. Вторият пост го пуснах, защото Дидка беше коментрила, че не е разбрала в коя клиника е станал успешният опит (времето за редакция беше минало), а не да правя реклама!
Още веднъж се извинявам!

моля, нека бъдем коректни. от сърце ти пожелавам успех. това е целта, мечтата и смисъла на живота на всички от нас. можеш да ме питаш за всичко на ЛС или тук.


благодаря Ви д-р Александров
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #415 -: Юни 25, 2009, 00:18:36 am »
Забременях от трети опит ИКСИ в АГ Варна и първи при д-р Александров (предните два бяха при други лекари в същата клиника).
Нямаше некоректни моменти, не бях хиперстимулирана и съм изключително благодарна за откровеноста и отношението по време на процедурата.
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #416 -: Юни 30, 2009, 00:17:01 am »
Искам да направим една неофициална статистика на бременостите в българските клиники. За ориентация.

Моля ви също да доизясните-
1. От кой опит?
2. Бяхте ли хиперстимулирани?
3. Доволни ли бяхте от обслужването?
4. Имаше ли некоректни моменти относно заплащането?
5. Ако имате познати забременели в някоя от тези клиники, моля да ги добавите като бройка, но не в анкетата.

От втория, първия беше на естествен цикъл.
Не бях хиперстимулирана.
Обслужването е перфектно.
Нямаше нищо некоректно при заплащането, напротив...


Моля ви да се придържаме към темата за да избегнем излишни конфликти.
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #417 -: Юли 01, 2009, 13:49:32 pm »
И аз да се запиша в анкетата (отдавна гласувах)!
Първи опит ин витро при док.Александров в АГ-Варна. Успешен и надявам се до края да е така.Нямах хиперстумулация , екипа и отношението бяха страхотни.Благодаря им от сърце!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #418 -: Юли 01, 2009, 15:39:23 pm »
Да ме пита някой защо не съм писала до сега тук.
Клиника Малинов - д-р Персенска и д-р Стаменов. Първи опит. Не бях хиперстимулирана и всичко беше коректно и точно. И като отношение и като заплащане.
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #419 -: Юли 16, 2009, 16:09:31 pm »
Пускам моя глас за АГ-Варна.Забременях от първи опит ИКСИ при д-р Александров . Не бях хиперстимулирана, нямаше некоректни моменти в заплащането, изключително съм доволна от обслужването и най-вече от топлото отношение. Сърдечно благодаря на целия екип!
« Последна редакция: Юли 16, 2009, 16:12:23 pm от silvi4ka »