0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #380 -: Март 01, 2009, 15:22:51 pm »
На Грейси и бъдещия татко,честито!
Желая има само най-хубавите неща от нашата Земя...!
При ве4е рядките ми влизания в сайта,съм толкова доволна да виждам познати имена в графата на Щастливите!
Да сте живи и здрави!
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #381 -: Март 07, 2009, 00:54:07 am »
Zdraveite!Bih iskala purvo da vi kaja, 4e ot dva dni 4eta foruma i ne spiram za mig...Udivitelno e kolko SMELI HORA ste vsi4ki vie!Neznaj, dali si davate smetka zatova, no az iskam da vi go kaja.Iskam sa6to taka da vi kaja, 4e borbata, bitkata kojto vodim e s nai-blagorodna kauza na sveta i zatova njma na4in da ne q spe4elim!
Na nas sus supruga mi sa6to ni predstoi Invitro\IKSY i ve4e sme izbrali i to bez nikakvi kolebaniq tova 6te e dr.Stamenov i ekiput mu.
Imam edin vupros ku vas, nikude ne pro4etoh kolko vereme otnema cjlata procedura po dvata metoda.Tova e vajno za nas, poneje jiveem i rabotim v 4ujbina i trjbva da planuvame to4no kolko 6te trae prestoj ni v BG!
 :bori_003: :bori_002:

Пиши на кирилица! Първо чети поне заглавието на темата и после питай! И изобщо първо чети!
« Последна редакция: Март 07, 2009, 10:55:13 am от Pesheck »
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #382 -: Март 07, 2009, 09:07:31 am »
Това е анката за вече бременни от IVF/ICSI ,прочети темите и си задай въпроса в подходяща.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #383 -: Март 09, 2009, 12:49:39 pm »
 Гласувах за Др Александров!
 Втори опит IVF, не бях хиперстимулирана. Доволна съм от обслужването и нямаше некоректни моменти относно заплащането.
 И първият ми опит беше при Др Александров. Сега съм бременна в 14 седмица. Много съм благодарна на целия екип. С пожелания, да продължават да радват много семейства както зарадваха и нас. :thankyousign:
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #384 -: Март 09, 2009, 16:51:07 pm »
Доиде и моя ред да се разпиша.Гласувах за д-р Стаменов,благодарение на които съм бременна в 19-та седмица.Чевърти опит инвитро ми е,като първите бяха в други клиники.Не бях хиперстимулирана,и нямаше некоректни моменти относно заплащането.Безкраино много благодаря на целия екип за професионализма и грижите които положиха.
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #385 -: Март 18, 2009, 17:25:35 pm »
Здравейте!!!
От 1 опит ИКСИ в кл Щерев.
Имах 2 трансфера,първите дни се чувствах малко подута но всичко бързо отмина.
Доволна съм от обслужването и нямаше никаква некорекности от тяхна страна.
Искам да изкажа от сърце големи благодарности на др.Тимева и на целия персонал на клиниката.
« Последна редакция: Март 18, 2009, 17:34:42 pm от melinda76 »
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #386 -: Март 19, 2009, 10:29:55 am »
Забременях от първи опит инвитро в клиниката в Плевен при д-р.Емин.В момента съм щастлива мама на 10 дневен син.Не бях хиперстимулирана и всичко беше много коректно.
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #387 -: Март 19, 2009, 11:51:15 am »
Май е време и аз вече да се престраша.  :D
1. От кой опит? - 1 ИКСИ
2. Бяхте ли хиперстимулирани? - не, имах само подуване на корема за няколко дни, но всичко се размина дотам.
3. Доволни ли бяхте от обслужването? - да като цяло.
4. Имаше ли некоректни моменти относно заплащането? - не, никакви.
Благодарна съм на д-р Стаменов и д-р Персенска защото при мен нещата се случиха така, че ту единия ту другия ме преглеждаха, пункцията беше при Стаменов, но пък трансфера го прави Персенска. :D Така че и двамата са "виновни" за резултата заедно с ембриолозите, разбира се. :D
Благодаря ви!

*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #388 -: Март 22, 2009, 17:34:19 pm »
Аз не съм се разписала все още  :D
От трети опит ИКСИ (като това ми беше първи трансфер при първите два не се стигна до такъв)д-р Владимиров
Доволна бях от обслужването и то много.
Не бях хиперстимулирана аз съм с ИЯР
Никакви некоректни моменти не е имало при заплащането.
"Всеки от нас се ражда, защото преди това Бог го е обикнал, оценил, видял е смисъл в това и той да стане част от мирозданието"

Митрополит Антоний Сурожки
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #389 -: Март 28, 2009, 00:07:06 am »
Благодарение на АГ Варна и по точно на д-р Емил Ковачев и д-р Александров съм най-щастливата мама на моята прекрасна Тея.
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #390 -: Март 30, 2009, 15:23:36 pm »
Ето и моя глас за д-р Стаменов, който допринесе за сбъдването на нашите мечти!  :D
1. От кой опит? - 3-то ИКСИ.
2. Бяхте ли хиперстимулирани? - не.
3. Доволни ли бяхте от обслужването? - изключително доволни.
4. Имаше ли некоректни моменти относно заплащането? - не никакви.

Благодаря от цялото си сърце на ЧОВЕКА И ЛЕКАРЯ- Д-Р СТАМЕНОВ!!!
Благодаря и на целия екип от клиника “Надежда” за грижите, професионализма, топлината и щастието, което намерих при вас!!!  :D
"Надеждата" е създание хвъркато,
което се загнездва в душата,
пее ни без думи
и никога не спира...не спира..."
                     Емили Диксън
*

    gemi78

  • ***
  • 235
  • ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!!!
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #391 -: Април 09, 2009, 14:47:09 pm »
Бременна съм от първи опит ИКСИ в клиника Малинов!
Искам искрено да благодаря на д-р Персенска и на д-р
Стаменов,както и на целия персонал в клиниката.
Това са хората и лекарите на които мога да разчитам
напълно.Благодаря ВИ че ме направихте щастлива мама!
Хиляди благодарности и много целувки!!!!
:balk_47: :balk_47: :balk_47:


Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #392 -: Април 11, 2009, 19:04:34 pm »
Вече съм гласувала веднъж в тази тема, така че сега само ще се разпиша.

Радваме се на две слънца вкъщи след втори опит ИКСИ при д-р Стаменов. Първият ми опит също беше успешен, но завърши с аборт в 17 г.с.
Благодарна съм на целия пероснал в клиниката, там винаги съм се чувствала като у дома си. А за д-р Стаменов мога да кажа само хубави неща!
  09.11.2007
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #393 -: Април 13, 2009, 19:14:48 pm »
Здравейте,

сега съм в 12 г.с. след първи опит ИКСИ с тестикуларна биопсия.
Опита направих в клиника РепроБиоМед при д-р Табакова.
А биопсията направихме при д-р Лазаров
Аз съм на 31г. и нямам никакви нарушения и проблеми.
Предвид това, че за пръв път ме стимилираха и не знаеха как организма ми ще отговори на този процес, бях хиперстимулирана, но реакцията на екипа беше своевременна и много лесно се преборих с това състояние.
Предписаха ми адекватна диета и следяха показателите ми през ден.

Резултат от стимулацията:
16 яйцеклетки
12 иксирани
4 трансферирани,
4 замразени
1 плод :) 
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #394 -: Април 22, 2009, 16:33:04 pm »
Момичета имам следното питане - защо гласуваме само за клиниката в която е постигнат успех от инвитро, а никъде не отбелязваме че сме правили опити и то неуспешни.
Имам предложение към модераторите - да се преустрои анкетата или да се направи нова такава, така, че да гласуваме след всеки опит инвитро - т.е. да се отбелязва резултата + или - и в коя клиника. Аз например имам три "-" в клиниката на Щерев и съм леко притеснена вече дали съм избрала правилната клиника и никъде не мога да го отбележа. Така няма да се изкривяват резултатите, а напротив - ще можем да си направим собствена статистика - доста реалистична - на всички клиники и успеваемостта им - знаете, че се говори, че манипулират собственитие си резултати, които показват на страниците си в интернет.
Мисля, че е по-важно дали една клиника има 5 постигнати бременности от 5 извършени манипулации /например/, от колкото да има 30 бременности от 100 извършени манипулации.
Какво мислите по въпроса?


Дори, когато ти бият шут отзад това може да е крачка напред.
Не бива да губим кораж, момичета!

*

    Калина Пенева

Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #395 -: Април 23, 2009, 10:40:30 am »
Забременях в ин витро център "Селена"Пловдив.Благодаря на д-р Ставрев и целият екип от цялото си сърце за сбъднатите мечти , професионализма и човешкото  топло отношение.
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #396 -: Април 24, 2009, 19:37:45 pm »
Искам да гласувам за д-р Стаменов и д-р Персенска, и въпреки че първия ни опит завърши в 23 г.с., сме страшно доволни от професионализма и работата на целия екип на клиника Надежда!

През цялото време, докато опитвахме да задържим бебенцата, и ни беше най-трудно, до нас бяха д-р Стаменов и съпругата му Надя, на която сме страшно признателни.Благодарни сме и на д-р Игов, на Жабче, на всички момичета тук, толкова ни помагате!
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #397 -: Април 28, 2009, 19:04:45 pm »
Няма опция за второ гласуване, но поне мога да се разпиша. :D
Имам 3 стимулирани ИКСИ-та и един замразен трансфер. В резултат на третата стимулация забременях и имам син на 1г. и 2м.
Сега забременях от първи опит ИКСИ на ЕЦ отново при любимия ми д-р Стаменов.
Безкрайно съм благодарна на Зачатие, че ми показа Пътя и на д-р Стаменов, че ни прие като приятели.
Обичаме ви.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    diva73

  • ***
  • 152
  • Вярвах и успях!
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #398 -: Юни 01, 2009, 20:03:09 pm »
Най - после се престрашавам да се запиша в анкетата. Гласувах за д-р Александров от АГ болница - Варна. Забременях след първи опит инвитро и през ноември очаквам мечтаната си рожба. По същото време, във същата клиника успяха поне още 10 момичета  :D Благодарим ти, докторе!!!
Господи, благодаря ти!!!
*

    elist

  • **
  • 57
  • Ерфурт,Германия/Варна
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #399 -: Юни 01, 2009, 22:27:26 pm »
  Бременна съм с близнаци от донорски яйцеклетки трети опит АГ Варна при д-р Александров.Първите два неуспешни опита бяха в Германия,тъй че за АГ Варна да се брои за първи опит.Ужасно съм доволна от всичко.Невероятни хора със страхотно отношение.Нямаше некоректни моменти.
  Благодаря ти докторе,че сбъдна мечтата ни.Наесен ще си пийваш немска бира :D,не съм забравила.