0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #360 -: Октомври 29, 2008, 12:05:06 pm »
Гласувах за д-р Владимиров.

1. От кой опит? -  От първи опит ин витро.
2. Бяхте ли хиперстимулирани? - Не. При моята диагноза ИЯР малко вероятно  :wink:
3. Доволни ли бяхте от обслужването? - Да, останахме много доволни.
4. Имаше ли некоректни моменти относно заплащането? - Не.



*

    maggi4ka

  • ***
  • 440
  • Няма невъзможни мечти....
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #361 -: Октомври 30, 2008, 14:18:25 pm »
Незнам дали съм за тук, ама засега май да. Бременна съм в момента (днес направих теста) от втори опит. Виновен за това е д-р Стаменов, за което съм му безгранично благодарна...Нямаше хиперстимулация, целия екип е перфектен и никога не е имало никакви некоректни моменти, независимо дали заради плащане или заради нещо друго.

Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #362 -: Ноември 09, 2008, 09:42:33 am »
Клиника Щерев

от кой опит- 2 ин витро
имах бременност от замразен трансфер но приключи
в момента чакаме близнаци
много сме доволни от клиниката.
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #363 -: Ноември 11, 2008, 18:09:45 pm »
Забременях в клиниката на д-р Йосиф Димитров - хиляди благодарности за целият му екип, който и сега /през бременността/ се грижи за мен.

1. От кой опит? -  От първи опит ин витро/ ИКСИ.
2. Бяхте ли хиперстимулирани? - Не.
3. Доволни ли бяхте от обслужването? - Да, останахме много доволни.
4. Имаше ли некоректни моменти относно заплащането? - Не.
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #364 -: Декември 18, 2008, 08:30:54 am »
1. От кой опит?  -от първи Ин Витро опит при д-р Александров АГ Варна
2. Бяхте ли хиперстимулирани? - Не
3. Доволни ли бяхте от обслужването? -Много
4. Имаше ли некоректни моменти относно заплащането? -НЕ
:)
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #365 -: Декември 18, 2008, 09:26:38 am »
 Гласувах за д-р Стаменов и д-р Персенска( бях пациентка на Персенска ).Чакаме близнаци след първи опит ИКСИ .Избегнахме хиперстимулация, нямам забележки относно обслужването или заплащането.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #366 -: Декември 18, 2008, 13:33:20 pm »
Ние сме пациенти на "Надежда", не намирам думи да изразя благодарността си към Д-р Стаменов и целия екип на клиника "Малинов", които се бориха рамо до рамо със мен и семейстото ми за да се сбъдне нашата мечта, да родим нашата Мария! С Божията благословия и безкористната помощ на лекуващите ни в ръцете си държим целия ни свят!
Благодаря на всички!

1. От кой опит? - 3
2. Бяхте ли хиперстимулирани? - не
3. Доволни ли бяхте от обслужването? - изключително доволни!
4. Имаше ли некоректни моменти относно заплащането? - не, никакви!



Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    assya_g

  • ***
  • 168
  • мама на нинджи
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #367 -: Декември 21, 2008, 10:38:32 am »
Гласувах за д-р Персенска и "Надежда". Въпреки натовареността на клиниката съм иключително доволна от доброто отношение и грижите, които бяха положени за мен.  Специални благодарности и на д-р Сигридов, който беше до нас през последните 9 месеца, отговаряше и най-безумните ми въпроси и разсейваше страховете ми. Ще използвам поста си тук, за да благодаря и на д-р Малинов, който "опрости" голяма част от парите, които трябваше да платя при престоя си в клиниката след хиперстимулацията.

1. От кой опит? - 1 ИКСИ
2. Бяхте ли хиперстимулирани? - да
3. Доволни ли бяхте от обслужването? - изключително доволни
4. Имаше ли некоректни моменти относно заплащането? - не, никакви
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #368 -: Декември 21, 2008, 10:43:10 am »
1. От кой опит? - 1 ИКСИ
2. Бяхте ли хиперстимулирани? - не
3. Доволни ли бяхте от обслужването? - изключително доволни
4. Имаше ли некоректни моменти относно заплащането? - не

Моят 1 опит икси правихме в клиника Малинов ,при доктор Стаменов,най добрият специялист в тази насока според мен.
« Последна редакция: Декември 21, 2008, 10:45:32 am от lora20 »
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #369 -: Декември 28, 2008, 23:58:50 pm »
Вече мога да се разпиша и аз в тази анкета. След 15 години на надежда, че и ние ще сме родители един ден най-после и това се случи и сега денят ни е запълнен с трепетните грижи покрай нашата дъщеря Надежда. Това щастие дължим на Д-р Кателия Александров. Щастлива съм че го познавам. Това е един невероятен Човек, Лекар и не на последно место -Приятел. От първата ни среща му повярвах безрезервно и чувствата не ме подведоха.

1. От кой опит? - 2 ИКСИ
2. Бяхте ли хиперстимулирани? - не
3. Доволни ли бяхте от обслужването? - изключително доволни
4. Имаше ли некоректни моменти относно заплащането? - не

Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #370 -: Януари 02, 2009, 19:27:22 pm »
МЦ"Репробиомед" на доктор Табакова
1. От кой опит? 2 икси
2. Бяхте ли хиперстимулирани? не
3. Доволни ли бяхте от обслужването? много доволна
4. Имаше ли некоректни моменти относно заплащането? не
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #371 -: Януари 09, 2009, 13:09:16 pm »
Zdraveite, kazvam se Petq! Iskam da blagodarq na doktor Vladimirov i negoviq ekip!  :D   Zabremenqh ot vtoriq opit i sega chakam bliznaci!!! Ne moga da vi opisha kolko sam shtastliva, mechtata mi se sbydna! Blagodarq vi!!!
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #372 -: Януари 11, 2009, 15:19:07 pm »
 Моите два опита бяха в клиника Малинов при д-р Стаменов най добрия лекар за мен.Благодарение на него вече съм мама.
 От кой опит? 2 икси
 Бяхте ли хиперстимулирани? не
 Доволни ли бяхте от обслужването? много доволни
 Имаше ли некоректни моменти относно заплащането? не
 
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #373 -: Януари 20, 2009, 13:10:20 pm »
Здравейте момичета,       
    Аз съм от Варна и забременях след втори опит  инвитро.Много съм признателна и благодарна на д-р  Александров който  осъществи моята мечта да стана майка на  на едно прекрасно бебе вече на 6 месеца.Не бях хиперстимулирана а отношението на целия екип беше безкрайно човешко и топло.                                                                         
Meчо,писъх ти на лични,дано го видиш!Ти май с тоя бебок нямаш време да влизаш във форума.
Вярвай в трудни моменти,смей се когато тъжиш,лесно е глава да отпуснеш,трудно е да победиш!
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #374 -: Януари 28, 2009, 13:03:49 pm »
Клиника Надежда, д-р Стаменов

1. От кой опит? 5( последните 3 при д-р Стаменов)

2. Бяхте ли хиперстимулирани? Не

3. Доволни ли бяхте от обслужването? Всичко е добре, когато свърши добре! Още съм едва в началото на 4ти месец и е рано да се каже,че всичко е свършило добре за нас,но д-р Стаменов свърши своята работа и ми помогна да видя и аз моето малко сърчице, за което съм му безкрайно благодарна!
 
4. Имаше ли некоректни моменти относно заплащането? Абсолютно НЕ!
« Последна редакция: Януари 28, 2009, 13:27:26 pm от polichka_molichka »
<script type="text/javascript" src="http://cdn.widgetserver.com/syndication/subscriber/InsertWidget.js"></script><script>if (WIDGETBOX) WIDGETBOX.renderWidget('4dfed795-c39f-4876-bce5-5507b62ec46e');</script><noscript>Get the <a href="http://www.widgetbox.com/widget/pregnancy-calendar">Baby & Pregnancy Countdown Ticker</a> widget and many other <a href="http://www.widgetbox.com/">great free widgets</a> at <a href="http://www.widgetbox.com">Widgetbox</a>!</noscript>
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #375 -: Януари 29, 2009, 12:59:09 pm »
 Поли,  :bighug:, знаеш колко много се радвам за теб!!! Дай Боже да гушнеш своето бебче като му дойде времето!!!


*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #376 -: Януари 29, 2009, 13:14:36 pm »
Д-р Владимиров - Ин Витро Център София
 1. От кой опит? първи опит ин витро
 2. Бяхте ли хиперстимулирани? лека хиперстимулация(без задух, само подуване на корема)
 3. Доволни ли бяхте от обслужването. да
 4. Имаше ли некоректни моменти относно заплащането? Никакви - докторът още на първия преглед сам започна да ни обяснява ориентировъчно колко пари ще ни трябват.
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #377 -: Януари 30, 2009, 01:14:42 am »
zdraveite!!! :D Iskam da blagodarq na D-r Vladimirov ot In vitro centyr "sofia" !!!
Bremenna sam ot 2 opit!!! Strahten profesionalizym i otnoshenie :D oshte vednuj blagodarq
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #378 -: Февруари 18, 2009, 08:28:43 am »
И двата ми опита инвитро са в клиника Малинов. Благодарение на втория опит и професионализма на д-р Стаменов, д-р Персенска и ЦЕЛИЯТ останал екип вече съм мама на прекрасно момиченце. Държа да отбележа, че първият опит също беше успешен, но загубих бебенцето в 24 г.с. Обслужването-на много високо ниво. Не е имало некоректни моменти при заплащането.

БЛАГОДАРЯ ВИ "НАДЕЖДА"!
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #379 -: Февруари 26, 2009, 13:10:00 pm »
Дойде и моят ред да дам гласа си в тази най-хубава тема  :D
Забременях от трети опит икси в клиника "Надежда" /първите два неуспешни опита бяха в друга клиника/. Много съм признателна на целия екип и най-вече на самия д-р Стаменов - той беше моята съдба и късмет  :D
Да са живи и здрави и да помагат на още много жени  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin