0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #320 -: Май 19, 2008, 10:54:00 am »
Забременях инвитро от първи опит в АГ-Варна. Д-р Александров ми е лекаря, но всички се отнасяха много добре с нас. Казах му, че ще го "тормозя" през цялата бременност включая раждането, защото само на него имам доверие :)

1. От кой опит? - първи опит
2. Бяхте ли хиперстимулирани? - не
3. Доволни ли бяхте от обслужването? - очарована съм от професионализма на Александров, ведно с това - чувството му за отговорност и не на последно място - чувството му за хумор :)
4. Имаше ли некоректни моменти относно заплащането? - никакви
Благодарим Ви Д-р Александров!
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #321 -: Май 27, 2008, 12:42:19 pm »
 Преди 2 месеца се родиха моите две прекрасни дъщерички благодарение на д-р Стаменов и неговият екип. Успяхме от втори опит и имах лека хперстимулация. Но всичко е добре, когато завършва добре. Нямаше никакви некоректни моменти, а напротив - много мило и добро отношение и разбиране. Никога няма да забравя това, което сториха за нас и искам и от тук да изкажа благодарности към него и екипа му. Винаги ще сме им благодарни за щастието, с което ни дариха.
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #322 -: Май 29, 2008, 12:01:20 pm »
Здравейте, мисля че анкетата е много полезна. Аз забременях с близнаци в клиниката на д-р Владимиров от първи опит инвитро. Имах лека хиперстимулация която отшумя до края на втория месец. Бях на франсипарин и под постоянно наблюдение и всичко мина нормално без усложнения. От отношението в клиниката съм възхитена и я препоръчвам на всички които се колебаят към кой лекар да се обърнат. Проблеми при плащането не сме имали. Пожелавам успех на всички момичета!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #323 -: Юни 04, 2008, 08:22:30 am »
И да добавите Майчин дом Варна като още един инвитро център.
Екипът , който работи в центъра е :

д-р М. Сариев
д-р В. Халачева
д-р К. Атанасова
д-р Н. Юдова


 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #324 -: Юни 14, 2008, 09:58:25 am »
Вече мога и аз да дам своя глас в тази анкета  :D
Радвам се на прекрасните си съкровища след втори опит ИКСИ при д-р Стаменов.
Процедурата мина леко и без усложнения. Благодарна съм на целият екип на клиника Надежда, за отношението, съпричастността, професионализма.

lb2f
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #325 -: Юни 17, 2008, 12:15:54 pm »
Здравейте!

За информация в АРТ - център Варна в момента работят д-р Александров, д-р Козовски (син) и д-р Ковачев (син на д-р Чернева).
За съжаление д-р Чернева почина миналата година, а доколкото знам доц. Маркова е вече пенсионерка и работи само в Майчин дом.
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #326 -: Юни 27, 2008, 14:18:40 pm »
А какво ще кажете за д-р Персенска.Ние ходихме няколко пъти при д-р Стаменов и щяхме да почваме икси, но единия път беше на операция и го замести д-р Персенска, видя полипите ми на видеозона и после ми направи хистероскопията.

Като цяло сме доволни засега от нея, като чета тук обаче, се чудя да се прехвърлим ли пак при д-р Стаменов.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #327 -: Юни 27, 2008, 14:30:32 pm »
А какво ще кажете за д-р Персенска.Ние ходихме няколко пъти при д-р Стаменов и щяхме да почваме икси, но единия път беше на операция и го замести д-р Персенска, видя полипите ми на видеозона и после ми направи хистероскопията.

Като цяло сме доволни засега от нея, като чета тук обаче, се чудя да се прехвърлим ли пак при д-р Стаменов.

Ама няма ли най-накрая да започнеш да обръщаш внимание къде и какво пишеш?!
Пак ти казвам, че не е необходимо да копираш мнението си във всички теми, в които си се включила!!!


Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #328 -: Юли 06, 2008, 13:45:18 pm »
Здравейте момичета,
Тази седмица правих за пръв път инсе. Стимулацията ми беше с пурегон инжекция. Решила съм ако не е успешно инсето, да минавам към инвитро. В инжекцията Пурегон има препарат точно за още едно инсе. Питането ми е, дали може да ми послужи за стимулация при инвитро. В противен случай остават затворени 360 лв. в тази инжекция. Благодаря Ви и успех на всички момичета
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #329 -: Юли 06, 2008, 14:41:22 pm »
Здравейте момичета,
Тази седмица правих за пръв път инсе. Стимулацията ми беше с пурегон инжекция. Решила съм ако не е успешно инсето, да минавам към инвитро. В инжекцията Пурегон има препарат точно за още едно инсе. Питането ми е, дали може да ми послужи за стимулация при инвитро. В противен случай остават затворени 360 лв. в тази инжекция. Благодаря Ви и успех на всички момичета

shushu, да, ще може да използваш Пурегона за ин витро процедура.

 Желая ти успех още на инсе - то!

Един съвет... Обръщай внимание на темите, в който задаваш въпросите си, защото всяка една е с различна тематика.



Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #330 -: Юли 12, 2008, 21:00:57 pm »
Успешен втори опит при мен,нямаше хиперстимулация,всичко беше много леко и коректно.БЛАГОДАРЯ на др.Козовски-син и на целия екип във АГ-Варна че сбъднаха мечтата ми!Мисля че и неговото име трябва да се добави в анкетата. :D
*

    klem4e

  • ***
  • 307
  • искам значи мога
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #331 -: Юли 20, 2008, 16:18:52 pm »
здравейте и от мен.Аз гласувам за д-р Александров - това е моят доктор.Наесен ще правим инвитро.Той е голям специялист и човек - две неща , които се срещат много рядко.От предварителния преглед той видя нещо, което всички останали доктори не са "забелязали ", въпреки многото изследвания.Д-р Александрав ми спаси живота , а наесен ще създаваме още един, а защо не и два.Успех на всички и много сбъднати мечти!!!!
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #332 -: Юли 20, 2008, 20:17:31 pm »
klem4e , е как така ще гласуваш!? темата е бременни от IVF/ICSI , а доколкото разбирам ти ще правиш процедура есента.
жеалая ти късмет още на първото инвитро  :wink:
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #333 -: Юли 25, 2008, 16:06:43 pm »
Май съм пропуснала да се запиша тук.
Забременях от втори опит икси при д-р Владимиров.
Не бях хиперстимулирана,очарована съм от целия екип на център София, и нека да продължават все така да сбъдват мечти!Благодарим им от все сърце!
Относно заплащането нямаше некоректни моменти.
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #334 -: Юли 31, 2008, 23:36:15 pm »
Дз се разпиша и аз!
1.Забременях от първи опит инвитро при д-р.Стаменов
2.Не бях хиперстимулирана
3.Доволна съм от отношението на целия екип
4.Бяха много коректни при плащането
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #335 -: Август 02, 2008, 12:53:04 pm »
Забременях и родих момченце от първи опит инвитро при д-р Александров. Не бях хиперстимулирана. Доволна съм от обслужването както по време на процедурата, така и при самото раждане. Относно заплащането-коректно. Успех на всички момичета, на които тепърва им предстои процедура.
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #336 -: Август 03, 2008, 13:57:43 pm »
При д-р Александров от „Д-р Щерев”

1. От кой опит? - втори (и двата опита при Александров)
2. Бяхте ли хиперстимулирани? - не
3. Доволни ли бяхте от обслужването? - да
4. Имаше ли некоректни моменти относно заплащането? - не
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #337 -: Август 04, 2008, 21:30:33 pm »
 Да се отчета и аз:
1.Забременях от първи опит ИКСИ при д-р Стаменов
2.Не бях хиперстимулирана
3.Доволна съм от отношението на целия екип
4.Нямаше некоректни моменти свързани със заплащането
*

    веси77

  • *
  • 13
  • [url=http://forumok.ru/][img]http://metric.forumok
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #338 -: Август 05, 2008, 09:58:44 am »
И аз да напиша:
АГ"Селена"
1.Забременях от първият път при д-р Топалова
2.Хиперстимурирана съм
3.Цялата болница са страхотни специалисти!
4.Коректни свързани със заплащането. :cheerleader:
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #339 -: Август 05, 2008, 20:03:52 pm »
Веси, честито! Съжалявам, че си била "хиперстимурирана", но ти желая лека и безпроблемна до края бременност!