0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Мразовита последноноемвийска седмца 24.11-30.11!
« Отговор #60 -: Ноември 25, 2008, 20:00:05 pm »
Ми Лейди незнам какви са бацилите защото, докторката ще идва в неделя в Бургас и тогава ще ни прегледа и даде епикризата. Каза поне до тогава да започнем бисептола.
Само каза, че детето е доста инфектирано и навсякъде има бацили.
Сега започна и повече да кашля, както и аз. дано да не се влошим до неделя, че незнам къде да ходя и какво да правя. Диарията отново е при нас, така че положението се повтаря като от преди 2-3 седмици, дано ни се размине ларинтига, че и гласчето на момента присипва пак.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Мразовита последноноемвийска седмца 24.11-30.11!
« Отговор #61 -: Ноември 25, 2008, 20:13:24 pm »
Уф Наде, кофти е ама е малкия дявол, както казваше баба ми, вяажното е че ония страхотии дето ги говореше са 100% отхвърлени :)
аз знам на Мели максимата "драги пациенти не си обменяйте диагнози" ама все пак, вземи му дай малко Ериус на Тонино, че поне да се предпазите от изненади, щом и гласа му е спаднал :?
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Мразовита последноноемвийска седмца 24.11-30.11!
« Отговор #62 -: Ноември 25, 2008, 22:25:09 pm »
Наде, дано най-накрая имате точна диагноза и читав лекар!
Радвам се, че опасенията за тежките болести отпаднаха.
Цункай Тони, дано скоро е съвсем здравичък :bighug:

Мише, искрено съчувствам :(
До началото на декември обаче ще си тип-топ :D
Взимай обезболяващи непременно!


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Мразовита последноноемвийска седмца 24.11-30.11!
« Отговор #63 -: Ноември 25, 2008, 22:29:21 pm »
Перде, води го да му четат на това дете - я в църква, я някоя баба. Егати, щом няма лекари, до там ще опрете и по-голям ефект може да има.
Горкото детенце, жал ми е, та няма до къде.

Мише, знам, че ще ме разбереш  :wink: - корегата е на промоция, аз се запасявам, последвай примера ми.
Сериозно - много е кофти да има човек проблем със зъбите, да минава и заминава!
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Мразовита последноноемвийска седмца 24.11-30.11!
« Отговор #64 -: Ноември 25, 2008, 22:41:42 pm »
Идея са софийските дечковци:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Мразовита последноноемвийска седмца 24.11-30.11!
« Отговор #65 -: Ноември 25, 2008, 22:53:31 pm »
Мише, знам, че ще ме разбереш  :wink: - корегата е на промоция, аз се запасявам, последвай примера ми.

Нинко :lol:, тя таз примоция за мен и теб, спеЦиалноооо!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Мразовита последноноемвийска седмца 24.11-30.11!
« Отговор #66 -: Ноември 26, 2008, 09:26:46 am »
Тя таз Корега и за мен е специално, ще взема да се запася и аз.
Не ми е дошло времето на мен да тръгна и си оправя зъбите, но вярвам скоро и моят ред ще дойде. :wink:

Тони вече е отново болен, мда. С дрезгаво присипнал гласец на моменти, кашля и по на често и по давещо, хрема засега уж няма. Започвам пак с телефонните безкрайни разговори с лекарите. :x
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Мразовита последноноемвийска седмца 24.11-30.11!
« Отговор #67 -: Ноември 26, 2008, 09:53:31 am »
Перденце, радвам се че са отхвърлили съмненията за тежките болести! Стискам палци сега да се преборите с инфекциите и вече Тони да не боледува, че много ви се насъбра и на двамата.

Мише, супер че всичко е минало, а скоро съм сигурна че ще се чустваш съвсем добре.
А зъбите и на мен са ми проблем, но ще видим кога ще ме огрее да се погрижа за тях, че ми трябва и ортодонт, а не оикновен зъболекар... А иначе се каня да ходя още от преди да забременея с Ели, но все пак забременяването си ми беше номер едно.


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Мразовита последноноемвийска седмца 24.11-30.11!
« Отговор #68 -: Ноември 26, 2008, 09:55:02 am »
Надке, бравос, поне не е нищо лошо, дано Тони бързо израсте всички неразположения.
Мише - бравос мило, бързо възстановяване сега.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Мразовита последноноемвийска седмца 24.11-30.11!
« Отговор #69 -: Ноември 26, 2008, 10:11:50 am »
софиянките, айде да запазим Таласъмчетата за едното коледно парти за деца под 4 години, а? какво ще кажете?

абе мини, само аз не съм разбрала - по какъв повод гласуват булките за теб?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Мразовита последноноемвийска седмца 24.11-30.11!
« Отговор #70 -: Ноември 26, 2008, 10:22:00 am »
софиянките, айде да запазим Таласъмчетата за едното коледно парти за деца под 4 години, а? какво ще кажете?
Аз, естествено, съм навита :D

Да припомня, че сме резервирали и вечерта на 19 за раздаването на наградите от Коледа в Зачатие и за всенародна Коледна среща :D


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Мразовита последноноемвийска седмца 24.11-30.11!
« Отговор #71 -: Ноември 26, 2008, 10:25:43 am »
Джам, пуснах линк, имаше конкурс за рецепти за деца 0-3 години на Бондюел, първоначално не знаех, че ще е с гласуване от потребителите, мислех че ще има комисия, която да оценява рецептите и ся се оказва, че пак ще е който има повече познати
в подфорума на Бондюел в мамата са и темата с рецептите, и анкетата за гласуване
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Мразовита последноноемвийска седмца 24.11-30.11!
« Отговор #72 -: Ноември 26, 2008, 10:34:13 am »
софиянките, айде да запазим Таласъмчетата за едното коледно парти за деца под 4 години, а? какво ще кажете?
Аз, естествено, съм навита :D

Да припомня, че сме резервирали и вечерта на 19 за раздаването на наградите от Коледа в Зачатие и за всенародна Коледна среща :D
Това за 19-ти къде има повече инфо.Нещо не съм разбрала ,нищо ново де като за мен
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Мразовита последноноемвийска седмца 24.11-30.11!
« Отговор #73 -: Ноември 26, 2008, 10:51:33 am »
Повече инфо ще има като вземат отношение повече хора.
Таласъмчета са свободни вечерта на 19 декември, петък. Съботата и неделята са заети. Засега сме запазили тази дата, докато решим дали е удобна, защото все пак е работен ден.
Идеята е да се съберем, да хапнем, пийнем, да изтеглим жребия, да се повеселим, да си купим календари на Зачатие, евентуално да доведем и децата и т.н.

Другият вариант е да съчетаем двете неща. Ако все още няма резервации за 21 например, може да обединим Дядо Коледа, подаръци, жребий и среща.
Ама трябва да се реши по-бързичко.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Мразовита последноноемвийска седмца 24.11-30.11!
« Отговор #74 -: Ноември 26, 2008, 10:56:59 am »
ами може би е по-добре да съчетаем двете мероприятия в едно, ако има организационна възможност, разбира се.

хайде, мамчета - изказвайте се енергично и срочно, че време не остава! :)

п.п. мини, гласувах и аз :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Мразовита последноноемвийска седмца 24.11-30.11!
« Отговор #75 -: Ноември 26, 2008, 11:28:52 am »
по-добре да се обединят двете събития.
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Мразовита последноноемвийска седмца 24.11-30.11!
« Отговор #76 -: Ноември 26, 2008, 11:53:02 am »
Аз бих дошла с удоволствие на детско парти и на събитието на Зачатие. Желание винаги имам, да видим обстоятелствата, личните. Но за сега съм ок. За датата ми е все едно. А за кога е предвидено посещението в Роман, да не съвпаднат датите, че ми е ужасен  :xнет-а и не мога да влизам навсякъде.
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Мразовита последноноемвийска седмца 24.11-30.11!
« Отговор #77 -: Ноември 26, 2008, 11:57:41 am »
здравейте!
дано се оправи бързо тони!
момичета в понеделник вечерта катастрофирахме! аз съм най зле, но спасих детето от сериозни травми! въпреки всичко е много стресирана, крачетата и явно са натъртени и иска у мама, а аз не мога да я гушна! ако някой има опит в такива ситуации моля за съвет - какво да предприема за да се успокои детенце! не мога да пиша дълго с лявата ръка а и главата ми не е наред! ще ви бъда благодарна за всеки съвет
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Мразовита последноноемвийска седмца 24.11-30.11!
« Отговор #78 -: Ноември 26, 2008, 11:59:34 am »
Нина, хубаво, че се сети...
- като дати ни предлагат 20 и 21.12., но 20ти май ще е работен ден, така че остава неделята. Като час - от 10:30 до времето им за обяд

23 тогава като вариант или всички ще са забегнали нанякъде?


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Мразовита последноноемвийска седмца 24.11-30.11!
« Отговор #79 -: Ноември 26, 2008, 12:03:33 pm »
yana-v, ужасна работа, добре, че сте оцелели и се е разминало само с травмите. Горкото детенце. Нека помагат близките, да си е пак при теб, да я държат близо до теб. Дано се оправите бързо! Питай и някой психолог, но детенцето е малко, за теб по-скоро как да се справиш и към него какъв подход да има. Макар да е малко, сигурно е усетило и усеща ужаса.
Пази Боже!

Ултра, може би ще има хора, които ще заминат.  :?