0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    lusiq

  • *
  • 41
  • Ако Господ не ме иска, Дявола дава рушвет за мен!
Re: Помощ за разултат от кръвен тест за бременност!
« Отговор #60 -: Януари 14, 2013, 13:07:11 pm »
ооо благодаря Ви, ще си чакам петъка на прегледа да видим как е положението :))) Ако е дал Господ и с 2 бебченца ще се справим :)
*
Re: Помощ за разултат от кръвен тест за бременност!
« Отговор #61 -: Януари 21, 2013, 03:36:23 am »
възможно ли е при нормално нарастващо ЧХГ да има вероятност от извънматочна?
споделете как се покачваше ЧХГ при вас и дали бременността ви беше нормална след това  osi_10
Още не си знам  точния резултат от второто ЧХГ, първото беше 873 на 6 ти ден закъснение, след 48 часа пак пуснахме , за второто доки ми е оставила гласова поща, че се е удвоило, но толкова.. Утре ще им звъня да питам колко точно е..
« Последна редакция: Януари 21, 2013, 03:43:43 am от Гальонди »

*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Помощ за разултат от кръвен тест за бременност!
« Отговор #62 -: Януари 21, 2013, 04:33:57 am »
възможно ли е при нормално нарастващо ЧХГ да има вероятност от извънматочна?
споделете как се покачваше ЧХГ при вас и дали бременността ви беше нормална след това  osi_10
Още не си знам  точния резултат от второто ЧХГ, първото беше 873 на 6 ти ден закъснение, след 48 часа пак пуснахме , за второто доки ми е оставила гласова поща, че се е удвоило, но толкова.. Утре ще им звъня да питам колко точно е..

Гале, какво те кара да се съмняваш за извънматочна бременност?
Сигурно си чела тази страница, но за всеки случай  :) http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=542&Itemid=82
*
Re: Помощ за разултат от кръвен тест за бременност!
« Отговор #63 -: Януари 21, 2013, 06:16:41 am »
Явно имам страхова невроза, не знам и аз.. Много силно напрежение отдясно в по-ранните часове днес. Притесних се много!

*
Re: Помощ за разултат от кръвен тест за бременност!
« Отговор #64 -: Януари 21, 2013, 10:07:20 am »
Гальонди, малко е извън темата, но да споделя все пак. И при двете ми извънматочни бременности освен болки имаше и нещо като зацапване, по-скоро течение/кръвотечение.
Аз за съжаление тогава не бях наясно изобщо с ЧХГ/кръвния тест (докторите пък още по-малко) и дори и да са ми пускали, то е било в болницата непосредствено преди операциите. Мисля обаче, че щом се удвоява, това е най-сигурния белег, че нещата се развиват както трябва. Отпусни се малко, поговори с лекарката и смело напред. Успех ти желая! :D
*
Re: Помощ за разултат от кръвен тест за бременност!
« Отговор #65 -: Януари 21, 2013, 10:19:36 am »
Споко,права е Мириам-щом ЧХГ расте правилно,значи всичко е ОК.Няма силни ,резки болки,няма зацапване,така че не се безпокой.
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Помощ за разултат от кръвен тест за бременност!
« Отговор #66 -: Януари 23, 2013, 19:47:08 pm »
Здравейте,
на мен не ми закъснява,но умишлено правихме опити 2 дни преди и 2 дни след овулацията, която със сигурност усетих.
Така, днес си  направих кръвен тест и резултата е 0.16, т.е под 5= не съм бременна.
Възможно ли е още да не се засече в кръвта -овуто ми беше на 11.01?
Освен това имам разстройство, болки в таза,изтръпване на пръстите на дясната ръка почти 10ч на ден, набъбване на вените на гърдите.
Въобразявам ли си?
Споделете ако сте преживели подобна ситуация:
*

    lusiq

  • *
  • 41
  • Ако Господ не ме иска, Дявола дава рушвет за мен!
Re: Помощ за разултат от кръвен тест за бременност!
« Отговор #67 -: Януари 24, 2013, 08:41:38 am »
princesaIrulan според мен би трябвало кръвния тест да отчете при минали 13 дни от О. Все пак не съм сигурна, трябва малко да поизчакаш. На мен и уринен и кръвен тест ми отчетоха положителен резултат 3 дни преди да ми дойде МЦ. При всеки е индивидуално. Успех ти пожелавам, ако не този месец, другия месец да успеете
*
Re: Помощ за разултат от кръвен тест за бременност!
« Отговор #68 -: Януари 24, 2013, 11:13:59 am »
princesaIrulan висях, че си писала и в друга тема и там разказваш цялата история.Възможно е всичко което описваш да е в следствие на соро настъпилото ти раждане.Мисля, че лекарят ти е обяснил колко време трябва да се пазите, и колко време да мине преди следващо забременяване.Разбирам, че имаш голямо желание да си бременна, но първо ай шанс на организма ти да се възстанови.

Re: Помощ за разултат от кръвен тест за бременност!
« Отговор #69 -: Януари 24, 2013, 11:18:11 am »
лекарите ме посъветваха да изчакам 3 менструални цикъла. Симптомите са от седмица, преди това не съм имала, едва ли се появяват след 2 месеца.. аз лично не вярвам,че съм бременна, но ми стана странно какви са тези симптоми, след като 2 месеца след раждането нямах никакви оплаквания.
*
Re: Помощ за разултат от кръвен тест за бременност!
« Отговор #70 -: Януари 24, 2013, 11:23:34 am »
Наместват ти се хормоните.Лекарите казват, че на една жена и трябват 6 месеца след раждането, за да се оправят хормоните, все пак всичко се е било разбъркало в организма ти и сега трябва да си дойде на мястото.

Успех!

*
Re: Помощ за разултат от кръвен тест за бременност!
« Отговор #71 -: Януари 25, 2013, 07:24:17 am »
възможно ли е при нормално нарастващо ЧХГ да има вероятност от извънматочна?
споделете как се покачваше ЧХГ при вас и дали бременността ви беше нормална след това  osi_10
Още не си знам  точния резултат от второто ЧХГ, първото беше 873 на 6 ти ден закъснение, след 48 часа пак пуснахме , за второто доки ми е оставила гласова поща, че се е удвоило, но толкова.. Утре ще им звъня да питам колко точно е..

И само за уточнение, извънматочна бременност е напълно възможна с нормално увеличаващо се ЧХГ, без кървене, зацапване и т.н Имате ли съмнения, настоявайте за ехограф, независимо какво ви се казва.  Ако се хване навреме, може да се третира с метотрексат и да се спести операцията.  Съжалявам, че отклоних темата..

Re: Помощ за разултат от кръвен тест за бременност!
« Отговор #72 -: Февруари 05, 2013, 16:31:16 pm »
На втори ден закъснение пуснах кръвен тест (вчера)днес звънях до лабораторията за резултата който е 14 и нещо като отрицателния е до 5,утре ще пусна и втори.До днес всички уринарни тестове бяха отрицателни,а този на обяд е с  бледа втора черта теста е ВВ.Момичета резултата от кръвния не ви ли се вижда нисък.Моят доки каза че е положителен да пусна и втори и че най вероятно е в началото.Имах и зацапване точно на дата когато трябваше да ми дойде

*
Re: Помощ за разултат от кръвен тест за бременност!
« Отговор #73 -: Февруари 05, 2013, 16:35:26 pm »
ЧХГ 14 си  е положителен тест,от където и да го погледнеш. При тази цифра,уринарните трудно ще ти дадат индикация. Утре ще е важният тест и искрено ти пожелавам числото да е якоооо нагоре. :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Помощ за разултат от кръвен тест за бременност!
« Отговор #74 -: Февруари 07, 2013, 17:33:40 pm »
Първо ЧХГ-14,15(понеделник)  Второ ЧХГ-18,59(сряда) как ви се струват резултати те?

Re: Помощ за разултат от кръвен тест за бременност!
« Отговор #75 -: Февруари 07, 2013, 23:22:29 pm »
Според мен не са добри... дано да греша


*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Помощ за разултат от кръвен тест за бременност!
« Отговор #76 -: Февруари 08, 2013, 00:01:49 am »
И според мен не са добри. Мисля, че трябва да посетиш лекаря си възможно най-скоро, за да се изключи от съмнение извънматочна бременност. Все пак, ние тук не сме доктори и можем само да предполагаме. Може и просто бременността да нараства бавно....
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*
Re: Помощ за разултат от кръвен тест за бременност!
« Отговор #77 -: Февруари 08, 2013, 00:07:44 am »
Направи нов кръвен тест на друго място и отиди на лекар.
Стискам палци да е грешка или просто да нараства по-бавно на този етап, но всичко да е наред!
« Последна редакция: Февруари 08, 2013, 00:15:06 am от Meme »
Re: Помощ за разултат от кръвен тест за бременност!
« Отговор #78 -: Февруари 08, 2013, 00:36:15 am »
Ох много се претесних и аз като прочетох коментарите ви,представям си марина как ще е.
marina vdb Моля се от сърце и душа всичко да е наред и просто на този етап да расте бавно ЧХГ :bighug:
*
Re: Помощ за разултат от кръвен тест за бременност!
« Отговор #79 -: Февруари 08, 2013, 08:10:54 am »
Направи нов тест в друга лаборатория,но задължително и възможно най-скоро уведоми своя лекар! честно казано -цифрите не са въобще добри. :(
/www.mamaibebe.com][/url]