0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #80 -: Април 09, 2011, 23:01:51 pm »
По-напред в темата прочетох нещо, което отговори напълно на вътрешното ми усещане - "Моля те Господи, научи ме да се моля!" бих добавила -  научи ме да вярвам, научи ме на спокойствие.
*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #81 -: Април 09, 2011, 23:22:23 pm »
По-напред в темата прочетох нещо, което отговори напълно на вътрешното ми усещане - "Моля те Господи, научи ме да се моля!" бих добавила -  научи ме да вярвам, научи ме на спокойствие.

 :good_post:
*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #82 -: Април 17, 2011, 18:59:49 pm »
Господи,Св.Дево знам,че ме чувате,знам,че ме виждате...От сърце ви моля да простите греховете ми,да ме направите още по добра и още по човечна...Моля ви от сърце и за всички момичета тук във форума скоро да видят своите дечица и да бъдат щастливи...Моляте скоро да ми дадеш знак,че и аз ще срещна мъжа на живота си и че няма да остана самичка завинаги....Моляте прости ми греховете защото аз знам,че ги имам...Благодаря ти ,че съм жива,благодаря ти!!!Моляте чуй тази молитва и дари всяка жена с рожба,защото ние сме жени и това е наше право Господи...
Господи,Св.Дево пазете децата по света и не позволявайте да има сълзи в очичките им...От цялата си душа ви моля за благословията ви и скоро всички да прегърнем своите рожби....Амин...
*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #83 -: Април 26, 2011, 18:59:41 pm »
Прости ми Господи, разбирам че всичко се връща,
всяка нечиста помисъл, всяка грешна дума.
Дай ми сили Господи, да се справя с мъките си,
знаеш колко е силна болката ми,
понякога търся и смъртта.
Научи ме господи да вярвам, че има надежда и за мен - грешницата.
Дари ме с дете.
Жена, която не е чула думата:"мамо", каква жена е. Понякога се чувствам най- голямото ялово изчадие.
Прости ми господи, прости ми, прости ми!
*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #84 -: Април 27, 2011, 11:15:32 am »
Никога не се наричай ЯЛОВА ще имаш рожба мила,защото си поискала своята прошка от Бога...
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #85 -: Февруари 01, 2015, 14:40:37 pm »
Настръхнах и се разплаках .
Моля те мили Боже ,от все сърце те моля прости ми всички прегрешения .Дари всяко семейство с най-скъпото на този свят-рожба.Нека няма повече сълзи в очите и мъка в техните сърца.Боже моля ти се нека следващата ми бременност бъде успешна .Никоя жена не заслужава да загуби детенцето си ,не го позволявай ,моля ти се.Дари всички хора по света с много здраве и повече усмивки.
АМИН!