0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #40 -: Ноември 03, 2008, 12:26:39 pm »
nimika,   :bighug:  благодаря ти.
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #41 -: Ноември 16, 2008, 22:00:49 pm »
Господи Боже,
благодаря ти за вси4ко, с което ме даряваш, благодаря ти за добрите хора,които срещнах по пътя, за трудностите,които ме направиха по силна.Знам, 4е нещата,които ни се случват в живота са за наше добро,въпреки,4е в болката си,ние не го осъзнаваме.Мол9 се Господи за рожба,защото ние се създадени от любов и за да даряваме любов.Моля те Господи помогни на всички нас да получим най-големия дар да станем майки, да продължим по пътя си с разбиране и с любов.
Амин

Там, където има любов, няма страх.
                  Апостол Йоан
*

    alimania

  • ***
  • 212
  • Златно детенце си имам
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #42 -: Ноември 16, 2008, 22:15:30 pm »
Момичета, дано Господ чуе и изпълни молитвата на всяка една от нас! :bighug:
Не мога да се помоля тук...преди си казвах молитва всяка вечер, а напоследък все по-рядко.... :( Да не говорим, че и партньорът ми е от друга вяра....
Надявам се, вярвам, че всички ние ще бъдем  щастливи майки и съпруги!
БЛАГОДАРЯ ВИ, ПРИЯТЕЛИ ОТ "ЗАЧАТИЕ"
*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #43 -: Декември 05, 2008, 20:42:21 pm »
Мооя се за мен и за всички вас,за деня в който нашите сърца ще туптят от щастието да държим рожбите си в ръце.
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
*

    klem4e

  • ***
  • 307
  • искам значи мога
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #44 -: Декември 11, 2008, 11:11:12 am »
Да се включа и аз !
Всяка вечер докато заспивам и всяка сутрин след като  си отворя очите аз се моля на Бог и на Вселената и всеки път молитвата ми е изказана от сърце.
Благодаря ти Господи за здравето , което ни даваш , за прекрасният човек до мен , че чувствам топлината му и обичта му.Благодаря ти за топлите думи казани и чути през денят , благодаря ти за това , че те има , че си ни създал и , че ни закриляш !
Моля ти Господи дай на всички ни мъдрост да съхраним вярата си , здравето си , природата си , душите си , мъдрост да сме по - добри .
Моля те Господи дай ни рожби , за да стоплят сърцата ни и да изпълнят дните ни със смисъл, да продължим човешкият род , който ти си създал!
Моля те от дълбините на душата си !Амин
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #45 -: Декември 20, 2008, 22:25:19 pm »
Моля те господи,моля те ,моля те - нека забременея,износя и родя здраво детенце!
Моля те.МОЛЯ ТЕ!
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #46 -: Януари 05, 2009, 20:23:07 pm »
Мили Боже,благодаря Ти,че сбъдваш желанията ми!Нека родя живо и здраво детенцето си,за да прославям името Ти!нека всичко мине бързо и лесно и да сме щастливи!Моля те!Амин!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #47 -: Януари 06, 2009, 15:16:05 pm »
           "  ПРЕПЯТСТВИЯТА СА ОНЕЗИ ПЛАШЕЩИ НЕЩА , КОИТО ВИЖДАШ , КОГАТО          ОТКЛОНИШ ПОГЛЕД ОТ ЦЕЛТА. "
  ДАЙ МИ СИЛИ ГОСПОДИ И ВЯРА....
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #48 -: Януари 13, 2009, 12:56:10 pm »
Господи,Ти,който виждаш всичко и който можеш всичко,не видя ли болката в душата ми и не можа ли да ми помогнеш..?
Господи,Ти,който виждаш всичко и можеш всичко,не виждаш ли,че се превръщам в НЕЧОВЕК от тази БОЛКА...?
Господи,Ти,който си справедлив,кажи ми каква несправедливост аз съм направила и дай ми знак що да сторя за да я поправя!
Господи,Ти,който си силен,вдъхни ми от своята сила да продължа напред в борбата...
Господи,Ти,който обичаш всички свои грешни деца на Земята,дари ме с дете което да обичам!
Моля се от все сърце за всички нас момичета, макар че понякога изгубвам вяра, понякога съм гневна и Му се сърдя, че ми праща това страдание.Но в крайна сметка, Той решава!Дано се смили над грешните ни души, прости греховете ни и ни позволи да станем щастливи, добри, горди и благодарни майки!
Амин!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #49 -: Февруари 13, 2009, 08:21:19 am »
Моля се най-вече за здраве !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #50 -: Февруари 13, 2009, 10:03:08 am »
Моля се на Бог,за драве,късмет,за мир и любов между хората...Моля се! И знам,че той чува молитвите ни!
Молих се за бебче(в момента съм бременна в 6-и месец)плаках и палих свещи в църквата,молих се на Света Богородица да чъе една жена,която отчаяно иска да бъде майка...Чуха ме-вярвайте,молете се,един ден всичко ще се нареди...
Не смятам,че вярващ е този,който всяка неделя ходи в църквата,пали свещ и излиза-всеки,който вярва в Бог трябва да носи вярата в себе си,в сърцето.Вярвайте и Той ще чуе всяка една от нас!
 :youwoman: 
Пожелавам късмет на всички тук,Бог да ни пази!!!
*

    baby_galq

  • **
  • 63
  • Мечтите се сбъдват!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #51 -: Февруари 15, 2009, 18:01:04 pm »
Отново отправям очи в Тебе Господи в Тебе Майко Божия ,чуйте моята съкровена молитва,МОЛЯ ВИ<МОЛЯ ВИ<МОЛЯ ВИ нека забременея,износя и родя здраво детенце.МОЛЯ ВИ!
*

    slantze37

  • ***
  • 159
  • Това ,което не ме убива ме прави по силна!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #52 -: Февруари 16, 2009, 11:00:27 am »
Мили Боже влагодаря ти че си направил така че да ме има!Благодаря ти че си ме пратил при тези прекрасни хора-мама и татко макар че малко сьм ти ядосана че много рано взе татко при себе си.Благодаря ти за мьжа до мен защото той е най-доброто сьщество което познавам-затова вече няма да те моля за себе си.Моля те Боже помогни ми да му дам това което най много иска-едно малко човече което да му казва ТАТКО!
*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #53 -: Февруари 21, 2009, 19:11:02 pm »
мили боже, закриляй ни всички нас в тази борба. амин.

 
По слънчевата страна на улицата
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #54 -: Февруари 21, 2009, 20:30:14 pm »
Моля се да спрат мъките на добрите хора!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #55 -: Февруари 22, 2009, 01:01:18 am »
Не Те моля,Господи за нищо...
получавам това,което явно съм заслужила...
живея както сметна за добре,но може би НЕ истински по християнски...
обичам и уважавам ближните си, Господи,старая се...
дарявам със внимание и грижа,до колкото мога,но може би НЕ достатъчно...
вярна съм - на себе си и принципите си,он може би греша...
не лъжа,не крада и не убивам в пряк смисъл,но в преносен...най-вероятно - да...
Не подлагам на съмнение волята ТИ...нищо не си ми обещавал,та да ти търся сметка...
Коя съм аз страдалницата,та на мене да помагаш!Има хора гладуват!Биват избивани!Нямат дрехи,нямат обич,нямат надежда...там иди - на тях помагай!!!
Съмнявам се аз във себе си,Господи...че грешна съм...
Прекланям си главата Боже...разкайвам се...
Пред живота обаче не се прегъвам,та и нямам право!!!

Аз казвам само Боже - благодаря ти....
за утрото което всеки ден ми пращаш - благодаря
за птиците,за всяко лято...за морето...
за здравето на близките и любимите ми хора - благодаря
и за тези които не са сред нас вече - благодаря,че бяха част от мен...
за любовта и всеотдайността на любимият си - благодаря
за красотата на мига,тишината и малките неща - благодаря
за живота,за времето и трудностите които ме научиха да ценя - Благодаря

И дядо,ако си горе някъде и можеш да ме чуеш,да знаеш че не съм те забравила
и често си мисля за тебе и си спомням за зимата с шейната,то беше един чувал пълен със слама...и много ми липсваш,и с гордост ти нося името и обещавам да съм силна като тебе...целувам те...
АМИН


« Последна редакция: Февруари 22, 2009, 01:05:30 am от fibo »
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #56 -: Февруари 22, 2009, 10:20:22 am »
Благодаря ти  господи,че се смили над  мен  и ме дари  с щастието да стана майка.Моля те Господи  чуй  молитвите  на всички  жени  по света  молещи се  за  дете,дари ги със здрави и  щастливи  бебчета.Дари ги  с  живот  за  който мечтаят,те не искат  власт и пари ,на тях им трябва толкова  малко  за да  бъдат  щастливи,дай  на  всиички  боже  деца ,здраве и  щастието  да  ги отгледат.
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #57 -: Февруари 25, 2009, 01:03:47 am »
След стотиците молитви отправени през деня вечер в леглото се моля така:
Благодаря ти Господи,че запази мен и моето семейство живи и здрави през днешния ден!
Благодаря ти за благата с които ни дари!Моля те дарявай ни и през утрешния ден с твоите земни благодати.
Моля те Господи дай ни мирна и спокойна нощ и възможността да дочакаме зората на утрешния ден!
Дай ни сили да понесем товара на утрешния ден с твърдото убеждение,че всичко което се случва става по твоята света воля!
Прости ни греховете извършени през днешния ден волно и неволно с мисли,думи и дела!Обръщам се към Теб -Ти който си най-милостив.Смили се към нас грешните!Дай всеки му това за което се моли!АМИН!
  <br />
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #58 -: Март 19, 2009, 14:07:40 pm »
Заклевам се,че никога през живота си не съм молила Бог за пари,апартаменти,коли и т.н.Винаги когато прекрачя прага на църквата или когато казвам своята молитва у дома тя е отправена към Бог,Христос и Богородица и тя е една единствена-нека ми простят за прегрешенията,които съм направила и да изпълнят моите две желания-да дарят със здраве мен и моите близки и да дарят семейството ми с дечица.Това е!Нищо друго не искам от теб Господи!Мисля,че не искам толкова много .Прости на мен грешната!АМИН!!!
« Последна редакция: Март 19, 2009, 14:10:32 pm от мерилин »
*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #59 -: Март 19, 2009, 14:22:47 pm »