0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #60 -: Март 25, 2009, 13:31:02 pm »
Моля те Господи дай ни ЗДРАВЕ,СИЛИ И ЛЮБОВ!Нека станем по-добри хора и да имаме щастието да оставим след себеси освен дърво и дом и най-съкровеното-ДЕТЕ!!!АМИН!
« Последна редакция: Март 25, 2009, 13:34:49 pm от denisa12251 »
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #61 -: Април 23, 2009, 16:49:31 pm »
Моля се Бог да дари всички двойки по света с така мечтаните бебчета!
*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #62 -: Април 24, 2009, 15:18:06 pm »
Моля се за много късмет за всички нас и да ни се сбъдне мечтата да гушкаме бебенца  :D :babyflips: :babyflips: :babyflips:.
Амин


Дори, когато ти бият шут отзад това може да е крачка напред.
Не бива да губим кораж, момичета!

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #63 -: Април 24, 2009, 19:45:46 pm »
Моля се Господ да ме дари с търпение и сила да издържа на всички изпитания, които ми е приготвил и да мога да дочакам да гушна детенце! Моля се всяка една от нас тук да сбъдне мечтата си! Моля се за повече усмихнати хора и да няма сълзи в очите на никого! Ох като се замисля доста молбички мога да отправя...... но това са първите, които ми идват на ума!
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #64 -: Май 15, 2009, 12:14:09 pm »
Благодаря ти, Господи, за прекрасния мъж до мен, за това, че сме здрави и се обичаме!
Моля те, Господи, бди над детенцето ми и бъди милостив към него! Нека не страда напразно и бъде дарен със здраве и дълъг живот за своята борбеност и за всичко, което преживя до сега! Дари, Господи, семейството и близките ми със здраве и обич! И, моля те, не позволявай никой да премине през това, което преживяваме ние!


*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #65 -: Май 16, 2009, 17:01:05 pm »
Господи, моля те дари ни със здраве, и поне по една рожба, и нас и всички, които чакат и жадуват за такава.
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #66 -: Октомври 30, 2009, 11:19:05 am »
Не Те моля,Господи за нищо...
получавам това,което явно съм заслужила...
живея както сметна за добре,но може би НЕ истински по християнски...
обичам и уважавам ближните си, Господи,старая се...
дарявам със внимание и грижа,до колкото мога,но може би НЕ достатъчно...
вярна съм - на себе си и принципите си,он може би греша...
не лъжа,не крада и не убивам в пряк смисъл,но в преносен...най-вероятно - да...
Не подлагам на съмнение волята ТИ...нищо не си ми обещавал,та да ти търся сметка...
Коя съм аз страдалницата,та на мене да помагаш!Има хора гладуват!Биват избивани!Нямат дрехи,нямат обич,нямат надежда...там иди - на тях помагай!!!
Съмнявам се аз във себе си,Господи...че грешна съм...
Прекланям си главата Боже...разкайвам се...
Пред живота обаче не се прегъвам,та и нямам право!!!

Аз казвам само Боже - благодаря ти....
за утрото което всеки ден ми пращаш - благодаря
за птиците,за всяко лято...за морето...
за здравето на близките и любимите ми хора - благодаря
и за тези които не са сред нас вече - благодаря,че бяха част от мен...
за любовта и всеотдайността на любимият си - благодаря
за красотата на мига,тишината и малките неща - благодаря
за живота,за времето и трудностите които ме научиха да ценя - Благодаря

И дядо,ако си горе някъде и можеш да ме чуеш,да знаеш че не съм те забравила
и често си мисля за тебе и си спомням за зимата с шейната,то беше един чувал пълен със слама...и много ми липсваш,и с гордост ти нося името и обещавам да съм силна като тебе...целувам те...
АМИН

Благодаря за тези думи fibo, четях и ревах защото това което прочетох беше толкова вярно и истинско. Благодаря ти, ти докосна много дълбоко сърцето ми !
 И аз ще кажа на моя дядо там горе, че съм горда с името си и с това че той бе моят дядо. Дядо ти винаги ще останеш в сърцето ми и моляте даваи ми сили за да се боря с този суров свят. Обичам те!
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=radinaaa][/url]
*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #67 -: Октомври 30, 2009, 17:46:05 pm »
Много вълнуваща тема.Благодаря на всички,които са написали молитвите си.Много е емоционално наистина.Ето и моята.
Мили Боже,помилвай мене грешната.Моята любов към теб е висше щастие и смисъл на моя живот.Не се отдалечавай от мен и не отвръщай поглед от делата ми.Усили любовта ми към теб и ВСИЧКО КОЕТО Е СТАВАЛО И ЩЕ СТАВА АЗ ГО ПРИЕМАМ КАТО ДАДЕНО ОТ ТЕБ И ДУШАТА МИ ГО ПРИЕМА С ЛЮБОВ!БЛАГОСЛОВИ ВСИЧКИ ХОРА ПО ЗЕМЯТА!АМИН! 
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #68 -: Ноември 01, 2009, 14:26:57 pm »
Господи или който и да си ти, моля те бъди с мен. Нека е здраво семейството ми и късмета да ни съпътства. Моля те за твоята помощ да намеря онова щастие от мечтите ми.
*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #69 -: Декември 15, 2009, 18:04:29 pm »
Благодаря на Бога за всеки урок,всяка болест,всяко изпитание,което ми е отредил,и се моля да ми даде сили да го преодолея,разум да го разбера и сърце да го почуствам.
Една единствена молба имам Боже-нека още веднъж да бъда МАМА,защото вече губя сили,изтощих се да бъда силна и позитивна,и да понасям.Изморих се...
Да бъде твоята воля,Амин!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #70 -: Декември 31, 2009, 15:59:50 pm »
С много болка и мъка,днес в навечерието на нова година аз също ще отправя своята молитва и дано бог най после чуе думите и разбере мъката ми и  ми помогне.БОЖЕ ГОСПОДИ ,ти най добре разбираш мъката и болката в душата ми, моляте прости ми за всички грехове който имам и ме дари с толкова дълго чаканата рожба.Аз съм ти малко сърдита задето ми отне два пъти радостта да си имаме бебче,за това че отне най любимите за мен хора баба и дядо и че ме раздели от майка ми,но ти ми прости.Знам че ме изпитваш,знам че ме разбираш и знам че ще ми помогнеш да се справя и да продължа да живея щастлива , като майка.Вярвам и винаги съм вярвала че си с мен и че ми помагаш,макар някога да те ненавиждам, но ти знаеш че това е човешко и е било в тежък за мен момент.Благодаря ти за всичко и моля те дари ни всички нас с детенце,толкова ли много искаме!АМИН
С Божията помощ,ще сбъднем мечтата си!Вярвам в чудеса!
*

    alimania

  • ***
  • 212
  • Златно детенце си имам
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #71 -: Януари 02, 2010, 21:33:34 pm »
Предполагам, че отдавна съм те разочаровала, Боже, защото онова чисто и добро същество, което бях, отдавна го няма...Сега съм страхлива, мнителна, затворена. Не искам и да понасям несправедливости, мразя лицемерни хора, не мога да се помирявам с посредственост и простащина...Прости ми, Боже, че искам да свържа живота си с човек от друга вяра, че децата си няма да мога да кръстя в църква...Не вярвам за това да ми се сърдиш- любовта навсякъде си е любов и знам, че и така ме приемаш.
Изгубих, Боже, вяра, знаеш...Изгубих сили! Но моля те, не ме оставяй! Искам пак да вярвам, Боже, да се смея, да усещам живота в мен! Не си мисли, че съм неблагодарна! Имам всичко, но...Знам че знаеш, че от мен ще стане чудесна майка! Защо, защо не става!?
От все сърце те моля, Боже, имам да съм майка...Представям си моето малко момиченце, защо не идва вече!? Искам да съм спокойна Боже, горда, силна, смела,достойна,  за да има какво да дам и на какво да науча моята малка рожбичка! Моля те детето ми да си има истинско семейство, където цари любов, хармония и топлина...Моля те всички да сме здрави! Не забравяй нито едно семейство, Боже, което иска рожбичка! Изтрий сълзите на всички жени и момичета, дай им да прегърнат своята мечта, да и се радват, да я отгледат достойно...
Благодаря ти, че толкова години слушаш безкрайните ми оплаквания, съмнения, надежди...Сигурна съм, че никога няма да се откажеш от мен, но аз вече губя надежда! Не искам да съм нервна, сприхава, плачлива...Моля се да видя положителния тест и краката ми да омекнат от радост, кръв да нахлуе в главата ми и сърцето ми бясно да забие, да не знам да плача или да се смея, да ми иде да закрещя от радост, а да не смея да кажа на никой....Нека е близо този момент, о Боже!Амин!

БЛАГОДАРЯ ВИ, ПРИЯТЕЛИ ОТ "ЗАЧАТИЕ"
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #72 -: Януари 02, 2010, 21:57:46 pm »
Майко богородице,искам да те помоля да ни дариш с едно детенце което да стопли сърцата ни,да бъде живо и здраво както и ние.Нейскам богатва,пари и имоти искам просто здраве за моето семейство и нашето първо инвитро което наближава да бъде успешно.Амин.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #73 -: Януари 05, 2010, 10:47:13 am »
Господи и ти, света Дева Мария, помогнете ми, стоплете сърцето ми, дайте ми надежда, знак, че тази година ще е моята година, че тази година ще плача пак, но от радост господи, а не от мъка.
От радост, че най-сетне ще се сбъдне моята/нашата/ мечта да гушнем една или защо не две, три прекрасни беборанчета. Само това искам господи, нищо друго, само малко помощ  и повече късмет! Помогни ни боже, ние вярваме в теб и се надяваме на теб, направи това мъничко чудо и за нас господи. Амин!
« Последна редакция: Януари 05, 2010, 10:51:44 am от dess_dess »


*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #74 -: Август 14, 2010, 20:36:24 pm »
Господи, който си на небето, чуй молитвите ми.
Знам че съм грешна, Моля те прости ми греховете.
Моля те, да сме живи и здрави и ние и близките ни. Да се разбираме и да няма неразбирателство. Помогни ни да живеем пълноценно, да бъдем по- добри хора и да не нараняваме хората около нас.
Моляте Господи, само да ни дариш със свидна рожба и ти обещавам че ще дадем цялата си любов, за да я обичаме и възпитаме, и да я направим добър човек.
Знам че не трябва да съжаляваме за минали неща и вярвам че когато му е времето тогава ще стане. Просто тази година не беше НАШАТА.
Благодаря ти, че си ме събрал с толкова добър човек, който ме обича и уважава.
Амин
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
*

    delfinche

  • ***
  • 213
  • чакам те ангелче мое
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #75 -: Август 15, 2010, 18:59:26 pm »
Господи нека се свети името ти ,нека пребъде царството ти,както на небето така и на земята-помогни ми Господи да премина през всички изпитания с гордо вдигната глава,дари ме с мъдрост и търпение,дай ми здраве,дай ми сили на мен ,на семейството ми,на всички близки хора.Моля те ,Света Богородичке и ти си майка-дари ни с дълго чаканата от нас рожба-нека мъките ни свършат.Нека всички хора да сбъднат мечтите си,нека всички са здрави и щастливи!
*

    delfinche

  • ***
  • 213
  • чакам те ангелче мое
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #76 -: Август 15, 2010, 19:05:59 pm »
Искам да поздравя всички от Зачатие ,всички жени,майки,момичета с днешния светъл празник,празникът на Света Богородица-Божията майка.Бъдете живи и здрави,нека са светли и щастливи дните ви,всичко което искате да се случи,дано всичките ви мечти се сбъднат!Дано всеки от вас да изрече желаната молитва днес и дай Боже много,много,много бебета!
*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #77 -: Септември 02, 2010, 00:03:17 am »
Благодаря ти Боже за силите ,които ни даваш да преодолеем всички трудности и мъки.Благодаря за прекрасния мъж до себе си. Господи знам ,че съм грешна ,но моля те прости греховете ми и дари мен и всички момичета тук с детенце. Амин
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #78 -: Април 04, 2011, 13:43:54 pm »
"Един човек сънувал сън: че се разхожда по морския бряг заедно с Бога. По небето проблясвали сцени от  живота му. При всяка сцена той забелязвал двойка следи от стъпки по пясъка - едната била неговата, а другата на Господ.  Човекът видял, че през най-тъжните и унизителни периоди в живота му по пътя имало само една следа.Тогава запитал Господ: "О, боже, Ти някога ми каза, че след като съм решил да Те следвам, Ти ще вървиш винаги с мен. Но по време на най-трудните моменти от живота ми по пясъка има само една следа. Не разбирам защо когато най-много се нуждаех от Теб, Ти си ме изоставил.
Господ му отговорил: "Мило мое дете, аз те обичам и никога не бих те изоставил. По време на твоите изпитания и страдания, виждаш само едни стъпки, защото тогава те носех на ръце!"
Господи, нека все по-рядко се чувствам изоставена!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #79 -: Април 07, 2011, 20:30:57 pm »
Боже дай ми сили да продалжа напред!Дай ми сили да понеса всичко което си предначартал за мен!Прости ми грешките волни и неволни,покажи ми вярния път за нашата борба.Едно единствено желание имам,а то е да видя нашето дете,помогни ми да имам детенце,нищто друго не искам,готова съм да умра още сега само да видя усмивката на мъжа ми и нашето дете заедно в преградките му.Бих се отказала от всичко,живота си давам,само ми дай един такъв миг.Господи помогни ми,знам че си добър и благосклонен към всички-дари ме с дете!