0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #20 -: Юли 29, 2008, 11:49:53 am »
Благодаря ти,Господи,че си ме дарил с такова търпение!
Благодаря ти,Господи,за НАДЕЖДАТА,без която светът ми щеше да е отдавна рухнал!
Благодаря ти,Господи,че ме да човек с който да вървя с надежда за утрешния ден!
Благодаря ти,Господи,за щастието че съм жива,макар и грешна...
Моля те,Господи,съкрати времето на страданията ми,преди да съм сменила НАДЕЖДАТА с ОТЧАЯНИЕ,преди да отблъсна ЧОВЕКА до себе си,преди да престана да се радвам на живота...
   АМИН!
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #21 -: Юли 29, 2008, 12:37:37 pm »
 Господи, благодаря ти за всичко. Благодаря ти че си до мен,благодаря ти че ме пазиш, благодаря ти за мъжа с който ме срещна,благодаря ти затова че съм щастлива.
 Моля те, Господи, прости ми греховете.
 Моля те, Господи, направи ме майка. Помогни на всички ни Господи да родим здрави деца.
Аз искам това, но нека стане не както аз искам, а както ти Господи. Слава на теб.Амин.
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #22 -: Юли 29, 2008, 16:52:04 pm »
Пресвета Дево,
дари всички жени по света с майчинство и с благостта на звучното "мамо", така както ти самата си го изпитала,
Дай на хората здраве, сила, търпение и мир да изживеят живота си гордо и достойно.
Дано слънчо огрее и моят дом ...
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #23 -: Септември 08, 2008, 21:50:10 pm »
Господи...знаем че виждаш всичко-помогни на тези които искат,да имат едни красиви бебчета...те го заслужават...Амин!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #24 -: Септември 26, 2008, 14:41:58 pm »
Господи прости греховете ми и ми помогни да стана майка,защото за какво живея?Вече само на теб вярвам и се моля!Амин!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #25 -: Септември 26, 2008, 16:35:50 pm »
Моля ти се Господи , от всичко на света най много искам да си имам детенце , моля те да ни дариш с рожба за да имаме смисъл да живеем !Нека стане чудо и всички , които искат това да стане реалност!Имам прекрасен човек до себе си и много приятели , но те не могат да запълнят празнотата в душата ми и да утешат мъката в сърцето ми! Прости за всичките ни грехове! АМИН!
*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #26 -: Септември 26, 2008, 16:59:31 pm »
Днес ходих на църква. Помолих се за здраве на цялото ми семейство, за сила - за да мога да устоя на непредвидимите трудности в живота и най-вече за рожба.
Моля се и сега - тук - за всички нас момичета, които имаме смелостта, куража и надеждата да говорим за този проблем и да се борим с него. Дано всички ни Господ дари с детенце, а защо не и повече от едно.
АМИН


Дори, когато ти бият шут отзад това може да е крачка напред.
Не бива да губим кораж, момичета!

*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #27 -: Септември 26, 2008, 18:12:39 pm »
 Моля се и аз постоянно да сме здрави всички мои близки, приятели, да ни дари Господ с детенце!!! Моля се всички момичета, които се борят да успеят, да сбъднат съкровената си мечта, да бъдат Майки!!! Амин!!!


*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #28 -: Септември 27, 2008, 21:28:12 pm »
Моля се за сме здрави и да изживеем щастието да бъдеч родители. Господи чуй нашите молитви и дари ни с рожби. Да бъдем майки, както повелява, Амин!
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #29 -: Септември 30, 2008, 18:21:59 pm »
Господи, смили се над всички нас, дай ни сила вяра и любов, не ни изоставяй по този труден път към най-съкровената мечта.Дай на всеки така жадуваната рожбичка. Амин.
По слънчевата страна на улицата
*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #30 -: Септември 30, 2008, 19:09:13 pm »
Господи, прости греховете ми и ме дари с рожба, а също така и всички други, които искат детенце.Амин.
*

    baby_galq

  • **
  • 63
  • Мечтите се сбъдват!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #31 -: Октомври 03, 2008, 19:40:51 pm »
Често се моля така:"Господи Исусе Христе,Сине на Живия Бог,който чрез чудо направи плодна утробата на Преблагословената Девица Мария,тъй,че от Светия Дух да зачене,роди и отгледа,Тебе,нашият Бог и Спасител.
 Умилно Те молим да дадеш плод и на нас твоите раби (имената),за да родим здрави деца и с Твоята благодат да ги отгледаме и възпитаме като добри служители на Твоето царство и Твоята църква.В името на Отца,Сина и Светия Дух.Амин."
 Често се моля и се разкайвам за всички грешни постъпки и мисли, които съм имала и направила и от цялото си сърце искам Бог да ми прости ,да се смили над грешната ми душа,и да ни дари с мила рожба,да се стопли и моето изстрадало сърце.
 Имаше и една песен на Илия Луков,не мога да я цитирам в момента,но звучеше горе-долу така"вече съм баща на два близнака...Дай им боже като мен дари,дай на всички хора по- света.."ТОВА Е МОЕТО ПОЖЕЛАНИЕ към всички братя и сестри по съдба...
*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #32 -: Октомври 04, 2008, 17:44:29 pm »
Моля те, Господи, не пресушавай Извора на Живота! Дари всички с деца! Амин!

*

    tancheto

  • ***
  • 199
  • Всичко е възможно!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #33 -: Октомври 09, 2008, 17:30:19 pm »
Моля те, Господи, знам, че ме чуваш, моля те всичко да е наред с душичката, която нося!Моля те, да сме здрави и да имаме сили да отгледаме това така желано детенце!Моля те, да дариш деца на бездетните и те ще ти се отблагодарят!Моля те, Господи!
Амин

*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #34 -: Октомври 10, 2008, 17:24:24 pm »
Мили Боже,
помогни ми настоящия ми опит ИКСИ-трети по ред да ни донесе детенце!
Помогни на всички желаещи да забременеят и в процедури за успешен край и сили да продължат напред с други опити и решения при евентуален неуспех!
Бъди с нас в тези трудни мигове и ни прости греховете!
Амин.
*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #35 -: Октомври 17, 2008, 21:57:55 pm »
Днес ще се помоля за бебето на Mary, Алекс, защото само това ми идва наум сега...
Да бъде силен, да расте и да се храни, голям да стане! Скоро да се прибере при мама и тати...
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #36 -: Октомври 25, 2008, 11:19:21 am »
Господи,
не ми останаха думи и желание за общуване .
Не ми останаха сълзи да изразявам болката си.
Това за което те моля е РАЗБИРАНЕ- ЗАЩО НА НАС?
Когато не се чувстваш добре, защото не си получил това което искаш, просто се стегни и бъди щастлив, защото Бог е измислил нещо по-добро за теб.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #37 -: Октомври 30, 2008, 19:34:30 pm »
Моля се да чуя думата "мамо", моля се макар да не влагам много опити. Моля се да стане лесно и да не страдам душевно. Моля се за здравето на всички, които обичам и които ме обичат. Моля се да видя двете чертички, които не виждам дори на тестовете за овулация и някак все не ми се събира в главата КАК ще ги видя на теста за бременност, но знам че Бог е всемогъщ и прави чудеса, чрез нашата вяра !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #38 -: Октомври 31, 2008, 10:08:31 am »
"Отче наш, Който си на небесата!
Да се свети Твоето име,
да дойде Твоето Царство,
да бъде Твоята воля,
както на небето, тъй и на земята;
насъщния ни хляб дай ни днес,
и прости нам дълговете ни,
както и ние прощаваме на нашите длъжници,
и не въведи нас в изкушение,
но избави ни от лукавия;
защото Твое е царството,
и силата, и славата вовеки.
Амин."
Боже,помогни на всички момичета от "Зачатие"да си имат дечица!
Амин

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #39 -: Ноември 03, 2008, 09:42:24 am »
Днес за пореден път запалих свещичка  за всички   от Зачатие - изброих имената на всички  ,с които повечко съм контактувала и  добавих и за  всички  останали .