0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Моля те Господи,от цялото си сърце и душа те моля!
Моля те за себе си,за съпруга си,за нашето младо семейство и за нероденото ни дете!
Знам че съм грешна,знам че съм живяла не според твоите закони Господи,знам че сигурно съм наранявала хора в живота си.Знам колко много грешки съм направила.Знам,че е можело да живея по-добре,да бъда по-добра.Знам.И с цялата си душа съжалявам за грешките,които съм правила волно или неволно.Болно ми е за хората,които съм наранила или обидила,тези които съм гледала лошо или не съм забелязала,а те са имали нужда от моето внимание.
Знам,че съм грешна Господи.Но се разкайвам за всичко!Така съжалявам за всеки път,когато съм била лоша или съм излъгала някого,или съм наранила някого.Чудя се как да изразя разкаянието си.И какво ако ти обещая ,че ще се постарая да не се повтаря.И защо да ти го обещавам,като ти виждаш в душата ми и знаеш,че искам да съм добра и смирена.Искам да заслужа благословията да бъда майка.
Ако съм прекалено грешна,прости ми.
Знам,че трябва да бъда смирена и търпелива.Но нима не виждаш,че сърцето ми вече кърви.Не знам още колко ще мога да проявавам търпение и да прекланям глава,пред това изпитание.Ако така ме изпитваш -мен и вярата ми,Господи-нима не виждаш,че не мога вече?!?
Затова те моля,от цялото си сърце и душа те моля,да се смилиш над мен,над съпруга ми,над нас.Моля те да ни благословиш с детенце.Нима те моля за много Господи?Нима искам невъзможното.Аз искам и те моля ,просто да ме благословиш да дам живот.Да отдам живота си на едно детенце.Колко още трябва да понеса и колко да изстрадам?Колко още трябва да чакам и колко да се моля?Как не виждаш болката в сърцето ми?
Не знам какво да обещая,какво да направя,как да се помоля,какво да пожертвам?
Не ми отнемай надеждата и вярата.Дай ми причина да живея.
Господи,моля те от цялото си сърце!
Амин!
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #1 -: Юни 06, 2008, 17:06:24 pm »
Моля Бог да дари всяко семейство, което копнее за дете със здрава рожба!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #2 -: Юни 06, 2008, 21:57:31 pm »
От няколко години така съм блокирала, че не успявам да изразя това, за което бих искала да се помоля... Може би трябва да се помоля за това да мога да се моля отново... Уви, това не е сарказъм, нито каламбура, а съвсем сериозно...
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #3 -: Юни 06, 2008, 22:09:40 pm »
Моля те ,Господи, да простиш грешките ни, да ни помогнеш да бъдем разумни, за да се радваме на това , което имаме, да бъдем мъдри, за да го запазим, да бъдем добронамерени , да търсим добрто у хората, да се усмихваме и да предизвикваме усмивки.Да бъдем добри, защото лошото е безсмислено.
Моля те Господи, да ни помогнеш да бъдем родители, да бъдем добри родители, и да възпитаме мъдри и спокойни деца.Моля те, Господи пажи ни живи , здрави и обичащи.
АМИН
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #4 -: Юни 06, 2008, 22:39:41 pm »
Благодаря ти,Господи,за това 4е имам добър 4овек до себе си!Благодаря ти,4е  сме здрави!Благодаря ти,затова 4е ни даваш сили да понесем вси4ко това!Навярно ни предпазваш от по-лошо.
От сърце те моля да дариш с рожба мен и вси4ки,които жадуват за това!
Пази живи и здрави нас,близките ни и вси4ки наши приятели!
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #5 -: Юни 07, 2008, 05:44:57 am »
Мили Боже,благодаря Ти за това,че се сбъдват желанията ми!прости ми всичко ,което съгрреших през този ден с думи,с помисъл,и дела.Бъди милостив към мене и снизходителен към греховете ми!помогни ми да се преборя с всички изпитания и ми дай сила да ги преодолея!Нека детето което очаквам да е съвършено като теб,да се роди живо и здраво и да стане добър човек!Моля те Боже,пази сина ми и мъжа ми и всички мой приятели,и ме пази от завистниците,от видими и невидими врагове!
Богородице Дево Марийо,моли се за мене!
Амин!
*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #6 -: Юни 07, 2008, 15:18:20 pm »
Благодаря ти ,Господи,че имам кого да обичам и има кой да ме обича!Благодаря ти,че си ме обградил с добри хора и любящо семейство,с които да си помагаме в трудни моменти!Прости ми ,Господи,за греховете в моя живот и ме дари с детенце,което да озари дните ни!Помогни,Господи,на всяка една от нас,която с мъки и огромна вяра очаква зачатието на своето чедо!Знам,че си милостив,Господи,вярвам че ще чуеш горещата ми молба,Амин!

Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #7 -: Юни 15, 2008, 19:51:09 pm »
Богородице, Майко Божия! Погледни дълбоко в душите ни и виж мъката ни по неродените ни чеда! Прости ни прегрешенията и ни помогни  да видим кръв от своята кръв и плът от своята плът! Да родим и отгледаме добри деца! АМИН!
« Последна редакция: Юни 15, 2008, 19:53:17 pm от Danny S »


Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #8 -: Юни 15, 2008, 20:00:55 pm »
Отче наш, Ти, който си на небето! Да се свети името Ти, да бъде волята Ти, да дойде царството Ти и на земята и на небето! Дай ни и днес хлябът насъщен и прости ни дълговете, както ние прощаваме на нашите близки! И не ни навеждай в изкушение, но избави ни от лукавия! Защото Твоя е волята и силата и славата! Вовеки! Амин!


*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #9 -: Юни 15, 2008, 23:18:10 pm »
 :balk_145:
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #10 -: Юни 25, 2008, 11:53:48 am »
Господи,Ти,който виждаш всичко и който можеш всичко,не вида ли болката в душата ми и не можа ли да ми помогнеш..?
Господи,Ти,който виждаш всичко и можеш всичко,не виждаш ли,че се превръщам в НЕЧОВЕК от тази БОЛКА...?
Господи,Ти,който си справедлив,кажи ми каква несправедливост аз съм направила и дай ми знак що да сторя за да я поправя!
Господи,Ти,който си силен,вдъхни ми от своята сила да продължа напред в борбата...
Господи,Ти,който обичаш всички свои грешни деца на Земята,дари ме с дете което да обичам!
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #11 -: Юни 25, 2008, 13:29:53 pm »
Господи, нека има щастие и радост за всички!
Дари всички с рожби, да бъдем здрави и добри!
Да се благослови името ти вовеки! Амин!
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #12 -: Юни 25, 2008, 23:44:38 pm »
Господи Боже Наш, Помогни ни и нека всяка от нас се сдобие със своите рожби. Благослови ни и опрости направените от нас до момента грехове, и ни пази от бъдещи грехове. АМИН!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #13 -: Юли 09, 2008, 20:33:42 pm »
Господи дай ни сили и вяра да изварвим пътят по кйто сме тръгнали и ни дари поне с по едно ангелче
*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #14 -: Юли 16, 2008, 14:27:04 pm »
Господи,ние знаем,че сме грешни,прости греховете ни дай ни сила да се борим и прати на всички ни онова най-хубавото,да чуем думичката МАМА,бъди с нас,амин

Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #15 -: Юли 16, 2008, 20:56:05 pm »
Благодарим ти Господи за всичко което си ни дал.
Моля те Господи помогни на всички тук,нека не страдат повече защото техните страдания са ужасни.Помогни ни да сме силни.Дой ни Господи здраве и дари ни с рожба.И помагай ни Господи да сме добри.
Амин
Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #16 -: Юли 16, 2008, 21:16:00 pm »
Господи, моля те помогни на всяка жена,която иска да стане майка. А на мен боже,те моля да ме пазиш от приятелите ,от враговете си се пазя сама .... най-добрата ми приятелка ми заби нож в гарбъ ,а сега ми се прави на първа дружка. Вижда мойте грешки ,а за нейните е сляпа. Мъката ми е голяма ,но стореното зло е сторено и дупката и празнината няма да се оправят
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #17 -: Юли 16, 2008, 23:12:21 pm »
Господи -просто виж в сърцата и душите ни -виж колко болка ,тъга и  надежда има там!Премахни тъгата и болката  и превърни надеждата в  реалност.Помогни ни да сме човечни и добри .Дари здраве за всички ни.


*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #18 -: Юли 17, 2008, 12:10:28 pm »
GOSPODI MOLTE PAZI VSICKI HORA OT LOSHO ,NEKA DA BADEM JIVI I ZDRAVI ,NEKA DA BADEM PO DOBRI I PO MADRI NEKA SE RASKAIVAME ZA GRESKITE NI ,DARIME MEN I VSICKITE JENI S6S  ROJBI.POMOGNI DA ISPITAME MAICHINA LIUOBOV ,I NEKA SKORO NA  VSICKITE JENI DA SE SBADVAT TAKA JELANITE ME4TI DA NOSIAT V6F OTROBATA SI  SVOETO BEBE.AMIN
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #19 -: Юли 27, 2008, 22:59:25 pm »
ГОСПОДИ,МОЛЯ СЕ ДА МЕ ДАРИШ С РОЖБА,МЕН И ВСИ4КИ ЖЕНИ,КОИТО ПОВЕ4Е ОТ ВСИ4КО ИСКАТ ДА БЪДАТ МАИКИ!МОЛЯ ТЕ ГОСПОДИ,БЪДИ ДОБЪР КЪМ НАС!АМИН!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #20 -: Юли 29, 2008, 11:49:53 am »
Благодаря ти,Господи,че си ме дарил с такова търпение!
Благодаря ти,Господи,за НАДЕЖДАТА,без която светът ми щеше да е отдавна рухнал!
Благодаря ти,Господи,че ме да човек с който да вървя с надежда за утрешния ден!
Благодаря ти,Господи,за щастието че съм жива,макар и грешна...
Моля те,Господи,съкрати времето на страданията ми,преди да съм сменила НАДЕЖДАТА с ОТЧАЯНИЕ,преди да отблъсна ЧОВЕКА до себе си,преди да престана да се радвам на живота...
   АМИН!
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #21 -: Юли 29, 2008, 12:37:37 pm »
 Господи, благодаря ти за всичко. Благодаря ти че си до мен,благодаря ти че ме пазиш, благодаря ти за мъжа с който ме срещна,благодаря ти затова че съм щастлива.
 Моля те, Господи, прости ми греховете.
 Моля те, Господи, направи ме майка. Помогни на всички ни Господи да родим здрави деца.
Аз искам това, но нека стане не както аз искам, а както ти Господи. Слава на теб.Амин.
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #22 -: Юли 29, 2008, 16:52:04 pm »
Пресвета Дево,
дари всички жени по света с майчинство и с благостта на звучното "мамо", така както ти самата си го изпитала,
Дай на хората здраве, сила, търпение и мир да изживеят живота си гордо и достойно.
Дано слънчо огрее и моят дом ...
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #23 -: Септември 08, 2008, 21:50:10 pm »
Господи...знаем че виждаш всичко-помогни на тези които искат,да имат едни красиви бебчета...те го заслужават...Амин!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #24 -: Септември 26, 2008, 14:41:58 pm »
Господи прости греховете ми и ми помогни да стана майка,защото за какво живея?Вече само на теб вярвам и се моля!Амин!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #25 -: Септември 26, 2008, 16:35:50 pm »
Моля ти се Господи , от всичко на света най много искам да си имам детенце , моля те да ни дариш с рожба за да имаме смисъл да живеем !Нека стане чудо и всички , които искат това да стане реалност!Имам прекрасен човек до себе си и много приятели , но те не могат да запълнят празнотата в душата ми и да утешат мъката в сърцето ми! Прости за всичките ни грехове! АМИН!
*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #26 -: Септември 26, 2008, 16:59:31 pm »
Днес ходих на църква. Помолих се за здраве на цялото ми семейство, за сила - за да мога да устоя на непредвидимите трудности в живота и най-вече за рожба.
Моля се и сега - тук - за всички нас момичета, които имаме смелостта, куража и надеждата да говорим за този проблем и да се борим с него. Дано всички ни Господ дари с детенце, а защо не и повече от едно.
АМИН


Дори, когато ти бият шут отзад това може да е крачка напред.
Не бива да губим кораж, момичета!

*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #27 -: Септември 26, 2008, 18:12:39 pm »
 Моля се и аз постоянно да сме здрави всички мои близки, приятели, да ни дари Господ с детенце!!! Моля се всички момичета, които се борят да успеят, да сбъднат съкровената си мечта, да бъдат Майки!!! Амин!!!


*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #28 -: Септември 27, 2008, 21:28:12 pm »
Моля се за сме здрави и да изживеем щастието да бъдеч родители. Господи чуй нашите молитви и дари ни с рожби. Да бъдем майки, както повелява, Амин!
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #29 -: Септември 30, 2008, 18:21:59 pm »
Господи, смили се над всички нас, дай ни сила вяра и любов, не ни изоставяй по този труден път към най-съкровената мечта.Дай на всеки така жадуваната рожбичка. Амин.
По слънчевата страна на улицата
*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #30 -: Септември 30, 2008, 19:09:13 pm »
Господи, прости греховете ми и ме дари с рожба, а също така и всички други, които искат детенце.Амин.
*

    baby_galq

  • **
  • 63
  • Мечтите се сбъдват!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #31 -: Октомври 03, 2008, 19:40:51 pm »
Често се моля така:"Господи Исусе Христе,Сине на Живия Бог,който чрез чудо направи плодна утробата на Преблагословената Девица Мария,тъй,че от Светия Дух да зачене,роди и отгледа,Тебе,нашият Бог и Спасител.
 Умилно Те молим да дадеш плод и на нас твоите раби (имената),за да родим здрави деца и с Твоята благодат да ги отгледаме и възпитаме като добри служители на Твоето царство и Твоята църква.В името на Отца,Сина и Светия Дух.Амин."
 Често се моля и се разкайвам за всички грешни постъпки и мисли, които съм имала и направила и от цялото си сърце искам Бог да ми прости ,да се смили над грешната ми душа,и да ни дари с мила рожба,да се стопли и моето изстрадало сърце.
 Имаше и една песен на Илия Луков,не мога да я цитирам в момента,но звучеше горе-долу така"вече съм баща на два близнака...Дай им боже като мен дари,дай на всички хора по- света.."ТОВА Е МОЕТО ПОЖЕЛАНИЕ към всички братя и сестри по съдба...
*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #32 -: Октомври 04, 2008, 17:44:29 pm »
Моля те, Господи, не пресушавай Извора на Живота! Дари всички с деца! Амин!

*

    tancheto

  • ***
  • 199
  • Всичко е възможно!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #33 -: Октомври 09, 2008, 17:30:19 pm »
Моля те, Господи, знам, че ме чуваш, моля те всичко да е наред с душичката, която нося!Моля те, да сме здрави и да имаме сили да отгледаме това така желано детенце!Моля те, да дариш деца на бездетните и те ще ти се отблагодарят!Моля те, Господи!
Амин

*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #34 -: Октомври 10, 2008, 17:24:24 pm »
Мили Боже,
помогни ми настоящия ми опит ИКСИ-трети по ред да ни донесе детенце!
Помогни на всички желаещи да забременеят и в процедури за успешен край и сили да продължат напред с други опити и решения при евентуален неуспех!
Бъди с нас в тези трудни мигове и ни прости греховете!
Амин.
*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #35 -: Октомври 17, 2008, 21:57:55 pm »
Днес ще се помоля за бебето на Mary, Алекс, защото само това ми идва наум сега...
Да бъде силен, да расте и да се храни, голям да стане! Скоро да се прибере при мама и тати...
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #36 -: Октомври 25, 2008, 11:19:21 am »
Господи,
не ми останаха думи и желание за общуване .
Не ми останаха сълзи да изразявам болката си.
Това за което те моля е РАЗБИРАНЕ- ЗАЩО НА НАС?
Когато не се чувстваш добре, защото не си получил това което искаш, просто се стегни и бъди щастлив, защото Бог е измислил нещо по-добро за теб.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #37 -: Октомври 30, 2008, 19:34:30 pm »
Моля се да чуя думата "мамо", моля се макар да не влагам много опити. Моля се да стане лесно и да не страдам душевно. Моля се за здравето на всички, които обичам и които ме обичат. Моля се да видя двете чертички, които не виждам дори на тестовете за овулация и някак все не ми се събира в главата КАК ще ги видя на теста за бременност, но знам че Бог е всемогъщ и прави чудеса, чрез нашата вяра !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #38 -: Октомври 31, 2008, 10:08:31 am »
"Отче наш, Който си на небесата!
Да се свети Твоето име,
да дойде Твоето Царство,
да бъде Твоята воля,
както на небето, тъй и на земята;
насъщния ни хляб дай ни днес,
и прости нам дълговете ни,
както и ние прощаваме на нашите длъжници,
и не въведи нас в изкушение,
но избави ни от лукавия;
защото Твое е царството,
и силата, и славата вовеки.
Амин."
Боже,помогни на всички момичета от "Зачатие"да си имат дечица!
Амин

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #39 -: Ноември 03, 2008, 09:42:24 am »
Днес за пореден път запалих свещичка  за всички   от Зачатие - изброих имената на всички  ,с които повечко съм контактувала и  добавих и за  всички  останали .


*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #40 -: Ноември 03, 2008, 12:26:39 pm »
nimika,   :bighug:  благодаря ти.
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #41 -: Ноември 16, 2008, 22:00:49 pm »
Господи Боже,
благодаря ти за вси4ко, с което ме даряваш, благодаря ти за добрите хора,които срещнах по пътя, за трудностите,които ме направиха по силна.Знам, 4е нещата,които ни се случват в живота са за наше добро,въпреки,4е в болката си,ние не го осъзнаваме.Мол9 се Господи за рожба,защото ние се създадени от любов и за да даряваме любов.Моля те Господи помогни на всички нас да получим най-големия дар да станем майки, да продължим по пътя си с разбиране и с любов.
Амин

Там, където има любов, няма страх.
                  Апостол Йоан
*

    alimania

  • ***
  • 212
  • Златно детенце си имам
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #42 -: Ноември 16, 2008, 22:15:30 pm »
Момичета, дано Господ чуе и изпълни молитвата на всяка една от нас! :bighug:
Не мога да се помоля тук...преди си казвах молитва всяка вечер, а напоследък все по-рядко.... :( Да не говорим, че и партньорът ми е от друга вяра....
Надявам се, вярвам, че всички ние ще бъдем  щастливи майки и съпруги!
БЛАГОДАРЯ ВИ, ПРИЯТЕЛИ ОТ "ЗАЧАТИЕ"
*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #43 -: Декември 05, 2008, 20:42:21 pm »
Мооя се за мен и за всички вас,за деня в който нашите сърца ще туптят от щастието да държим рожбите си в ръце.
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
*

    klem4e

  • ***
  • 307
  • искам значи мога
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #44 -: Декември 11, 2008, 11:11:12 am »
Да се включа и аз !
Всяка вечер докато заспивам и всяка сутрин след като  си отворя очите аз се моля на Бог и на Вселената и всеки път молитвата ми е изказана от сърце.
Благодаря ти Господи за здравето , което ни даваш , за прекрасният човек до мен , че чувствам топлината му и обичта му.Благодаря ти за топлите думи казани и чути през денят , благодаря ти за това , че те има , че си ни създал и , че ни закриляш !
Моля ти Господи дай на всички ни мъдрост да съхраним вярата си , здравето си , природата си , душите си , мъдрост да сме по - добри .
Моля те Господи дай ни рожби , за да стоплят сърцата ни и да изпълнят дните ни със смисъл, да продължим човешкият род , който ти си създал!
Моля те от дълбините на душата си !Амин
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #45 -: Декември 20, 2008, 22:25:19 pm »
Моля те господи,моля те ,моля те - нека забременея,износя и родя здраво детенце!
Моля те.МОЛЯ ТЕ!
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #46 -: Януари 05, 2009, 20:23:07 pm »
Мили Боже,благодаря Ти,че сбъдваш желанията ми!Нека родя живо и здраво детенцето си,за да прославям името Ти!нека всичко мине бързо и лесно и да сме щастливи!Моля те!Амин!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #47 -: Януари 06, 2009, 15:16:05 pm »
           "  ПРЕПЯТСТВИЯТА СА ОНЕЗИ ПЛАШЕЩИ НЕЩА , КОИТО ВИЖДАШ , КОГАТО          ОТКЛОНИШ ПОГЛЕД ОТ ЦЕЛТА. "
  ДАЙ МИ СИЛИ ГОСПОДИ И ВЯРА....
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #48 -: Януари 13, 2009, 12:56:10 pm »
Господи,Ти,който виждаш всичко и който можеш всичко,не видя ли болката в душата ми и не можа ли да ми помогнеш..?
Господи,Ти,който виждаш всичко и можеш всичко,не виждаш ли,че се превръщам в НЕЧОВЕК от тази БОЛКА...?
Господи,Ти,който си справедлив,кажи ми каква несправедливост аз съм направила и дай ми знак що да сторя за да я поправя!
Господи,Ти,който си силен,вдъхни ми от своята сила да продължа напред в борбата...
Господи,Ти,който обичаш всички свои грешни деца на Земята,дари ме с дете което да обичам!
Моля се от все сърце за всички нас момичета, макар че понякога изгубвам вяра, понякога съм гневна и Му се сърдя, че ми праща това страдание.Но в крайна сметка, Той решава!Дано се смили над грешните ни души, прости греховете ни и ни позволи да станем щастливи, добри, горди и благодарни майки!
Амин!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #49 -: Февруари 13, 2009, 08:21:19 am »
Моля се най-вече за здраве !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #50 -: Февруари 13, 2009, 10:03:08 am »
Моля се на Бог,за драве,късмет,за мир и любов между хората...Моля се! И знам,че той чува молитвите ни!
Молих се за бебче(в момента съм бременна в 6-и месец)плаках и палих свещи в църквата,молих се на Света Богородица да чъе една жена,която отчаяно иска да бъде майка...Чуха ме-вярвайте,молете се,един ден всичко ще се нареди...
Не смятам,че вярващ е този,който всяка неделя ходи в църквата,пали свещ и излиза-всеки,който вярва в Бог трябва да носи вярата в себе си,в сърцето.Вярвайте и Той ще чуе всяка една от нас!
 :youwoman: 
Пожелавам късмет на всички тук,Бог да ни пази!!!
*

    baby_galq

  • **
  • 63
  • Мечтите се сбъдват!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #51 -: Февруари 15, 2009, 18:01:04 pm »
Отново отправям очи в Тебе Господи в Тебе Майко Божия ,чуйте моята съкровена молитва,МОЛЯ ВИ<МОЛЯ ВИ<МОЛЯ ВИ нека забременея,износя и родя здраво детенце.МОЛЯ ВИ!
*

    slantze37

  • ***
  • 159
  • Това ,което не ме убива ме прави по силна!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #52 -: Февруари 16, 2009, 11:00:27 am »
Мили Боже влагодаря ти че си направил така че да ме има!Благодаря ти че си ме пратил при тези прекрасни хора-мама и татко макар че малко сьм ти ядосана че много рано взе татко при себе си.Благодаря ти за мьжа до мен защото той е най-доброто сьщество което познавам-затова вече няма да те моля за себе си.Моля те Боже помогни ми да му дам това което най много иска-едно малко човече което да му казва ТАТКО!
*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #53 -: Февруари 21, 2009, 19:11:02 pm »
мили боже, закриляй ни всички нас в тази борба. амин.

 
По слънчевата страна на улицата
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #54 -: Февруари 21, 2009, 20:30:14 pm »
Моля се да спрат мъките на добрите хора!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #55 -: Февруари 22, 2009, 01:01:18 am »
Не Те моля,Господи за нищо...
получавам това,което явно съм заслужила...
живея както сметна за добре,но може би НЕ истински по християнски...
обичам и уважавам ближните си, Господи,старая се...
дарявам със внимание и грижа,до колкото мога,но може би НЕ достатъчно...
вярна съм - на себе си и принципите си,он може би греша...
не лъжа,не крада и не убивам в пряк смисъл,но в преносен...най-вероятно - да...
Не подлагам на съмнение волята ТИ...нищо не си ми обещавал,та да ти търся сметка...
Коя съм аз страдалницата,та на мене да помагаш!Има хора гладуват!Биват избивани!Нямат дрехи,нямат обич,нямат надежда...там иди - на тях помагай!!!
Съмнявам се аз във себе си,Господи...че грешна съм...
Прекланям си главата Боже...разкайвам се...
Пред живота обаче не се прегъвам,та и нямам право!!!

Аз казвам само Боже - благодаря ти....
за утрото което всеки ден ми пращаш - благодаря
за птиците,за всяко лято...за морето...
за здравето на близките и любимите ми хора - благодаря
и за тези които не са сред нас вече - благодаря,че бяха част от мен...
за любовта и всеотдайността на любимият си - благодаря
за красотата на мига,тишината и малките неща - благодаря
за живота,за времето и трудностите които ме научиха да ценя - Благодаря

И дядо,ако си горе някъде и можеш да ме чуеш,да знаеш че не съм те забравила
и често си мисля за тебе и си спомням за зимата с шейната,то беше един чувал пълен със слама...и много ми липсваш,и с гордост ти нося името и обещавам да съм силна като тебе...целувам те...
АМИН


« Последна редакция: Февруари 22, 2009, 01:05:30 am от fibo »
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #56 -: Февруари 22, 2009, 10:20:22 am »
Благодаря ти  господи,че се смили над  мен  и ме дари  с щастието да стана майка.Моля те Господи  чуй  молитвите  на всички  жени  по света  молещи се  за  дете,дари ги със здрави и  щастливи  бебчета.Дари ги  с  живот  за  който мечтаят,те не искат  власт и пари ,на тях им трябва толкова  малко  за да  бъдат  щастливи,дай  на  всиички  боже  деца ,здраве и  щастието  да  ги отгледат.
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #57 -: Февруари 25, 2009, 01:03:47 am »
След стотиците молитви отправени през деня вечер в леглото се моля така:
Благодаря ти Господи,че запази мен и моето семейство живи и здрави през днешния ден!
Благодаря ти за благата с които ни дари!Моля те дарявай ни и през утрешния ден с твоите земни благодати.
Моля те Господи дай ни мирна и спокойна нощ и възможността да дочакаме зората на утрешния ден!
Дай ни сили да понесем товара на утрешния ден с твърдото убеждение,че всичко което се случва става по твоята света воля!
Прости ни греховете извършени през днешния ден волно и неволно с мисли,думи и дела!Обръщам се към Теб -Ти който си най-милостив.Смили се към нас грешните!Дай всеки му това за което се моли!АМИН!
  <br />
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #58 -: Март 19, 2009, 14:07:40 pm »
Заклевам се,че никога през живота си не съм молила Бог за пари,апартаменти,коли и т.н.Винаги когато прекрачя прага на църквата или когато казвам своята молитва у дома тя е отправена към Бог,Христос и Богородица и тя е една единствена-нека ми простят за прегрешенията,които съм направила и да изпълнят моите две желания-да дарят със здраве мен и моите близки и да дарят семейството ми с дечица.Това е!Нищо друго не искам от теб Господи!Мисля,че не искам толкова много .Прости на мен грешната!АМИН!!!
« Последна редакция: Март 19, 2009, 14:10:32 pm от мерилин »
*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #59 -: Март 19, 2009, 14:22:47 pm »
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #60 -: Март 25, 2009, 13:31:02 pm »
Моля те Господи дай ни ЗДРАВЕ,СИЛИ И ЛЮБОВ!Нека станем по-добри хора и да имаме щастието да оставим след себеси освен дърво и дом и най-съкровеното-ДЕТЕ!!!АМИН!
« Последна редакция: Март 25, 2009, 13:34:49 pm от denisa12251 »
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #61 -: Април 23, 2009, 16:49:31 pm »
Моля се Бог да дари всички двойки по света с така мечтаните бебчета!
*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #62 -: Април 24, 2009, 15:18:06 pm »
Моля се за много късмет за всички нас и да ни се сбъдне мечтата да гушкаме бебенца  :D :babyflips: :babyflips: :babyflips:.
Амин


Дори, когато ти бият шут отзад това може да е крачка напред.
Не бива да губим кораж, момичета!

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #63 -: Април 24, 2009, 19:45:46 pm »
Моля се Господ да ме дари с търпение и сила да издържа на всички изпитания, които ми е приготвил и да мога да дочакам да гушна детенце! Моля се всяка една от нас тук да сбъдне мечтата си! Моля се за повече усмихнати хора и да няма сълзи в очите на никого! Ох като се замисля доста молбички мога да отправя...... но това са първите, които ми идват на ума!
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #64 -: Май 15, 2009, 12:14:09 pm »
Благодаря ти, Господи, за прекрасния мъж до мен, за това, че сме здрави и се обичаме!
Моля те, Господи, бди над детенцето ми и бъди милостив към него! Нека не страда напразно и бъде дарен със здраве и дълъг живот за своята борбеност и за всичко, което преживя до сега! Дари, Господи, семейството и близките ми със здраве и обич! И, моля те, не позволявай никой да премине през това, което преживяваме ние!


*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #65 -: Май 16, 2009, 17:01:05 pm »
Господи, моля те дари ни със здраве, и поне по една рожба, и нас и всички, които чакат и жадуват за такава.
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #66 -: Октомври 30, 2009, 11:19:05 am »
Не Те моля,Господи за нищо...
получавам това,което явно съм заслужила...
живея както сметна за добре,но може би НЕ истински по християнски...
обичам и уважавам ближните си, Господи,старая се...
дарявам със внимание и грижа,до колкото мога,но може би НЕ достатъчно...
вярна съм - на себе си и принципите си,он може би греша...
не лъжа,не крада и не убивам в пряк смисъл,но в преносен...най-вероятно - да...
Не подлагам на съмнение волята ТИ...нищо не си ми обещавал,та да ти търся сметка...
Коя съм аз страдалницата,та на мене да помагаш!Има хора гладуват!Биват избивани!Нямат дрехи,нямат обич,нямат надежда...там иди - на тях помагай!!!
Съмнявам се аз във себе си,Господи...че грешна съм...
Прекланям си главата Боже...разкайвам се...
Пред живота обаче не се прегъвам,та и нямам право!!!

Аз казвам само Боже - благодаря ти....
за утрото което всеки ден ми пращаш - благодаря
за птиците,за всяко лято...за морето...
за здравето на близките и любимите ми хора - благодаря
и за тези които не са сред нас вече - благодаря,че бяха част от мен...
за любовта и всеотдайността на любимият си - благодаря
за красотата на мига,тишината и малките неща - благодаря
за живота,за времето и трудностите които ме научиха да ценя - Благодаря

И дядо,ако си горе някъде и можеш да ме чуеш,да знаеш че не съм те забравила
и често си мисля за тебе и си спомням за зимата с шейната,то беше един чувал пълен със слама...и много ми липсваш,и с гордост ти нося името и обещавам да съм силна като тебе...целувам те...
АМИН

Благодаря за тези думи fibo, четях и ревах защото това което прочетох беше толкова вярно и истинско. Благодаря ти, ти докосна много дълбоко сърцето ми !
 И аз ще кажа на моя дядо там горе, че съм горда с името си и с това че той бе моят дядо. Дядо ти винаги ще останеш в сърцето ми и моляте даваи ми сили за да се боря с този суров свят. Обичам те!
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=radinaaa][/url]
*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #67 -: Октомври 30, 2009, 17:46:05 pm »
Много вълнуваща тема.Благодаря на всички,които са написали молитвите си.Много е емоционално наистина.Ето и моята.
Мили Боже,помилвай мене грешната.Моята любов към теб е висше щастие и смисъл на моя живот.Не се отдалечавай от мен и не отвръщай поглед от делата ми.Усили любовта ми към теб и ВСИЧКО КОЕТО Е СТАВАЛО И ЩЕ СТАВА АЗ ГО ПРИЕМАМ КАТО ДАДЕНО ОТ ТЕБ И ДУШАТА МИ ГО ПРИЕМА С ЛЮБОВ!БЛАГОСЛОВИ ВСИЧКИ ХОРА ПО ЗЕМЯТА!АМИН! 
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #68 -: Ноември 01, 2009, 14:26:57 pm »
Господи или който и да си ти, моля те бъди с мен. Нека е здраво семейството ми и късмета да ни съпътства. Моля те за твоята помощ да намеря онова щастие от мечтите ми.
*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #69 -: Декември 15, 2009, 18:04:29 pm »
Благодаря на Бога за всеки урок,всяка болест,всяко изпитание,което ми е отредил,и се моля да ми даде сили да го преодолея,разум да го разбера и сърце да го почуствам.
Една единствена молба имам Боже-нека още веднъж да бъда МАМА,защото вече губя сили,изтощих се да бъда силна и позитивна,и да понасям.Изморих се...
Да бъде твоята воля,Амин!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #70 -: Декември 31, 2009, 15:59:50 pm »
С много болка и мъка,днес в навечерието на нова година аз също ще отправя своята молитва и дано бог най после чуе думите и разбере мъката ми и  ми помогне.БОЖЕ ГОСПОДИ ,ти най добре разбираш мъката и болката в душата ми, моляте прости ми за всички грехове който имам и ме дари с толкова дълго чаканата рожба.Аз съм ти малко сърдита задето ми отне два пъти радостта да си имаме бебче,за това че отне най любимите за мен хора баба и дядо и че ме раздели от майка ми,но ти ми прости.Знам че ме изпитваш,знам че ме разбираш и знам че ще ми помогнеш да се справя и да продължа да живея щастлива , като майка.Вярвам и винаги съм вярвала че си с мен и че ми помагаш,макар някога да те ненавиждам, но ти знаеш че това е човешко и е било в тежък за мен момент.Благодаря ти за всичко и моля те дари ни всички нас с детенце,толкова ли много искаме!АМИН
С Божията помощ,ще сбъднем мечтата си!Вярвам в чудеса!
*

    alimania

  • ***
  • 212
  • Златно детенце си имам
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #71 -: Януари 02, 2010, 21:33:34 pm »
Предполагам, че отдавна съм те разочаровала, Боже, защото онова чисто и добро същество, което бях, отдавна го няма...Сега съм страхлива, мнителна, затворена. Не искам и да понасям несправедливости, мразя лицемерни хора, не мога да се помирявам с посредственост и простащина...Прости ми, Боже, че искам да свържа живота си с човек от друга вяра, че децата си няма да мога да кръстя в църква...Не вярвам за това да ми се сърдиш- любовта навсякъде си е любов и знам, че и така ме приемаш.
Изгубих, Боже, вяра, знаеш...Изгубих сили! Но моля те, не ме оставяй! Искам пак да вярвам, Боже, да се смея, да усещам живота в мен! Не си мисли, че съм неблагодарна! Имам всичко, но...Знам че знаеш, че от мен ще стане чудесна майка! Защо, защо не става!?
От все сърце те моля, Боже, имам да съм майка...Представям си моето малко момиченце, защо не идва вече!? Искам да съм спокойна Боже, горда, силна, смела,достойна,  за да има какво да дам и на какво да науча моята малка рожбичка! Моля те детето ми да си има истинско семейство, където цари любов, хармония и топлина...Моля те всички да сме здрави! Не забравяй нито едно семейство, Боже, което иска рожбичка! Изтрий сълзите на всички жени и момичета, дай им да прегърнат своята мечта, да и се радват, да я отгледат достойно...
Благодаря ти, че толкова години слушаш безкрайните ми оплаквания, съмнения, надежди...Сигурна съм, че никога няма да се откажеш от мен, но аз вече губя надежда! Не искам да съм нервна, сприхава, плачлива...Моля се да видя положителния тест и краката ми да омекнат от радост, кръв да нахлуе в главата ми и сърцето ми бясно да забие, да не знам да плача или да се смея, да ми иде да закрещя от радост, а да не смея да кажа на никой....Нека е близо този момент, о Боже!Амин!

БЛАГОДАРЯ ВИ, ПРИЯТЕЛИ ОТ "ЗАЧАТИЕ"
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #72 -: Януари 02, 2010, 21:57:46 pm »
Майко богородице,искам да те помоля да ни дариш с едно детенце което да стопли сърцата ни,да бъде живо и здраво както и ние.Нейскам богатва,пари и имоти искам просто здраве за моето семейство и нашето първо инвитро което наближава да бъде успешно.Амин.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #73 -: Януари 05, 2010, 10:47:13 am »
Господи и ти, света Дева Мария, помогнете ми, стоплете сърцето ми, дайте ми надежда, знак, че тази година ще е моята година, че тази година ще плача пак, но от радост господи, а не от мъка.
От радост, че най-сетне ще се сбъдне моята/нашата/ мечта да гушнем една или защо не две, три прекрасни беборанчета. Само това искам господи, нищо друго, само малко помощ  и повече късмет! Помогни ни боже, ние вярваме в теб и се надяваме на теб, направи това мъничко чудо и за нас господи. Амин!
« Последна редакция: Януари 05, 2010, 10:51:44 am от dess_dess »


*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #74 -: Август 14, 2010, 20:36:24 pm »
Господи, който си на небето, чуй молитвите ми.
Знам че съм грешна, Моля те прости ми греховете.
Моля те, да сме живи и здрави и ние и близките ни. Да се разбираме и да няма неразбирателство. Помогни ни да живеем пълноценно, да бъдем по- добри хора и да не нараняваме хората около нас.
Моляте Господи, само да ни дариш със свидна рожба и ти обещавам че ще дадем цялата си любов, за да я обичаме и възпитаме, и да я направим добър човек.
Знам че не трябва да съжаляваме за минали неща и вярвам че когато му е времето тогава ще стане. Просто тази година не беше НАШАТА.
Благодаря ти, че си ме събрал с толкова добър човек, който ме обича и уважава.
Амин
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
*

    delfinche

  • ***
  • 213
  • чакам те ангелче мое
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #75 -: Август 15, 2010, 18:59:26 pm »
Господи нека се свети името ти ,нека пребъде царството ти,както на небето така и на земята-помогни ми Господи да премина през всички изпитания с гордо вдигната глава,дари ме с мъдрост и търпение,дай ми здраве,дай ми сили на мен ,на семейството ми,на всички близки хора.Моля те ,Света Богородичке и ти си майка-дари ни с дълго чаканата от нас рожба-нека мъките ни свършат.Нека всички хора да сбъднат мечтите си,нека всички са здрави и щастливи!
*

    delfinche

  • ***
  • 213
  • чакам те ангелче мое
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #76 -: Август 15, 2010, 19:05:59 pm »
Искам да поздравя всички от Зачатие ,всички жени,майки,момичета с днешния светъл празник,празникът на Света Богородица-Божията майка.Бъдете живи и здрави,нека са светли и щастливи дните ви,всичко което искате да се случи,дано всичките ви мечти се сбъднат!Дано всеки от вас да изрече желаната молитва днес и дай Боже много,много,много бебета!
*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #77 -: Септември 02, 2010, 00:03:17 am »
Благодаря ти Боже за силите ,които ни даваш да преодолеем всички трудности и мъки.Благодаря за прекрасния мъж до себе си. Господи знам ,че съм грешна ,но моля те прости греховете ми и дари мен и всички момичета тук с детенце. Амин
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #78 -: Април 04, 2011, 13:43:54 pm »
"Един човек сънувал сън: че се разхожда по морския бряг заедно с Бога. По небето проблясвали сцени от  живота му. При всяка сцена той забелязвал двойка следи от стъпки по пясъка - едната била неговата, а другата на Господ.  Човекът видял, че през най-тъжните и унизителни периоди в живота му по пътя имало само една следа.Тогава запитал Господ: "О, боже, Ти някога ми каза, че след като съм решил да Те следвам, Ти ще вървиш винаги с мен. Но по време на най-трудните моменти от живота ми по пясъка има само една следа. Не разбирам защо когато най-много се нуждаех от Теб, Ти си ме изоставил.
Господ му отговорил: "Мило мое дете, аз те обичам и никога не бих те изоставил. По време на твоите изпитания и страдания, виждаш само едни стъпки, защото тогава те носех на ръце!"
Господи, нека все по-рядко се чувствам изоставена!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #79 -: Април 07, 2011, 20:30:57 pm »
Боже дай ми сили да продалжа напред!Дай ми сили да понеса всичко което си предначартал за мен!Прости ми грешките волни и неволни,покажи ми вярния път за нашата борба.Едно единствено желание имам,а то е да видя нашето дете,помогни ми да имам детенце,нищто друго не искам,готова съм да умра още сега само да видя усмивката на мъжа ми и нашето дете заедно в преградките му.Бих се отказала от всичко,живота си давам,само ми дай един такъв миг.Господи помогни ми,знам че си добър и благосклонен към всички-дари ме с дете!
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #80 -: Април 09, 2011, 23:01:51 pm »
По-напред в темата прочетох нещо, което отговори напълно на вътрешното ми усещане - "Моля те Господи, научи ме да се моля!" бих добавила -  научи ме да вярвам, научи ме на спокойствие.
*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #81 -: Април 09, 2011, 23:22:23 pm »
По-напред в темата прочетох нещо, което отговори напълно на вътрешното ми усещане - "Моля те Господи, научи ме да се моля!" бих добавила -  научи ме да вярвам, научи ме на спокойствие.

 :good_post:
*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #82 -: Април 17, 2011, 18:59:49 pm »
Господи,Св.Дево знам,че ме чувате,знам,че ме виждате...От сърце ви моля да простите греховете ми,да ме направите още по добра и още по човечна...Моля ви от сърце и за всички момичета тук във форума скоро да видят своите дечица и да бъдат щастливи...Моляте скоро да ми дадеш знак,че и аз ще срещна мъжа на живота си и че няма да остана самичка завинаги....Моляте прости ми греховете защото аз знам,че ги имам...Благодаря ти ,че съм жива,благодаря ти!!!Моляте чуй тази молитва и дари всяка жена с рожба,защото ние сме жени и това е наше право Господи...
Господи,Св.Дево пазете децата по света и не позволявайте да има сълзи в очичките им...От цялата си душа ви моля за благословията ви и скоро всички да прегърнем своите рожби....Амин...
*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #83 -: Април 26, 2011, 18:59:41 pm »
Прости ми Господи, разбирам че всичко се връща,
всяка нечиста помисъл, всяка грешна дума.
Дай ми сили Господи, да се справя с мъките си,
знаеш колко е силна болката ми,
понякога търся и смъртта.
Научи ме господи да вярвам, че има надежда и за мен - грешницата.
Дари ме с дете.
Жена, която не е чула думата:"мамо", каква жена е. Понякога се чувствам най- голямото ялово изчадие.
Прости ми господи, прости ми, прости ми!
*
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #84 -: Април 27, 2011, 11:15:32 am »
Никога не се наричай ЯЛОВА ще имаш рожба мила,защото си поискала своята прошка от Бога...
Re: Нека всеки отправи своята молитва
« Отговор #85 -: Февруари 01, 2015, 14:40:37 pm »
Настръхнах и се разплаках .
Моля те мили Боже ,от все сърце те моля прости ми всички прегрешения .Дари всяко семейство с най-скъпото на този свят-рожба.Нека няма повече сълзи в очите и мъка в техните сърца.Боже моля ти се нека следващата ми бременност бъде успешна .Никоя жена не заслужава да загуби детенцето си ,не го позволявай ,моля ти се.Дари всички хора по света с много здраве и повече усмивки.
АМИН!