0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Immunovenin и Intralipid
« Отговор #180 -: Ноември 26, 2008, 18:37:37 pm »
Отиваш в Пирогов с ампулите и тес и знаят, казваш за какво става дума и мисля, че струва 150 лева.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
Re: Immunovenin и Intralipid
« Отговор #181 -: Ноември 26, 2008, 18:42:05 pm »
:wink:ДА
Знаех си аз! Усетих го! :lol:Честито!Лека бременност ти желая!
 Извинявай , ако съм била нетактична като те попитах директно!
Aubergine , честито и на теб! Щом вече си направила вливането не се тревожи! Консултирай се с имунолог каква да бъде терапията ти занапред през бременността.
*

    Aubergine

Re: Immunovenin и Intralipid
« Отговор #182 -: Ноември 27, 2008, 09:32:08 am »
fatalwoman , благодаря!:)  Да, ще се консултирам разбира се, просто исках мнение на жени с този проблем. Изследванията ми отиват директно при доктора и той ми назначава терапия, имам му пълно доверие. :)
*
Re: Immunovenin и Intralipid
« Отговор #183 -: Ноември 27, 2008, 09:39:16 am »
Момичета случайно да знете доц. Конова дали отговаря на мейли?  Нейна пациентка съм и й изпратих мейл преди 15 дни, а още нямам РЕ  :ask:
Re: Immunovenin и Intralipid
« Отговор #184 -: Ноември 27, 2008, 12:01:53 pm »
Според мен и според други момичета които са и писали, за съжаление вече не комуникира по емайл явно. Аз бях пратила писмо адресирано до нея още преди месец и половина, но нямам отговор до момента.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*
Re: Immunovenin и Intralipid
« Отговор #185 -: Ноември 27, 2008, 12:24:09 pm »
marina15  а как комуникира с пациенти които са ходили при нея ?
Аз бях там този месец и ми каза ако имам въпроси да пиша на мейла и да посоча кой ми е амбулаторния номер  :?
Re: Immunovenin и Intralipid
« Отговор #186 -: Ноември 27, 2008, 12:32:29 pm »
Нямам представа , просто казвам че аз съм и писала инямям отговор, но все още не съм била нейна пациентка, иначе е възможно с нейните пациенти да е друго и да отговаря. Пробвай, не ти пречи.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
Re: Immunovenin и Intralipid
« Отговор #187 -: Ноември 27, 2008, 17:17:35 pm »
На мен ми писа 2 имейла за 3 дни.Защото ми звъняла на мобилния но нямало връзка.
Също ми писа че се е чула с лекуващата ми лекарка д- Минчева,и са обсъдили моя случай.Каза че е съгласна с проведаната ми терапия.
Наистина преди изобщо не ми отговаряше,нито ми вдигаше телефона,но от както лекарката ми и звъни(а тя и звъни и заради други нейни пациентки),обратната връзка не е проблем.
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!
Re: Immunovenin и Intralipid
« Отговор #188 -: Ноември 27, 2008, 18:15:20 pm »
marina15  а как комуникира с пациенти които са ходили при нея ?
Аз бях там този месец и ми каза ако имам въпроси да пиша на мейла и да посоча кой ми е амбулаторния номер  :?
Явно е много заета. Аз съм нейна пациентка и тя ми каза да и напиша мейл с изсладванията , с номера ми в клиниката. Писах и преди около 2 седмици и още нямам отговор.
*
Re: Immunovenin и Intralipid
« Отговор #189 -: Ноември 27, 2008, 19:54:50 pm »
fatalwoman и аз като теб и оставих номера си в клиниката и още няма отговор  :? Май наистина е доста заета ..
*
Re: Immunovenin и Intralipid
« Отговор #190 -: Ноември 27, 2008, 20:12:18 pm »
А какви са референтните граници за НК клетките?
Къде се изследва антимюлеров хормон?
*
Re: Immunovenin и Intralipid
« Отговор #191 -: Ноември 27, 2008, 21:03:19 pm »
Благодаря ви момичета  :wink:
Re: Immunovenin и Intralipid
« Отговор #192 -: Ноември 28, 2008, 10:41:27 am »
Аз също бях пациентка на доц.Конова, ходих за изследвания м.септември. След като си получих резултатите, пратих мейл за да си доуточня някои неща, но не ми отговори, след това още два пъти й го препратих но и до днес отговор нямам.
*
Re: Immunovenin и Intralipid
« Отговор #193 -: Ноември 28, 2008, 12:25:49 pm »
Момичета,има ли проблем ако по време на вливане на интралипид(5-6 ден от цикъла)все още имам кръвотечение?
*
Re: Immunovenin и Intralipid
« Отговор #194 -: Ноември 28, 2008, 12:29:13 pm »
хубаво е да е първия чист ден