0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Слънчева седмица 07.04 - 13.04
« Отговор #180 -: Април 13, 2008, 22:15:17 pm »
днес съм я слагала поне 5 пъти на гърне, нито веднъж не направи нищо
за сметка на това научи Пиш- пиш да вика
последния път от преди малко, стана, клекна до гърнето, взе да вика пиш-пиш и да си играе с подвижната му част и резултата беше локвичка на паркета
освен това разби на баща си устата, събори му лампата в детската отгоре  :( :?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Слънчева седмица 07.04 - 13.04
« Отговор #181 -: Април 13, 2008, 22:16:45 pm »
От памперс ние се подсичаме, проверено е с абсолютна сигурност. Ползвам кан бебе, много съм доволна, особено от това, че нямат никакъв аромат. Къричките обаче признавам само памперс и то най-обикновените, без лавандули и т.н., дори и сензитива са ми неприятни. А, пробвах и кърпичките на Хип, доста ми харесват, независимо, че бях скептинча към кърпи с лек крем. Обаче са скъпи сравнително. 5, че и 5.50 лв. за 50 кърпички, а на памперс за 6 лева и нещо в Хит на промоция примермо има по два пакета от по 72 бр.
Хип имат обаче малки пакети, които са от по 10 кърпички и са добри за разходка да не мъкнеш голям пакет. Бърсала съм понякога на Криси и устата /макар, че не съм фен, предпочитам с вода, но на полеви условия става/ и не е имало проблем стават и за face.
*
Re: Слънчева седмица 07.04 - 13.04
« Отговор #182 -: Април 13, 2008, 22:23:32 pm »
Тези кан бебе не съм ги ползвала, а все се каня, че Мешко  много ги хвали - те бяха от по-нисък ценови клас, нали?
Симона след Памперс изкара дълго време с Хъгис или Дайперс - предполагам не е много удачно да се сменят много-много, но просто пазаруваме от различни места.
От месец вече сме с някакви супер неизвестни, за мен поне - BabyTime, гръцки. много сме доволни - не миришат, не изпускат, няма подсичане, 16лв срешу 26-28лв за другите марки на пакет. Единствено един пакет имаха някакъв дефект, но при следващата партида нещата бяха ок. Ако не стане някакъв гаф, ще си карамме с тях - вършат ми същата работа като другите, но са значително по-евтини.
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: Слънчева седмица 07.04 - 13.04
« Отговор #183 -: Април 13, 2008, 22:42:07 pm »
Нин4е, тези сензитива наистина са много гадни, тук в родилното ми дадоха от тях и Бея се за4ерви о6те 1 ден.
Егати цените :?4е то по скъпо от тук 8O



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*
Re: Слънчева седмица 07.04 - 13.04
« Отговор #184 -: Април 13, 2008, 22:44:46 pm »
Егати цените :?4е то по скъпо от тук 8O

ооо, добре дошла в България :wink:
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Слънчева седмица 07.04 - 13.04
« Отговор #185 -: Април 13, 2008, 23:10:21 pm »
Цвети, в сравнение са памперс, кан бебе са по-евтини. С колко не мога да кажа. Наистина съм доволна, аз общо взето след памперс на тях веднага попаднах и не съм сменяла. И те се произвеждат в Турция, пампер също май.
еleonor, и тези с лавандула кърпички на памперс на мен не ми харесват.
Иначе цените ни са европейски, за разлика от заплатите :)
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Слънчева седмица 07.04 - 13.04
« Отговор #186 -: Април 14, 2008, 06:29:31 am »
За памперсите: След като Либеро се издъниха с новата си серия Конфорт фит, минах на Мамия - италянски 29 лева за 80 бройки. Доволна съм - без мирис, лосиони, с хубава кройка и най-важното е, че веднъж не изпуснаха. За кърпичките ползвам много неизвестната марка Септона /зареждат я в Хит-а до нас/.