0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #540 -: Ноември 04, 2008, 20:04:55 pm »
Някой знае ли как се понижават ТАТ и МАТ,понеже четох някъде че както са си така си остават.

Здравей maya_20,
Съжалявам много за това което ти се е случило.Може да провериш с търсачката публикации на други момичета относно твоето питане.Дано някой се включи и ти отговори на въпроса,а аз ти пожелавам много бързо да се оправят нещата при теб.
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #541 -: Ноември 04, 2008, 20:42:22 pm »
Аз също пожелавам но не само на Мая,но и на всички в този форум,най-скоро да се похвалят с хубави новини,искрено се надявам и тайничко си мечтая скоро да ми се случи това,толкова чакано детенце.Незнам момичета как превъзмогвате всичко това,на мен ми е доста трудно,макар да не го показвам на никого.Пред приятели и удома се усмихвам,гледам позитивно,излизам с приятелки с бебенца,срещам се с кандидат мами,мисля че така ккато се сблъскам с действителността ми е по-леко.
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #542 -: Ноември 04, 2008, 21:26:33 pm »
Относно ТАТ и МАТ не ми изписаха никакви хапчета за понижаване на стойностите.Казаха ми за Cefasel мисля че беше,че може от него да се понижат но не се знаело пак.Мисля другата седмица преди прегледа при Бойчев да ги изследвам пак и ще видим той какво ще каже.Някой знае ли как се понижават ТАТ и МАТ,понеже четох някъде че както са си така си остават.
Здравей Мая!
И аз съм с висок ТАТ и МАТ. Доста високи... Съответно имам Хашимото. До колкото знам тези хормони така си остават - високи. Даже ми казаха, че няма смисъл да ги изследвам. Важното е TSH да е в норма. Бойчев не ми изписа нищо са ТАТ и МАТ, само преднизолон, но той се изписва и за други неща. Изпрати ме на ендокринолог, който ми каза да пия Еутирокс. После се оказа, че това лекарство понижава TSH и го спрях. Изобщо шантава работа е това Хашимото. А при него точно задържането на бебчето е проблема.
Това лекарство, за което са ти казали не съм го чувала.
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #543 -: Ноември 04, 2008, 21:43:21 pm »
Благодаря Кремче,започвам сериозно от другия цикъл защото както казваш няма време,то кадето се чака в София ами и годинките много напредват и още по-вече се шашкам.Имам още 10 дена да реша каде ще ходя,аз и плюс това имам да давам едни пари на Бойчев за една процедура така,че може и при него да отида.
Аз не че настоявам, обаче пак не разбрах........ Защо не отидеш на фоликуметрия при Бойчев, за да те следи той и да знае какво да прави. Друго си е да те види той.
Схемата при мен беше следната:
  • 3-ти ден - видяхме, че няма задържан фоликул
  • 10-ти ден - фоликуметрия, за да изчисли, кога да бием прегнила
  • следва черешката на тортата ::cake::- инсето
Неразбирам защо ще ходиш на фоликуметрия при друг лекар и чак на следващия месец при Бойчев???????????

Кремче,а какво стана с инвитрото сега чакаш за някакъв преглед ли,тя много дълга тази процедура бе пууууууууу,аз си мислех,че бързо стават нещата,ама явно съм се объркала.
В понеделник съм при Стаменов. Изобщо не сме коментирали кога ще започваме процедурата. Сега само ме преглежда. През декември ще почиват, така че най-вероятно  догодина ще започнем, ако не се налагат други процедури преди това.
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #544 -: Ноември 04, 2008, 21:47:27 pm »
Аз също пожелавам но не само на Мая,но и на всички в този форум,най-скоро да се похвалят с хубави новини,искрено се надявам и тайничко си мечтая скоро да ми се случи това,толкова чакано детенце.Незнам момичета как превъзмогвате всичко това,на мен ми е доста трудно,макар да не го показвам на никого.Пред приятели и удома се усмихвам,гледам позитивно,излизам с приятелки с бебенца,срещам се с кандидат мами,мисля че така ккато се сблъскам с действителността ми е по-леко.
На всички ни е трудно, повярвай ми! Чак незнам откъде намирам сили да се усмихвам и да се шегувам......... В общи линии през почивните дни доста се депресирам и си поплаквам, през седмицата се мобилизирам някакси......
Приятелки с бебенца.......... ами радвам им се, но много ме боли...........
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #545 -: Ноември 04, 2008, 21:50:20 pm »
cream,стискам палци всичко да мине нормално при Стаменов,и дано резултатът дойде скоро.Че като чета колко се чака там направо се ужасявам. preggo
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #546 -: Ноември 05, 2008, 09:02:21 am »
Кога всички ще се оправим и ще се похвалим с  :bfp:
Едно време как са хващали и са раждали нашите майки,без проблеми.Сега сигурно няма жена която да е ходила на гинекологичен преглед и да са й казали нищо ти няма,все ни намират по нещо.

На всички ви съчувствам страшно много,пожелавам ви мечтите ви да се сбъднат в най-скоро време .Все пак наближават коледните празници,а на Коледа стават чудеса :occasion10:

Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #547 -: Ноември 05, 2008, 12:44:53 pm »
Незнам момичета как превъзмогвате всичко това,на мен ми е доста трудно,макар да не го показвам на никого.Пред приятели и удома се усмихвам,гледам позитивно,излизам с приятелки с бебенца,срещам се с кандидат мами,мисля че така ккато се сблъскам с действителността ми е по-леко.
И аз да кажа, че хич не ми е лесно... известно време след отриц.резултат на инсето ревах... след това се моболизирах и започва ЧАКАНЕТО  до следващата стъпка. Успокоявам се че и моя момент ще дойде и се моля на Бог за търпение, работяяяя по цял ден, чета в зачатие (дори получавам голяма подкрепа от момичетата тук) и така... времето минава. Пия си лекарствата за цикъла и пак ЧАКАМ следващия преглед. Всички около мен ми казват, че съм много смела и силна..но аз си знам какво ми е. Важното е че не отказвам да МЕЧТАЯ  за нашето/нашите ДЕЦА!
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #548 -: Ноември 05, 2008, 13:12:58 pm »
Калимерче всички тук те подкрепяме защото само такива като нас могат да разберат как се чувстваш,познаваме ги добре тези моменти на слабост,много пъти съм си задавала въпроса "Защо точно на мен" и на мен ми е много трудно,въпросът е да сме оптимисти да вярваме че ще стане,четох в една книга че случайте на които не може да се помогне по никакъв начин е 4-5%Просто това е борба,която съм сигурна че ще завърши с добър край.
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #549 -: Ноември 05, 2008, 21:33:45 pm »
На всички ви съчувствам страшно много,пожелавам ви мечтите ви да се сбъднат в най-скоро време .Все пак наближават коледните празници,а на Коледа стават чудеса :occasion10:
Само че клиниката за чудесата ще е затворена през декември, така че............  :lol: :lol: :lol: /има предвид Стаменов и се шегувам, разбира се/
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #550 -: Ноември 05, 2008, 21:42:36 pm »
И аз да кажа, че хич не ми е лесно... известно време след отриц.резултат на инсето ревах... след това се моболизирах и започва ЧАКАНЕТО  до следващата стъпка. Успокоявам се че и моя момент ще дойде и се моля на Бог за търпение, работяяяя по цял ден, чета в зачатие (дори получавам голяма подкрепа от момичетата тук) и така... времето минава. Пия си лекарствата за цикъла и пак ЧАКАМ следващия преглед. Всички около мен ми казват, че съм много смела и силна..но аз си знам какво ми е. Важното е че не отказвам да МЕЧТАЯ  за нашето/нашите ДЕЦА!
Точно така се чувствам и аз!!!!!!!!!! Мечтая, ЧАКАМ, надявам се, ЧАКАМ, плача, депресирам се, ЧАКАМ, изправям се и продължавам напред, И ПАК ЧАКАМ..............


Калимерче всички тук те подкрепяме защото само такива като нас могат да разберат как се чувстваш,познаваме ги добре тези моменти на слабост,много пъти съм си задавала въпроса "Защо точно на мен" и на мен ми е много трудно,въпросът е да сме оптимисти да вярваме че ще стане,четох в една книга че случайте на които не може да се помогне по никакъв начин е 4-5%Просто това е борба,която съм сигурна че ще завърши с добър край.
Искам да съм оптимист, но вече ми става все по-трудно. Мисля, че сега в понеделник, ако не се реши нещо окончателно, ще се срина тотално............
Мислете му, че на вашите глави ще съм после :D На вашето рамо ще си поплача, че вие най-добре ме разбирате :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #551 -: Ноември 06, 2008, 07:34:08 am »
Пожелавам ти в понеделник сълзи от радост.Всички ние ще ти стискаме  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #552 -: Ноември 06, 2008, 07:49:58 am »
Мечтая, ЧАКАМ, надявам се, ЧАКАМ, плача, депресирам се, ЧАКАМ, изправям се и продължавам напред, И ПАК ЧАКАМ..............
ММММ даже по-добре си го описала от мен!! Поне знам, че не съм само аз така и че всичко си ми е наред  :lol:.

Искам да съм оптимист, но вече ми става все по-трудно. Мисля, че сега в понеделник, ако не се реши нещо окончателно, ще се срина тотално............
Кремче има един който "следи колко товар можеш да носиш" и няма да ти прати по-вече от това което можеш да преживееш. Вярвам в това, но понякога и на мен ми се налага да си го припомням и да си го кзвам на глас за да не го забравя.

[Мислете му, че на вашите глави ще съм после :D На вашето рамо ще си поплача, че вие най-добре ме разбирате :bighug: :bighug: :bighug:
ОООхх нямаш проблеми! Тук сме  :bighug:
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #553 -: Ноември 06, 2008, 18:28:18 pm »

Момичета, моя ден почти дойде. На 10.11. постъпвам в болницата за лапаро.Скоро и аз ще разбера какво ме чака. Дано не се налага да пристъпваме към ин витро.Но в крайна сметка каквото ми е писано. Никога не сам си помисляла че ще трябва да премина през всичко това за да стана майка.Но знам че струва така че ще преживея и това лапаро, колкото и да ме е страх.
Само ме притеснява това, че напоследък имам много обилно течение и сърбеж.Дали това няма да попречи на лапарото.
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #554 -: Ноември 06, 2008, 18:52:45 pm »
ето ме пак и мен,наближава и моята лапаротомия,и бих искала да чуя и вашето потвърждение момичета,като ме отворят, ще видят какво е положението на всички полови органи,нали :ask:
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #555 -: Ноември 06, 2008, 18:55:08 pm »
Момичета, моя ден почти дойде. На 10.11. постъпвам в болницата за лапаро.Скоро и аз ще разбера какво ме чака. Дано не се налага да пристъпваме към ин витро.Но в крайна сметка каквото ми е писано. Никога не сам си помисляла че ще трябва да премина през всичко това за да стана майка.Но знам че струва така че ще преживея и това лапаро, колкото и да ме е страх.
Само ме притеснява това, че напоследък имам много обилно течение и сърбеж.Дали това няма да попречи на лапарото.
4ani, успех на лапарото и не се тревожи, ще мине и ще замине. Важна е целта! Това със сърбежа и течениета не е добре, мисля, че трябва да се обадиш или да отидеш при док. По-добре по-рано да започнеш да се лекуваш, ако се налага, отколкото да изживееш стреса и в деня на лапарото да ти го отложат.

Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #556 -: Ноември 06, 2008, 20:55:36 pm »
Чани не се притеснявай въобще от лапарото,толкова бързо ще мине и нищо няма да усетиш,аз го преживях през месец май,не бе беше страх докато не влязох в операционната но после всичко мина бързо,нямах никакви болки,то и постоянно ще спиш от упойката и така докато се събудиш и ще те изпишат.Искренно ти пожелавам да не ти поставят диагноза "ендометриоза" че тази гадина е отврат,трудна е борбата с нея.
Момичета пожелавам ви всичко да мине добре,всички ние тук ще ви очакваме с добри новини.И ти казвам купи си разхлабителни че иначе ще има клизма :x
Успех и горе глава,бъдете смели.
« Последна редакция: Ноември 06, 2008, 21:01:28 pm от desislavajekova »
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #557 -: Ноември 08, 2008, 20:24:05 pm »
ето ме пак и мен,наближава и моята лапаротомия,и бих искала да чуя и вашето потвърждение момичета,като ме отворят, ще видят какво е положението на всички полови органи,нали :ask:
Лапаротомия е като коремна операция или като лапароскопия? Предполагам, че ще имат поглед върху всичко. Успех ти желая!
Аз имам една миомка и вероятно някога ще се наложи да я махна. Мисля, че това се прави с хистероскопия. При теб какво ще правят с лапаротомията?
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #558 -: Ноември 08, 2008, 20:46:04 pm »
Здравейте,
Аз също имам нужда от помощта на д-р Бойчев при опитите за бебчо. Споделям мнението Ви че е добър специалист. Много е полезно всичко което чета, защото май и на мен ще ми предстоят дълги опити. Ходих при него през август, установи ПК, предписа ми Дуфастон. Сега пия за втори път, а меря температура за пурви, но за момента нямам овулация. Обадих се наскоро да си запиша час и ми дадоха чак за 22.01.2008 (с направление). Не ми се чака до тогава а искам да продължа при него. И вие ли чакахте толкова преди всеки преглед?
И между другото... успех на всички  :bighug:
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #559 -: Ноември 08, 2008, 21:01:25 pm »
Здравей, Lady Deny!
Никога не съм чакала толкова много, освен за първия си преглед. Ти обясни ли, че си вече пациентка на доки? Мисля, че не сте се разбрали с рецепционистката.
Пожелавам ти успех и дано нашият док да ти помогне и да не се налага да минаваш към тежката артилерия!