0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #40 -: Април 04, 2008, 20:35:39 pm »
Мерси Meggy,
хидротубация и продухване( персуфлация )не е едно и също.Продухването се прави с газ под налягане и било много гадно и опасно,при него има риск от пръскане на тръбите,а и е много остарял метод който вече почти никой не използва.Ходротубацията се прави като се вкарва някаква течност(в моя случай някакво лекарство)с нещо като спринцовка(то май си е спринцовка)това е с цел да се вкара директно лекарство в тръбите-това е в случай на лечение,защото хидротубация се прави и с цел да се види проходимоста на тръбите като пак се слага течност,не се наблюдава на УЗ.

Ама, че съм пак не съм разбрала, но сега вече ми стана ясно. И аз обаче да питам да не остана по-назад да разбера нещо :-)
 
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #41 -: Април 04, 2008, 22:51:56 pm »
Момичета,плащали ли сте нещо в Тутракан за лапароскопия през Здравната каса? И кога се плаща-в началото или при изписване?
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #42 -: Април 05, 2008, 00:07:06 am »
Meggy не че не си разбрала,просто много хора вместо хидротубация казват продухване(дори доктора първо ми вика ще правим продухване и веднага се поправи че ще правим хидро.)така че нормално е да си мисли човек,че е едно и също.

Момичета,плащали ли сте нещо в Тутракан за лапароскопия през Здравната каса? И кога се плаща-в началото или при изписване?
Той док.ако не ти е казал нищо значи няма да плащаш.Има момичета които плащат има и които нищо не плащат освен престоя в болницата.А ако ще плащаш се прави в деня в който те изпишат.
cream ти утре ли влизаш,малеееееее то дошло времето стискаме палци всичко да е О.К и ще чакаме после да пишеш.
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #43 -: Април 05, 2008, 00:24:28 am »
В Понеделник влизам! ДАНО всичко да е ОК и да ме "резнат" възможно най-бързо, че ако ме отложат...............  :balk_146: И дано не ме хване мигрената!
Нищо не е казвал за плащане.

*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #44 -: Април 05, 2008, 08:32:00 am »
В Понеделник влизам! ДАНО всичко да е ОК и да ме "резнат" възможно най-бързо, че ако ме отложат...............  :balk_146: И дано не ме хване мигрената!
Нищо не е казвал за плащане.



Ще ти стискаме палци тогава всчико да е ОК.
 
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #45 -: Април 05, 2008, 12:14:09 pm »
Хайде cream и сряда най-късно четвъртък да си си в къщи и да ни пишеш че всичко е минало добре. :balk_46:
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #46 -: Април 05, 2008, 18:56:36 pm »
Кремче, не се притеснявай. Плащаш си само престоя. Всичко ще е наред.

[/url]
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #47 -: Април 06, 2008, 10:16:24 am »
Благодаря за подкрепата,момичета :bighug: !!!!!!!!!!!!
Честно казано,ако не бяхте вие,до сега да съм откачила напълно!
Очаквайте пресконференция в Четвъртък или в Петък  :lol:

И вие пишете как я карате.Пишете за всичко,което ви се случва,за да се разтоварвате /поне на мен ми действа така/.Искам да кажа и на момичетата,които само четат-ПИШЕТЕ и  ние ще ви подкрепим!!!!!!!!!!!!!!!!

Сега започвам с приготовленията -  :bubblebath:, после  :bed: /като за последно през този месец/, след това :wine:, за да мога да :sleeping:, а от утре........... :constipated:   :P

Пожелавам ви приятна неделя,лека седмица и добро настроение.Ако ви дотежи,си спомнете за мен и за клизмите,които ми предстоят и ще се развеселите веднага.... :lol:
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #48 -: Април 06, 2008, 16:16:14 pm »
Пожелавам ви приятна неделя,лека седмица и добро настроение.Ако ви дотежи,си спомнете за мен и за клизмите,които ми предстоят и ще се развеселите веднага.... :lol:

Е, определно ме развесели. Стискам палци всичко да е ОК!
 
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #49 -: Април 09, 2008, 11:11:38 am »
Познайте кой се завърна!!!!!!! :wink:
Имам си тръбички!!!! Е, не са никак добре, но док каза, че тъй като едната е пропуснала малко след ремонта, сърце не му дало да ги махне. Сега ще правим 3 последователни хидротубации-петък,събота и понеделник. Ако няма ефект ще правим второ лапаро и инвитро. Това е накратко от мен.
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #50 -: Април 09, 2008, 12:11:55 pm »
Ехеее cream ама ти си голям бързак бе и вече си си в къщи.. :D :D
Доктора може по-добре да прецени от нас какво е положението така че напред и успех на хидротубациите. Сега как се чувстваш?
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #51 -: Април 09, 2008, 14:22:16 pm »
Ехеее cream ама ти си голям бързак бе и вече си си в къщи.. :D :D
Доктора може по-добре да прецени от нас какво е положението така че напред и успех на хидротубациите. Сега как се чувстваш?
Горе-долу добре съм. Мисля, че днес съм малко по-добре от вчера. Трудно ставам и лягам и малко ме прерязва нещо вътре, от време на време. гледам да не се залежавам и се разхождам в апартамента, доколкото знам трябва да се движа...... в общи линии се преживява сравнително лесно.нямах "странични ефекти"-болки в гърлото и в тялото.Целият персонал беше много любезен и отзивчив!
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #52 -: Април 09, 2008, 16:16:47 pm »
Айде, дано сега бебчето стане бързо и не ти се налага второ лапаро. Разходки колкото ти позволяват възможностите, за да не се появят сраствания.

[/url]
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #53 -: Април 09, 2008, 17:39:46 pm »
Разходки колкото ти позволяват възможностите, за да не се появят сраствания.
малеее аз цяла седмица имах някаква течност в корема която постоянно "отиваше" на там където правех движение...и това много ми пречеше да се разхождам свободно. Полежах доста, но дано не е на зле а и ме боляха много раменете като стоях права. Всичко това отшума след седмица а Кремче като чета ти си много по-добре. Всеки организъм е различен. Хайде и двете по-скоро да се радваме като Евия.
Креми незабравяй да се отчетеш и в петък :D. Успех още веднъж!!!
*

    paseva

  • *
  • 7
  • Вече съм щастлива мама на близначета
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #54 -: Април 09, 2008, 18:39:54 pm »
Кремче ти си герой,видя ли че няма страшно а ти се притесняваше от клизмите,тръбата в гърлото.Радвам се за тръбите ти,защото Бойчев за моята единствена беше категоричен,че е негодна.Пожелавам ти успех и по-нататък.А аз получих протоколите от София за лекарствата с които ще ме стимулират.Сега остава да се свържа с д-р Стаменов и да видим какво ще следва. :needleani:
mimi
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #55 -: Април 09, 2008, 19:47:03 pm »
cream аз докато се включа вече излезе от болницата.Дано толкова бързо се похвалиш и с положителни резултати от към големия корем  preggo
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #56 -: Април 09, 2008, 19:47:39 pm »
Paseva колко време ти отне от първата среща със Стаменов и подготовката на всичко необходимо до инвитрото. Ако можеш разкажи малко по-вече,че ние сме нещо подобно: с лапаро при Бойчев/и след това малко борба за бебо/ и сега си чакаме срещата в София за инвитро аааа вече нямам търпение :(
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #57 -: Април 09, 2008, 19:52:00 pm »
Чак забравих какво щях да пиша.Питах те за тръбите защо ще ти ги махат защото при мен едната е напълно непроходима ,а другата е почти проходима но в края нее (запушесе след лапароскопията)и моя док. реши ,че нямя смисъл от втора лапароскопия , а за премахване на траби не е и споменавал.
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #58 -: Април 09, 2008, 22:57:17 pm »
Ехееееееее cream ти се завърна,тъкмо за теб си мислех дали си излязла от болницата.Много се радвам,че при тб е минало всичко нормално,и че има шанс да забременееш  :bed:.Хайде сега вече може да се отпуснеш и да си починеш от цялото напрежение което изживя,и след хидротубациите да започваш работа по най-хубавия въпрос и скоро време  :bfp1:  preggo.
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #59 -: Април 10, 2008, 11:03:43 am »
Кремче ти си герой,видя ли че няма страшно а ти се притесняваше от клизмите,тръбата в гърлото.Радвам се за тръбите ти,защото Бойчев за моята единствена беше категоричен,че е негодна.Пожелавам ти успех и по-нататък.А аз получих протоколите от София за лекарствата с които ще ме стимулират.Сега остава да се свържа с д-р Стаменов и да видим какво ще следва. :needleani:
Клизма въобще не ми правиха. Оперираха ме на мястото на едно друго момиче и нямаше време, пък и аз си бях направила предната вечер в къщи и те прецениха, че всичко е ОК.
Бойчев каза, че ще продължим да подготвяме документите за инвитро, за да не губим време. Ти успя ли да си вземеш час за Стаменов?