0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #20 -: Април 03, 2008, 07:12:33 am »
viva1 незнаех че жена му е от Свищов. :D Иначе да, баща му на доктора бог да го прости е от Старо село.
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #21 -: Април 03, 2008, 07:17:43 am »
Аааа забравих да кажа, че това с клизмите не е чак толкова страшно. Така хубаво ти се изпразва стомаха и по-добре че после неможеш много да се напъваш. Само неприятното е че постояваш около 5 минутки в тоалетната и така малко си попръцваш :oops: ама е човешко така или иначе почти всички момичета от стаята минават през същото и не им прави впечатление. Бях май много обстоятелствена. :D :D


Не че е толкова важно,но питах свекърва ми и тя каза, че жена му е от Видин.
« Последна редакция: Април 03, 2008, 08:42:48 am от kalimera »
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #22 -: Април 03, 2008, 10:28:56 am »
Малко клюкарско, ама коя от жените му? Щото аз докато лежах момичетата от Тутракан коментираха, че последната е румънка :wink:. Иначе доктора е супер.

[/url]
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #23 -: Април 03, 2008, 11:36:17 am »
За последната т.е. втората. Тя е от Видин,но може би има някакви корени от Румъния.
*

    Daisyto

  • *
  • 4
  • http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&I
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #24 -: Април 03, 2008, 13:34:26 pm »
Здравейте!Миналия месец ми правиха лапароскопия и три хидротубации след това.Разбира се това се случи в Тутракан при Др. Л.Бойчев.Ако някой иска да му споделя нещо относно тази тема,питайте!  :wink: :wink: :wink:
Не заобикаляйте бариерата,щом можете да я прескочите!
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #25 -: Април 03, 2008, 14:05:07 pm »
daisyto aко имаш желание разкажи малко по-вече за твоя случай, с какво точно се борите.....??? :D До къде сте стигнали?
« Последна редакция: Април 03, 2008, 14:06:53 pm от kalimera »
*

    Daisyto

  • *
  • 4
  • http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&I
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #26 -: Април 03, 2008, 19:30:34 pm »
От три години се боря със своя стерилитет,от лекар на лекар...в крайна сметка се оказа,че имам киста на единия яйчник и запушени тръби.Кистата не се повлия от никакви медикаменти,само си намаляваше размера,но не изчезваше.Гинеколога ми каза,че най-добрия вариант е лапароскопията,при която ще се махне кистатаи ще се оправят тръбите.И така ме изпратиха при Д-р Л.Бойчев.Мисля че той е страхотен лекар,дори това е малко да се каже.За първи път в негово лице срещам такъв всеотдаен лекар към пациентите си.Kalimera а при теб как стоят нещата???
Не заобикаляйте бариерата,щом можете да я прескочите!
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #27 -: Април 03, 2008, 20:50:57 pm »
Аз съм с първична липса на цикъл, но благодарение на подходящи лекарства изписани от д-р Бойчев поддържам Мц редовен. Преминах и през лапароскопия,но изникнаха други пречки. Правихме инсеминации,но пък или фоликула зор се пукаше или лигавицата беше тънка и така...доста се поизмъчихме. След дълъг разговор с него реши да ни насочи към инвитро и сега си чакаме срещата с София./това го копирах от поста малко по-напред/. По принцип имаме и шанс със стимулирано инсе, но по ред причини следващата стъпка ще е инвитро пък после ако се наложи може отново да продължим със инсеминации.
Гинеколога ми каза,че най-добрия вариант е лапароскопията,при която ще се махне кистатаи ще се оправят тръбите.
Това ми се стори много странно!!! Правилно са те насочили към Бойчев. А какво следва при вас?
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #28 -: Април 03, 2008, 20:52:35 pm »
Daisyto съжелявам само че сте си изгубили 3 години! Поне ние през това не преминахме- в лутане на търсене на лекар. Успех
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #29 -: Април 03, 2008, 21:19:51 pm »
Daisyto я кажи как са тези хидротубации,на мен сега ми предстои такава процедура,боли ли много и колко пъти ти я правиха?
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #30 -: Април 03, 2008, 22:08:23 pm »
Меги,не е ли време вече за тест?Много ще се радвам да поставиш началото на новата темичка за бебетата на нашия д-р Бойчев!!!!!!!!!! :bori_003:

Крийм, много рано още за тест, по принцип трябва да ми дойде на 13-14.04, но от утрогестана е много възможно да ми закъснее, така че трябва да чакам най-вероятно до 16.04., а пък как ще изтрая дотогава незнам. Всички искаме да спрем това ходене по мъките и дано скоро се похвалим с успех.

За последната т.е. втората. Тя е от Видин,но може би има някакви корени от Румъния.

То Видин си е направо румънско, а пък и той колко жени има този доктор, че ми стана интересно :-)(съвсем клюкарско вече стана  :wink:)

Дейзито,
кажи наистина за тези хидротубации, че и на мен ми е интересно, не че засега някой иска да ми прави това.


 
*

    Daisyto

  • *
  • 4
  • http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&I
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #31 -: Април 03, 2008, 22:24:39 pm »
Kalimera при нас следват опити за забременяване.
Не заобикаляйте бариерата,щом можете да я прескочите!
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #32 -: Април 03, 2008, 23:23:11 pm »
Kalimera при нас следват опити за забременяване.
Нищо не ни каза за хидротубацията.
*

    Daisyto

  • *
  • 4
  • http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&I
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #33 -: Април 04, 2008, 00:02:23 am »
Абе аз написах ама нещо не е излязло :( ...хидротубацията или още както и викат продухване на тръбите е кратка малко болезнена манипулация.При мен усещането за болка беше като при по-болезнена менструация.Около 2 минути беше доста по-силно,но после постепенно болката отшумява и ти става по-тъпа,като тежест в корема.Но всичко е търпимо,казвам го след трите си хидротубации.Важното е да не се притесняваш и страхуваш,защото си в добри ръце-Д-р Бойчев.viva1 кога ти предстои хидротубацията???   
Не заобикаляйте бариерата,щом можете да я прескочите!
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #34 -: Април 04, 2008, 00:21:05 am »
...хидротубацията или още както и викат продухване на тръбите е кратка малко болезнена манипулация.
А може ли да се прави с упойка,както цветната снимка?
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #35 -: Април 04, 2008, 08:33:56 am »
Meggy няма много жени. :D Значи: беше женен и се разведе(мисля че пожелание на жената), сега е женен за втори път и си живее само с тази жена, като си имат и малка дъщеричка.Това нещо предлагам да спрем да го обсъждаме т.к.е най-малкото нещо което е важно за доктора ни.
Kalimera при нас следват опити за забременяване.
Беше тъп въпрос от моя страна? :oops: Помислих си да не би да се налага да правите инсеминации, но от сърце ти желая  в най-скоро време да имате сладко бебе по естествен път.
« Последна редакция: Април 04, 2008, 08:49:23 am от kalimera »
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #36 -: Април 04, 2008, 14:08:32 pm »
Абе аз написах ама нещо не е излязло :( ...хидротубацията или още както и викат продухване на тръбите е кратка малко болезнена манипулация.При мен усещането за болка беше като при по-болезнена менструация.Около 2 минути беше доста по-силно,но после постепенно болката отшумява и ти става по-тъпа,като тежест в корема.Но всичко е търпимо,казвам го след трите си хидротубации.Важното е да не се притесняваш и страхуваш,защото си в добри ръце-Д-р Бойчев.viva1 кога ти предстои хидротубацията???   
Трябваше да е след лапарото,но понеже имах кървене,а след това ми дойде М.и аз реших да изчакам един месец да видим дали ще стане нещо,но ако не е станало ще ходя към 13-14.
Благодаря за инфото.
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #37 -: Април 04, 2008, 17:39:17 pm »
Meggy няма много жени. :D Значи: беше женен и се разведе(мисля че пожелание на жената), сега е женен за втори път и си живее само с тази жена, като си имат и малка дъщеричка.Това нещо предлагам да спрем да го обсъждаме т.к.е най-малкото нещо което е важно за доктора ни.


Ама аз на майтап попитах, не че толкова ме интересува, важното е да върши работата, която ние искаме.

Сега най-накрая разбрах, че хидротубация и продухване н атръбито било едно и също.

Успех, Вива, дано не е болезнено, защото една приятелка прави и за нея беше доста болезнено. Както на мен ми беше зле на ЦС, въпреки че повечето я понасят много добре.
 
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #38 -: Април 04, 2008, 17:58:50 pm »
Meggy  :balk_602: аз само поясних :wink:.

А момичета да не би да знаете дали доктора ще ходи скоро на някаква конференция?
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #39 -: Април 04, 2008, 18:25:45 pm »
Мерси Meggy,
хидротубация и продухване( персуфлация )не е едно и също.Продухването се прави с газ под налягане и било много гадно и опасно,при него има риск от пръскане на тръбите,а и е много остарял метод който вече почти никой не използва.Ходротубацията се прави като се вкарва някаква течност(в моя случай някакво лекарство)с нещо като спринцовка(то май си е спринцовка)това е с цел да се вкара директно лекарство в тръбите-това е в случай на лечение,защото хидротубация се прави и с цел да се види проходимоста на тръбите като пак се слага течност,не се наблюдава на УЗ.