0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #540 -: Февруари 10, 2008, 19:49:07 pm »
Пиле с картофи, кьополу, таратор, кекс
Пиле с картофи, кьополу, таратор, кекс
Маллеее!! На това му викам аз пълна програма!! ние сме на свинско с булгур;гъби,чесън и чушки, сготвени в любимия ни гювеч :)
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #541 -: Февруари 10, 2008, 20:25:25 pm »
Мене свеки как ме разглезииии днеееееееееееес, много работи ми направи. Да не чуе Жекова, но днес с диетата май няма да сме много деейни.
тя жекова има уши и очи навсякъде, :lol: :lol: :lol:
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #542 -: Февруари 10, 2008, 20:30:27 pm »
Пиле с картофи, кьополу, таратор, кекс
Пиле с картофи, кьополу, таратор, кекс
Маллеее!! На това му викам аз пълна програма!! ние сме на свинско с булгур;гъби,чесън и чушки, сготвени в любимия ни гювеч :)
Много обичам на масата да има предястие, основно ястие, салата и десерт, но не винаги ми остава свободно време да сготвя, а в последно време и мъжо няма такова...но днес все пак е неделя...да напълним тумбаците :eating:

Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #543 -: Февруари 10, 2008, 21:48:34 pm »
Правих джобчетата с картофено пюре на eli_v, станаха страхотни


Мини, хайде давай рецети за машината за хляб. Правя два вида хляб, става страхотен, но имам три неуспешни опита за козунак.

Но щастието трябва да се търси - то никога не идвало само.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #544 -: Февруари 10, 2008, 22:20:20 pm »
Аз правя един вид хляб- 1/4 прясна мая разтварям в 330 мл вода и слагам в кошничката, прибавям една чаена /по мерилката на машината/ лъжичка захар при маята, брашно- 10 кафени чашки /стандартна чашка за 60 мл/, понякога слагам ръжено брашно- най-често 3 чашки /за сметк на пшеничното/, в тази пропорция най- ни харесва, най накрая слагам 1 чаена лъжичка сол и една супена олио. Рецептата носи и сусам
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #545 -: Февруари 10, 2008, 22:42:30 pm »
А как правиш тестото за пица?

Но щастието трябва да се търси - то никога не идвало само.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #546 -: Февруари 10, 2008, 22:59:45 pm »
1/2 мая от кубче в 330 мл вода с една чаена лъжичка захар и 5 кафени чаши брашно
« Последна редакция: Юли 12, 2008, 14:45:11 pm от mini »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #547 -: Февруари 11, 2008, 18:01:10 pm »
Телешко с картофи.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #548 -: Февруари 11, 2008, 18:04:14 pm »
ейййй, денис и mariposa ме амбицираха- ще пробвам днес козунак
после ако има за какво шъ съ хваля
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #549 -: Февруари 11, 2008, 18:10:46 pm »
 Мен през уикенда ме зарибиха с такава хлебопекарна,та реших да пусна тема, да ме посъветвате каква да си купя.После видях,че докато ме е нямало,мини е писала за своята.Аз още се чудя точно каква марка да си взема.Ако някой има желание,да пише.Избрала съм си я за подарък за Св.Валентин.
« Последна редакция: Февруари 11, 2008, 18:33:48 pm от Жекова »
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #550 -: Февруари 11, 2008, 18:21:44 pm »
Свинско с ориз

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #551 -: Февруари 11, 2008, 18:26:24 pm »
Печена скумрия и картофена салата с праз

*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #552 -: Февруари 11, 2008, 18:35:18 pm »
Ние сме на мусака с зелена салатка.
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #553 -: Февруари 11, 2008, 18:38:28 pm »
Ние сме на мусака с зелена салатка.
И ние така  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #554 -: Февруари 11, 2008, 19:21:17 pm »
ейййй, денис и mariposa ме амбицираха- ще пробвам днес козунак
после ако има за какво шъ съ хваля


Мини, ако не си го направила вече козунака, само да ти кажа да го следиш как втасва. Аз първия път си направих голяма беля, беше препликнало тестото, беше се запекло навсякъде по машината, абе ужас, не ме питай как я почистих. Следващите два пъти го замесвах в машината, но го пекох във фурната. Хайде, чакам да кажеш дали си успяла.

Жекова, моята е Клатроник. Купих я на промоция от сайта на Бон Апети през август за 89лв.

Но щастието трябва да се търси - то никога не идвало само.
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #555 -: Февруари 11, 2008, 20:13:04 pm »
Ние днес бяхме на пържени кифтенца пържени картофки и салатка от домати,краставици и пе4ена 4ушка!
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #556 -: Февруари 11, 2008, 20:26:26 pm »
Аз днес правих руло Стефани, млечно-майонезен сос, Млечна салата, Картофена салата с праз и Бисквитена торта  :D
Веднъж и ние да имаме десерт
 :D
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #557 -: Февруари 12, 2008, 07:36:31 am »
Лазаня ...десерт не правя от няколко дни, защото съм замислила една торта за св. Валентин - изненада  :D
 

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #558 -: Февруари 12, 2008, 08:03:08 am »
днес за обяд ще има спагети Болонезе :D
за вечеря мисля една леща да спретна :lol:,че милото много обожава постничко :lol: :lol: :lol:(голяма мъка ще му е :lol: :lol: :lol:)
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #559 -: Февруари 12, 2008, 12:11:24 pm »
Засега съм измислила само ориз с гъби...

П.П.За Св.Валентин ще готвя пълнен заек.Не съм правила досега.Съвети приемам всякакви.