0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Какво ще готвя тази вечер 2
« -: Януари 10, 2008, 18:24:57 pm »
Мацки, аз предлагам да започнем нова тема, че онази стана много дълга и усещам как много скоро ще ни дръннат катинара! :oops:
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #1 -: Януари 10, 2008, 18:28:06 pm »
Днес точно за това си мислех!Айде,честита нова тема!
« Последна редакция: Януари 10, 2008, 18:30:25 pm от Жекова »
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #2 -: Януари 10, 2008, 18:44:18 pm »
ааааа Мери, моля моля, отричам тази вина- аз тиквиз нища не мога  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #3 -: Януари 10, 2008, 18:51:55 pm »
Мерииии, изтекоха ми очите бе :lol: Аз отдавна съм те признала за майстор, ама направо ти се чудя и на търпението, и на желанието, и на нервите да правиш такива заврънкулки :) Аз не мога :oops: нямам нерви :( Искрено ти се възхищавам!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #4 -: Януари 10, 2008, 19:52:38 pm »
Ох подкрепям Гането с две ръце! Аз не съм по сладкото много много, нооооооо Мери твойте красоти край нямат бе душа :lol:
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #5 -: Януари 10, 2008, 20:12:06 pm »
Mary, това си е произведение на изкуството! Супер е....... добре че не съм ти на гости, нямаше да остане за другите   :balk_53:
« Последна редакция: Януари 10, 2008, 21:43:19 pm от Pepka »
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #6 -: Януари 10, 2008, 20:48:16 pm »
пилешки дробчета и сърца с много лук и манатарки
 
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #7 -: Януари 11, 2008, 12:22:06 pm »
ааааа Мери, моля моля, отричам тази вина- аз тиквиз нища не мога  :lol:

Ти не правиш, но ми показа от къде да чета, а това е достатъчно.
А днес нищо няма да права, има за дояждане. :lol:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #8 -: Януари 11, 2008, 13:25:07 pm »
:balk_173:Искам на мига да сформирам фен клуб на  :cheerleader:Mary !

:cheerleader: Mary :cheerleader:  :cheerleader: Mary :cheerleader:  :cheerleader: Mary :cheerleader:
 

:balk_63:Заемам поста пръв отговорник :eat: по възхита и се нареждам след другите желаещи да и подражават!

П:П: :flower:Дами, моля за една рецептичка за пиле с доматен сос!
Имам малко печено бяло месце от снощи, пък искам нова манджа!
Иначе пак ще врътна фрикасенце по вашите рецепти :book:....
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #9 -: Януари 11, 2008, 13:50:49 pm »
Мише, направи го с лук и домати, аз онази вечер така направих- обезкостих един фенер, дето бях варила заради Стефания да готвя и остатъка с нарязан на едро лук, един буркан домати от консерва, малко брашънце, малко червен пипер, сол, залях с бульона от пилето и готово.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #10 -: Януари 11, 2008, 14:15:53 pm »
:thankyousign: Мини   :sunshine:  си!
И буркан с домати ще се намери, имам и варен ориз за добавка!
Екстра ще е, че като каже момчето- искам манджичка, та манджичка!
Милия, все на разни сухинки набързо е напоследък!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #11 -: Януари 11, 2008, 14:41:52 pm »
хе хе, и гъбки да му сложеш- супер ще стане
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #12 -: Януари 11, 2008, 20:10:44 pm »
Мише, можеш да направиш винен кебап, само че с пилешко, тъкмо и ориза ще влезе в употреба :wink:
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #13 -: Януари 11, 2008, 20:34:31 pm »
Скумрия на скара,картофена салата и салата краставици с маслини.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #14 -: Януари 12, 2008, 13:21:29 pm »
Пиле с гъби и сметана /рецептата е за заек, но и с пиле става супер/ и торта Сърце

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #15 -: Януари 12, 2008, 13:28:31 pm »
Заешко месце с картофки на фурна, салатка зеле и моркови и бисквитена торта с маргарин. Рецептата е от rouzi-anna, за което й благодаря, страхотна е, прави  се много лесно и бързо  :balk_47:.  Наложи се малко да я променя тъй като обиколих няколко магазина и не намерих бисквити Закуска какао :) отделих малко смес, сложих какао в нея и вместо бисквитите крема ми стана шарен  :lol:
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #16 -: Януари 12, 2008, 13:40:31 pm »
Днес ще панирам акула и ще направя и малко рибена супичка. Ако ми дадете идея за някой много вкусен сладкиш с желатин,ще съм ви много благодарна.
И още нещо искам да ви помоля, преди време правих супа топчета ама топчетата ми като ги пуснах в супата станаха си пак на кайма. :lol: Кажете мчи каква е тайната за топчетата в супата.
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #17 -: Януари 12, 2008, 13:43:47 pm »
Аз ги овалям в брашно!
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #18 -: Януари 12, 2008, 14:02:41 pm »
Пепка,радвам се ,че ти е харесала бисквитената торта :)
Пуканка,на мен топчетата за супата винаги ми се получават ,в каймата слагам малко ориз.
Денис,рецептата за торта сърце моля :D
Днес правих леща -гореща и мекички.
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #19 -: Януари 12, 2008, 14:31:47 pm »
Мари, избрана си за майстор на майсторите или за капитан на отбора на майсторите, ако така ти звучи по-добре...щот нали ние тук всички се пишем майстори-готвачи, сладкари, кулинари......но ти направо изби рибата с твоите произведения на изкуството - шапка ти свалям!  :hungry:
И още нещичко от мен - давай готви и прави квот ти скимне, щот след известно време няма да имаш време една проста манджичка на твоето момче да сготвиш, тъй като ще си много заета с други работи.... :lol: :bori_009: :bori_010: :bori_015: