0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #60 -: Януари 14, 2008, 21:14:56 pm »
яйчно руло
млечна салата /купешка  :wink:/
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #61 -: Януари 14, 2008, 21:24:17 pm »
Зелеви сърми и салата от миди с пикантен сос.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #62 -: Януари 14, 2008, 21:27:45 pm »
Пуки, изяде ли хайвера??? :D
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #63 -: Януари 14, 2008, 21:31:00 pm »
Пуки, изяде ли хайвера??? :D

Мани, мани.Никога повече няма да правя такава грешка. Пратих го на кучето на село.
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #64 -: Януари 14, 2008, 21:37:41 pm »
Момичета,направо ви се възхищавам че намирате време за готвене.Аз за сега нямам такова.Ние обикновено си купуваме готвени храни от магазина.Готвим(аз или мъжа ми) рядко.
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #65 -: Януари 14, 2008, 21:39:18 pm »
Мини, бива ли го рулото. Аз тъкмо гледах рецептата,  не съм много фен на яйцата за разлика от мойто мъж.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #66 -: Януари 14, 2008, 22:25:49 pm »
Супер е, в момента хапваме, много съм доволна.
Мислех да му тръсна отгоре фикса за мусака, ама добре че не съм- и така е супер.
Давай смело и безотговорно, а яйцата хич не се усещат, все едно е като руло Стефани в палачинка  :wink: аааа, сложих му грах да не е съвсем по рецептата
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #67 -: Януари 14, 2008, 22:48:22 pm »
Да мине Антонов ден и веднага ще го пробвам.
Момичета, кажете ми някаква салата със сладка царевица. Мислех си за мексиканска, ма като не я знам :oops: или някаква друга.
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #68 -: Януари 14, 2008, 22:56:52 pm »
Мъжът ми слага церевица в салатата от зеле и моркови. И си майстори някакъв чеснов сос с копър,с който я залива.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #69 -: Януари 14, 2008, 22:58:34 pm »
цедено мляко, майонеза, мариновани печурки, прясна краставица, царевица от консерва и пресен копър- това е любимата ми  биладжийска салата Мирон  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #70 -: Януари 14, 2008, 23:08:59 pm »
Добре де, а може ли прясната краставица да я заменя с кисела и например печурката с чушка, че мъжо не яде гъби и да добавя чесън. Абе май ще стане.
Мини, много ти благодаря, тази салата ми е по вкуса, аз обожавам да ям такива многокомпонентни нещица.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #71 -: Януари 14, 2008, 23:29:01 pm »
Жекова ме сети- сливенската салата пак на Била производство- зеле, майонеза, царевица, шунка
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #72 -: Януари 14, 2008, 23:31:07 pm »
А и тая май ще я бъде.
Вие сте супер.
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #73 -: Януари 14, 2008, 23:37:23 pm »
Да мине Антонов ден и веднага ще го пробвам.
Момичета, кажете ми някаква салата със сладка царевица. Мислех си за мексиканска, ма като не я знам :oops: или някаква друга.

Зеле, царевица, майонеза, рулца от раци и по желание много малко чесън.
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #74 -: Януари 14, 2008, 23:50:02 pm »
Рулца от раци нарязани на кръгчета,яйца на ситни кубчета и царевица, малко черен пипер и майонеза.Става много вкусно.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #75 -: Януари 14, 2008, 23:56:20 pm »
Що не вземе някой да си поиграе и да събере рецептите и да направите един рецептурник :ask:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #76 -: Януари 14, 2008, 23:58:51 pm »
Това не е зле като идея, само този някой да си вдигне лявото ушо. :lol:
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #77 -: Януари 15, 2008, 00:00:09 am »
Това си мислих и аз вчера. И то като попаднах на това http://209.85.135.104/search?q=cache:ka_xjR6PQY0J:forum.bg-mamma.com/index.php%3Ftopic%3D23883.msg1330106+%D0%BC%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B8+%D0%BD%D0%B0+%D1%84%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%B0&hl=bg&ct=clnk&cd=2&gl=bg&lr=lang_bg

Не може ли да направим същото и ще ни е много удобно.Пък и нека се докажем че сме по-добри тука. :lol:
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #78 -: Януари 15, 2008, 08:13:56 am »
Що не вземе някой да си поиграе и да събере рецептите и да направите един рецептурник :ask:
Не може ли да направим същото и ще ни е много удобно.Пък и нека се докажем че сме по-добри тука. :lol:

Страхотна идея!
 Така по-лесно ще откриваме рецептите. Иначе на коя страница беше пицата с макарони :wink: :P, на коя еди какво си...  А така ще стане супер!

И ще докажем, че наистина сме по-добри!

Ама ми се струва, че някой от модераторите трябва да ни помогне за това ...  :?
« Последна редакция: Януари 15, 2008, 08:20:07 am от eli_v »
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #79 -: Януари 15, 2008, 09:37:06 am »
Рецептит ни минават и заминават така, а ако направим така, ще си имаме нещо като готварска книга.Надявам се някой който разбира да се заеме и да качва рецепти по този начин.