0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Прибрах се от Варна
« Отговор #60 -: Ноември 03, 2005, 16:12:03 pm »
Дони, толкова ме зарадва, че чак ме е страх да пиша от суеверие!:)
От години следя мъките ви на теб и съпругът ти. Браво искрено ви се възхищавам!
*
Прибрах се от Варна
« Отговор #61 -: Ноември 03, 2005, 16:28:11 pm »
Честито Cygnus  :party: . Това е страхотна новина не само за теб, а и за всички нас. Докато ти четях историята ми се насълзиха очите. Пази се и леко бременеене.  :babyflips:  :babyflips:  :crossfingers:
*
Прибрах се от Варна
« Отговор #62 -: Ноември 03, 2005, 16:51:03 pm »
Наистина преживяното от теб с проблемите, емоциите и щастливия резултат кара човек да се просълзи - от радост разбира се;)
Пожелавам ти всичко хубаво от тук нататък.
 :P За чудесната и смела майка и за нейните здрави и красиви бебета  (съвсем скоро)- Честито!!!
отговор
« Отговор #63 -: Ноември 03, 2005, 17:12:05 pm »
Честито ,миличка !! Толкова се радвам за теб и в момента в който ти пиша тези редове ,очите ми са пълни със сълзи от радост ! Дано всичко с бремченноста ти протече нормално ,в което съм сигурна а раждането да бъде бързо и леко !! Бъди благословенна ! Успех !!! :wave:
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Прибрах се от Варна
« Отговор #64 -: Ноември 03, 2005, 17:33:48 pm »
Браво Sygnus!
Много се радвам мила!!!
Все по-често си мислех как си,и как се развиват събитията около процедурата.
Днес прочетох новината и да ти кажа това е най-хубавото нещо,което чувам от много време насам!
Пази се и си почивай! :bighug:
Предлагам да се отвори тема за поведението и начина на живот след трансфер на ембриони!Мисля,че е важно да се сумират мнения.Аз до сега съм чувала  много,и все още не зная кое е миродавно.Зная,че и рецепта няма но така всяка една успяла да забременее жена може да ни напътства със своя опит!
  :rainbow:

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    mimito_morska

честито от сърце
« Отговор #65 -: Ноември 03, 2005, 18:57:33 pm »
Честито!
 Специални поздравления за куража, твърдостта и всеодайността ти . Използвай времето за много  :balk_125:  , :dating: и :dance2: .
 Заслужаваш го!
*

    Anonymous

Прибрах се от Варна
« Отговор #66 -: Ноември 03, 2005, 19:08:33 pm »
Джорджия: Сигнусче, честитоооооооооооооооо! Не бях влизала отдавно и сега разбрах. Желая ти много, много щастие и само красиви моменти оттук нататък.  Това дава кураж на всички нас. И мноооого целувки.
Прибрах се от Варна
« Отговор #67 -: Ноември 03, 2005, 21:41:36 pm »
Отдавна не съм плакала от радост, но сега сълзите ми капят за теб и за твоите малки бебчета!Да сте живи и здрави и тримката!Това е........вълшебство! :hug2:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Прибрах се от Варна
« Отговор #68 -: Ноември 04, 2005, 06:47:00 am »
Има само една дума която мога да кажа- ГЕРОИ!!!
Браво миличка, вие сте страхотни и го заслужавате.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Прибрах се от Варна
« Отговор #69 -: Ноември 04, 2005, 07:52:48 am »
Явно съм голям заплес, за да видя темата чак сега...

Дони, поздравявам те за огромната смелост и упоритост, която притежаваш! Явно наистина Господ гледа отнякъде и е решил да ви възнагради за всички изпитания, през които сте преминали заедно със съпруга ти. Не можеш да си представиш колко ме зарадва с тази новина и най-вече, че наградата е двойна!
И сега......
 :cheerleader: ЧЕЕЕСТИИИТО  :cheerleader: ! Пожелавам ти най-леката и успешна бременност! От тук насетне да се пазиш, да мислиш само положително и да не ти пука от нищо!
Още веднъж всичко най, най-хубаво и силни прегръдки от мен
:D !  

П.С. Аз имам доста  развито 6-то чувство и също като Фреш очаквах точно тази новина :wink: .
*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
Прибрах се от Варна
« Отговор #70 -: Ноември 04, 2005, 08:00:36 am »
Браво браво браво браво браво и пак браво. Честито мила Сигнус..много ама много се радвам за теб. Целувки и прегръдки от мен. Спокойна и безпроблемна бременост ти желая. Още веднъж честито.
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011
Прибрах се от Варна
« Отговор #71 -: Ноември 04, 2005, 09:52:45 am »
Честито, Сигнус! Едва ли сте си мечтали за такова двойно щастие, само се пази сега и не се тревожи за нищо. Разплака ме, като стигнах до двете сакченца :)  :)  Желая ти много лека и спокойна бременност  и най-сладките бебчета stork-boy  stork-girl . Тази есен е времето на чудесата, желая по едно (или повече) малко чудо на всички, които така ентусиазирано са докарали темата до 4 страници пожелания за късмет за двата дни, в които не бях влизала  :wink:
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
Прибрах се от Варна
« Отговор #72 -: Ноември 04, 2005, 09:59:55 am »
Едно голямо честито Дони,
много много се радвам за вас, това е толкова хубава новина. И аз много се чудех какво става с теб, как се развиват нещата и дали ще има хубава новина.
 Пожелавам ти много щастие и вярвай, че всичко от тук нататък ще бъде наред :D
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Прибрах се от Варна
« Отговор #73 -: Ноември 04, 2005, 10:33:00 am »
мила Дони,чак сега виждам темата.Новината ти е прекрасна и ме разплака.Много,много се радвам за теб и мнго те обичкам.Ти заслужаваш това щастие и вярвам,че всичко ще бъде наред.
 Целувам те и те прегръщам. :bighug:
<br />
*
Прибрах се от Варна
« Отговор #74 -: Ноември 04, 2005, 11:00:14 am »
Честито, мила!!!
 :wave:
Желая ви на двамата най-леката бременност и най-сладките бебчета  :sucky:  :sucky:
*
Re: Прибрах се от Варна
« Отговор #75 -: Ноември 04, 2005, 11:38:12 am »
Браво cygnus и честито!  :) Пожелавам ти спокойна и щастлива бременност и най-сладките бебета.  :D
*
Прибрах се от Варна
« Отговор #76 -: Ноември 04, 2005, 13:21:57 pm »
Вие сте най-сладките хора на света! И аз сега пиша и рева...Първо честито мила Сигнус, направо си върха, а тези два мушморока в теб ще са невероятни! Сигнусче искам да използвам момента да те попитам влива ли имуновенин и по принцип как се справи с антителата? Аз почвам за първи път след 2-3 седмици и направо  супер съм се напрегнала. Пуснала съм въпоса си и като отделна тема - Преднизолон ф. Още веднъж - лека бременност, много късмет, да сте много щастливи 4ЕТИРИМАТА!!!!!!!!!!!!!!!!!
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
Прибрах се от Варна
« Отговор #77 -: Ноември 04, 2005, 13:53:55 pm »
Честито и от мен. Само спокойни и щастливи моменти занапред, и много слънчеви усмивки. Всичко добро! :P

*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Прибрах се от Варна
« Отговор #78 -: Ноември 04, 2005, 15:15:11 pm »
Господи!!! Честито Дони!!! Не ми спират сълзите.. Ти си наистина герой и заслужаваше най-после това! Безмерно щастие ви желая :blowingdust2:
*

    lisiche

  • ***
  • 239
  • БОРКО СТАНА НА 2
"In vitro" vyv Varna
« Отговор #79 -: Ноември 04, 2005, 18:33:50 pm »
Zdravejte,
az sym ot Varna i mi predstoi in vitro. Niakoj moje li da mi kaje mnenieto si za lekarite doc.Markova i prof.Kozovski? Niakoj pravil li si e in vitro pri tiah i kak proti4a vsi4ko

 Пиши на кирилица!
Блъскането на главата в стената изгаря по 150 калории на час. (Не правете това у вас ..... но може би на работа...