0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Прибрах се от Варна
« Отговор #120 -: Ноември 19, 2005, 17:22:59 pm »
Oги, там където ще сложат ембрионите после при трансфера, предполагам.
*
Прибрах се от Варна
« Отговор #121 -: Ноември 19, 2005, 19:09:48 pm »
Тази зона се вижда само със 3D УЗИ и нагоре. Идеята всъщност е ембрионите да се поставят на сантиметър и половина от дъното на матката. Сондажа има за цел да провери дълбочината на матката и подготовка за същинският трансфер
*

    Anonymous

Прибрах се от Варна
« Отговор #122 -: Ноември 21, 2005, 22:48:44 pm »
:lol: zdravei e tova e nai xubavoto neshto koeto razbrah, neznam dali sipomniash az sum tazi s mnogoto i nnai loshoto e 4e sega sum sled procedura i ve4e znam 4e ne e e stanalo e mnogo mi e gadno --------------no mnogo se radvam za teb=========zeluvki
Прибрах се от Варна
« Отговор #123 -: Ноември 21, 2005, 22:52:42 pm »
:lol: tova otgore sum az sorry :lol:
*

    cignus

bravo
« Отговор #124 -: Декември 03, 2005, 13:56:38 pm »
браво моми4е,
дано си повлякла крак.
аз също скоро минах трансф./на 10 . 12. ми е теста/ и сьм вьзхитена от целия екип.минала сьм през вси4ки големи центрове в страната, но тук срещнах най-голям професионализьм и изклу4ително отно6ение кьм пациента.дано се похваля и аз сьвсем скоро.валя-5411
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: bravo
« Отговор #125 -: Декември 03, 2005, 14:08:59 pm »
Цитат на: cignus
браво моми4е,
дано си повлякла крак.
аз също скоро минах трансф./на 10 . 12. ми е теста/ и сьм вьзхитена от целия екип.минала сьм през вси4ки големи центрове в страната, но тук срещнах най-голям професионализьм и изклу4ително отно6ение кьм пациента.дано се похваля и аз сьвсем скоро.валя-5411


Валя, моля те да си избереш друг псевдоним за писане във форумите.
Поленцето, в което ти си написала "cignus", е предназначено там да се напише името на този, който пише в момента. Ти си написала там "cignus", което се различава само с една буква от псевдонима Cygnus, който е на другото момиче. така може да се получи объркване. предполагам, че ти си имала предвид обръщение към Cygnus, а не да й копираш псевдонима, но така или иначе, добре е да го имаш предвид за в бъдеще.
а най-удобно ще ти бъде, ако се регистрираш във форумите.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    veni

пункция
« Отговор #126 -: Декември 05, 2005, 10:09:38 am »
искам да попитам някой на когото са му правили пункция вече колко яйцеклетки е нормално ( желателно) да се извадят и колко е нормално( желателно) да се оплодят?
*

    veni

пункция
« Отговор #127 -: Декември 05, 2005, 10:15:03 am »
и имам по-конкретен въпрос към Валя: и аз имам намерение да правя ин витро във Варна, на теб с какво ти правиха стимулация та, колко време трая и колко яйцеклетки ти извадиха от тях колко се оплодиха и колко ти върнаха при трансфера. Питам толкова много защото на една приятелка която прави ин витро в София при стаматов са й извадили 4 яйцеклетки от тях са се оплодили 2 и са й ги върнали обратно, тя прави вече 2 теста положителни и другата седмица отива да я видят на видеозона. Та исках да разбера това нормално ли е или е добре да са повече. Предварително ти благодаря. Вени
*
Прибрах се от Варна
« Отговор #128 -: Декември 05, 2005, 10:58:40 am »
Вси4ко е много относително и индивидуално.Както си писала,може и 4 да свьршат работа,а може и 14 да и3вадят и две да се оплодят.При моите 3 опита и трите пьти беше ра3ли4но.
*

    veni

пункция
« Отговор #129 -: Декември 05, 2005, 11:21:45 am »
здравей Перла, имам една друга приятелка която в събота й правиха пункцията и й извадиха 9, от тях в неделяв й казаха че са се оплодили 6. Това нормално ли е? Утре я викат за евентуален трансфер, има ли опасност от тези 6 до утре да не оцелее никое?
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Прибрах се от Варна
« Отговор #130 -: Декември 05, 2005, 11:22:28 am »
Всичко е божа работа.
Прибрах се от Варна
« Отговор #131 -: Декември 05, 2005, 13:25:56 pm »
Аз имам три опита и всеки път беше различно. Лали е права - божа работа. Стискаме палци и се надяваме :lol:
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
*
Прибрах се от Варна
« Отговор #132 -: Декември 05, 2005, 16:09:59 pm »
Моми4етата са отговорили ве4е.
Божа работа,няма никаква гаранция..
Да не ра3водняваме темата на Cygnus :)
*
Прибрах се от Варна
« Отговор #133 -: Декември 07, 2005, 14:59:58 pm »
Ами да, и в този смисъл да попитам: Как си Сигнус, как вървят нещата, как се чувстваш :) :D

Косето е на небето.