0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Предколедни настроения - седмицата 29.10. - 04.11.2007
« Отговор #20 -: Октомври 29, 2007, 12:06:12 pm »
Здрава и усмихната седмица. Да се множат още повече бебчетата на Зачатие.
Добре дошли на новите мами и бебоци. :)

За нас накратко, ние проходихме на 11 м., можеше и по рано но аз не го стимулирах и насърчавах, исках да мисля, че му е рано  :wink: Както и да е, мамите на 1 годишните знаят за какво става въпрос, здрави нерви и  огромно търпение, само аз дето може скоро да посетя 4-ти километър.
Радвам се, че най накрая се спрях на една детегледачка, която следващата седмица ще бъде подложена на изпит в продължение на няколко седмици и ако го издържи, може и да се върна на работа.
Имаме шест зъба, като ни мъчат още, бог знае колко. Нормален нощен сън нямаме от края на юли, тоест откакто започнаха да пробиват първите два зъба, така до ден днешен. В резултат изнемощяла майка, истерично дете и непукист баща  :D

Сега една молба към Чефито, тъй като съвсем скоро ни предстои и на нас голямото събитие, ще се радвам ако пуснеш малко фото , на вашите увлекателни чиковски играчки, дето дребосъчко ще им се радава 10 дни  :wink: :D

Приятна седмица  :)
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Предколедни настроения - седмицата 29.10. - 04.11.2007
« Отговор #21 -: Октомври 29, 2007, 12:06:35 pm »
Аз, например, не знаех, че всички бебета от бялата раса се раждали със светли очи...

Аз съм се родила с тъмно кафеви очи и не са се променили впоследствие. Сигурно не съм от бялата раса

А, Васи, извинявам се и се поправям :) Погледнах в книжката, пише "ПОЧТИ всички..."
*
Re: Предколедни настроения - седмицата 29.10. - 04.11.2007
« Отговор #22 -: Октомври 29, 2007, 12:08:15 pm »
Здрава и усмихната седмица. Да се множат още повече бебчетата на Зачатие.
Добре дошли на новите мами и бебоци. :)

За нас накратко, ние проходихме на 11 м., можеше и по рано но аз не го стимулирах и насърчавах, исках да мисля, че му е рано  :wink: Както и да е, мамите на 1 годишните знаят за какво става въпрос, здрави нерви и  огромно търпение, само аз дето може скоро да посетя 4-ти километър.
Радвам се, че най накрая се спрях на една детегледачка, която следващата седмица ще бъде подложена на изпит в продължение на няколко седмици и ако го издържи, може и да се върна на работа.
Имаме шест зъба, като ни мъчат още, бог знае колко. Нормален нощен сън нямаме от края на юли, тоест откакто започнаха да пробиват първите два зъба, така до ден днешен. В резултат изнемощяла майка, истерично дете и непукист баща  :D

Сега една молба към Чефито, тъй като съвсем скоро ни предстои и на нас голямото събитие, ще се радвам ако пуснеш малко фото , на вашите увлекателни чиковски играчки, дето дребосъчко ще им се радава 10 дни  :wink: :D

Приятна седмица  :)
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Предколедни настроения - седмицата 29.10. - 04.11.2007
« Отговор #23 -: Октомври 29, 2007, 12:09:17 pm »
Сиа, не е рано. Аз знам първи и четвърти месец, че се води.
Ако му звъннеш сега, той ще ти каже кога може да отидеш, но предполагам ще предложи в рамките на следващите няколко дни. Не е като при Драганов, дето се чака с месеци.
*
Re: Предколедни настроения - седмицата 29.10. - 04.11.2007
« Отговор #25 -: Октомври 29, 2007, 12:23:57 pm »
Цветенце, фирмата се казва Bg Baby.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Предколедни настроения - седмицата 29.10. - 04.11.2007
« Отговор #26 -: Октомври 29, 2007, 12:25:48 pm »
Цветенце, фирмата се казва Bg Baby.

Благодаря! Чувала съм да ги хвалят. Мисля Ултра издирваше къде ги продават.
*
Re: Предколедни настроения - седмицата 29.10. - 04.11.2007
« Отговор #27 -: Октомври 29, 2007, 12:47:16 pm »
Ей мами ще споделите ли как сте правили вашите прощъпулници, че не ми остава време да ровя в бг-мамата, пък май бая окъсняхме ...Той вече човека почти си ходи сам  :wink:


П.П. Чеф благодаря много, аз се чудих за тази http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=73_239_104&products_id=3441&osCsid=81042041f11de6f8e82d2ebeed7e90c8
« Последна редакция: Октомври 29, 2007, 12:54:44 pm от Perdeto »
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Предколедни настроения - седмицата 29.10. - 04.11.2007
« Отговор #28 -: Октомври 29, 2007, 13:00:07 pm »
добре изглежда, но нашата активна става на пиано и затова не съм се заглеждала по такъв тип :)

За прощъпулника няма нищо сложно, правиш една питка или купуваш, нареждаш няколко предмета и си ги записваш кой за какво е, търкулваш питката към тях, детето тръгва след нея и хваща нещо, това е. ама прощъпулник се прави като проходи сам, така че щом още не може не си се забавила, споко :wink:
*
Re: Предколедни настроения - седмицата 29.10. - 04.11.2007
« Отговор #29 -: Октомври 29, 2007, 13:25:21 pm »
За проходилките да питам, който е ползвал.
Чудех се, дали да купувам, затова помолих едни познати да ми услужат, просто да видя дали бебето изобщо  ще иска да седи вътре. Оказа се, че много й хареса.
Тази, която изпробвахме е най-евтиният вариант на Чиполино. Съвсем опростена, има някаква мелодия, но е толкова ужасна, че махнах батериите.
Има ли смисъл по-скъпа, от тези дето са с разни играчки, клаксони, мелодии и т.н отпред? По - отношение стабилност?
*
Re: Предколедни настроения - седмицата 29.10. - 04.11.2007
« Отговор #30 -: Октомври 29, 2007, 13:34:27 pm »
Благодаря ти Чеф, ми той ходи бе обикаля стаята, е от време на време се уморява и сяда или пък се подпира. Мисля следващата седмица това събитие да ми е № 1, заедно с детегледачката, тъкмо ще имам време да купя питка.

Цвети не ти трябва проходилка, аз съжалявам че въобще я купих нашата Чиполиновса с много екстри и супер дразнещи мелодии. Дребния отначало неискаше въобще да седи вътре и излизаше/падаше от нея. Лятото като бяхме по морските вили с друго детенце почти на неговата възраст, хареса проходилката на детето, щото не е неговата  :) , много бързо се научи да я пришпорва след това, но когато искаше да ходи сам, все залиташе напред. В резултат синини по цялото лице, разбита уста и т.н. ,щом спрях да го слагам в проходилката и поставях директно на земята, за седмица две ми проходи.Това е моят опит, само го споделям, не ти налагам мнанието си.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Предколедни настроения - седмицата 29.10. - 04.11.2007
« Отговор #31 -: Октомври 29, 2007, 13:43:02 pm »
Сиа, не е рано. Аз знам първи и четвърти месец, че се води.
Ако му звъннеш сега, той ще ти каже кога може да отидеш, но предполагам ще предложи в рамките на следващите няколко дни. Не е като при Драганов, дето се чака с месеци.

Благодаря ти за отговора. Забравих само да питам - трябва ли ми направление за него или изцяло на частно преглежда?
*
Re: Предколедни настроения - седмицата 29.10. - 04.11.2007
« Отговор #32 -: Октомври 29, 2007, 13:54:37 pm »
Сиа, това не знам. Аз ходих без направление. Струваше 20лв.
*
Re: Предколедни настроения - седмицата 29.10. - 04.11.2007
« Отговор #33 -: Октомври 29, 2007, 13:56:42 pm »
Весела седмица и от нас с Ели, на всички да ни върви по вода!
Имам един въпрос относно ноктите... кога ги рязахте за първи път? На Ели са доста дълги, а и ръцете и все са по лицето и или в устата и цялата се изподира и по тоя случай я държа с ръкавици, но постоянно да е с ръкавици не ми изглежда съвсем правилно...


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
Re: Предколедни настроения - седмицата 29.10. - 04.11.2007
« Отговор #34 -: Октомври 29, 2007, 14:04:02 pm »
Щом са дълги ги режеш.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Re: Предколедни настроения - седмицата 29.10. - 04.11.2007
« Отговор #35 -: Октомври 29, 2007, 14:08:14 pm »
Мерси за отговора wassilena . Ще се пробвам, въпреки че ми изглежда като мисията невъзможна дори в заспало състояние...


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
Re: Предколедни настроения - седмицата 29.10. - 04.11.2007
« Отговор #36 -: Октомври 29, 2007, 14:13:53 pm »
Най-страшно е докато се наканиш да почнеш с рязането. После според детето, ти ще видиш как ви е най-лесно - докато спи, докато се храни, будна, ноктите на двете ръце, на едната, само един пръст на ден...
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Предколедни настроения - седмицата 29.10. - 04.11.2007
« Отговор #37 -: Октомври 29, 2007, 14:39:21 pm »
Цветенце, фирмата се казва Bg Baby.

Благодаря! Чувала съм да ги хвалят. Мисля Ултра издирваше къде ги продават.
Аз, аз :blob10:
Благодаря за инфото, голям фен съм на тия дрешки!

В склада на Чико на Бигла звънях миналата година по празниците, когато се беше изчерпал Делукса. По-подробно инфо има в Бг-мамма, оттам намерих телефона, но съм забравила какъв беше.,
А, намерих го:

Атекс ООД
Официален вносител на CHICCO за България.
1000 София ул. Златовръх № 50 тел.: 028624231, 029627412


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Предколедни настроения - седмицата 29.10. - 04.11.2007
« Отговор #38 -: Октомври 29, 2007, 15:04:14 pm »
Аха, сетих се.

Значи някой питаше дали е до Захи - не, това е откъм Семинарията, много близо до супермаркет Елемаг.

Ама аз все още се съмнявам, че всеки с фирма може да иде и купи и чакам Лейди с повече информация.
Re: Предколедни настроения - седмицата 29.10. - 04.11.2007
« Отговор #39 -: Октомври 29, 2007, 16:03:54 pm »
Момичета, дайте малко информация за столчета за хранене.Имам време да си избирам ,защото Диди е на 5 мес.и другия месец мисля да купуваме,гледам каталози избор голям ,но ще се радвам да споделите вашия опит. Според мъжа ми можем да минем и без него,а аз настоявам ,пишете ми за ползите от него та да го убедя!