0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
www.laredoute.fr
« -: Октомври 21, 2007, 09:03:43 am »
Видях, че сте обсъждали сайт за онлайн поръчки и аз да предложа www.laredoute.fr.Доволна съм от поръчваното тук- вече имам 5-6 поръчки, главно маратонки когато са намалени, излизат супер изгодно, има и за домакинството, електроуреди- май май всичко, само мебели не доставят до Бг. Доставката е в рамките на 10-на дена, а сумата за доставка е 5-6 евро, като има оферта за безплатна доставка си ги спестяваш.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #1 -: Октомври 21, 2007, 13:57:02 pm »
Видях, че сте обсъждали сайт за онлайн поръчки и аз да предложа www.laredoute.fr.Доволна съм от поръчваното тук- вече имам 5-6 поръчки, главно маратонки когато са намалени, излизат супер изгодно, има и за домакинството, електроуреди- май май всичко, само мебели не доставят до Бг. Доставката е в рамките на 10-на дена, а сумата за доставка е 5-6 евро, като има оферта за безплатна доставка си ги спестяваш.

Мини , и аз съм много доволна от този сайт, страхотни неЩа имат и са на достъпни цени :P



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #2 -: Октомври 21, 2007, 15:32:24 pm »
mini ,eleonor , отговарят ли номерациите на обувки и ботуши?
-Това е невъзможно - казала Причината.
-Това е безразсъдство! - отбелязал Опитът.
-Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
-Опитай... - прошепнала Мечтата.
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #3 -: Октомври 21, 2007, 17:10:21 pm »
Доста добър сайт ми се вижда - с мъжа ми го разгледахме токущо и определено ни харесаха SALE цените! :lol: Само че явно трябва да ги дебнеш непрекъснато ако искаш да хванеш нещо хем хубаво, хем толкова изгодно,защото повечето артикули,на които се спряхме в SALES бяха вече на статус "no stock" :?
Благодаря за сайта,Мини. :balk_602:
Вече ни е сложен във Favourites и ще го проверяваме периодично :D


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #4 -: Октомври 22, 2007, 10:03:55 am »
Ееее, аман, и тук не мога да избягам от работа  :lol: :lol: :lol: :wink: Мацки, тоз сайт ние го правим и поддържаме  :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #5 -: Октомври 22, 2007, 10:05:16 am »
Ееее, аман, и тук не мога да избягам от работа  :lol: :lol: :lol: :wink: Мацки, тоз сайт ние го правим и поддържаме  :lol: :lol: :lol:
Ами чудесно, аз теб чаках да се появиш   :bighug:

mini ,eleonor , отговарят ли номерациите на обувки и ботуши?
Ами аз обувки не съм си поръчвала, ама моя мъж вече 5 чифта маратонки- всичките си отговаряха на номера. Той от там поръчва, тъй като носи 39 и тук в Бг почти няма от тази номерация. Аз съшо си поръчах Пума- лятна тип сандал от номера, който си нося по принцип.
« Последна редакция: Октомври 22, 2007, 10:08:02 am от mini »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #6 -: Октомври 22, 2007, 11:12:28 am »
Рали, я ми кажи френската номерация 38 например 44 българско ли е? т.е. 6 или 4 добавям?
че си харесах едно якенце :lol:
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #7 -: Октомври 22, 2007, 11:16:29 am »
Стефуто, аз щото от там не съм си поръчвала, нямам идея (а и за мен са по-скоро немските размери), но най-лесното е http://www.laredoute.fr/Size_Chart/SizeGuideTextilePopup.aspx - хващаш, мериш се, и си установяваш номера.

Няколко ключови думички:

femmes - Жени
hommes  - мъже
enfants - деца
Tour de poitrine en cm - гръдна обиколка
Tour de taille en cm - талия
Tour de bassin en cm - ханш

Дано да съм ти от полза  :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #8 -: Октомври 22, 2007, 11:32:19 am »
ама как да не си ми от полза, моя френски е до първите 3 думички :lol:
благодарско, измерих се :D
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #9 -: Октомври 22, 2007, 13:47:58 pm »
А моя - до първите две :)

Айде сега за най най най - непросветените - КАК се плаща? Само с кредитна карта ли?
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #10 -: Октомври 22, 2007, 14:40:37 pm »
Браво чудесен сайт, за пръв път го разглеждам, но определено ми харесаха нещата а и като цени са достъпни също!
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #11 -: Октомври 22, 2007, 16:58:13 pm »
А моя - до първите две :)

Айде сега за най най най - непросветените - КАК се плаща? Само с кредитна карта ли?

За поръчка от БГ за съжаление да  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #12 -: Октомври 22, 2007, 17:27:37 pm »
А моя - до първите две :)

Айде сега за най най най - непросветените - КАК се плаща? Само с кредитна карта ли?

За поръчка от БГ за съжаление да  :lol:

еее, ще се размина значи... :(
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #13 -: Октомври 22, 2007, 20:48:07 pm »
хайде, токущо поръчах, сега чакам :lol:
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #14 -: Октомври 22, 2007, 23:22:14 pm »
ама как да не си ми от полза, моя френски е до първите 3 думички :lol:
благодарско, измерих се :D
Що се мъчиш тогава с френския вариант,аз гледах че има и други езици и директно влязох в английската версия :lol: (че и на мен от френския мнооого малко ми е останало в главата :balk_132: :lol: )


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #15 -: Октомври 23, 2007, 00:26:09 am »
Ми от Англия да го доставят няма ли да е доста по-скъпо?
А и там цените сигурно са доста по-високи...
Поне за повечето неща е така. Пример, едно бънджи, което го продават навсякъде, но не и у нас - В САЩ - 80$, в Европа - 80евро, в Другата Европа - 80лири.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #16 -: Октомври 23, 2007, 00:37:49 am »
да, по-скъпо е и цените са в британски лири
Цветенце, ако искаш аз мога да поръчам, само ще променя адреса, или се комбинирай с някой от София пък ще си му дадеш паричките, аз тука съм поръчвала на 5-6 човека
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #17 -: Октомври 23, 2007, 19:51:50 pm »
Да, цените са по-високи в англ. версия, затова не поръчах от там :wink:
но пък намерих някаква страничка дето някоя ентосиастка е описала всичко супер подробно на бг, от регистрацията до поръчката, има и речник на цветове, номера и др. :D
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #18 -: Октомври 23, 2007, 20:05:46 pm »
има и кодове за подаръци и отстъпки  :wink:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #19 -: Октомври 24, 2007, 11:17:38 am »
Цветенце, ако искаш аз мога да поръчам, само ще променя адреса, или се комбинирай с някой от София пък ще си му дадеш паричките, аз тука съм поръчвала на 5-6 човека[/color]

Мини, благодаря!
А има ли някакъв принцип кога се правят намаления или просто трябва да се проерява постоянно?