0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #60 -: Март 17, 2009, 22:09:49 pm »
Хени, помощ можеш да получиш като влезеш в "На пазар" в bg-mamma.com . Там има две много подробни теми за сайта.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #61 -: Март 17, 2009, 22:18:45 pm »
ne moga da seregistriram,ne mi priema datata na validnost na kartata.Nqkoi ako znae neshto da pomogne

при регистрация не се въвежда картата, само при пазаруване  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #62 -: Март 18, 2009, 00:07:12 am »
Бихте ли ми казали, моля, по коя номерация са - европейската ли? Че на французите и буквите не им познавам  :oops:
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #63 -: Март 18, 2009, 01:04:09 am »
имат си отделна номерация, Оги- буквичката F на дрехите, обикновенно е два номера надолу спрямо нашата- т.е ако носиш 40 БГ френска е 36
ако ще ти помогна- аз съм с мерки т/б/х 75/88/95 и в момента нося 38 долно и 34-36 за блузи
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #64 -: Март 18, 2009, 01:06:31 am »
Взех от Lisko  едни спортни обувки на Адидас, 38 номер са, но отговарят на 37.
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #65 -: Март 18, 2009, 01:14:01 am »
Оги, аз нося 38 тяхна номерация панталони и поли и 38/40 блузи, якета, щото другите са ми къси, знаеш ме как изглеждам :wink:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #66 -: Март 18, 2009, 03:31:10 am »
бахти тъпия ларедут. чаках почти 2 месеца за поръчката и накрая дрешките, обявени на сайта като размер за 3-4 годишно дете, се оказват леееко малки за слабо дете на 2.8 години... иначе не са никак лоши за парите си, ама мерси за тая лотария и двумесечно чакане с разходка до софийска митница...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #67 -: Март 18, 2009, 12:53:01 pm »
Аз проблеми с р-рите не съм имала до сега. Но пък това забавяне, което напоследък се случва, ме отказа от пазаруването, особено по намаленията  :?
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #68 -: Март 18, 2009, 13:08:52 pm »
Да се запиша и тук - от Ла редут вече имам две поръчки направени и засега само 1 доставена. Поръчвах предимно дрехи за бебе, моя си размер не го уцелих от раз и сега ще подарявам едната туника. За предпочитане е да се правят малки по обем поръчки и да се спести кошмарът "митница". Поръчвам и от виктория сикретс - по-бързо идват, но удоволствието си струва цена.
На леля съкровището - 3 години и 8 месеца
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #69 -: Март 18, 2009, 13:10:15 pm »
Сватя, ми не питаш бе душка, затова става така :P
Деси в момента е около 97-8 см., а техни дрехи й поръчвам 108 за дънки и панталони и 114 за горни дрехи. Просто малко са им умалени. Иначе размер 3-4г. са им 102 и са им малки, тя миналото лято носеше техни тениски 102 размер.
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #70 -: Март 18, 2009, 22:23:22 pm »
моята  поръчката пристигна доста бързо-за 8 дни :D
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #71 -: Март 19, 2009, 01:31:29 am »
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #72 -: Март 19, 2009, 13:27:02 pm »
Мини, Стефи, Елфи, благодаря за отговорите!
Благодаря и за примерите в размери... Ама, момичета вие сте си направо за фотомодели!
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #73 -: Март 20, 2009, 01:15:46 am »
на мен ми пристигнаха и двете поръчки направени преди 2 месеца, ама аз доволен :lol:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #74 -: Март 20, 2009, 01:31:45 am »
пазарувам от 2 години и половина от редут, като таз годишните забавяния не е било, имала съм всичко на всичко една поръчка, получена за максималния от 6 седмици срок, в общия случай ги получавам до 20 дена
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #75 -: Март 20, 2009, 13:30:08 pm »
и аз така, от 2г. редовно пазарувам от там, за около20 дни идват :)
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #76 -: Март 20, 2009, 17:07:47 pm »
А на мен последните две поръчки ми пристигнаха след два месеца, а и от сайта увеличиха срока на доставката до 7 седмици и то от датата на тръгване на пратката от Франция. Поне на мен така ми бяха отговорили на запитване за забавянето. Общо взето след тръгването от там, след 4-5 седмици си получих нещата, а те ги пускаха около 4 седмици след заявката ми, така че 2 месеца си ги чаках ... Това ме разочарова. Преди ги получавах за не повече от 3 седмици.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #77 -: Април 22, 2009, 04:28:55 am »
А може ли някой да сподели с какви карти пазарувате? Аз имам две дебитни карти: Maestro i Visa Elektron, издадени от ОББ, но от всичко, което изчетох май с тази втората няма да мога да поръчам.

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #78 -: Април 22, 2009, 10:16:56 am »
Тези двете карти не ставата за пазаруване по интернет. По точно Виза Електрон става, но не и такава издадена от ОББ. Направи си Виза Електрон примерно от ПИБ - не струва абсолютно нищичко издаването или подръжката й ...
 Успех !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #79 -: Април 22, 2009, 13:58:00 pm »
Някой знае ли дали сайта може да се разглежда и на немски. И как става?