0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #40 -: Ноември 12, 2007, 23:11:27 pm »
Стефууу, ко стана бе душаааа
аз си получих днес пратката от 21  :D
похвали се, моля те, че почвам да се чувствам виновна, че те подведох да пазаруваш :(
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #41 -: Ноември 13, 2007, 14:07:35 pm »
няма бе душка, нищо не е дошло :(
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #42 -: Ноември 16, 2007, 09:47:58 am »
Айдееее доде ми пратката най-сетне :lol:
не съм видяла още нещата, но дзверо каза, че изглеждали добре :D
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #43 -: Ноември 16, 2007, 09:51:00 am »
честито :lol: :lol:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #44 -: Ноември 16, 2007, 09:59:43 am »
пфуууууу
отдъхнах си
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #45 -: Ноември 16, 2007, 10:12:12 am »
Айдееее доде ми пратката най-сетне :lol:
не съм видяла още нещата, но дзверо каза, че изглеждали добре :D


Браво, Стефи! Сподели моля те доволна ли си ти лично. Аз освен за малките мишки съм напълнила кошницата и с бая дрешки за мама и тате :lol:! Ти поръчвала ли си нещо за вас с Добри? Притеснява ме дали ще съвпадне номерацията с нашата :( Харесах си освен дрехи и ботуши, но се чудя дали да поръчам моя номер или един по-голям :lol:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #46 -: Ноември 16, 2007, 14:06:07 pm »
Естествено че ще докладвам :D
има яке за Добромир, яке, сако, 3 блузи и рокля за мен, за Деси е само зимно яке, но то със сигурност е страхотно, защото съм го виждала на комшийчето :)
Но според Добромир материите били много качствени, мен ме притеснява единствено размера на сакото, но ако ми е малко или голямо все ще го подаря на някой :lol:
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #47 -: Ноември 16, 2007, 14:54:47 pm »
Начина за взимане на пратката е много зле (за София). Отива се в митницата, която е до автогарата, на пощенско гише 24 се плаща таксата (4.20 лв.) и на гише 30 се взима колета.
Отне ми около 15 мин (защото бях първи на гише 24 :-)).
Обработката на документите за колетите не е последователна а е леко паралелизирана.
Значи след като платиш таксата и се замъкнеш пред 30-то гише там една много учтива какичка ти взима бележката, разписваш се и те изпраща да висиш пред една метална врата в дъното на коридора (точно до 24-то гише). Така събира документите на още 5-6 човека и след това идва, отваря вратата и всичките вкупом влизаме в помещението с колетите. Оказа се че от 5 човека 4-ма сме с пратки от Ла Редуте :-D.
Нашия кашон беше разкъсан и с какичката проверявахме по фактурата от магазина дали всички стоки са в кашона. Имайте на предвид, че кашоните наистина са много тънки и се мачкат лесно а и се късат, но няма загубени неща от поръчката.

За материите - прилични са (направо са си много хубави). Якето на детето е страхотно (плътно, хубава материя, хубав цвят и не е циганийка). Якето което е за мен ми се струва малко големичко, но не е фатално, иначе материята също е много хубава. В БГ магазин това яке би струвало около 120 лв (мисля че е около 15 евро от там - жена поправяй ако лъжа).

Абе накратко смятам че са много добри покупките.

Поздрави
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #48 -: Ноември 16, 2007, 16:20:52 pm »
Еее, страхотно! Стефи, разкажи ти повече и направо ни покажи фотосесия  :wink:!
И мен ме притесняват мерките. Така например по българската номерация съм 44, но това означава ли, че по тяхната съм 40 :)?


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #49 -: Ноември 16, 2007, 16:29:49 pm »
Ами аз се мерих с едно метърче съгласно оказаните от тях мерки, отоговарящи на всеки номер. Та якето си го поръчах 40, а сакото 38, което ще рече 44 и 42 Бг номерация, защото аз нося 42 по принцип, та да видим довечера като се намъкна как ще е :lol:
Малко ме притеснява да поръчвам панталони, защото на мен всичко ми е късо, или ако ми е добре на дължина ми е адски широко, та да видим кога ще се престраша и ще поръчам и един паналон :wink:
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #50 -: Ноември 16, 2007, 17:31:59 pm »
Стефи, браво бе, на домочадието по едно якенце само, а ти :lol:
Пиши като премериш впечатления, че мен много ме смущава дали ще си нацеля рамера и това ме спира да поръчам.
Явно стават разминавания, щото в Продавалника е пълно с дрехи от там, оказали се, че не са точния размер. Преди хич не бях чувала за Ла Редут и все се чудех какъв е този масов магазин в Редута, дето толкоз пазаруват от там, а аз ей на колко години живея там и не го знам... :oops: :lol:
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #51 -: Ноември 17, 2007, 08:33:05 am »
И моята поръчка дойде :)!
Рали,това писмо било грешка ,компенсираха се с оферта за намаление и извинение!
Бях поръчала пуловер, който намирам за хубав и яке/подарък/, което ми е малко и подарих на мама :)
-Това е невъзможно - казала Причината.
-Това е безразсъдство! - отбелязал Опитът.
-Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
-Опитай... - прошепнала Мечтата.
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #52 -: Ноември 17, 2007, 11:29:34 am »
Жуличка, много се радвам за поръчката ти :lol: :lol: :lol: А това, че е имало проблем, ми говори, че в скоро време хората ще изреват да им оправяме нещата... Мдаммм  :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #53 -: Ноември 18, 2007, 21:30:09 pm »
момичета, моите неща са страхотни :D
Цветенце, и тримата имаме якета бе :lol:
Всички размери са точни, някак си съм ги нацелила, защото както ви писах ги поръчвах малко по усмотрение и са различни размери.
За качествето няма да говорим, единия ми половер е 90% вълна и 10 полиамид, а струваше 7-8 евро, разкошен е, сакото ми за 7 евро е супер също, абе всичко много си го харесвам :D
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #54 -: Ноември 18, 2007, 21:34:21 pm »
честито, със здраве да си ги ползвате
искам да похваля ароматизираните пликове за дрехи- миришат страхотно
като намеря линк ще пусна, днес прибирах дрехи в тях- много съм доволна от тази покупка
иначе онзи ден пуснах поръчката с коледните подаръци
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #55 -: Ноември 18, 2007, 21:38:41 pm »
Ами супер, може би и аз ще се престраша да поръчам.
Имате бе, нали и аз тва казвам - на домашните по едно якенце само, пък за теб и пуловери, и сако , ехеее :lol:
Със здраве да си ги носите! :D
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #56 -: Ноември 18, 2007, 21:45:06 pm »
StefiZ  :D...направо си ги изстрадахме тези колетчета..!
Радвам се ,че всичко е по мярка!
Рали,благодаря :D!
-Това е невъзможно - казала Причината.
-Това е безразсъдство! - отбелязал Опитът.
-Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
-Опитай... - прошепнала Мечтата.
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #57 -: Ноември 18, 2007, 21:49:52 pm »
да ве, аз най-много намазах, ама за детето друго не харесах пък и дзвера не си хареса нищо :wink:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #58 -: Ноември 18, 2007, 21:51:15 pm »
Чудесно, момичета! И аз ще пусна моята поръчка най-накрая утре! Пък дано дойде за Коледа :wink:!
Стефи, аз не видях толкова евтини пуловери  :(, но пък какви поли съм си набелязала :lol:
!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    Henny

Re: www.laredoute.fr
« Отговор #59 -: Март 17, 2009, 14:49:22 pm »
ne moga da seregistriram,ne mi priema datata na validnost na kartata.Nqkoi ako znae neshto da pomogne

Пиши на кирилица!
« Последна редакция: Март 18, 2009, 00:57:08 am от Елфи »