0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
www.laredoute.fr
« -: Октомври 21, 2007, 09:03:43 am »
Видях, че сте обсъждали сайт за онлайн поръчки и аз да предложа www.laredoute.fr.Доволна съм от поръчваното тук- вече имам 5-6 поръчки, главно маратонки когато са намалени, излизат супер изгодно, има и за домакинството, електроуреди- май май всичко, само мебели не доставят до Бг. Доставката е в рамките на 10-на дена, а сумата за доставка е 5-6 евро, като има оферта за безплатна доставка си ги спестяваш.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #1 -: Октомври 21, 2007, 13:57:02 pm »
Видях, че сте обсъждали сайт за онлайн поръчки и аз да предложа www.laredoute.fr.Доволна съм от поръчваното тук- вече имам 5-6 поръчки, главно маратонки когато са намалени, излизат супер изгодно, има и за домакинството, електроуреди- май май всичко, само мебели не доставят до Бг. Доставката е в рамките на 10-на дена, а сумата за доставка е 5-6 евро, като има оферта за безплатна доставка си ги спестяваш.

Мини , и аз съм много доволна от този сайт, страхотни неЩа имат и са на достъпни цени :P



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #2 -: Октомври 21, 2007, 15:32:24 pm »
mini ,eleonor , отговарят ли номерациите на обувки и ботуши?
-Това е невъзможно - казала Причината.
-Това е безразсъдство! - отбелязал Опитът.
-Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
-Опитай... - прошепнала Мечтата.
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #3 -: Октомври 21, 2007, 17:10:21 pm »
Доста добър сайт ми се вижда - с мъжа ми го разгледахме токущо и определено ни харесаха SALE цените! :lol: Само че явно трябва да ги дебнеш непрекъснато ако искаш да хванеш нещо хем хубаво, хем толкова изгодно,защото повечето артикули,на които се спряхме в SALES бяха вече на статус "no stock" :?
Благодаря за сайта,Мини. :balk_602:
Вече ни е сложен във Favourites и ще го проверяваме периодично :D


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #4 -: Октомври 22, 2007, 10:03:55 am »
Ееее, аман, и тук не мога да избягам от работа  :lol: :lol: :lol: :wink: Мацки, тоз сайт ние го правим и поддържаме  :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #5 -: Октомври 22, 2007, 10:05:16 am »
Ееее, аман, и тук не мога да избягам от работа  :lol: :lol: :lol: :wink: Мацки, тоз сайт ние го правим и поддържаме  :lol: :lol: :lol:
Ами чудесно, аз теб чаках да се появиш   :bighug:

mini ,eleonor , отговарят ли номерациите на обувки и ботуши?
Ами аз обувки не съм си поръчвала, ама моя мъж вече 5 чифта маратонки- всичките си отговаряха на номера. Той от там поръчва, тъй като носи 39 и тук в Бг почти няма от тази номерация. Аз съшо си поръчах Пума- лятна тип сандал от номера, който си нося по принцип.
« Последна редакция: Октомври 22, 2007, 10:08:02 am от mini »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #6 -: Октомври 22, 2007, 11:12:28 am »
Рали, я ми кажи френската номерация 38 например 44 българско ли е? т.е. 6 или 4 добавям?
че си харесах едно якенце :lol:
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #7 -: Октомври 22, 2007, 11:16:29 am »
Стефуто, аз щото от там не съм си поръчвала, нямам идея (а и за мен са по-скоро немските размери), но най-лесното е http://www.laredoute.fr/Size_Chart/SizeGuideTextilePopup.aspx - хващаш, мериш се, и си установяваш номера.

Няколко ключови думички:

femmes - Жени
hommes  - мъже
enfants - деца
Tour de poitrine en cm - гръдна обиколка
Tour de taille en cm - талия
Tour de bassin en cm - ханш

Дано да съм ти от полза  :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #8 -: Октомври 22, 2007, 11:32:19 am »
ама как да не си ми от полза, моя френски е до първите 3 думички :lol:
благодарско, измерих се :D
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #9 -: Октомври 22, 2007, 13:47:58 pm »
А моя - до първите две :)

Айде сега за най най най - непросветените - КАК се плаща? Само с кредитна карта ли?
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #10 -: Октомври 22, 2007, 14:40:37 pm »
Браво чудесен сайт, за пръв път го разглеждам, но определено ми харесаха нещата а и като цени са достъпни също!
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #11 -: Октомври 22, 2007, 16:58:13 pm »
А моя - до първите две :)

Айде сега за най най най - непросветените - КАК се плаща? Само с кредитна карта ли?

За поръчка от БГ за съжаление да  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #12 -: Октомври 22, 2007, 17:27:37 pm »
А моя - до първите две :)

Айде сега за най най най - непросветените - КАК се плаща? Само с кредитна карта ли?

За поръчка от БГ за съжаление да  :lol:

еее, ще се размина значи... :(
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #13 -: Октомври 22, 2007, 20:48:07 pm »
хайде, токущо поръчах, сега чакам :lol:
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #14 -: Октомври 22, 2007, 23:22:14 pm »
ама как да не си ми от полза, моя френски е до първите 3 думички :lol:
благодарско, измерих се :D
Що се мъчиш тогава с френския вариант,аз гледах че има и други езици и директно влязох в английската версия :lol: (че и на мен от френския мнооого малко ми е останало в главата :balk_132: :lol: )


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #15 -: Октомври 23, 2007, 00:26:09 am »
Ми от Англия да го доставят няма ли да е доста по-скъпо?
А и там цените сигурно са доста по-високи...
Поне за повечето неща е така. Пример, едно бънджи, което го продават навсякъде, но не и у нас - В САЩ - 80$, в Европа - 80евро, в Другата Европа - 80лири.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #16 -: Октомври 23, 2007, 00:37:49 am »
да, по-скъпо е и цените са в британски лири
Цветенце, ако искаш аз мога да поръчам, само ще променя адреса, или се комбинирай с някой от София пък ще си му дадеш паричките, аз тука съм поръчвала на 5-6 човека
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #17 -: Октомври 23, 2007, 19:51:50 pm »
Да, цените са по-високи в англ. версия, затова не поръчах от там :wink:
но пък намерих някаква страничка дето някоя ентосиастка е описала всичко супер подробно на бг, от регистрацията до поръчката, има и речник на цветове, номера и др. :D
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #18 -: Октомври 23, 2007, 20:05:46 pm »
има и кодове за подаръци и отстъпки  :wink:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #19 -: Октомври 24, 2007, 11:17:38 am »
Цветенце, ако искаш аз мога да поръчам, само ще променя адреса, или се комбинирай с някой от София пък ще си му дадеш паричките, аз тука съм поръчвала на 5-6 човека[/color]

Мини, благодаря!
А има ли някакъв принцип кога се правят намаления или просто трябва да се проерява постоянно?
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #20 -: Октомври 24, 2007, 12:33:02 pm »
супер сайт ...
започвам да уча френски  :D
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #21 -: Октомври 29, 2007, 10:44:22 am »
Аз ползвам този преводач от френски на английски. Много е удобен. :wink:
http://translate.google.com/translate_t?langpair=fr|en
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #22 -: Октомври 29, 2007, 11:03:20 am »
в бгмама са пощурели по ларедут и изобщо по чужбинските он-лайн магазини.
правят си редовни групови поръчки,сравняват какво са си купили, какво санамерили изгодно.. пълно изтрещяване. явно имат доста пари излишни.

да споделя някои неща, които научих от прочита на техните теми.

1. може да се поръчва и с дебитна Виза Електрон на ДСК, ПИБ, Райфайзен и някои други банки. не е задължително да е чиста кредитна карта.

2. не винаги отговаряли номерата на дрехите.

3. случвало се е да пращат различни неща от поръчаното.

4. често пъти чета, че са недоволни от реалния вид на поръчаната стока, който се отличава от снимката.

5. в София колетите се вземали от митницата,ако са над 2 кг, и се плащало такса обработка 4 лв. в провинцията нямало такава такса, даже в някои градове им ги носели колетите у дома.

айде, умната с пазаруването.

аз, честно казано, винаги съм имала сериозни притеснения да пазарувам от такива места. вярно, има атрактивни оферти, но страхът ми е дали ще получа стоката. имам няколко случая на недоставени колети от чужбина, при това препоръчани и застраховани. последният път беше супер фрапантен - изпратени са ми 2 колета едновременно, с 2 поредни номера на регистрация (препоръчани, демек). единият го получаваме, другият не. тъй като се следят компютърно, изпращачът от чужбина установява, че вторият колет е получен в софийска митница и от там просто е изчезнал. някой от митницата го е свил. в нашия случай изпращачът си взе застраховката, ама тия колети от он-лайн магазините нямат такава.

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #23 -: Октомври 29, 2007, 12:18:35 pm »
Аз, проблем с получаването на колети от чужбина не съм имала (за сега) при все, че са ми пращани все хубави, скъпи или важни за мен неща и доста съм се притеснявала. Явно зависи на кой добросъвестен или не съвсем служител попада пратката...
Ако са над 2кг, наистина пристигат на митница.

Мен най много би ме спряло да поръчвам дрехи от страх дали няма да има разминаване в размера. А и много често се е случвало да си харесамстрашно много дреха, а като я пробвам - просто точно на мен не ми седи добре. Затова се въдържам от купуване дрехи онлайн...

Но играчки съм поръчвала. Точно с това групиране в бг мамата. За мен това не беше даване на излишни пари, а напротив - спестяване, като се има предвид надутите цени на играчките в нашите магазини. Всичките поръчани неща им видях цените тук, разликата беше фрапантна.
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #24 -: Ноември 09, 2007, 14:12:17 pm »
моята поръчка още я няма, в понеделник ще станат 3 седмици от както я поръчах :(
кажете на вас за колко време ви пристигат?
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #25 -: Ноември 09, 2007, 14:26:36 pm »
моята поръчка още я няма, в понеделник ще станат 3 седмици от както я поръчах :(
кажете на вас за колко време ви пристигат?
А на мен ми приеха поръчката, изпратиха ми потвърждение на mail-a, взеха ми парички от картата и вчера ми изпратиха честитка,че не ми бил валиден акаунта и кошницата....А, де... къде са парите и защо да не ми е валиден този акаунт като си влизам със съответното име и парола от самото начало и системата ме разпознава.
И как така, като не е активен  аз направих поръчка, която те приеха и потвърдиха,че е платено.
Нищо не разбирам ,но изпратих едно гневно запитване по въпроса!!!
-Това е невъзможно - казала Причината.
-Това е безразсъдство! - отбелязал Опитът.
-Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
-Опитай... - прошепнала Мечтата.
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #26 -: Ноември 09, 2007, 14:41:48 pm »
да не би след това да си сложила нещо в кошницата, което да поръчаш по-късно и то да е невалидно вече, защото аз онази вечер си правих експерименти и си напълних кошницата без да поръчам, не я изпразних и след 2 дни получих на мейла, че ми е изтекла валидността, това е защото някой от продуктите в съответната номерация може да са се изчерпали. незнам, поне аз така го разбрах, но моя френски е 25 думи :wink:
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #27 -: Ноември 09, 2007, 14:43:17 pm »
Много странно моми4ета, това за поръ4ките 8O
при мен никога не се е слу4вало, но разликата е голяма да поръ4аШ от Бг и от друга държава.
Дано нямате проблем и ви дойдат поръ4ките.
По принцип, аз като поръ4вам( от Испания де и ползвам www.laredoute.es)pristigat най много до 7 дни.



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #28 -: Ноември 09, 2007, 14:53:56 pm »
моята поръчка още я няма, в понеделник ще станат 3 седмици от както я поръчах :(
кажете на вас за колко време ви пристигат?
А на мен ми приеха поръчката, изпратиха ми потвърждение на mail-a, взеха ми парички от картата и вчера ми изпратиха честитка,че не ми бил валиден акаунта и кошницата....А, де... къде са парите и защо да не ми е валиден този акаунт като си влизам със съответното име и парола от самото начало и системата ме разпознава.
И как така, като не е активен  аз направих поръчка, която те приеха и потвърдиха,че е платено.
Нищо не разбирам ,но изпратих едно гневно запитване по въпроса!!!
juli4ka - я копирай тук уведомителното писмо, да видим за какво става дума... че и на мен ми е много странно... може да има някой продукт, който да не е в наличност...

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #29 -: Ноември 09, 2007, 15:10:38 pm »
Mademoiselle,

Sauf erreur de notre part, vous avez créé un panier sur laredoute.fr que vous n'avez pas encore validé.

Le délai de celui-ci arrive à expiration, il ne vous reste plus que quelques jours pour le valider.

Alors n'attendez plus !


Това получих Рали.
А може би сте прави, да става дума за изтекла валидност на нещо ако съм го сложила в панера и не съм го нулирала.


« Последна редакция: Ноември 09, 2007, 15:18:38 pm от juli4ka »
-Това е невъзможно - казала Причината.
-Това е безразсъдство! - отбелязал Опитът.
-Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
-Опитай... - прошепнала Мечтата.
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #30 -: Ноември 09, 2007, 17:40:56 pm »
Жуличка, имаш няколко дни за валидация. Ходи да видиш в карт-а ти какво има, и ако е нещо, което го няма на склад го махай  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #31 -: Ноември 09, 2007, 17:47:30 pm »
Стеф, от коя дата ти е поръчката, има проблем с поръчките между 19 и 21, някакви почивни дни се падало там и аз не разбрах точно. Аз получих следващите си две- от 23 и от 27. Имам и една от 31  :oops:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #32 -: Ноември 09, 2007, 17:49:51 pm »
еми точно от 21 е :x егаси, ся няма да я получа ли? 8O
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #33 -: Ноември 09, 2007, 17:52:10 pm »
Е, ти пък, ше я получим бе, има вече някой които са получили, споко, аз все още имам надежда, проблем става след 45-я ден от поръчката- за сега си споко  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #34 -: Ноември 09, 2007, 18:00:21 pm »
егати случката :(
абе то в София не стига че идват късно, ами и ходиш на митницата да си ги взимаш, безобразие :x
Мини, вече ще ги потъчвам на троя адрес :lol:
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #35 -: Ноември 09, 2007, 18:49:49 pm »
Жуличка, имаш няколко дни за валидация. Ходи да видиш в карт-а ти какво има, и ако е нещо, което го няма на склад го махай  :lol:
Рали,това се отнася за поръчката ,която съм платила вече и за която съм  получила потвърждение ли ?
Нещо не схващам :oops:
-Това е невъзможно - казала Причината.
-Това е безразсъдство! - отбелязал Опитът.
-Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
-Опитай... - прошепнала Мечтата.
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #36 -: Ноември 09, 2007, 18:53:23 pm »
Явно да, я погледни пак там какъв е статуса  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #37 -: Ноември 09, 2007, 18:57:59 pm »
жуличка, имаш ли нещо в кошницата
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #38 -: Ноември 09, 2007, 19:06:08 pm »
а клиентския номер винаги ли е един и същ?
защото на мейла ми за изчерпано количество пише същия като от поръчката ми преди 3 семици?
възможно ли е да не са я изпратили още и чак сега да ми пишат, а парите са изтеглени отдавна :(
ох, съвсем се обърках :?







Re: www.laredoute.fr
« Отговор #39 -: Ноември 09, 2007, 21:39:12 pm »
Рали, парите са изтеглени от картата за направената поръчка.
mini ,нямам нищо в кошницата :(

ох, съвсем се обърках :?
StefiZ и аз така :)
-Това е невъзможно - казала Причината.
-Това е безразсъдство! - отбелязал Опитът.
-Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
-Опитай... - прошепнала Мечтата.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #40 -: Ноември 12, 2007, 23:11:27 pm »
Стефууу, ко стана бе душаааа
аз си получих днес пратката от 21  :D
похвали се, моля те, че почвам да се чувствам виновна, че те подведох да пазаруваш :(
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #41 -: Ноември 13, 2007, 14:07:35 pm »
няма бе душка, нищо не е дошло :(
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #42 -: Ноември 16, 2007, 09:47:58 am »
Айдееее доде ми пратката най-сетне :lol:
не съм видяла още нещата, но дзверо каза, че изглеждали добре :D
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #43 -: Ноември 16, 2007, 09:51:00 am »
честито :lol: :lol:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #44 -: Ноември 16, 2007, 09:59:43 am »
пфуууууу
отдъхнах си
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #45 -: Ноември 16, 2007, 10:12:12 am »
Айдееее доде ми пратката най-сетне :lol:
не съм видяла още нещата, но дзверо каза, че изглеждали добре :D


Браво, Стефи! Сподели моля те доволна ли си ти лично. Аз освен за малките мишки съм напълнила кошницата и с бая дрешки за мама и тате :lol:! Ти поръчвала ли си нещо за вас с Добри? Притеснява ме дали ще съвпадне номерацията с нашата :( Харесах си освен дрехи и ботуши, но се чудя дали да поръчам моя номер или един по-голям :lol:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #46 -: Ноември 16, 2007, 14:06:07 pm »
Естествено че ще докладвам :D
има яке за Добромир, яке, сако, 3 блузи и рокля за мен, за Деси е само зимно яке, но то със сигурност е страхотно, защото съм го виждала на комшийчето :)
Но според Добромир материите били много качствени, мен ме притеснява единствено размера на сакото, но ако ми е малко или голямо все ще го подаря на някой :lol:
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #47 -: Ноември 16, 2007, 14:54:47 pm »
Начина за взимане на пратката е много зле (за София). Отива се в митницата, която е до автогарата, на пощенско гише 24 се плаща таксата (4.20 лв.) и на гише 30 се взима колета.
Отне ми около 15 мин (защото бях първи на гише 24 :-)).
Обработката на документите за колетите не е последователна а е леко паралелизирана.
Значи след като платиш таксата и се замъкнеш пред 30-то гише там една много учтива какичка ти взима бележката, разписваш се и те изпраща да висиш пред една метална врата в дъното на коридора (точно до 24-то гише). Така събира документите на още 5-6 човека и след това идва, отваря вратата и всичките вкупом влизаме в помещението с колетите. Оказа се че от 5 човека 4-ма сме с пратки от Ла Редуте :-D.
Нашия кашон беше разкъсан и с какичката проверявахме по фактурата от магазина дали всички стоки са в кашона. Имайте на предвид, че кашоните наистина са много тънки и се мачкат лесно а и се късат, но няма загубени неща от поръчката.

За материите - прилични са (направо са си много хубави). Якето на детето е страхотно (плътно, хубава материя, хубав цвят и не е циганийка). Якето което е за мен ми се струва малко големичко, но не е фатално, иначе материята също е много хубава. В БГ магазин това яке би струвало около 120 лв (мисля че е около 15 евро от там - жена поправяй ако лъжа).

Абе накратко смятам че са много добри покупките.

Поздрави
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #48 -: Ноември 16, 2007, 16:20:52 pm »
Еее, страхотно! Стефи, разкажи ти повече и направо ни покажи фотосесия  :wink:!
И мен ме притесняват мерките. Така например по българската номерация съм 44, но това означава ли, че по тяхната съм 40 :)?


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #49 -: Ноември 16, 2007, 16:29:49 pm »
Ами аз се мерих с едно метърче съгласно оказаните от тях мерки, отоговарящи на всеки номер. Та якето си го поръчах 40, а сакото 38, което ще рече 44 и 42 Бг номерация, защото аз нося 42 по принцип, та да видим довечера като се намъкна как ще е :lol:
Малко ме притеснява да поръчвам панталони, защото на мен всичко ми е късо, или ако ми е добре на дължина ми е адски широко, та да видим кога ще се престраша и ще поръчам и един паналон :wink:
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #50 -: Ноември 16, 2007, 17:31:59 pm »
Стефи, браво бе, на домочадието по едно якенце само, а ти :lol:
Пиши като премериш впечатления, че мен много ме смущава дали ще си нацеля рамера и това ме спира да поръчам.
Явно стават разминавания, щото в Продавалника е пълно с дрехи от там, оказали се, че не са точния размер. Преди хич не бях чувала за Ла Редут и все се чудех какъв е този масов магазин в Редута, дето толкоз пазаруват от там, а аз ей на колко години живея там и не го знам... :oops: :lol:
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #51 -: Ноември 17, 2007, 08:33:05 am »
И моята поръчка дойде :)!
Рали,това писмо било грешка ,компенсираха се с оферта за намаление и извинение!
Бях поръчала пуловер, който намирам за хубав и яке/подарък/, което ми е малко и подарих на мама :)
-Това е невъзможно - казала Причината.
-Това е безразсъдство! - отбелязал Опитът.
-Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
-Опитай... - прошепнала Мечтата.
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #52 -: Ноември 17, 2007, 11:29:34 am »
Жуличка, много се радвам за поръчката ти :lol: :lol: :lol: А това, че е имало проблем, ми говори, че в скоро време хората ще изреват да им оправяме нещата... Мдаммм  :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #53 -: Ноември 18, 2007, 21:30:09 pm »
момичета, моите неща са страхотни :D
Цветенце, и тримата имаме якета бе :lol:
Всички размери са точни, някак си съм ги нацелила, защото както ви писах ги поръчвах малко по усмотрение и са различни размери.
За качествето няма да говорим, единия ми половер е 90% вълна и 10 полиамид, а струваше 7-8 евро, разкошен е, сакото ми за 7 евро е супер също, абе всичко много си го харесвам :D
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #54 -: Ноември 18, 2007, 21:34:21 pm »
честито, със здраве да си ги ползвате
искам да похваля ароматизираните пликове за дрехи- миришат страхотно
като намеря линк ще пусна, днес прибирах дрехи в тях- много съм доволна от тази покупка
иначе онзи ден пуснах поръчката с коледните подаръци
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #55 -: Ноември 18, 2007, 21:38:41 pm »
Ами супер, може би и аз ще се престраша да поръчам.
Имате бе, нали и аз тва казвам - на домашните по едно якенце само, пък за теб и пуловери, и сако , ехеее :lol:
Със здраве да си ги носите! :D
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #56 -: Ноември 18, 2007, 21:45:06 pm »
StefiZ  :D...направо си ги изстрадахме тези колетчета..!
Радвам се ,че всичко е по мярка!
Рали,благодаря :D!
-Това е невъзможно - казала Причината.
-Това е безразсъдство! - отбелязал Опитът.
-Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
-Опитай... - прошепнала Мечтата.
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #57 -: Ноември 18, 2007, 21:49:52 pm »
да ве, аз най-много намазах, ама за детето друго не харесах пък и дзвера не си хареса нищо :wink:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #58 -: Ноември 18, 2007, 21:51:15 pm »
Чудесно, момичета! И аз ще пусна моята поръчка най-накрая утре! Пък дано дойде за Коледа :wink:!
Стефи, аз не видях толкова евтини пуловери  :(, но пък какви поли съм си набелязала :lol:
!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    Henny

Re: www.laredoute.fr
« Отговор #59 -: Март 17, 2009, 14:49:22 pm »
ne moga da seregistriram,ne mi priema datata na validnost na kartata.Nqkoi ako znae neshto da pomogne

Пиши на кирилица!
« Последна редакция: Март 18, 2009, 00:57:08 am от Елфи »
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #60 -: Март 17, 2009, 22:09:49 pm »
Хени, помощ можеш да получиш като влезеш в "На пазар" в bg-mamma.com . Там има две много подробни теми за сайта.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #61 -: Март 17, 2009, 22:18:45 pm »
ne moga da seregistriram,ne mi priema datata na validnost na kartata.Nqkoi ako znae neshto da pomogne

при регистрация не се въвежда картата, само при пазаруване  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #62 -: Март 18, 2009, 00:07:12 am »
Бихте ли ми казали, моля, по коя номерация са - европейската ли? Че на французите и буквите не им познавам  :oops:
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #63 -: Март 18, 2009, 01:04:09 am »
имат си отделна номерация, Оги- буквичката F на дрехите, обикновенно е два номера надолу спрямо нашата- т.е ако носиш 40 БГ френска е 36
ако ще ти помогна- аз съм с мерки т/б/х 75/88/95 и в момента нося 38 долно и 34-36 за блузи
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #64 -: Март 18, 2009, 01:06:31 am »
Взех от Lisko  едни спортни обувки на Адидас, 38 номер са, но отговарят на 37.
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #65 -: Март 18, 2009, 01:14:01 am »
Оги, аз нося 38 тяхна номерация панталони и поли и 38/40 блузи, якета, щото другите са ми къси, знаеш ме как изглеждам :wink:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #66 -: Март 18, 2009, 03:31:10 am »
бахти тъпия ларедут. чаках почти 2 месеца за поръчката и накрая дрешките, обявени на сайта като размер за 3-4 годишно дете, се оказват леееко малки за слабо дете на 2.8 години... иначе не са никак лоши за парите си, ама мерси за тая лотария и двумесечно чакане с разходка до софийска митница...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #67 -: Март 18, 2009, 12:53:01 pm »
Аз проблеми с р-рите не съм имала до сега. Но пък това забавяне, което напоследък се случва, ме отказа от пазаруването, особено по намаленията  :?
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #68 -: Март 18, 2009, 13:08:52 pm »
Да се запиша и тук - от Ла редут вече имам две поръчки направени и засега само 1 доставена. Поръчвах предимно дрехи за бебе, моя си размер не го уцелих от раз и сега ще подарявам едната туника. За предпочитане е да се правят малки по обем поръчки и да се спести кошмарът "митница". Поръчвам и от виктория сикретс - по-бързо идват, но удоволствието си струва цена.
На леля съкровището - 3 години и 8 месеца
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #69 -: Март 18, 2009, 13:10:15 pm »
Сватя, ми не питаш бе душка, затова става така :P
Деси в момента е около 97-8 см., а техни дрехи й поръчвам 108 за дънки и панталони и 114 за горни дрехи. Просто малко са им умалени. Иначе размер 3-4г. са им 102 и са им малки, тя миналото лято носеше техни тениски 102 размер.
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #70 -: Март 18, 2009, 22:23:22 pm »
моята  поръчката пристигна доста бързо-за 8 дни :D
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #71 -: Март 19, 2009, 01:31:29 am »
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #72 -: Март 19, 2009, 13:27:02 pm »
Мини, Стефи, Елфи, благодаря за отговорите!
Благодаря и за примерите в размери... Ама, момичета вие сте си направо за фотомодели!
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #73 -: Март 20, 2009, 01:15:46 am »
на мен ми пристигнаха и двете поръчки направени преди 2 месеца, ама аз доволен :lol:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #74 -: Март 20, 2009, 01:31:45 am »
пазарувам от 2 години и половина от редут, като таз годишните забавяния не е било, имала съм всичко на всичко една поръчка, получена за максималния от 6 седмици срок, в общия случай ги получавам до 20 дена
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #75 -: Март 20, 2009, 13:30:08 pm »
и аз така, от 2г. редовно пазарувам от там, за около20 дни идват :)
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #76 -: Март 20, 2009, 17:07:47 pm »
А на мен последните две поръчки ми пристигнаха след два месеца, а и от сайта увеличиха срока на доставката до 7 седмици и то от датата на тръгване на пратката от Франция. Поне на мен така ми бяха отговорили на запитване за забавянето. Общо взето след тръгването от там, след 4-5 седмици си получих нещата, а те ги пускаха около 4 седмици след заявката ми, така че 2 месеца си ги чаках ... Това ме разочарова. Преди ги получавах за не повече от 3 седмици.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #77 -: Април 22, 2009, 04:28:55 am »
А може ли някой да сподели с какви карти пазарувате? Аз имам две дебитни карти: Maestro i Visa Elektron, издадени от ОББ, но от всичко, което изчетох май с тази втората няма да мога да поръчам.

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #78 -: Април 22, 2009, 10:16:56 am »
Тези двете карти не ставата за пазаруване по интернет. По точно Виза Електрон става, но не и такава издадена от ОББ. Направи си Виза Електрон примерно от ПИБ - не струва абсолютно нищичко издаването или подръжката й ...
 Успех !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #79 -: Април 22, 2009, 13:58:00 pm »
Някой знае ли дали сайта може да се разглежда и на немски. И как става?
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #80 -: Април 22, 2009, 14:10:40 pm »
 Възможно е сайта да има и немска версия, но доколкото знам най-изгодно е да се пазари от френския. Ако не разбираш нещо - можеш да си го превеждаш в Гугъл транслатора ( напиши в гугъл - транслатор ) - така можеш да си преведеш цяла страница.
 http://translate.google.com/
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #81 -: Април 22, 2009, 18:09:42 pm »
Сайтът може да се чете и на немски и на други езици, но ние можем да пазаруваме само от френския сайт, останалите са си само за съответната държава (това съм го чела в упътванията в мамата).

Но щастието трябва да се търси - то никога не идвало само.
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #82 -: Април 22, 2009, 18:17:11 pm »
За френския аз мога да помагам,завършила съм френска гимназия като средно образование.

*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #83 -: Април 23, 2009, 01:48:25 am »
Аз направо паднах, пуснах 4 поръчки и ми дойдоха от 16 до 19 дни, като първа ми дойде последната. Ма много бързи са станали бе, предните ми ги бавиха 2.5 месеца.
Аз не знам френски, но с преводача на гугъла се оправям.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #84 -: Април 23, 2009, 02:00:51 am »
Мари, както вече споменахме, тези намаления са изключение да се забавят толкова много- това, което се е случило с четирите ти поръчки е нормално движение на поръчките по принцип
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #85 -: Април 23, 2009, 02:02:38 am »
Да попитам аз ,чее от скоро боравя с ларедут - защо пише една цена , а след като поръчаш , излиза друга?
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #86 -: Април 23, 2009, 02:10:24 am »
пишат най-ниската цена, на която можеш да закупиш който и да е номер и който и да е цвят от дадения продукт, което не означава че цената е еднаква за всички предлагани размери и цветове
както сигурно си забелязала, ако е т.нар ЛОТ /комплект от два или повече продукта/ с големи цифри се изписва цената за бройка, а с дребни отдолу- цената за комплекта
Обикновенно големите номера са доста по-скъпи
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #87 -: Април 23, 2009, 11:20:05 am »
Благодаря за съветите момичета, ще пробвам с гугъл - транслатора да видим дали ще успея.
*
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #88 -: Април 24, 2009, 00:41:46 am »
пишат най-ниската цена, на която можеш да закупиш който и да е номер и който и да е цвят от дадения продукт, което не означава че цената е еднаква за всички предлагани размери и цветове
както сигурно си забелязала, ако е т.нар ЛОТ /комплект от два или повече продукта/ с големи цифри се изписва цената за бройка, а с дребни отдолу- цената за комплекта
Обикновенно големите номера са доста по-скъпи

Благодаря ти много!
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #89 -: Август 30, 2009, 12:51:29 pm »
Харесах си и аз нещичко. Обаче досега все една позната ми пускаше поръчките с нейните. Искам да попитам, мога ли да платя с Маестро на Райфайзен. Имам и Виза на ДСК, но там има повече парички и не ми се ще да я ползвам нея.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #90 -: Август 30, 2009, 22:05:01 pm »
С Маестро карта доколкото зная - не става ! За сметка на това за Виза на ДСК съм сигурна, че може :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #91 -: Август 31, 2009, 07:08:10 am »
Благодаря ти garga. Ще ползвам другата, колкото и да не ми се иска  :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #92 -: Октомври 03, 2009, 21:09:04 pm »
Моля ви обяснете ми като на първокласник.
Напълних си кошничката, всички продукти са налични, със зеленото надписче. Не съм променяла продукт от кошницата и въпреки това стъпка две не ми е активна. Защо така. След като си изберем продукти и ги поставим в кошницата нали избираме стъпка 2. Защото след малко ще захвърля всичко и ще си останем без поръчка  :lol: От тъпия Френски ще да е или аз днеска гледам и не виждам  :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #93 -: Октомври 03, 2009, 21:47:08 pm »
ако си сменяла размер, цвят или нещо друго на повече от 3 артикула не те пуска на втора стъпка
махни тези артикули и ги добави наново
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #94 -: Октомври 03, 2009, 22:02:16 pm »
ок започвам отново. Благодаря ти Мини
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #95 -: Октомври 03, 2009, 22:28:20 pm »
Не става. И един артикул да сложа в кошницата и нищо да не променям пак стъпка 2 е неактивна. Ако имате идеи казвайте.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #96 -: Октомври 03, 2009, 22:53:32 pm »
пробва ли да излезеш от профила и да влезеш след 10-на минути
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #97 -: Октомври 03, 2009, 22:59:01 pm »
Mini успях. Незнам къде беше проблема. Благодаря ти. Отивам да пия една  beer:: за успокоение на нервната система, и ще запиша курс по Френски  :lol:
« Последна редакция: Октомври 03, 2009, 23:04:13 pm от lidia »
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #98 -: Октомври 03, 2009, 23:24:33 pm »
след третата поръчка ще го владееш отлично, или поне до толкова, че да поръчваш безпроблемно  :D
наздраве  :drunk:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: www.laredoute.fr
« Отговор #99 -: Октомври 03, 2009, 23:51:50 pm »
Наздраве  :D
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0