0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Седмична тема - 3.09 - 9.09 - месеца е вече с "р"!
« Отговор #80 -: Септември 08, 2007, 16:14:15 pm »
Мисля беше станало дума веднъж за овлажнител за въздух, ама сега искам да ви попитам - гледам има и комбиниран с йонизатор. Какво мислите по въпроса, дали е добра идеята да се вземе комбиниран? Дали някоя мама ползва такъв и доволна ли е, че на Кристина носа и от сега започва да се запушва? Предложете някаква марка.

п.с. Сватя, четох, че бременните оглупявали, ама като родяли пък, били си наваксвали, че и отгоре, демек поумнявали. То и аз се хващам, че съм оглупяла последно време, ама да се стегнем и да бъдем напредничави, а не назадничави!  :P
« Последна редакция: Септември 08, 2007, 16:17:52 pm от Nina »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмична тема - 3.09 - 9.09 - месеца е вече с "р"!
« Отговор #81 -: Септември 08, 2007, 16:22:45 pm »
п.с. Сватя, четох, че бременните оглупявали, ама като родяли пък, били си наваксвали, че и отгоре, демек поумнявали.

о, няма такова нещо! кърмачките са всеизвестно най-глупавите жени - по-глупави и от бременните даже :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмична тема - 3.09 - 9.09 - месеца е вече с "р"!
« Отговор #82 -: Септември 08, 2007, 17:03:34 pm »
п.с. Сватя, четох, че бременните оглупявали, ама като родяли пък, били си наваксвали, че и отгоре, демек поумнявали.

о, няма такова нещо! кърмачките са всеизвестно най-глупавите жени - по-глупави и от бременните даже :)

Поткрепям с две ръце. :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Седмична тема - 3.09 - 9.09 - месеца е вече с "р"!
« Отговор #83 -: Септември 08, 2007, 22:37:25 pm »
п.с. Сватя, четох, че бременните оглупявали, ама като родяли пък, били си наваксвали, че и отгоре, демек поумнявали.

о, няма такова нещо! кърмачките са всеизвестно най-глупавите жени - по-глупави и от бременните даже :)

Поткрепям с две ръце. :)
Хм, е щом и вие го казвате, ще взема да повярвам. А аз си мислех, че започва възхода на моята гениална мисъл  :lol: ще изчакам явно, до тогава ще се опитвам да се въздържам от много плямпане  :P :)
Ние приключваме седмицата с погача - утре. И какво ми се готви...като почнем от това, че трябва да ям суров лук, та до незнам и аз кво. Пак ще има разправии.. :?
Поздрави на висчки и успешен край на тази седмица.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмична тема - 3.09 - 9.09 - месеца е вече с "р"!
« Отговор #84 -: Септември 08, 2007, 22:45:57 pm »
Дени, не е толкова страшно- само проверяват доколко се разтварят настрани крачетата на детето. Това се прави и от всеки педиатър.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Седмична тема - 3.09 - 9.09 - месеца е вече с "р"!
« Отговор #85 -: Септември 09, 2007, 08:59:56 am »
Нина, суров лук НЕ,това са отживелици, може и да стимулира кърмата, но прави страхотни газове на бебето, не яж лук.