0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Нова седмица 27,08....
« -: Август 27, 2007, 11:24:39 am »
Момичета стана обед а нямаме тема.
успешна и здрава седмица от нас.Ели беше сополива, но всичко се размина по най лекия начин.очакваме с нетърпение моренцето от 1 септември.така като гледам времето май повече ще си почиваме и разхождаме отколкото да сме по плажа.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: Нова седмица 27,08....
« Отговор #1 -: Август 27, 2007, 11:34:48 am »
Успешна и много много усмихната нова седмица!!!
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: Нова седмица 27,08....
« Отговор #2 -: Август 27, 2007, 11:47:52 am »
Успешна седмица и от мен. Нииче приятно изкарване на моренцето  :D. Целувки на малката.
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Нова седмица 27,08....
« Отговор #3 -: Август 27, 2007, 13:19:02 pm »
Успешна седмица на всички  :) и от нас. Днес Криси беше на втора ваксина и на мерене, за 25 дена сме наддали 800 грама и сме се издължили с 6,5 см от раждането. Този плач по време на ваксината го чух за пръв път и ми скъса сърцето  :( Хубаво, че трая само половин минута и се успокоихме. Коликите ни мъчат яко и това е.
Ния, да се изкъпете един път и за нас на морето, че тая година само на снимка го гледам, но не съжалявам, че го пропуснах.
Поздрави, Нина
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: Нова седмица 27,08....
« Отговор #4 -: Август 27, 2007, 14:13:37 pm »
Лека и успеШна седми4ка на вси4ки бъдеЩи и настояЩи мами :P

Ния,Приятно изкарване на моренцето :beach1:

Поздрави



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: Нова седмица 27,08....
« Отговор #5 -: Август 27, 2007, 15:59:23 pm »
Здрава и весела седмица и от нас!

Ние сме добре, с моя мъж бяхме решили да даваме децата на детски ясли, но после размислихме и оставихме за на пролет.

Вече ходим стабилно, но малко като Чарли Чаплин.Спим по един на ден, но в осем часа вече сме в леглата.Което ни дава малко отдих и спокойна вечеря.

За радост момчетата са станали по-спокойни, играят си и се научиха да се забавляват един с друг, гледат се, борят се, смеят се заедно, направо са страхотна картинка :)

Това е за сега

Целувки на децата

ема
We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
Re: Нова седмица 27,08....
« Отговор #6 -: Август 27, 2007, 17:20:08 pm »
Весела седмичка и от нас! Ние сме добре. В петък ходихме на концерт във Варна и за моя радост се видях с д-р Александров - беше точно зад мен! Все едно се бяхме уговорили...
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Нова седмица 27,08....
« Отговор #7 -: Август 27, 2007, 17:20:39 pm »
Айде успешна седмица и от мен.
Аз малко съм бясна на домашните вкъщи, та съскайки с раздвоеното езиче съм включила метлата на турбо, пък ще видим ...
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Нова седмица 27,08....
« Отговор #8 -: Август 27, 2007, 18:02:59 pm »
Сватя, ако ше ти олекне и аз се разбеснявам на домашните. Акъл ако ти трябва пиши ми, ше ти ги пратя, че на мен толкова много ми дават, че ми извира като вулкан вече  :x И никва метла, аз направо с прахосмукачката ше се разфуча. Младежа вардиш ли го, да го не изпусна.
Re: Нова седмица 27,08....
« Отговор #9 -: Август 27, 2007, 21:52:39 pm »
Ха, здрасти, в новата седмица и от нас.
Днес се разминах на косъм с това да стане голяма беля с малчо.Нали сме си пилоти изпитатели с нашето бънджи над спалнята тя бесня, подскача, въртя се и какво ли не още. И в един момент дюбела на тавана, единият от двата, които държат ластика на бънджито се разкачи и Габито тупна накрая на леглото.А малко встрани щеше да се приземи доста лошо и отвисоко на балатума, под който е цимент и просто не ми се мисли.....................Добре, че нищо и няма и дано да не се е стреснала много.Видимо няма признаци да се наранила и малко след случката се хилеше пак като варен домат и ми вика "коте, коте":) :oops: 8O
Хей, момичета, за припалването на метлата аз съм специалист за жалост. Като включа на супер турбо и мъжа вече знае слага каската и бързо изчезва, че метеоритният дъжд започва.
*
Re: Нова седмица 27,08....
« Отговор #10 -: Август 27, 2007, 22:14:21 pm »
Весела и безоблачна седмица и от нас!
Нека да е с малко перипетии и много добър апетит ( ние нали сме на тема захранване :wink:)
И като се заговори за бънджито - колко от вас го ползват това чудо?
За?... Против?...
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Нова седмица 27,08....
« Отговор #11 -: Август 27, 2007, 23:06:26 pm »
Ния, една молба към теб - бяхме говорили преди време за писалките с адреналин, ти спомена, че ще провериш.
в петъчния 24 часа четох материал от някаква доцентка-алерголожка за ухапванията и ужилванията от насекоми, та тя спомена, че писалките с адреналин от скоро се продавали и в нашите аптеки. питах в аптеката при нас - те нямаха. обадиха се на Либра - там не знаеха за такова нещо. би ли могла да провериш дали наистина има вече такъв внос и кой го внася? защото име на продукта не беше споменато...

това ще е от полза за всички ни.

апропо, тая алерголожка каза, че дори и много пъти да си жилен от оса без проблеми, няма гаранция, че при поредното ужилване няма да се направи алергичен шок. то едва ли не излиза, че всички трябва да ходим с такава писалка в джоба.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Нова седмица 27,08....
« Отговор #12 -: Август 27, 2007, 23:22:18 pm »
адреналин или урбазон????? още утре ще питам.признавам - забравих,защото си нося комплект винаги в чантата.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Нова седмица 27,08....
« Отговор #13 -: Август 27, 2007, 23:42:34 pm »
Ния, в статията ставаше дума за писалка с адреналин.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Нова седмица 27,08....
« Отговор #14 -: Август 28, 2007, 00:15:43 am »
ще проверя, но дилърите ще искат да знаят поне кой го произвежда ,та да ме ориентират за вносител-представител.щом либра го нямат,малко вероятно е за другите,но ще питам.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: Нова седмица 27,08....
« Отговор #15 -: Август 28, 2007, 12:56:17 pm »
Silwi, много се радвам, че сте се разминали само с уплаха за теб!
цветенце, за анкетата - ами не ползваме бънджи, страх ме е, да си призная. А и СтефиЗ ни бяха дали едно з апроба, ама пък се оказа, че нашите стени са много дебели и не може да се захване за касата на вратата.

Лека и здрава седмичка на всички!
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: Нова седмица 27,08....
« Отговор #16 -: Август 28, 2007, 13:42:57 pm »
Аз винаги ходя с ампула Урбазон в чантата като излизаме в гората или сме на път. Не съм алергична, но искам да съм подготвена. Имам случай в семейството дето беше доста стряскащ. Нииче я кажи Урбазона трябва ли да се съхранява в хладилник? И той на малки деца поставя ли се? Поздрави :D.
А и по време на бременност може ли да се поставя?
« Последна редакция: Август 28, 2007, 13:45:13 pm от naha »
*
Re: Нова седмица 27,08....
« Отговор #17 -: Август 28, 2007, 13:53:46 pm »
Джам, никой от складовете не разполага в момента с адреналин-писалка.единствено от соффарма ми казаха,че има в детските отделения в големите градове от помощи от чужбина.в складовете даже го нямат в номенклатурата,което означава че никога не е получавано.
  Нахи, няма нужда от хладилник.Поставя се и на деца и на бременни след като знаеш необходимата доза изчислена за кг.тегло.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Нова седмица 27,08....
« Отговор #18 -: Август 28, 2007, 18:25:44 pm »
Лека седмица и от нас  :D. Нека децата са zдрави и няма никакви лоШи инциденти!
При нас ниЩо ново. Чакам гости в събота и много се радвам. Надявам се на хубаво време и да не се иzложа с тортата, която искам да направя   :wink:.
Приятно иzкарване на Ния72 на морето и да случат на хубаво време  8).
Re: Нова седмица 27,08....
« Отговор #19 -: Август 28, 2007, 21:31:45 pm »
Някой напред в темата беше попитал за предимствата и недостатъците на бънджито, затова аз ще ги обясня от моя опит до тук.
Предимства: 1)Ако бебето се радва и иска да го подрусвате на ръце си спестявате доста усилия и болежки в гръб и ръце.
2) Много бързо бебока се научава да си подскача и да се забавлява са и така имате време за себе си и няма да се чувствате неудобно, че сте го оставили само детето.
3) Крачетата доста заякват и процеса на прохождане се ускорява.
4) Моята дъщеря се научи на доста хитринки докато си подскача. Едната от тях е да си хваща разни играчки от спалнята и да се забавлява с тях.Измисли си пиниз в подскока и приземяването с леко подгъване на едното краче, за да си стигне каквото иска и си умира от кеф да го прави.
5) на бънджито няма притеснения, че може да докопа нещо, което не трябва, а в същото време движенията не се ограничават.
Недостатък: При нас се оказа един единствен.Трябва бънджито да се закачи стабилно и приодично да се проверява, тъй като понякога дюбелите, ако е закачено на тавана може да изпуснат, ако бебока си беснее на воля, както в моя случай.
Дано съм била полезна.
Ние пак си закачихме бънджитои сега сме го направили с тройна осигуровка и да чукам на дърво проблеми няма.
аааааааааааааааааааааааааааааааааа, сетих се за още един недостатък, ама в моя случай него го няма.Ако бънджито се закачи на каса на врата бебето може да се удари някъде.
И накрая да кажа, че нашето бънджи е от тези, които са малко като кенгуро, но дълбоко.