0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Kak се справяте със свекървата си?
« Отговор #80 -: Септември 17, 2007, 14:43:54 pm »
   Трудно я понасях и преди, но аз съм отявлен дипломат и балансирах отлично между злоупотребите и с гостоприемство и нескопосаните коментари-забележки.
   Когато обаче, половинката ми се разболя и за всички бе ясно,че моментът е изключително труден и деликатен, тя си измисли,без да съм дала какъвто и да е повод, а точно обратното, че виждаш ли ей сега ще дезертирам... Някой бил и казал,че така ставало винаги, ми сподели по-късно тя.
   Вместо да ми подаде ръка и заедно да преодолеем случващото се, застана срещу мен враждебно. И в този най-труден период, аз трябваше да търпя кофи простотия, за да бъда до него,защото знам,че това бе най-важното. Бях с половинката си, неотлъчно 24 часа в денонощието и никой и нищо не можа да прекъсне връзката ни.
   Сега съм сложила Берлинска стена, Желязна завеса, бодлива тел помежду ни и не желая да имам нищо общо с тази жена.
   Когато се обажда в къщи дипломатично приключвам разговора и не позволявам да ме въвлича в долнопробните си размисли за живота.
   Никога повече не искам да се чувствам както в онези дни и няма да и позволя!
   Справям се,мисля!
Re: Kak се справяте със свекървата си?
« Отговор #81 -: Октомври 05, 2007, 21:46:01 pm »
С моя свекър сме си много добре, но свекървата й бих шута преди година.Постоянно правеше интриги и аз така поставих нещата че мъжа ми да я хване в интригите и лъжите. От година не се виждаме  и сме си много добре.Понякога ми е мъчно но не смятам да разбивам брака си заради нейните простотии измислени от скука. Мога да разказвам много дълго но едва ли на някой ще му е интересно, а и сигурно ще му е познато защото всички свекърви са еднакви. :D
*
Re: Kak се справяте със свекървата си?
« Отговор #82 -: Октомври 05, 2007, 22:54:10 pm »
Моята свекърва не е лоша,помага ми / готви за сина си, аз съм малко гнуслива и не ям нейните манжи/ Веднъж седмично я виждам за 2 часа и ми е екстра. Тя се държи уважително с мен както и аз със нея. Приемам я такава каквато е. Нямам конфликти ситуации до сега.  :)
« Последна редакция: Октомври 05, 2007, 22:55:58 pm от tanj74 »
Re: Kak се справяте със свекървата си?
« Отговор #83 -: Октомври 05, 2007, 23:11:02 pm »
Как му готви като се виждате само 2 пъти седмично??? 8O
*

    Жужка

  • ****
  • 564
  • Фен на Пегъзи Музовски
Re: Kak се справяте със свекървата си?
« Отговор #84 -: Октомври 06, 2007, 04:40:57 am »
всички свекърви са еднакви. :D

Ми не са :D! Аз нямам какво лошо да кажа.

Мога, стига да искам.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Kak се справяте със свекървата си?
« Отговор #85 -: Октомври 06, 2007, 09:18:02 am »
Аз също нямам какво лошо да кажа за моята свекърва.
Помага ми жената с каквото може, винаги ме подкрепя.
Абе свекърва - мечта!

 :balk_21:
*
Re: Kak се справяте със свекървата си?
« Отговор #86 -: Октомври 06, 2007, 10:18:45 am »
Моята свекърва също е супер. Пнякога ни готви, уважава ни, приема проблемите ни със забременяването и изцяло е поела финансовата част.Е свекър ми е малко чешит, но се справям за сега с него :lol:

[/url]
Re: Kak се справяте със свекървата си?
« Отговор #87 -: Октомври 06, 2007, 11:29:43 am »
с моята свекърва се виждаме 2-3 пъти месечно и за това нещата са под контрол.много се дразнех,защото никога не се е интересувала от нашите репродуктивни проблеми,ден преди лапароскопията и казахме,че отивам на операция а после дори не се обади да пита.когато се опитвахме да и кажем какво правим тя извърташе темата с думите"вие много се притеснявате,то ще си стане" :x
сега когато забременях след 3 години мъки и много АРТ процедури се прави за много загрижена,което много ме дразни
аз по принцип съм човек научен да уважава,никога не мога да си позволя да я обидя и даже я защитавам от нападките на съпруга си,но вътрешно си имам едно наум и глдам да имаме възможно по-малко допирни точки
Re: Kak се справяте със свекървата си?
« Отговор #88 -: Октомври 06, 2007, 12:12:17 pm »
Е, от достааааа време гледам темичката и се чудя дали да пиша или не...Ама то вече не се търпи. Свекървата отказва да приеме факта, че сме с мъжки фактор и все извърта нещата с изречението "Само, спокойнооо, много го мислиш и затова не става". Демек, аз съм виновна щото съм неспокойна... :bonk: Поне, като не иска да помага, да не пречи...Аз не искам на мен да помага , а като майка да погледне сина си и да му влезе в положението, а тя не само че не го прави а и се опитва да му влияе и като че ли напоследък успява  :BangHead: И за годишнината от сватбата се изтърсиха с подарък...килим, щото не съм й харесвала нейните, та да си го постелим в кухнята...То кусур ми е в кухнята и килим, щото там няма място да се обърнеш и като имаше килим /дето тя го беше постлала, вратата не се отваряше.../. Та такива ми ти работи - вместо някой лев за инжекции - килим, да не ходи синът й по балатум. Има и друти разни изцепки, дето като се сетя сега, хем се ядосвам, хем в следващия момент ме напушва на смях, ама каквото и да направя аз добра няма да стана, щото тази позиция вече е заета от голямата й снаха, дето й е родила внучка и май е излишно да казвам, че носи точно, ама точно нейното име...Не, не завиждам, просто ми е мъчно и гадно, защото аз нищо лошо не съм й направила, все гледам да й помагам, да ходя на лозето и т.н. Ама като дойде голямата снаха и като каже "Майче...", мед й капе от устата, нищо че е кунки в гъзунки...и няма нужда от операция да й ги вадят, щото пак ще се присадят там сами /това е извода на мъж ми/.
То, май много дълго стана това оплакване, ама пък ми олекна...засега
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Kak се справяте със свекървата си?
« Отговор #89 -: Октомври 06, 2007, 12:45:07 pm »
Ама като дойде голямата снаха и като каже "Майче...", мед й капе от устата, нищо че е кунки в гъзунки...и няма нужда от операция да й ги вадят, щото пак ще се присадят там сами /това е извода на мъж ми/.


 :D :balk_47:
Re: Kak се справяте със свекървата си?
« Отговор #90 -: Октомври 06, 2007, 12:52:41 pm »
За свекърва си няма да пиша,защото ако трябва да го направя няма да пиша нищо добро. Но от сърце ви препоръчвам да прочетете книгата " Отровните роднини" на Сюзън Форуърд.  :) Леко и определено полезно четиво :D
-Това е невъзможно - казала Причината.
-Това е безразсъдство! - отбелязал Опитът.
-Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
-Опитай... - прошепнала Мечтата.
*
Re: Kak се справяте със свекървата си?
« Отговор #91 -: Октомври 06, 2007, 13:19:18 pm »
Как му готви като се виждате само 2 пъти седмично??? 8O
Веднъж седмично. Тя живее на село. Готви няколко неща на веднъж и ние си ги носиме вкъщи. Предполагам удовлетворих любопитството ти  :balk_70:
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Kak се справяте със свекървата си?
« Отговор #92 -: Октомври 06, 2007, 13:42:40 pm »
Готви няколко неща на веднъж и ние си ги носиме вкъщи. Предполагам удовлетворих любопитството ти  :balk_70:

А ти що не му готвиш,а? :wink:
Няма да гладува, я.
Грижи се за синчето си. :D
*
Re: Kak се справяте със свекървата си?
« Отговор #93 -: Октомври 06, 2007, 19:33:09 pm »
Е па нема да й троши атъра, я.
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Kak се справяте със свекървата си?
« Отговор #94 -: Октомври 06, 2007, 22:03:06 pm »
Аз не се справям със свекървата........налага се тя да се справя с мене  :wink: както и всички останали..и така си решавам ппроблемите със справянето  :) Може би ме смятат за дзвер, но аз съм на принципа, че "целта на съществуването е да съвместиш бляскавата представа за самия себе си с отвратителните неща, които другите мислят за теб!" :lol: А аз имам много бляскава престава за себе си  :P Ех, ама съм и скромна, но за сметка на това съм шегаджийка.
*
Re: Kak се справяте със свекървата си?
« Отговор #95 -: Октомври 07, 2007, 00:16:49 am »


А ти що не му готвиш,а? :wink:
Няма да гладува, я.
Грижи се за синчето си. :D
Абе готвя.... и то редовно ама той си обича на мама манжите. :lol: :lol:
Re: Kak се справяте със свекървата си?
« Отговор #96 -: Октомври 07, 2007, 17:06:09 pm »
На тоя мъж му трябва дресировка. Ама ха. Я да забраниш на свекърва си да му готви. Минало времето на маминото детенце вече щом се е оженил.
*
Re: Kak се справяте със свекървата си?
« Отговор #97 -: Октомври 08, 2007, 00:10:28 am »
На тоя мъж му трябва дресировка. Ама ха. Я да забраниш на свекърва си да му готви. Минало времето на маминото детенце вече щом се е оженил.
касиел каквото и да кажа ти пак няма да разбереш. В никакъв случай не е мамино детенце-напротив . Сериозен мъж  ,бизнесмен е и то отдавна. А за да постигнеш някакво  сериозно ниво в този живот неможеш да си зависим от майка си и тем подобни. Трябва да имаш сърце за да рискуваш   и да успееш. А това че обича на мама яденето ме улеснява много  . Но си мисля че темата в която пишеме е друга- не е за мъжа ми а се нарича ' как се справяте със свекървата си' Желая ти успех.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Kak се справяте със свекървата си?
« Отговор #98 -: Октомври 08, 2007, 21:06:44 pm »


А ти що не му готвиш,а? :wink:
Няма да гладува, я.
Грижи се за синчето си. :D
Абе готвя.... и то редовно ама той си обича на мама манжите. :lol: :lol:

Сетих се за оная реклама за каймата.
Не яде ли, не яде ли?
*
Re: Kak се справяте със свекървата си?
« Отговор #99 -: Октомври 09, 2007, 00:18:30 am »


Сетих се за оная реклама за каймата.
Не яде ли, не яде ли?



:eating: :eating: и се  :balk_53: :balk_69:
« Последна редакция: Октомври 09, 2007, 00:24:48 am от tanj74 »