0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Kak се справяте със свекървата си?
« Отговор #100 -: Октомври 09, 2007, 09:53:52 am »
Уф, и мен ме чака една дива истерия сега като разберат ,че съм бременна... :(
Ще ме обличат и ще ми носят манджи, сакън да не повредя внучето :balk_146: На никой няма да му пука какво казва док :(
Обръщам се към нея с лельо :D щото нямаме брак (което ми е голяма мъка). Тя се надява да й казвам мама, щото вече сме си били истинско семейство,ама според мен не сме и тя си е леля :D
Опита се да научи две годишната си внучка да ми вика чинка :BangHead: Добре ,че на кака бижуто си свикна да ми казва кака :D

*
Re: Kak се справяте със свекървата си?
« Отговор #101 -: Октомври 09, 2007, 10:08:44 am »
Не мога да се въздържа и да не пиша в тази тема. Защото си имам свекърва за чудо и приказ. Наистина! Добра, винаги готова да помогне и да ми подаде ръка във всеки един момент. Случи и се на нея неприятната ситуация при семействата на двамата и синове да има репродуктивен проблем. Имаха си варикоцеле двамата братя. Само тя си знае какво изживя, оперираха ги през половин час. И двете и деца. Сега и двете семейства сме в процес на АРТ. Труден момент. Не съм си помисляла преди да срещна съпруга си на каква ли свекърва ще попадна. Само че нали съм си момиче с късмет, падна ми се свекърва и половина. И за да е пълно щастието ми, ако пък знаете какъв свекър си имам. Такава безусловна любов към снахите си, пък и към всички хора, не бях срещала. Струи от него просто. Ама пък и нали са родители на любимия мъж. Щеше да е странно, ако бяха по-различни. Дано изключенията от правилото за лошата свекърва стават все повече, защото на фона на репродуктивните ни проблеми, само още едно зло ни трябва.