0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #220 -: Октомври 31, 2005, 17:01:53 pm »
Честито на Мармотчето! Присъединявам се към стиснатите палци да няма проблеми цели девет месеца!

Фрешо, а дано да имаш късмета на адашката си! От сърце ти го желая!

На Грейси и Оги също стиснати палци, дано всичко да е наред.

Камбозола, кураж! Моят доктор казва, че една инсеминация е като изстрел във въздуха.

И на всички други момичета-успех!

Аз сега се възстановявам след лапароскопия и веднага след първия цикъл се нареждам в редиците на правещите инсеминации и дано да стане, че иначе ме чака нова операция.
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #221 -: Октомври 31, 2005, 23:00:20 pm »
:? Много се чудих дали да се включа  , не искам да разочаровам тези които са за 1 или 2 и т.н. просто да вярвят винаги има шанс да не гледат това което пиша..... Аз съм в процедура за 4 път сега почнах след голяма обиколка и проучване стигнах до Щерев ( те се видяха в чудо с мен) несъм оптимизирана напротив страх ме е е от поредния неуспех и те са притеснени прекалено много знам нали се сещате .....  И все пак да се отчета 2ри ден от стимулацията съм с л.я.7ф-8мм, д.я.6ф-6, стимулацията ми е пугерон100 единпът и диферилин , но това не е учудващо аз и на док. и казах че просто нямам проблеми с яйцата и тя уж няма да ми прави хипер аманали виждате на къде отиват нещата. Аз съм поставила ясни условия искам да ми се върнат на бластоцит. е ще видим кво ще стане много вяра им нямам ............... Ако ми дадете малко кураж ще ми е по лесно може би ...... Целувки и успех на всички
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #222 -: Ноември 01, 2005, 07:59:09 am »
Този път ще успееш, Какагала. Всичко ще е наред. :lol:
*
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #223 -: Ноември 01, 2005, 08:07:20 am »
И аз ти стискам палци, КакаГала.
Явно си много силно момиче... заслужаваш успех!
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #224 -: Ноември 01, 2005, 10:44:45 am »
Разбира се, че този път ще успееш! Кураж!
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #225 -: Ноември 01, 2005, 10:53:42 am »
Късмет Какагала! Каквото има да става, ще стане. Ти мисли само позитивно. Успех!

АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #226 -: Ноември 01, 2005, 10:55:52 am »
:lol:  Благодаря Ви момичета желая на всички да ви се сбъдне най-съкровенната мечта
*
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #227 -: Ноември 01, 2005, 11:41:03 am »
Какагала,много е важно в тоя момент да си по3итивно настроена,с положителна енергия и много спокойствие.Опитай се да стоиш настрани от вси4ко което те дра3ни и нервира.Мисли си само 3а сладкото бебенце и се радвай на живота.Ще успееш.Пожелавам ти го от сьрце и ти стискам палци.Пак ще се повторя с те4ностите,но помага много.От ли4ен опит го 3ная.Мнооого вода.До 3,4 литра на ден.Успех. :)
*
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #228 -: Ноември 01, 2005, 12:05:57 pm »
Присъединявам се към перличка за течностите, както трябва да приемаш и много белтъчини.
Кака Гала, пожелавам ти успех въпреки, че знам как се чувстваш, защото и аз съм като теб. Трябва да си много спокойна и както казва пепрличката, много положителни мисли и само позитивна енергия. Мисли за хубави неща и най-важното да не ти пука  :)
Много късмет ти желая от сърце
*
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #229 -: Ноември 01, 2005, 12:44:16 pm »
Uspeh i ot мен и слушай момичетата, трябва да си много спокойнаи позитивно насторена, знам че не е лесно, но ... трябва да опиташ :)
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #230 -: Ноември 01, 2005, 14:54:43 pm »
КакаГала, успех и от мен!
Знам, че хич не е лесно. От друга страна, като чуя някоя новина че някой е успял, се окуражавам и аз. Така че ти желая кураж - ще се получи при всички ни най-накрая :D
Благодаря ти, Бени!







*
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #231 -: Ноември 02, 2005, 12:20:15 pm »
И на КакаГала и на всички останали - много кураж и много, много вяра! И бебета най-вече! :D
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #232 -: Ноември 14, 2005, 10:53:26 am »
Милички, и втората ми инсеминация е без успех. Този месец трябва да правя диагностична хистероскопия, да видим дали там пък няма да изскочи нещо. Вече дето се казва се надявам да е някой полип, и като го махнат, да забременея :wink:
Според резултатите ще видим как да продължим.

Грейси, ще напишеш ли като можеш кои са четирите препоръчани генетични изследвания? Излезнаха ли ви резултатите от Плевен? Стискам палци :D

Успех на всички в АРТ  :D
Благодаря ти, Бени!







*
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #233 -: Ноември 14, 2005, 11:05:16 am »
Фреш-че, много съжалявам за неуспеха!
Искрено ти желая да успееш следващия път!
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #234 -: Ноември 14, 2005, 11:30:22 am »
Съжалявам Фреши! Само мога да ти кажа бързо да ставаш и да търсиш причината. За мен щом не става, значи има проблем. Търси го и дано скоро го откриете и решите.
Както знаеш при мен последната "новинка" излезе на бял сват при иксито. Не ти пожелавам да стигнеш до тези крути мерки, но не отлагай много. Всяка минута се бори, защото е ценна и скоро ще успееш.
Прегръдки от мен!

АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #235 -: Ноември 14, 2005, 11:33:35 am »
Фрешче, съжалявам.
А ти второто инсе със стимулация или без го прави?
*
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #236 -: Ноември 14, 2005, 11:43:54 am »
Фреши, кофти, че не е станало и този път, но ще има и следващи :wink: , а пък междувременно кой знае може и естествено да стане  :D .
Още не са излезли резултатите, и аз се надявах, че ще е днес, но до този момент нямам нищо на електронната поща.
Както ме помоли в петък, уж да взема брошурата, дето ми я даде доц.Конова за генетичните и я забравих в къщи  :cry: , но утре непременно ще ти напиша имената на изследванията. Ние още не сме уточнили дата с мъжа ми да ги направим.
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #237 -: Ноември 14, 2005, 11:45:03 am »
Благодаря ви Милички :D

Огънче, то не остана вече какво да изследвам, само тази хистероскопия остана да си попълня колекцията от операции :lol:  :lol: Мислила съм си го и преди, а сега като прочетох и за теб, дали да не предприемем едно ин-витро да видим дали въобще става оплождане, или проблемът е в имплантирането...

Момиче, пак беше без стимулация. Иначе всички изходни данни бяха екстра - естрадиол 428, лигавица 15-16мм, 22.4 млн плувци след обработка, със сигурност бяха минали по-малко от 24ч от ову ...

Да ви кажа какво друго не ми помогна: този месец хич не съм го мислела - имах си други грижи и задачи и въобще не съм се фиксирала върху въпроса. Също, спрях кафето. No result.

Малко ни е криво, че ще пропуснем не само този месец заради тая хистероскопия, ами и следващия, че са пък Коледни празници.

Поздрави :D
Благодаря ти, Бени!







Уф начи!
« Отговор #238 -: Ноември 14, 2005, 12:23:45 pm »
Фрешко, много ми е мъчно.

Недей да се отчайваш само, положителната нагласа е много важна (по непотвърдени данни  :wink: )

Прегръдки, успех с хистероскопията, нещата ще се наредят, ще видиш!

Камбата

(п.п. да включа лек отчет тук - утре съм на второ инсе, без стимулация, щото според докторката хормоните са ми пърфект - без прогестерона естествено; ако не стане и тоя път, се отдавам на отслабване, коледни празници и събиране на пари за следващите опити в началото на 2006-та)
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #239 -: Ноември 14, 2005, 12:31:26 pm »
Фреши, съжалявам миличка... Следващия път вече трябва да е наистина късметлийския! Къде ще правиш хистероскопията?