0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #160 -: Октомври 11, 2005, 09:04:59 am »
Амбра, от сърце ти желая да сполучиш, ти наистина заслужаваш това щастие! Ще изгрее слънце и на твоята улица, само не се отчайвай!
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #161 -: Октомври 11, 2005, 09:23:11 am »
Фрешче и Зейтуни, много съжалявам, че не се получи този път. :cry:  Ще стискам палци и на краката за следващия, само не трябва да се предаваме.

На Амбра - редно е сега всичкият късмет за този месец да те сполети теб! Успех, мила.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #162 -: Октомври 11, 2005, 09:28:37 am »
Цитат на: FreshBreeze
Милички, да се отчета - не се получи и при мен. Смятам да опитаме пак този месец.

Поздрави :D

Много съжалявам Фреши! Поздравявам те за силният дух и знай, че упоритите хора винаги успяват. Смело напред и ще успееш съвсем скоро!

АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #163 -: Октомври 11, 2005, 09:58:32 am »
Благодаря на всички ви за много милите и окуражителни думи :D
Не се надявах много много да стане от първия път, но за 2-рия и 3-тия имам надежди :wink:  Този месец май малко късно я направихме инсеминацията. За предстоящия смятам да обсъдя с лекарката да я направим без прегнил, и да направим две - ако нацелим една на неспукан и после една на спукан, ама да видим. Също с мъжо си говорим да вземем да замразим едно количество, за душевен комфорт (но пък е свързано с дискомфорта да се разделим с 300 лева :wink: ).

Желая на опитващите през октомври много късмет :D  На тези във временна почивка - бързо "прегрупиране" и после бърз успех, а защо не някоя изненада докато почиват - често се случва :D

Целувки :D
Благодаря ти, Бени!







АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #164 -: Октомври 11, 2005, 10:01:15 am »
Цитат на: Grace
Мъжът ми преди все недоволстваше, че само по доктори ходим, а сега като му казах, че спираме от няколко дни ме е подбрал как така сме щели да спираме, не можело така. Иди че ги разбери тези мъже  :wink:


Грейси, ей това е положението :D  Имам чувството, че са по-инертни, докато запалят, ние вече сме със солидна преднина, после пък като наберат скорост, не можеш да ги догониш :D
Благодаря ти, Бени!







*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #165 -: Октомври 11, 2005, 10:03:30 am »
Цитат на: FreshBreeze
Не се надявах много много да стане от първия път, но за 2-рия и 3-тия имам надежди :wink:


абсолютно! освен това - сега вече знаеш какво е и ще си много по-спокойна... :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #166 -: Октомври 11, 2005, 10:03:36 am »
Цитат на: cambozola

 :sorry: Мила! Но си мисля, че щом не е по една бременна на серия, значи сигурно ще сме всички наведнъж  :D

Разпускам палците за малко, правя гимнастика и почвам отново да стискам здраво за следващия опит - лично аз от утре пак тръгвам на УЗ-та, дано тоя път успея да се инсеминирам.  :wink: Разбирам, че и ти ще ме следваш по петите.

Айде с нови сили!

Целувки.


Крамбозола, много ме развесели с горната част на постинга :lol:  :lol:
Пиши как вървят нещата при теб - хубаво е да си правим компания в процеса на инсе :D
Благодаря ти, Бени!







АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #167 -: Октомври 11, 2005, 10:07:30 am »
Цитат на: Lila
Фреш и Zeituni, жалко че не се е получило този път! Дано на следващия да ни зарадвате. Нов месец - нов късмет!
Мен днес ме инсеминираха за пореден път и сега ще чакам, но нещо май нямам много надежда, че ще стане...


Лила, благодаря за милите думи - нали знаеш, че и ние ти стискаме палци :D  :D  Защо се притесняваш и не ти се вярва, че ще стане?
Благодаря ти, Бени!







АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #168 -: Октомври 11, 2005, 10:18:39 am »
Цитат на: Ambra
Много се надявам да успея, имам нужда от това 6тастие  :balk_102:


Мила Амбра, определено имаш нужда от това щастие, още повече - определено го заслужаваш! Смятам, че трудностите са зад гърба ти и сега ви остават последните крачки до достигане на целта :D  Пиши как вървят нещата. Къде ще правиш ин-витрото?
Ще си помагаме с каквото можем, ще се подкрепяме :D

Поздрави :D
Благодаря ти, Бени!







*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #169 -: Октомври 11, 2005, 11:07:55 am »
Фрешо, а нима има някой тук, който няма нужда от това щастие или не го заслужава?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #170 -: Октомври 11, 2005, 11:43:25 am »
Фреш4е и 3ейтуни,сьжалявам много 3а неуспешните опити :(
Но искренно се радвам,4е не се предавате духом.
Желая успех в следващите ви опити :!:
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #171 -: Октомври 11, 2005, 12:04:04 pm »
Цитат на: jam
Фрешо, а нима има някой тук, който няма нужда от това щастие или не го заслужава?


Джамо, въпросът ти е риторичен :D
Благодаря ти, Бени!







АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #172 -: Октомври 11, 2005, 17:55:41 pm »
Фреши,

Малко късно се включвам, със стиснати палци по-бавно се работи, знаеш.  :wink:

Бях при Савова днес сутринта - два фоликула вдясно, 15 и 11 мм (за пръв път ми се случва, а на сичкото отгоре е на спонтанен цикъл). Тя реши, че не е зле да се стимулираме малко (12-ти ден ми е и малко ме учуди) - така че ме боцнаха с 1 меногон в дупето.

Утре съм пак на преглед сутринта. На мъжо нищо не съм казала, че на него косата му настръхва само като си помисли за близнаци.  :lol:

Айде, ти почивай сега (аз като ми дойде мензиса миналия път най-после се наспах - егаси работата, какво вълнение, какво безсъние ме беше обхванало).

Целувки!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*

    Anonymous

АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #173 -: Октомври 12, 2005, 01:33:28 am »
Искрено благодаря на вс4ки моми4ета за топлите думи  :grouphug2: тази операция ме направи по-силна и мисля, 4е един неуспех бих го преживяла по-леко сега отколкото преди, но все пак по-добре е да е успех  :jump12:

     Фре64е, ин витрото 6те го правя в 6вейцария. Днес отново ходих в клиниката на преглед за изклю4ване на евентуални изненадки като "полипи" - както каза доктора 8O За сега вси4ко върви нормално продължавам с Примолут Н до 28.10 след което запо4вам стимулацията, на 2.11е предвидено взимане на кръв и видеозон (така ли бе6е термина ? :oops: ), на 4.11 пак кръв и видеозон и на 9.11 (+/- 2 дни) пункция за изваждане на яйцеклетките и ако матеряла е на лице след 3 дни ми връ6тат 2 ембрион4ета  :balk_62: после мътене и  ДАЙ БОЖЕ  или ylinfant  или  ylinfant  ylinfant      или ... е, хайде да не ставам нахална  :balk_600:

 :goodluck:  на вси4ки
*
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #174 -: Октомври 12, 2005, 01:39:31 am »
ох, извинявайте забравих да вляза с потребителското име  :bonk:  горният постинг е от Амбра  :sorry:
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #175 -: Октомври 12, 2005, 10:17:23 am »
Цитат на: cambozola

Бях при Савова днес сутринта - два фоликула вдясно, 15 и 11 мм (за пръв път ми се случва, а на сичкото отгоре е на спонтанен цикъл). Тя реши, че не е зле да се стимулираме малко (12-ти ден ми е и малко ме учуди) - така че ме боцнаха с 1 меногон в дупето.


Камбозола, радвам се, че нещата вървят добре :D  Оказва се, че много клиники - много практики. И аз нали на естествен правих, та на 11-ти ден ми провериха Е2 с идеята, че ако е под норма, ще стимулираме - явно си го практикуват това стимулиране.
Двата фоликула може би са следствие от предни стимулации - правила ли си скоро?

Стискам палци :D
Благодаря ти, Бени!







АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #176 -: Октомври 12, 2005, 12:00:43 pm »
Не, Фреши, не съм стимулирана никога.

Малкият фоликул не расте много бързо май, така че може би е за отписване - днес беше 11.6 мм...
Както и да е, мисля позитивно, гледам да не се тревожа - с други думи - върша си работата ;)

Сигурно събота или неделя ще сложим началото на поредното двуседмично чакане.

Ще се ъпдейтваме! Целувки!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #177 -: Октомври 12, 2005, 14:38:04 pm »
Камбозола, успех! Понякога повече фоликули в единия яйчник можело да се появяват, за да компенсират по-слаба функция на другия. Поне моята гинка така твърдеше - аз имам ленив ляв, даже мислехме, че не работи. После при стимулация се оказа, че си е ОК, само го мързи. Но пък почти всеки втори цикъл правя по 2 добри фоликула в десния, без стимулация.
Много късмет ти желая в неделя и нататък  :wink:
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #178 -: Октомври 12, 2005, 17:19:44 pm »
Цитат на: marmotche
Понякога повече фоликули в единия яйчник можело да се появяват, за да компенсират по-слаба функция на другия.


Начи, викаш - то като в живота - докат някои мързелуват, други се бъхтят за двама... ий бреее!   :lol:

И на теб успех!  :wink:
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #179 -: Октомври 13, 2005, 13:11:53 pm »
Я,да взема да се отчета аз,че някакви странности стават с мене.
Аз нали бях решила да почивам от АРТ тоя месец,обаче понеже съм пристрастена към гин.прегледи явно,реших днес да се поява при докторката.При мен овулацията е ранна/10-11-12 ден/,днес ми е 10-ден.Та отидох да се информирам този месец как стоят нещата.
От дясно-голяяяям фоликул-24мм  8O .Мойте фоликули като станат 21-22мм обикновено се пукат.Та тоя големия направо си прилича на киста.
А кога пък е успял да порасне толкова,хич не ми е ясно.
От друга страна лигавицата е само 7 мм,друг път по това време е 11-12.
И за да е цирка пълен-отляво два фоликула по 14мм.
Значи,ако предположим,че тоя месец ще си имам нормална ову около 14-тия ден,нормално е лигавицата да е само 7мм още.Обаче онова грамадно нещо в десния яйчник хич не се вписва в картинката.
Докторката каза да пия Дуфастон от 15 до 25 ден и после да отида да видим дали всичко се е спукало.
Та тоя месец го отписах,ще се радвам на живота :) и ще влизам тук да ви следя какви ги вършите :wink:
Камбозола,какво става с твойте фоликули,растат ли?
Амбър,успех мила!
Грейси,ти също май почиваш тоя месец.Хайде другия заедно да се инсеминираме.Аз отстъпих пред мъжа ми и ще правим още една инсеминация.Още не е приел мисълта за ин витро,да се занимаваме с нещо междувременно :)
Мале,цял роман написах.Отивам да работя.