0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #140 -: Октомври 08, 2005, 19:36:17 pm »
Здравейте.
Реших и аз да пиша тук. С доста страх-както за всичко около безплодието ми.Реших се на инвитро,но адски много ме е страх от всичко.Освен това не съм сигурна дали съм избрала точната клиника.Ако има някой ,който го е правил в Пловдив,нека ми пише.Благодаря ви предваретелно
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #141 -: Октомври 10, 2005, 10:02:17 am »
Милички, да се отчета - не се получи и при мен. Смятам да опитаме пак този месец.

Поздрави :D
Благодаря ти, Бени!







*
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #142 -: Октомври 10, 2005, 11:08:42 am »
Цитат на: FreshBreeze
Милички, да се отчета - не се получи и при мен. Смятам да опитаме пак този месец.

Поздрави :D

Браво на теб Фреш!  :D
Точно така само напред!
Такива хора като теб задължително успяват!  :D
*
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #143 -: Октомври 10, 2005, 11:18:22 am »
Цитат на: teoha
Здравейте.
Реших и аз да пиша тук. С доста страх-както за всичко около безплодието ми.Реших се на инвитро,но адски много ме е страх от всичко.Освен това не съм сигурна дали съм избрала точната клиника.Ако има някой ,който го е правил в Пловдив,нека ми пише.Благодаря ви предваретелно

Здравей Теоха! :)
През месец март си правихме изследвания в Пловдив. Тогава разбрах, че тази клиника "Бора", която е одобрена от здравната каса за ин-витро всъщност не го прави, а един вид набира клиенти за София /мисля за Щерев ми казаха/.
След това веднъж се обаждах за де питам за спермограма кога правят и ми казаха, че само в сряда! Това е което знам. Ти къде точно смяташ да го правиш?
 :)
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #144 -: Октомври 10, 2005, 11:32:51 am »
Цитат на: FreshBreeze
Милички, да се отчета - не се получи и при мен. Смятам да опитаме пак този месец.


Фреши, съжалявам че не се е получило но се радвам на оптимизма ти и ти желая от все сърце следващия опит да е успешен!!

 :goodluck:
*
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #145 -: Октомври 10, 2005, 11:43:21 am »
Фреш, съжалявам, че не е станало, но все някой път трябва да се получи и при нас! Аз реших да спра засега, ще продължа когато пак ми дойде музата. Мъжът ми преди все недоволстваше, че само по доктори ходим, а сега като му казах, че спираме от няколко дни ме е подбрал как така сме щели да спираме, не можело така. Иди че ги разбери тези мъже  :wink:
Желая късмет и успех на всчики момичета в АРТ процедура!
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #146 -: Октомври 10, 2005, 12:10:30 pm »
Фреши,много съжалявам.И много ме е яд-поне ти да ни беше зарадвала.
Обаче се радвам,че си оптимист.Защото няма начин да не стане,само дето чакането ще е повече :)
Аз този месец го пропускам,щото с мъж ми не сме на едно мнение-той иска да правим още една инсеминация,а аз искам направо ин витро.
Като стигнем до съгласие-продължаваме.Пък междувременно може да стане и без АРТ :wink:
Целувки!
*

    Eli_

  • ****
  • 516
  • Тъпа и упорита !!!
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #147 -: Октомври 10, 2005, 12:45:47 pm »
Здрасти Фреш!За мен ти си една от най-яките мацки във форума!Стисках ти палци много,но за съжаление не се е получило! :( Няма да се предадеш нали?Ние сме с теб!Желая ти повече късмет следващия път!Ще успееш,ще видиш! :)
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #148 -: Октомври 10, 2005, 13:04:17 pm »
Здравей, Фреши!!! Следващият път ще стане, ще видиш!!!


АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #149 -: Октомври 10, 2005, 13:55:46 pm »
Цитат на: FreshBreeze
Милички, да се отчета - не се получи и при мен. Смятам да опитаме пак този месец.

Поздрави :D


 :sorry: Мила! Но си мисля, че щом не е по една бременна на серия, значи сигурно ще сме всички наведнъж  :D

Разпускам палците за малко, правя гимнастика и почвам отново да стискам здраво за следващия опит - лично аз от утре пак тръгвам на УЗ-та, дано тоя път успея да се инсеминирам.  :wink: Разбирам, че и ти ще ме следваш по петите.

Айде с нови сили!

Целувки.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #150 -: Октомври 10, 2005, 13:58:00 pm »
Фреш,
Съжалявам, че така се е получило, но както на всички ни е ясно - от първия път не става... дори и при АРТ-тата.
На следващият път непременно ще успеете.

ПП. Не писах по-рано, но много ти стисках палци.
И придължавам да стискам за следващия път.
Не може да има пълно щастие....
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #151 -: Октомври 10, 2005, 14:05:18 pm »
Фреши, съжалявам :cry:
*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #152 -: Октомври 10, 2005, 14:42:24 pm »
Фреши другият път вече наистина ще е...важно е да си силна.
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #153 -: Октомври 10, 2005, 16:02:54 pm »
Граци,благодаря за отговора..
Понеже карам магистратура в Пловдив,исках там да го правя,но ме посъветваха от доста места да се преместя в София...За сега ходя при д-р Ставрев в частната му клиника в Пловдив..Вероятно ще се прехвърля в София и ще кандидатствам чрез касата...Или при Щерев,или при Табакова-не знам още..Вие какво ще ме посъветвате..
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #154 -: Октомври 10, 2005, 16:47:17 pm »
Фреши, съжалявам.
Другият път ще стане!
*
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #155 -: Октомври 10, 2005, 22:09:23 pm »
Фреш и Zeituni, жалко че не се е получило този път! Дано на следващия да ни зарадвате. Нов месец - нов късмет!
Мен днес ме инсеминираха за пореден път и сега ще чакам, но нещо май нямам много надежда, че ще стане...
Life is good.
Do what you like,
like what you do.
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #156 -: Октомври 10, 2005, 23:16:12 pm »
И защо така нямаш надежда?Я по-ведро,моля :) .Виж само колко хора ще ти стискат палци.
Коя поред ти е инсеминацията?
Желая ти успех!И ни информирай.
*
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #157 -: Октомври 10, 2005, 23:49:44 pm »
Благодаря ти за добрите думи! Тази ми е трета. Незнам защо така не съм много оптимистична, може би защото после не ми е много ясно какво ще предприема.. Но си права, че човек никога не знае кога ще му излезе късмета  :) . След 2 седмици ще рапортувам за резултата.
Life is good.
Do what you like,
like what you do.
*
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #158 -: Октомври 11, 2005, 00:17:38 am »
Здраувейте,
най-после и аз да се престра6а и да напи6а 2 реда тук   :balk_113:  
Мойто тегло запо4на  преди 2 години с диагноза запу6ени тръби,  в следствие на диагности4на лапароскопия  :balk_145:  В края на 2004 година запо4нахме приготовления за ин витро и когато вси4ки изследвания и вси4ки пре4ки бяха преодоляни на мен ми откриха доброка4ествен тумор в главата 8O бях смазана  :( аз се надявах да се насро4и дата за ин витро, а трябва6е да насро4вам дата за животоспасява6та операциа  :balk_146: За 6тастие вси4ко мина без особени проблеми, туморът бе6е изваден благополу4но (5см)и се вазстанових напълно. Сега сам на пистата за първато ни ин витро и от 2 дни взимам Примолут Н. Много се надявам да успея, имам нужда от това 6тастие  :balk_102:
Пожелавам успех на вси4ки моми4ета тук  preggo
*
АРТ - какви ще ги вършим през есента
« Отговор #159 -: Октомври 11, 2005, 00:57:40 am »
Мила Амбра,
Преживяла си ужасни неща! Като чета постинга ти си мисля, че моето са бели кахъри. От сърце ти желая да успееш още от първия път! За всичкото това страдание заслужаваш най-малко близнаци. Ще стискам палци и ще чакам добри новини!
 :youwoman:  :goodluck:
Life is good.
Do what you like,
like what you do.