0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Какво облекло предпочитате???
« -: Юли 24, 2007, 22:00:56 pm »
Здравейте момичета!!!!Искам да ви поразпитам.....какъв стил облекло предпочитате???и какви марки?????Имате ли любима и запазена марка???? :D
(Българско или вносно?)
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #1 -: Юли 24, 2007, 22:06:31 pm »
спортно 8)
158 съм висока и 62-63 кг. мярката май е XL :lol:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #2 -: Юли 24, 2007, 22:23:17 pm »
 Предпочитам да ми е удобно.Това за мен е най-важното.Обичам много да нося рокли.Най-различни.Къси,дълги,тесни,широки.Обичам рокли с някакъв романтичен елемент.Обичам да нося обувки на висок ток,но това се случва много,много рядко.Имам проблеми с краката и ме болят.
  Нямам предпочитана марка.Купувам това което ми харесва,но предпочитам да давам парички за по-скъпи неща ,защото са по-качествини.Винаги когато си купя нещо по-ефтино си патя,я се скъса бързо,я при първото пране заприлича на парцал.Предпочитам да си купя една скъпа дрешка,която наистина да ми хареса и ще я нося дълго време,отколкото да си купя пет неща,които скоро трябва да изхвърля.В гардероба си имам дрехи отпреди 4-5 години,но още са здрави ,модни и красиви!Не обичам да хвърлям дрехи.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #3 -: Юли 24, 2007, 22:44:38 pm »
спортно 8)
158 съм висока и 62-63 кг. мярката май е XL :lol:

ЕЕЕЕ  значи си в нормите!!!! :D :Dдо XL са нормални номера,над XXL sa Maxi

аз харесвам българска и турска конфекция.Обличам се в зависимост от настроението.....спортноелегантен стил. :D
« Последна редакция: Юли 25, 2007, 07:08:29 am от adi »
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #4 -: Юли 25, 2007, 10:28:56 am »
И аз като Ади предпочитам спортно елегантния стил.Много обичам да ходя с високи токчета ама ми се отдава все по рядко,защото все по-често съм на работа а там съм 12ч.раб.ден и няма как да съм на токчета то и без това само ме наболяват краката и ве4е се 4удя защо така :?А ина4е в гардероба ми преобладават май все поли4ки къси дълги до коленете.Обожавам розовото да преобладава в дрехите,а пък и ми отива :wink:И така аз не мога да си позволявам скъпи дрешки затова най-често си пазарувам от ИЛиенци(не ми се смейте)и съм си доволна рядко ми се случва да си купя нещо оттам и да ми се прецака бързо. :D
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #5 -: Юли 25, 2007, 11:36:24 am »
Моят стил е "Лолита". Розово и бебшко синьото са ми най на сърцето. Оставя да добавя и, че съм блондинка и картинката става ясна:)))))))))За марки предпочитам "Енита" ( от българските), "Morgan", "Kokai". Забелязвам обаче, че в бг цените на марковите дрехи нямат нищо общо със същите в чужбина, затова, когато имам възможност предпочитам да си ги набавям  не от Бг.
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #6 -: Юли 25, 2007, 11:40:25 am »
Моят стил е "Лолита". Розово и бебшко синьото са ми най на сърцето. Оставя да добавя и, че съм блондинка и картинката става ясна:)))))))))За марки предпочитам "Енита" ( от българските), "Morgan", "Kokai". Забелязвам обаче, че в бг цените на марковите дрехи нямат нищо общо със същите в чужбина, затова, когато имам възможност предпочитам да си ги набавям  не от Бг.
Ами да! В чужбина хем са по-ефтини,хем са по-качествени!
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #7 -: Юли 25, 2007, 11:58:04 am »
Не съм много съгласна с това че са по-евтини,по-скоро там намаленията са много добри.Всяка дреха ,която е от минал сезон се намаля драстично.За тово че са по-качествени съм напълно съгласна.Едните са за източна Европа другите за западна и качеството е съвсем различно,това е така и с козметика и скакво ли не.А иначе си падам по спортно елегантен стил.Харесвам и нося дрехи на beneton,sisley,levis,wrangler и др. и със сигурност не робувам на модата и на определени марки
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #8 -: Юли 25, 2007, 12:33:25 pm »
Не съм много съгласна с това че са по-евтини,по-скоро там намаленията са много добри.Всяка дреха ,която е от минал сезон се намаля драстично.За тово че са по-качествени съм напълно съгласна.Едните са за източна Европа другите за западна и качеството е съвсем различно,това е така и с козметика и скакво ли не.А иначе си падам по спортно елегантен стил.Харесвам и нося дрехи на beneton,sisley,levis,wrangler и др. и със сигурност не робувам на модата и на определени марки

  Давам за пример Бенетон от Италия съм си купувала едни боксерки за 8-10 евро ,коита  тук струвяха 25 лв.Също и разни блузки които ми излизат с 10 -15 лв по-скъпо.За Бг.това са си пари.Боксерките които си купих от тук избеляха много бързо и материята се захаби,а тези от Италия вече 3 година си ги ползвам и не са мръднали.От Щатите пък мъжът ми носи маркови дрехи с килограми направо.И ми е направило впечатление,че една и съща марка дреха ,се различава коренно в зависивост от това дали е купена от Щатите или от Европа.Като вземеш една дреха от Европа и я сравниш с дреха от другия континет имаш чувството,че държиш парцал.
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #9 -: Юли 25, 2007, 12:54:25 pm »
Моят стил е спортно - елегантен.
Предимно нося панталони, дънки.Поли - къси, дълги нося само лятото.
Рокли имам само две :oops:и едната е плажна. Другата пък много предизивикателна и я пазя за пред половинката ми, а тя пък я няма лятото.
Понякога обичам да се обличам по-официално, тя и работата ми го изисква,но аз си карам малко по-разпуснато от официалния стил.
Токчета не съм носила от години. В това мое натоварено ежедневие само токчетата ми липсват, а пък и съм си високичка.
Повечето ми дрехи са в синьо и зелено, като очите ми. Но откакто станах блондинка забелязах,че и розово ми стои и сега си допълвам гардероба и с такива дрехи.
Скъпи дрехи не си купувам. Е, ако видя някоя дреха която ми стои ослепително и съм много ефектна в нея бих си я купила дори и да е скъпа(е пак зависи колко скъпа).
Но за ежедневието за разни потничета, блузки, полички и т.н. не ми се дават много пари.
За мен е важно дрехата да стои много добре и да се чуствам комфортно в нея.
Марките изобщо не ме интересуват, важното е дали се харесвам.
И като един аксесоар към облеклото ми бижутата - имам какви ли не -  и за хубаво или за лошо напоследък дори си купувам евтини дрънкулки, с които ми е много кеф да се кича. И.мам си какви ли не цветове за всеки тип дреха.
Като цяло обичам да си купувам дрехи и напоследък все гледам да си разчупя малко стила на обличане, да го променя, да нося нещо,което досега е било нетипично за мен. Да видим доколко ще успея. :)
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #10 -: Юли 25, 2007, 13:06:39 pm »
аз харесвам спортно-елегантен тип, но май все повече клоня към само спортен.нося много панталони,имам какви ли не цветове, дължини и модели.На марка не държа толкова,колкото на добра материя.Нещо напоследък забравих полите и роклите.Купувам си пола и все отлагам във времето обличането.по ми е удобно с панталон и тениска.Е зависи и от случая.Съобразявам се с това определено.Относно цветове харесвам - маслено зелено, кафяво, тъмно синьо.
евроооооо 158 см - 64 кг в момента. 1 кг ни дели  :lol:
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #11 -: Юли 25, 2007, 13:38:10 pm »
В тази тема просто не мога да не се вклиу4а  :D
Това е моят стил, както и лиубимите ми марки:
http://www.tarajarmon.com/
http://www.lespetites.fr/

Но купувам и от Sisley и Zara, е имам за специални слу4аи и няколко артикли couture  :D
A за цените - за дрехи от една и съща колекция на Mango, kokai morgan констатирах 4е в България цената в същата, но в лева, тоест 2 пъти по-евтино от тук.
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #12 -: Юли 25, 2007, 14:13:19 pm »
Конкретен пример: зимна колекция на Манго - купувам си палтенце, което струва 90 евро и кожено яке - 200 евро. прибирам се в Бг, влизам в Манго и виждам следното.За палтенцето 250 лв, за коженото яке 600 лв. За Морган имам същите наблюдения.
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #13 -: Юли 25, 2007, 14:59:10 pm »
Аз само да кажа ,че горяма часто то марковите дрехи, се произвеждат и в България...
Аз спортно. Предимно панталони и потници , тениски. Ниски обувки. Не избирам нищо по марката .В България има фалшификати на абсолютно всичко...
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #14 -: Юли 25, 2007, 16:00:44 pm »
Зайак, не сме сравнявали едни и същи артикли  :D
Пък и да, зависи от Манго в коя страна сравняваме с този в България.
« Последна редакция: Юли 25, 2007, 16:08:16 pm от Viarvam »
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #15 -: Юли 26, 2007, 17:26:09 pm »
 :D Явно всички сме спортно-елегантни! :D Я ,да видим чувал ли е някой тези български марки: "Блага Благоева","Stella Belcheva"(любима марка!),"Руми"-Русе? А за "BOBO ZANDER" какво ви е мнението?Купих си няколко дрешки и едно палто от тази марка,мноого съм доволна!Иначе си купувам и турско производство дрехи,които използвам за всекидневна употреба,просто защото са по-евтини.Пазаря и от "TERRANOVA"(китайско производство)-винаги модни и актуални акценти,на достъпни цени!Иначе обожавам да нося поли и рокли,обичам и високият ток,но си го позволявам само при по-"така" :wink: поводи.На работа съм със ниски обувки или чехли,защото ми е много-далече и не мога да се изтезавам с токчета,но в повечето случаи (дори да е зима)предпочитам пола.Иначе да не ви разправям какви парцали продават на "Манго",много съм разочарована. :(
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #16 -: Юли 26, 2007, 18:44:11 pm »
Баракудка, много правилен анализ. Тук Манго, Кокай или пък Зара се с4итат за верижни магазини с ниски цени и естествено с не кой знае какво ка4ество.
Затова казах "е купувам и от... :D", но в тези магазини избирам рядко (щото рискувам да видя същата дреха нявсякъде) и само неща от естествени материи - имат във всяка колекция, но цената е по-висока, но пък може да се носи и след първото пране  :D
Кажете за някоя българска марка, както и адрес в София  :lol:, в стила на Tara Jarmon ако има (шик, женствен, но не вулгарен). Предварително благодаря.
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #17 -: Юли 26, 2007, 19:14:59 pm »
Viarvam, незнам дали ще ти допаднат тези, но определено това са хубавите български марки. Battibaleno е търг. марка на Рила стил.
http://www.capasca.com/index.php?p=9&l=1
http://www.battibaleno.co.uk/
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #18 -: Юли 26, 2007, 19:29:36 pm »
St,благодаря за бързия отговор.
ще ги разгледам на място  :D и ще докладвам.
*

    sbubi

  • ***
  • 178
  • красотата ще спаси света
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #19 -: Юли 27, 2007, 08:21:51 am »
и аз съм за спортно елегантия стил удобно е и е практично нямам точно определена марка когато ми хареса нещо просто си го купувам назависимо от цената,аз съм 164 висока и съм 58кг и с такъв тип облекло определено се харесвам